Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Később updatelem ha történik változás.

(#2) ricinus13 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


ricinus13
senior tag

A cím alapján másra gondoltam :DDD

(#3) Lauda


Lauda
félisten

A kek az megjobb minosegu. Ha bevalik erdemes a legnagyobb kiszerelest venni, egy ismerosom az 5 literest szokta venni, o hasznalja autoba es traktorba is, ugy majdnem fele annyiba kerul.

(#4) Kolondrum válasza Lauda (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

A kék nem verseny célokra van?

(#5) Lauda válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Lauda
félisten

:D Ezalatt nem tudom mit ertesz. Lehet hasznalni a kozutakon is, mikor nem versenyzel. Dolgoztam autosboltban, arultuk mi is. Van akinek a kek jon be, a masiknak meg a sima spuri. Auto/motor fuggvenye. Meg van meg ezer fele adalek ezen kivul. ;)

(#6) ferensz válasza ricinus13 (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Én is :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#7) creation


creation
senior tag

Hogy én a te cikkeidet cégnél nem tudom elolvasni, az szörnyű :D Azt mondja veszélyes oldal... És letilt a proxy.

Node... Azért a linket kinyertem más módon és átolvastam a spuri oldalát. Lehet én is kipróbálom köv hónaptól a kis VTR-en. Úgyis 04.26-án megy műszakira :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) Kolondrum válasza creation (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Két link van benne: Kephos. com-os meg a spurié.

Én most viszek másnak is belőle mit mond rá, az egy még régibb motor. Kíváncsi vagyok meg lehet e győzni. Betetető Spuri. :D Sőt a kínai 50-es robogó is kap. Ott van mit feljavítani.

[ Szerkesztve ]

(#9) creation válasza Kolondrum (#8) üzenetére


creation
senior tag

Szerintem a mi proxynk a nevedre (mint szerzőére) allergiás. De az rejtély, hogy a fórumban miért nem repál érte :D

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#10) Kolondrum válasza creation (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nokiánál vagy? Ott allergiás a nevemre az ügyintéző miután megnézte a gépben, azonnal más bánásmódot kapok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) creation válasza Kolondrum (#10) üzenetére


creation
senior tag

Nem, nem Nokia...

Meg a más bánásmód sem megoldható :D Én mindenkivel bunkó vagyok :DDD

De ez a Spuri tényleg felkeltette az érdeklődésem. Még anno babettás korszakomból emlékszek valami hasonlóra... Meg a ProLong is csinált ilyen akármit... De abban abszolut nem hiszek. Meglátjuk...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#12) Lauda válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Kis kiegeszites. A kek adalek verseny celjat sokan felreertelmezik: [link] ;] ;]

(#13) JoeYi


JoeYi
őstag

a megnövekedett alapjárat az érdekes, vajon miért váltja ki ezt a reakciót a motorból?

Amúgy én nem merek ilyen szereket a motorba lötyizni, lehet csak 50e km múlva lesz mellékhatása...

Kicsit olyan érzést kelt a cucc mintha otthon kevernél ki egy magasabb oktánszámú benyát

(#14) Lauda válasza JoeYi (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek a szerek az uzemanyagot kondicionaljak, annak jellemzoit javitjak, semmifele kart nem okoz. Ahogy irtad, mintha te kevernel ki valami anyagot otthon. Egy jobb, minosegibb uzemanyagtol nem lesz gondja a motorodnak. Forditva mar mas a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#15) JoeYi válasza Lauda (#14) üzenetére


JoeYi
őstag

hát igen, csak tudod egy ilyen aggresszív anyagot én nem használnék rendszeresen, kitudja mit kezd ki a motorban. De azért jó tudni hogy van ilyen, én továbbra is elszüttyögök a kis 80 lóerőmmel :)

(#16) Kolondrum válasza JoeYi (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem tudom, de ez sem mindig igaz, próbálok rájönni mikor van ez. Gondolok itt tartós nagy tempó után stb. A GS alapjárata amúgy is egy érdekes jelenség. 1200 lenne az ami a könyv ír, de jó az 1600-nak is.
Még nem dőlt el marad vagy többet nem veszek. Majd ide beírom mire jutottam.
Pl már ki is egészült a hidegindítási résszel. Ott semmi nem változott.

(#17) JoeYi válasza Kolondrum (#16) üzenetére


JoeYi
őstag

szivatón merengtem, hogy lehet az szól bele, de abban se vagyok biztos motoron van-e ilyen és automatikus-e

(#18) Kolondrum válasza JoeYi (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezen? Manuális. Hidd el aki ennyit megy vele az a rezdülésén érzi, hogy más. Várom a jó időt és minden világosabb lesz. :R

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kis update:
Kapott belőle a kínai robogónk is. novemberi totál átlagos adalék mentes benzinnel volt elrakva. Simán beindult kis tekerés után, majd kapott spurit és állt 1 napot, utána nem indult be, amikor végre beröffent össze vissza járt, néha az alapjárat leesett, szó szerint kihagyott. 10 perces küzdelem volt, mire észhez tért.
Talán elindult a kosz? Költői.

(#20) Kolondrum válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kb 1 hete áll a robogó, nagy pénzt tettem volna rá, hogy nem indul be, soha nem indult be csak sok sok játék után. Ellenben most pöccre. Nekem ne mondja senki, hogy szerencsém volt.

(#21) ferensz válasza Kolondrum (#20) üzenetére


ferensz
senior tag

Jo, nem mondja senki. :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#22) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Csak kíváncsiságból kérdezem, van eredmény, tapasztalat vagy bármi az adalékkal? Használod még, vagy letettél róla?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.