Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigadam94


bigadam94
tag

Hmm, a grafika, a játékmenet és a történet is nagyon ismerős.. Akkor már miért nem lett Shattered Dimensions 2? :U

[ Szerkesztve ]

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#2) Föcsök válasza bigadam94 (#1) üzenetére


Föcsök
aktív tag

+1 Shattered Dimensons - noir, ultimate... Eléggé semmilyen.

(#3) kenwood3


kenwood3
őstag

Mint mindig a Pc most is kimarad :(((

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Az Ultimate volt a legjobb rész.

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Hát nem győzött meg a videó.
Amúgy lesz új SM Mozi is, de nem a T.M. féle hulladékot folytatják. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Föcsök válasza Xaels (#5) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Kár hogy nem lesz benne a jövő májusi Avengers-be. Pedig elfért volna egy kis cameo-ra, Thor, Iron Man, Fury, Black Widow, Cpt. America, meg HULK mellett. :O

(#7) Xaels válasza Föcsök (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nem tudom. Azért az Avengers-ben olyan szereplők lesznek többnyire akik a filmvásznon is arattak már vagy aratni fognak idén remélhetőleg(Cpt. America, Thor). Tobey M.-et nem szívesen látnám köztük, mert szerintem rémesen sz@r Peter Parker volt, ez az új srác meg nevesincs egyelőre.

Mondjuk idén elég sok adaptáció lesz. Thor, Cpt. America, Green Lantern, X-men: First Class, Transformers 3...

De amit várok igazán, az a jövőre érkező 3. Nolan féle Batman lesz, állítólag Anne Hathaway lesz a Macskanő :Y

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Sub-ZeRo válasza Xaels (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Idén nagy filmek jönnek tényleg marvel képregény adaptációból. Transformers 3. :Y Nagy lesz. A Batmant nagyon várom, de már egy kis Justice League kellene. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Xaels válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Valószínűleg lesz majd Justice League is csak gondolom 1-2 hőst újra fel kell éleszteni külön is, új "arcot" kell nekik adni. Superman-t tudom, hogy újra előszedik majd jövőre és itt van már a Green Lantern. Ugye Batman adott, de még a ligából ott van Flash és Wonder Woman akikre még több évet kell várni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Sub-ZeRo válasza Xaels (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meg nem csak a Superman-t, hanem a Pókembert is újra készítik.
Tényleg, azok még ott vannak. :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) Xaels válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom #5-ös kommentben linkeltem is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.