Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nézd meg!

[SPOILER]
Isten vagy!
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Integra


Integra
titán

gratulálok nektek, nagyon szép munka!!! :)

[SPOILER]
már csak egy ugynailyen dolgot szeretnék arra, hogy usereket tudjak eltűntetni a fórumból... kb 10 éve könyörgök már ezért a ph-nál, de lehet, hogy ti gyorsabban megoldjátok ezt a funkciót is :))
[/SPOILER]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) Integra


Integra
titán

azért egy dolog van ezzel, mégpedig, ha valaki nem használja, akkor mindent lát, nem lesz elrejtve. vagyis ezt vagy mindenki használja, vagy páran nagyon bosszankodni fognak

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) TazLeacher válasza Integra (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem rosszabb, mint eddig...és elég figyelemfelkeltő úgy is...

Szerintem, ha már csak így csinálná mindenki, az már elég jó lenne, ez elég látványos.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) spammer válasza Integra (#3) üzenetére


spammer
veterán

Akik nem használják, azok lényegében ugyanúgy fogják látni, mint ezelőtt: azaz félkövér spoiler jelzést (vagyis most tag, azaz kapcsos zárójeles) és offtopikos szöveget. Lásd kép: alaphelyzet Ha kikapcsolod a scriptet/bővítményt egy pillanatra, láthatod is. Amíg nem "gyári" funkció (azaz nem a PH fórummotorban van), addig sajnos másképp nem lehet megoldani. :(

szerk: közben (#4) jer1cho is beszúrt egy képet mutatóba. :)
--

Közben ment egy kis update az elrejtő scriptre, mert a logout bejegyzések alatt közvetlenül látszik az első pár komment és eddig ott nem rejtette el, csak ha a "hozzászólások" linkre kattintottunk, azaz a bejegyzés fórumtémájába érkeztünk. Most fixáltam, így már közvetlenül a bejegyzések alatt is működik az elrejtés. Nem muszáj megvárni az automata frissítést, a bővítményben vagy bővítmények oldalon (pl. Firefoxnál) nyomjatok egy "check for updates"-et.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6) Integra válasza spammer (#5) üzenetére


Integra
titán

igen, közben rájöttem, hogy szétnyitva olan, mint amilyen lenni szokott :)
viszont adhatnál piros kiemelét a film címnek, nem is annyira a fekete bold emel ki, mint a piros. az sem lenne rossz, ha az url-t is bele lehetne tenni kapásból az imdb-hez

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor itt is. Király vagy, beta tesztelés gyorsan lement. :)

Live-Die-Respawn

(#8) genndy


genndy
addikt

Hát ez baromi jó. Nagy köszi! :R

Odanézz!

[SPOILER]
Hogy ez milyen jól működik!
:C

[/SPOILER]

szerk: a hangulatjeleket is szuperül elrejti, nem lógnak ki :K

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9) dokee78


dokee78
félisten

Maximális tiszteletem.
Eddig is elolvastam a spoilereket,de ez így nagyon jó ötlet.

(#10) spammer válasza Integra (#6) üzenetére


spammer
veterán

"az sem lenne rossz, ha az url-t is bele lehetne tenni kapásból az imdb-hez"

Jó ötlet, holnapra meglesz egy frissítéssel. ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11) Integra válasza spammer (#10) üzenetére


Integra
titán

az mit jelent amikor a tampermonkey-nál megjelenik egy szám az ikon jobb alsó sarkában? jelenleg 2-es van, ami 1-es volt. a frissítések számát? frissít ez magától? vagy mit kell csinálni?
újrakell indítani a chrome-ot a frissítések aktiválásához? annyit tudok csinálni, hogy zöld meg piros között tudom váltani a scripteket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) spammer válasza Integra (#11) üzenetére


spammer
veterán

Az éppen aktív scriptek száma. Hozzászólás írásnál 2-est mutat, mert mind a 2 script fut: a gombok ugye a tagek beszúráshoz, illetve lefut az elrejtő is, mert ha válaszolsz valakinek, akkor lent megjelenik a hozzászólása, és ha az spoilert tartalmaz, akkor ugye nem árt, ha ott is el van rejtve. :) Fórumban meg 1-est mutat, mert csak az elrejtő script fut.

szerk: auto frissít, nem kell újraindítani a böngészőt sem. Manuálisan is tudsz frissíteni, a tampermonkey ikonjára kattintva a lenyíló menüben ott a van "check for userscript updates" (de a gombnyomásra nem jelez vissza semmit, csendben frissít, ha talál frissebb változatot.)

szerk2: a link beszúrásos spoiler gombon még holnap elvégzem az utolsó simításokat, és felkerül, utána lehet majd frissíteni rá.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13) Integra válasza spammer (#12) üzenetére


Integra
titán

na, ezek hasznos infók, köszi, mert nyomkodtam és semmi sem történt :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Mobilos felületre is meg tudjátok csinálni??

