Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Viszlát


Viszlát
addikt

Nézd, lehetek én a rossz ember, nem bánom, ha ez az ára annak, hogy legközelebb másként állj a történethez. Ami aggasztó, hogy önigazolás módban nyomod már a bejegyzésben is, aztán rögtön az első hsz-re írsz egy mérföldes baromságot, mentségként.

Pár pontban a lényeg:

- esti vezetés előtt ha fáradt vagy, ne zabálj be gyorskajából (másmilyenből sem), hatványozottan jelentkezik fáradtan a kajakóma hatása
- Első körben jött a nehéz pislogás, melyet próbáltam egy kis fejmozgatással, szemtornával ellensúlyozni. Ennél a pontnál kellett volna a barátnőt felébreszteni, az első adandó alkalommal félrehúzódni, pár km-en belüli pihenőnél, benzinkútnál, lehajtónál vagy bárminél megállni... Akármelyik megoldás jobb lett volna annál amit választottál. Igen, még a leállósávban pár percre megállni is jobb döntés mint elnehezedő szemekkel továbbmenni.
- Apámmal (később lejött ő is vonattal utánunk, megnézve az alkotást), testvéreimmel is beszéltem, és végül azt mondta mindenki, előfordul az ilyesmi de a lényeg, hogy nekünk nem lett bajunk. Igen, ez a lényeg, de nem, az ilyesmi nem fordul elő. Persze a család jót akar, de ennyivel elintézni ultragáz.

A leállósávban mellény nélkül kárt felmérni sem volt egy rózsás ötlet, máskor legyen rá 5 másodperced, hogy legalább a láthatóságit magadra rángatod. A 13 év önmagában semmit nem jelent, ha ilyen alapvető hibákat vétesz. Összességében tessék sokkal de sokkal komolyabban venni az egész közlekedés dolgot, a saját és a szeretteid, no meg a többi közlekedő érdekében is, őket is várják haza.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.