Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kleinguru


kleinguru
addikt

Kb az Apple is ezeket a paramétereket publikálta (órajel, magszám), tehát elég nagy a hasonlóság :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2) hallador


hallador
addikt

Ez az apple is, hogy nem az AMD-től rendelt, mert ezeket is lefizette az zintelt. ;] :P

Pont ma olvastam, hogy az Apple lehet, hogy az ARM felé fordul az MacBook családdal.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) Anaren91 válasza hallador (#2) üzenetére


Anaren91
senior tag

Inkább állnának össze az AMD-vel és raknának R9 4900HS-t a MacBookokba. Pont illene a vékony gépeikbe, és elég brutál teljesítményt is nyújtana.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#4) jegesib válasza Anaren91 (#3) üzenetére


jegesib
aktív tag

fuuu de támogatnám, évekkel ezelőtt javasoltam nekik h vegyék meg az egész AMD-t szőröstől bőröstől, de nem hallgatnak rám a bénák :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

Mitől "speciális" és mit kellett ezen "fejleszteni"? Ez három darab, az Apple igényeinek megfelelően paraméterezett lapka, semmit több.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) kleinguru válasza Oliverda (#5) üzenetére


kleinguru
addikt

"Type 5 jelölésű BGA tokozást használnak"

Nem tudom a fenti rész mennyire indokol egyedi fejlesztést, de talán arra gondoltak az egyedi paraméterezések mellett, velük együtt.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.