Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hangzásban sose kapunk reális, objektív képet itt a Logouton. Ettől függetlenül jó ketyere. Én is pont ilyet kerestem, úgy 2-3 hónapja egyébként. Ez lett belőle(két link), kicsit belegabalyodtam a témába... Sajnos :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2) tommje


tommje
tag

Hát ja azért nem egy kategoria a SENNHESIER meg a Speed-Link :]
Mennyibe fájt a Sennhesier ?

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#3) misimagaki válasza tommje (#2) üzenetére


misimagaki
aktív tag

hát tényleg nem az a kategória

:Y :D :D

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4) hoffman_ válasza tommje (#2) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Annyiba, hogy a mikrofon részen jó sokat kellett spórolni :D De nem az árazás volt a lényeg, hanem hogy én is innen indultam, és egy hónap alatt, 8 áruház/bolt után ide lyukadtam ki... Egyik részről mocskosul szapulom magam, viszont a másikról örülök, és nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) tommje


tommje
tag

32.900 Ft :O

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#6) tommje


tommje
tag

De mire vetted a fülest esport vagy zene ?

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#7) banhammer


banhammer
veterán

Tessék már felfogni, hogy 6-7 ezer Forintért nem lehet jó minőségű fejhallgatót kapni!

Aki ennek az ellenkezőjét állítja az konkrétan süket.
(Eredetileg igénytelent írtam volna, de nem akarok megbántani senkit.)

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én Panasonic-ot vettem, mert a Numark beadta az unalmast, és úgy döntött, hogy át megy mono-ba. Bár nem volt mai gyerek, 5-6 év körül lehetett, ha nem kicsivel öregebb. Nem rossz kis füles, erősítőről hajtva szépen szól, van bass is, bőven, és mellé cicereg is, ahogy kell.

Vmi 3-4k körül vettem a Panasonic-ot.

(#7) banhammer: Alap felhasználásra lehet már venni értelmes fejhallgatót 10k alatt... Ha valaki már úgymond a "csúcsra" hajt, és tényleg fontos a (főként a zenei hang) minőség nakkor már nem... Zenében nekem a Numark bőven elég volt, pedig annak idején azt is vmi 3k körül vettem, most ahogy elnézem 4k felett van kicsivel..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) hoffman_ válasza tommje (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem 33 volt, hanem 25, de régebben még olcsóbban lehetett kapni. Elméletileg fps-re vettem, gyakorlatilag zenére, viszont játékra se lehtne jobb. RPG-ben átlalában nagyon sokat számít a zene, legalább annyi van, mint effekt, ha nem több, és igazából fps multiban se lehet panaszom, meghallom az ellent bárhonnan jön, hangfalról ilyen nem volt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) Cyberpunk válasza hoffman_ (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó vétel volt. Én nekem is olyan van már vagy 3 éve. Persze vannak jóval komolyabbak is csak azok természetesen drágábbak is ;]
Egy jó kis belépőszintet képvisel a HI-Fi világába :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) misimagaki válasza Cyberpunk (#10) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Hihetetlen összegeket el lehet költeni egy komoly HI-FI cuccra.... :D

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#12) aram01


aram01
nagyúr

nekem egy medúzám volt,szerettem :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) hoffman_ válasza Cyberpunk (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is örülök neki. Ha fos napom van, akkor csak ránézek, és berakok valami jóskás zenét. Amíg hallgatom, addig jó kedvem lesz :D Aztán leveszem, rájövök, hogy holnap vizsga, és akkor visszaveszem :D

Egyébként elleszek ezen a szinten jóideig, most nem ez a leggyengébb láncszem a "körben".

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) valaki654


valaki654
tag

Én anno erről váltottam erre, a különbség az döbbenetes, de hozzá kell tennem, hogy ez a 2 sem 1 árkategória :DD

(#15) brekkhun válasza valaki654 (#14) üzenetére


brekkhun
tag

Nekem is volt egy olyan Speedlinkem, de csak skypera használtam, az áráért megérte :)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16) zsigus


zsigus
őstag

Erről a fejhallgatóról/márkáról hallottatok már:

[Reloop RH-3500 PRO MK2]
[Specifikáció]

Érdekelne a véleményetek, mert már a harmadik fix kábeles fejhallgatóm megy tönkre és kezd elegem lenni belőle. Ez elvileg cserélhető kábeles, alapból adnak hozzá 2 kábelt, plusz ilyen (3,5mm Jack-3,5mm Jack) kábelem még van is itthon.

Most is forrasztgatom a jelenlegi Sony-mat, igaz, hogy már 4 éves, de mellette volt még kettő amit nem is használtam annyit és hamarabb tönkrementek mint ez.
De hát nem tökéletes most már sajnos, kb. 3-4 napot bír egy forrasztás.

Gondoltam veszek egy vezeték nélkülit de az nekem nem jó mert nem csak itthon használom, és teljes bölcsővel nem tudom hordozni, Bluetooth ismételten nem jó ipod touch 2G nem tudja a stereo BT-t.
Szóval maradna a kábeles megoldás, de volt már elég sok fül/fejhallgatóm és fél/1 év alatt mind tönkrement.

Milyen lehet a hangminősége ennek a ReLoop-nak?
Csak zenére kellene (zenéim fele FLAC-ból gyártott AAC, a másik fele MP3, leginkább elektronikus műfaj).

Amin nem gondolkodnék az egy cserélhető kábeles Technics, csak hát az minimum 45e Ft, annyi pénzem nincs.

Még ha nem is tökéletes de átlagfelhasználásra szerintetek jó lenne?

