Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shaft72


shaft72
tag

Agykontroll működés közben!

(#2) moonlight115


moonlight115
tag

Gratula! :)
Minden agyban dől el. Ebben én is hiszek.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) spawn21 válasza shaft72 (#1) üzenetére


spawn21
veterán

Nevezhetjük így is. Csak éppenséggel jó célokra :DDD

iPhone 13p

(#4) shaft72 válasza spawn21 (#3) üzenetére


shaft72
tag

Agykontroll, vonzástörvénye, hoponopono, vizualizáció, vagy bárhogy hívjuk... úgy látszik, amit elég erősen és kitartóan elképzelünk, az valósággá válik, ez már számtalanszor bebizonyosodott. :K

(#5) e=mc² válasza shaft72 (#4) üzenetére


e=mc²
őstag

Na ez az ami fassag. Nem azert tortenik meg valami, mert azon filozol 10 evig, hanem mert teszel erte, hogy meg is tortenjen.

Hiaba varod, hogy megmenyerd a lottootost, abradozol rola, mit fogsz csinalni, kinek adsz belole, kifizeted hiteleidet, kinek mondod el eloszor.... ha nem veszel szelvenyt.

Egyszer megnezettek velem a Sectret c filmet. Kosz, de erre nincs jobb szo, mint agymosas es kepmutatas.

Ambulimax Provider

(#6) spawn21 válasza e=mc² (#5) üzenetére


spawn21
veterán

azért mert nem hiszel benne másnak ugye szabad?
van amiért hiába teszel nem fog összejönni.
nem gáz ha fantáziálsz, csak kicsit mereszebben. :))

iPhone 13p

(#7) moonlight115 válasza e=mc² (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Azért veszel lottószelvényt, mert ábrándozol az 5-ösről. Mindig a gondolat születik meg előbb. Ha valamiről elhiszed, hogy meg fog történni, vágysz rá, sokat gondolsz rá, már tervezgetsz is, ebből lesz a cselekvés. Ha úgy állsz hozzá, hogy áh, ez nem fog megvalósulni, minek is agyalni rajta, nem teszel egy lépést sem érte.
Így kell értelmezni.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) danih válasza e=mc² (#5) üzenetére


danih
addikt

Szerintem pedig mindkettőtöknek igaza van - ez egy "öngerjesztő" folyamat, a vizualizáció erőt ad a cselekedetekhez, és a kettő együtt éri el célját.

(#9) shaft72 válasza e=mc² (#5) üzenetére


shaft72
tag

Ahogy az előttem szólók is rámutattak, minden először gondolatként születik meg. Lottó ötöst nem lehet nyerni szelvény nélkül, ezért ha igazán akarod, akkor nyilván veszel szelvényt.

Mint ahogy tetováló szalonban sem lehet dolgozni anélkül, hogy nagyon akarta volna, százszor is elképzelte, mit fog csinálni, és ez megadta a hajtóerőt a kitartáshoz, a vég nélküli gyakorláshoz, ami végül oda vezetett, hogy a srác ott dolgozik.

Pontosan vizualizált cél nélkül nem jutunk el sehová, a teremtő erőnk szétforgácsolódik menet közben. Erről szól az "ábrándozás".

(#10) e=mc²


e=mc²
őstag

Kedves Kollegak!

En ertem, hogy ti mit mondtok/irtok, csak azt hangsulyoztam ki, hogy attol meg, hogy abrandozol valamint nem fog a sult galamb a szadba repulni. Tenni kell erte, nem csak beleelni magad az esetleges szituacioba.

Errol szolt a film is, hogy pusztan a gondolatoddal tudod iranyitani a sorsodat... meg a lonak a... Ezert tartom annak amit fentebb irtam.

Termeszetesen nem kivanom masok erzelmet indittatasait iranyitani, de azert ramutatni erre szabadjon mar...

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.