(#15) spammer válasza pulyka jocó (#14) üzenetére


spammer
veterán

Megpróbálkozom majd vele, mert ugyan a mostanit is be lehet lőni m-es domain alá, de nem mutat jól, nem illeszkedik (a mobil nézet alapból is szétcsúszkál).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16) Integra válasza pulyka jocó (#14) üzenetére


Integra
titán

a mobil felület sajnos még több sebből vérzik, írtam ezt már lezsóéknak, azóta sincsen foganatja sajnos :( konkrétan a legnagyobb baj vele az, hogy nem lehet az adott fő topicba kilépni, mert egyszerűen nem csinálták meg a hozzá tartozó gombot :DDD
egyébként a teljes méret nem okoz akkora gondot amúgy adatforgalomban sem chrome alatt. használd nyugodtan szerintem

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Mister_X válasza Integra (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem valami olyasmi válasz rémlik, hogy azért nem fognak minden funkciót átültetni a mobilos nézetre, mert az anyagilag nem érné meg. Ha kapna egy szuper mobilos verziót a PH!, akkor mobilról mindenki azt használná, mobilos oldalakkal meg nem tudják "eladni magukat" a hirdetőknek, mert más egy 1024 pontos oldal "kereteit" kiadni, mint a 400*240-en is futni kellő mobilos felület egy részét.

Én ezt a magyarázatot maximálisan megértem és nem is használok ad-blocot (a PH! és a kissanime.com miatt, mert utóbbi meg nem engedne semmit sem megnézni).

Hogy on is legyek: köszönjük a funkciót, ez már akkor is kóser, ha a fenti kikövérített taget kapja az egyszeri fórumozó a weblapra. Én sajnos nem tudom majd használni a funkciót, mert Internet Expolert használok. Tök Microsoft fanatikus vagyok, még a fürdőszobát is kicsempéztem. Ha beírom a fentebb látható módon, akkor a scripteseknek kitakarja?

[SPOILER]
Rejtett szöveg.
[/SPOILER]

Lenne is egy fejlesztési javaslatom. Nem tudom, hogy most hogy néz ki élesben, de lehetne opcionális a spoiler tag elnevezése. Egy példa:

A Star Wars III az utóbbi évezred legjobb fantasy akciófilmje.

(spoiler:Rövid spoileres összefoglaló)
Obi-wan: Anakin, te vagy a kiválasztott.

-

Palpatine: meg akarod menteni a feleséged? Jó, menj gyerekeket ölni!

-

Obi-wan: TE VOLTÁL A KIVÁLASZTOTT!!!!4(/spoiler)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) spammer


spammer
veterán

Frissült a gombok scriptje (v0.6.5):

- Megjelent a 3. gomb: SPOILER(+linkesített cím), amivel a cím után már linket (pl. imdb) is hozzáadhatunk és a kettőt egyszerre, formázva szúrja be.

(+ fix/fallback: bekerült a cím és a link ellenőrzése a prompt után: üres mezők esetén már nem szúr be üres tageket, kihagyott/üres link mező esetén csak címet szúr be, ha cím sincs, akkor simán spoiler blokkot szúr be.)

Kézi frissítés

- Tampermonkey: katt az ikonjára, majd a "check for updates" -re (nem jelez vissza semmit, csendben frissít).
- Firefox/Greasemonkey : a kiegészítők oldalán fent a kis fogaskerék ikonra kattintva találjátok a frissítések ellenőrzése menüpontot.

- Violentmonkey: katt az ikonjára, majd "Manage scripts", aztán fent lesz egy check all for updates gomb.

---

(#17) Mister_X: igen elrejti, ha megfelelően van formázva. A lentit viszont nem, mert az nem megfelelő formátum (bár gondolom csak példának írtad a javaslatodra). A spoilerek elnevezése jelenleg nem megoldható, talán valahogy ki lehetne okoskodni, de elég körülményes, ezért van a jelenlegi félkövéres vagy félkövér+link (ezáltal piros betűs) megoldás.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19) Neoteric


Neoteric
addikt

Notbad, bár sztem ez akkor lesz f@sza, ha alapból ph fórum fícsör lesz.

Addig maradok ennél a megoldásnál.

PSN: ne0teric_sAN

(#20) M3oH


M3oH
addikt

Jó ötlet, tetszik. Feldobhatnád ( ha még nem tetted) a PH fejlezstő topikban is, hátha bekerül az alapfunkcióba, mert hasznos lenne.

