Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65675776


#65675776
törölt tag

Roppant kényelmes lesz ott az IO...

(#2) Synthwave válasza #65675776 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Tidus


Tidus
addikt

Vannak akik járnak még LAN partira?
Amúgy szívesen mennék...

(#4) Cyberboy42 válasza Tidus (#3) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

igen vannak :) Évi 1-2 alkalommal szoktam menni :)
De ezek már nem azok a régi óriás partyk :(

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez elég csúnya lett. És feltűnően hasonlít a bitfélix prodizsájra, ami szvsz sokkal jobban néz ki, s meglepően kényelmes hurcibálni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) Speed® válasza lezso6 (#5) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem mATX/ITX Prodigym is van, nem akkora öröm cipelni..belbecshez mérten nagyok, a füleket meg el lehet felejteni, törnek könnyen, még lábként is gagyik.

(#7) GodGamer5 válasza Speed® (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nekem a Prodigym alsó fülei állásba eltörtek pusztán a súlyától, többet biztos nem vennék hasonlót sem, ez a ház viszont nagyon tetszik, csak kicsi a hely a VGA-nak.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) lezso6 válasza Speed® (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Törnek a fülek? Nekem nem sikerült letörni, bár tényleg olyan mintha le akarna. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) Lacika112


Lacika112
aktív tag

"Tömeg 7 kg A fronton és az oldalakon edzett üvegpanel"

Tehát lesz egy pici házad amit ennek ellenére nehéz cipelni hisz a törékeny és nehéz üveglapnak hála kimondottan lanparty barát?

Ha elém teszik ezt meg egy noname 15 éves ütött kopott lemezházat gondolkodás nélkül elkezdem belakni a noname szutykot mert üveglappal nem rohangálok át haverokhoz lanozni :R

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#10) Speed® válasza lezso6 (#8) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A rögzítőik merevek, oldalirányba minimális erőhatást bírnak sajnos, emelésnél meg ugye az hat rájuk. Nálam a megpakolt mATX gép súlyban picit erős volt mondjuk (~10kg), ez is benne van, de akkor sem ezt várná az ember.

(#11) Speed® válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Itt annyiban védeném első nézésre a gyártót, hogy fém füleket kapott.
Cserébe viszont az üveggel merevítik a 0.5mm biliacélt..ez a rész tré.

(#12) Synthwave válasza Tidus (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vannak.

^^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) lezso6 válasza Speed® (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja értem, a rögzítő törött el. Így már értem.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Hmm...hát ez egy érdekes koncepció (copy?).
Prodigy valahogy jobban bejön ebből a szempontból.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) ElEvEn11 válasza Cyberboy42 (#4) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Mivel játszotok egy ilyen LAN partin manapság? :F Tényleg érdekel, mert a legtöbb cím ma már eleve internetre optimalizált és eleve nem dedikált/LAN szerveres megoldás. El nem tudom képzelni mivel toljátok. :Y Régi címekkel?
Én régen, még 2000 környékén Total Annihilation és UT partikra jártam a haverokkal. Quake-hez csak nézőként csapódtam.

#13 lezso6 A fentieket tőled is kérdem.

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#16) Synthwave válasza ElEvEn11 (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak a magam nevében beszélhetek:

-CoD: WaW zombi
-Warcraft III: The Frozen Throne
-Starcraft: Brood War
-Heroes of Might & Magic III Complete
-DOOM II, ZDoom alatt, saját WAD-dal, bár most, hogy kint van a Quake Champions: Doom Edition, azt is meg kéne kergetni kicsit helyi hálón, mert über awesomeness.

Kvékeket (Quake Worldöt és Quake III Arenat) próbáltuk, semmi, de semmi értelme nem volt . Muhaha. ;] UT '99-nek se sok, bár azt rühellem.

-CS 1.6
-FlatOut 2
-Need for Speed III
-Need for Speed: Porsche Unleashed (ez mekkora királyság - és az IPlounge segítségével online is lehet játszani, emberek is vannak, és persze gond nélkül megy Win10-en is)

Anno volt Fallout: Tactics, Baldur's Gate, miegyebek.

A december végén esedékes PH! LAN-on meg nem tudom, mik lesznek. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.