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#17) nepszter1


nepszter1
addikt

Jó füles :) nekem 3-4 éve kb. ilyenem van semmi baja csak annyi hogy egy kicsit megkellet szigetelőszallagozni mert az asztalhoz vertem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) samu74 válasza tommje (#6) üzenetére


samu74
addikt

Hali!
Várhattál volna még a füles vásárlással szerintem...Egy jó füles ott kezdődik hogy kényelmes... :K Ez hogy "moddoltad" egy szivacs darabbal,egy vicc.
Aztán nem kell ide oda tekergetni a hangszínszabályzót ha azt akarod hogy szépen szóljon.

-----------

(#19) capulet75


capulet75
addikt

Eben az árkategóriában lehet hogy valóban jó, bár véleményem szerint a füles itt kezdődik:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) hoffman_ válasza capulet75 (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Attól függ mire ;)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) iSonic


iSonic
addikt

Ez a füles nagyon hajaz a SteelSeries 3H kinézetére..

(#22) Penyus


Penyus
senior tag

Helyesirason nem artana csiszolni! Egybeiras kuloniras!

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#23) capulet75 válasza hoffman_ (#20) üzenetére


capulet75
addikt

Természetesen játékra. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) hoffman_ válasza capulet75 (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Így tökéletesen helytálló az állítás :D Bár én Razer párti vagyok, úgyhogy annyira mégsem ;]

Penyus:

E'kezetekkel mivan, azok se magukto'l no"nek :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) capulet75 válasza hoffman_ (#24) üzenetére


capulet75
addikt

Kipróbáltam a megalodont sztem a G35 veri. Az a srác is váltott logitechre akitől a megalodont kaptam. :K Izlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26) hoffman_ válasza capulet75 (#25) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nézz oda, ezt anno olvastam. Meglepő :D Egyébként igazad van, tökéletesen ízlés dolga - megjegyzem, én nem próbáltam őket, ez a versenyhelyzet többnyire egérkék között áll fenn.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27) capulet75 válasza hoffman_ (#26) üzenetére


capulet75
addikt

Egerek közt én is razer párti vagyok. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28) baluka26 válasza hoffman_ (#26) üzenetére


baluka26
veterán

Azért nem bántad meg egy kicsit sem, hogy rábeszéltünk a HD555-re? :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29) hoffman_ válasza baluka26 (#28) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem! :D Igaz, hogy most márciusig ugrott a party-k 90%-a, nem megyek kéthetente moziba(az egyik legkedvencebb hobbim tudni illik), a téli paintball elmarad, az erősítőmet meg még nem hozom rendbe :DDD De megérte! Amúgy lassan tervezek egy kisebb tesztet is csinálni, talán címlapra is kimegy. Persze szigorúan laikusként.

capulet:

Azt mondjuk hozzátenném, hogy a régebbi fajta Diamondback-em van, és odáig vagyok érte. Viszont a mostani kínálattól nem esek hasra. Ha tönkremenne a Razer, akkor lehet, hogy Logi G9x-t vennék. (mondjuk tegnap árgépen 15-ért láttam, most meg nincs 19 alatt, fura :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#30) capulet75 válasza hoffman_ (#29) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor talán inkáb egy deathadder, én6k-ért vettem itt a PH-n.Az 555-öt meg veri a G35, (próbáltam ,természtesen gémről beszélünk ), max egy 595 veri de az 2 szeres ár.A mozi jó hobbi, kár hogy nincs B-kategóriás, kis nézőteres mozi már csak elvétve.Army of darkness rulez. ;] A razer egerek jobbak mint a logitech.Szintén próbáltam,6 egeret. :K Hányan lennétek paintballra? Valami war pöröghetne. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#31) Füleske válasza misimagaki (#3) üzenetére


Füleske
addikt

Ez gaming cucc , az meg már alapszintű zenehallgatásra való.
De van ennyiért is Sennheiser : [link] :K

(#32) hoffman_ válasza capulet75 (#30) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát a G9-et azért lecsekkolnám, de persze a diamondback-et semmiért sem adnám. Havernál G7 mondjuk piszkosul ratyi, nem szeretem :D
Amúgy meg elhiszem, a G35 erre lett tervezve, de akkor az 595-öt is veri, nem sok különbség van az 555-höz képest. Viszont ha beraksz valami jóféle flac-et, akkor elvérzik a Logi, nekem meg az volt a szempont. Az, hogy sokkal jobb a fejessel gémelni, mint egy öreg Sony hangfalpárról, az csak hab a tortán :D

Paintballra mindig nagyon sokan vagyunk :D Volt, hogy 20 fölött voltunk, 4 felé kellett szedni a csordát... De most nem lesz télen, ilyenkor mindenki csóró, tavasszal lesz az első. Ha érdekel, akkor dobhatok majd privátot ha aktuális.

Mozi meg csakis 1-es terem :D

Füleske:

Jó, hát HD 800.... :D Kocsi is van 3.000.000 dollárért :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Jóó a cucc nagyon és az ára is korekt

(#34) tommje


tommje
tag

Most cserélem a fellowot tehát eladóóóó :):):)
Kinéztem hardverapron egy 5.1est :]

[ Szerkesztve ]

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#35) tommje


tommje
tag

Trust 751B 5.1 erröl a fülesröl egy kis véleményt és infórmációkat szeretnék. :):):)

Akinek van ilyen az irjon PÜ-t :)))

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#36) tommje válasza iSonic (#21) üzenetére


tommje
tag

Igen elöször olyat akartam :) Steelseries 3H-t de ez lett belöle . Amugy a steelseriesnek nagyobbak a párnái tehát ott szerintem nincs ilyen gond hogy elnyomja a fület . : ]

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.