Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

Istenem, ez valami elképesztően epic lesz. Alig várom hogy megérkezzen :)

(#2) zcool válasza #08052480 (#1) üzenetére


zcool
aktív tag

Nem vagy egyedül.. :N

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez már engem is fog érdekelni..remélem pörgősebb is lesz nem csak akciódusabb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) iBlast


iBlast
aktív tag

várós :DD :C

(#6) #08052480 válasza Cobra652 (#5) üzenetére


#08052480
törölt tag

Fura, GT review-t nemrég néztem szerintük első végigjátszás 8-10 óra + megnyílik a realistic mod, mellette ott a Coop kampány (ami nagyon királynak néz ki és szerintük legalább akkora élmény mind játékmenetben mind történetben mint a szolo) is és a face-off (vagy mi) meg last stand módok. Szerintem megéri az árát...

[ Szerkesztve ]

(#8) Sirandrish válasza #08052480 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

a COOP az online lesz vagy esetleg lehet offline is nyomni mondjuk 1 egér+bill kombóval meg egy gamepadal?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) #08052480 válasza Cobra652 (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hiszem ha látom. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy 5 óra alatt ki lehetne akasztani, majd meglátjuk, hangulat akkor is a köbön van, meg szerintem kétszer végigtolom és utána multi orrvérzésig :) De valamiért hiszek a GT-nek :)

Ja végigolvastam az írását ő nem játszotta végig (még ugye nem kapható) csak az IGN-es review-re támaszkodik. Ennyi erővel én is támaszkodhatok a GT-sre és ki tudja kinek lesz igaza :) és ha elolvasol pár kommentet a lewarezolt változatról -ott vannak az írás alatt- ott kilenc-tíz órákat írnak + 4-5 a coop.

Sirandrish: local coop csak boxon van, PC-n csak neten keresztül (mint a resi 5-ben, PC-n ott se lehetett egy gépen ketten tolni)

[ Szerkesztve ]

(#10) Sirandrish válasza #08052480 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nagyon nagyon szomorú :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Coopban még akár jó is lehet.

A Pandora Tomorrow-ban bemutatkozott multit lehetetlen überelni.
Úgy rá voltunk függve, hogy hajjaj. Minden kis neszre figyelni, lopakodni, nem is értem miért hagytam abba. :D
Na, megkeresem a lemezt..

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

+1 :K

nothing is true everything is permitted..

(#13) #10949376


#10949376
törölt tag

na én végigjátszottam az xbox360 verziót de ,nem volt valami nagy szám ,számomra csalódás ez a game van benne 1-2 jó dolog azt kész ,egy zárat nem kellet feltörni az egész játék alatt, csak darálni.6 pont graf is gagyi néhol.igen 5 óra alatt végig lehet vinni simán,és úgye +joyt nem adnak a coop-hoz sztem nem éri meg a pénzt.

(#14) scyllafren


scyllafren
senior tag

Az első 2 videó ugyanaz, linket javítani kéne :D

http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=64412

Ez kellene másodiknak :)

(#15) #08052480 válasza #10949376 (#13) üzenetére


#08052480
törölt tag

"+joyt nem adnak a coop-hoz sztem nem éri meg a pénzt."

Uramjézus, csak nem azt várod, hogy adjanak? Ennyi erővel miért nem adnak egyből egy konzolt is mellé meg egy tv-t és valami fotelt is...

(#16) FoxiestFox válasza #08052480 (#15) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ebben az esetben játszanék konzolon. :D

(#17) #10949376 válasza #08052480 (#15) üzenetére


#10949376
törölt tag

gondolkozz már egy kicsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.