Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Mennyire vízálló?
A lunette forgatható, van vezérlési funkciója?
Mekkora?

[ Szerkesztve ]

(#2) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az első számomra sokkal szebb.
Plusz így annak nem nagyon fog lemenni az ára.

#?*@&!

(#3) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Igen, az másik ára ettől nem feltétlenül változik mivel ezt máshova pozícionálták, így más a célközönség. Pedig gondolkoztam a Pebble mellé én is egy droidos órán...

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#4) moleculez válasza #06658560 (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Vasárnap kiderül, ez csak leak. Amúgy szexi, csak többé fog kerülni mint pl egy P9

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) -Ben-


-Ben-
veterán

Ez tetszik.. :Y Dögös.

(#6) slimshady válasza #06658560 (#1) üzenetére


slimshady
senior tag

+1

Ez engem is erdekelne. Jo uzemidovel es uszas trekkelessel meg jo is lehetne. Bar tartok tole nem igy lesz, foleg a SIM talca miatt, nem mintha igy lehetetlen lenne, csak hat...

üdv.: SlimShady

(#7) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Hát ezt vajon miért kellett sportos irányba elvinni? :( Nagyon bóvlin néz ki az első generáció után.

(#8) slimshady


slimshady
senior tag

Izlesek es...

üdv.: SlimShady

(#9) XuChi válasza tomboy0013 (#7) üzenetére


XuChi
addikt

+1. Bazári 2 pálcás, játékóra. Ocsmány. Ingyen sem kéne.

(#10) RaveForce


RaveForce
veterán

Lehet h samsung modjara jon majd egy classic valtozat is. Egyebkent rgy dzep watchfaceel es egy borszijjal mar nem is festene olyan rosszul..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Az első széria simán veri design szempontjából.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) 0P1


0P1
aktív tag

Ez nagyon okadékul néz ki. Az a SIM tálca meg... Micro SD slotot nem akarnak belenyomni szerencsétlen smartwatchba? Esetleg M.2 SSD slotot? Idióták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.