(#21) spammer válasza pulyka jocó (#14) üzenetére


spammer
veterán

Frissült a spoiler elrejtő (0.4): mostantól mobil verzió alatt (m-es domain) is működik a spoiler elrejtő, a különbség csak annyi, hogy nincs "keretbe/dobozba" téve a spoileres tartalom illetve a piros spoiler felirat.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22) Viszlát


Viszlát
addikt

No, kipróbáltam mind a két userscript managert, de nem működik egyik script sem, hiába látom, hogy feltelepült és aktív...

Futok egy kört osx topikban, hátha kiderül a turpisság és akkor jelzem itt is, másnak is jól jöhet a jövőben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23) spammer válasza Viszlát (#22) üzenetére


spammer
veterán

Rendben, köszi!

Az is lehetséges, hogy mindkét kiegészítő túl régi és nem támogat egyes funkciókat (lehet, hogy nem tudja betölteni a szükséges jQuery library-t). Ahogy elnézem, mindkettőt évekkel ezelőtt frissítették utoljára. :(

A hétvégén megpróbálok utánajárni, hátha sikerül valami megoldást találni rá.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24) jonnyjoker01 válasza spammer (#23) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon köszönjük szépen! :D

[SPOILER]
És kiválóan működik :C
[/SPOILER]

Hopsz, vagy mégsem :( Nyers szöveg, ahogy a plugin nélküliek is láthatnák (de a gombok megvannak)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#25) spammer válasza jonnyjoker01 (#24) üzenetére


spammer
veterán

Nálad a hiba.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26) jonnyjoker01 válasza spammer (#25) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor megkeresem a hibát. Azért köszi hogy visszajeleztél ilyen gyorsan :DD

Üdv. Johnny

(#27) spammer válasza jonnyjoker01 (#26) üzenetére


spammer
veterán

Milyen böngészővel (és verzió) használod? Ha esetleg Tampermonkey bővítménnyel futtatod, akkor az ikonjára kattintva kis lenyíló buborékban írnia kell az aktív scriptek nevét és zöld ikonnal jeleznie kell, hogy engedélyezve vannak. (Új hsz írásnál 2, fórum nézetben pedig 1 aktív).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28) jonnyjoker01 válasza spammer (#27) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Violentmonkey, opera 12
[SPOILER]
De szerintem már működik :D.... Nem még mindig nem :(
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#29) spammer válasza jonnyjoker01 (#28) üzenetére


spammer
veterán

Fixed! Nyomj a Violent Monkey-ban a check for updates gombra, frissítenie kell 0.4 -ről 0.4.1 -re a scriptet. :)

Rohadjon meg, Opera 12-nél nem lehet komment a script zárórész után, pedig modern böngészőkben meg semmi gondja nem volt vele. :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30) jonnyjoker01 válasza spammer (#29) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt hiszem:

[SPOILER]
YEAH MŰKÖDIK :R:R:R
[/SPOILER]

Köszi a gyors fixet :)

Üdv. Johnny

(#31) Máté94


Máté94
addikt

64-bit-es Chrome-al úgy tűnik nem működik a dolog. Egyedül vagyok a problémával vagy másnál is jelentkezik? :R

(#32) spammer válasza Máté94 (#31) üzenetére


spammer
veterán

Csak 32 bitessel tudtam kipróbálni (jelenlegi legfrissebb, 37.0.2062.102 m), de azzal semmi gondja. Nem hiszem egyébként, hogy a script működését befolyásolná az, hogy 32 vagy 64 bites a böngésző, ha a bővítmény (Tampermonkey) megfelelően működik. De sajnos tesztelni nem tudom, úgyhogy passzolom, hátha valaki még ki tudja próbálni 64 bites Chrome alatt.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#33) Máté94 válasza spammer (#32) üzenetére


Máté94
addikt

Tárgytalan, csak meg kellene tanulnom olvasni... :B :U

[SPOILER]
Működik, köszönöm! :DDD
[/SPOILER]

(#34) aizen92


aizen92
addikt

Internet Explorer még mindig felejtős?
:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35) spammer válasza aizen92 (#34) üzenetére


spammer
veterán

Ha még senki nem írt rá azóta rendes userscript bővítményt, akkor sajnos igen.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#37) spammer válasza #05304832 (#36) üzenetére


spammer
veterán

1. Ennyi információ nem elég.
2. A scripthez további fejlesztések illetve javítások nem várhatók, mert a fórummotorba bekerült már a spoiler funkció (legalábbis a filmes és sorozatos topikban már működik), egyelőre még tesztelés alatt van, gondolom hamarosan elnyeri végleges formáját és mindenhol használható lesz, így az általam írt script értelmét veszti.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38) Submarine


Submarine
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.