Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reggie0


Reggie0
félisten

Mondjuk megneznem, hogy pl. USA-ban vagy Japanban hol kapni 8.5 milkaert lakast.

(#2) Djuree


Djuree
félisten

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát ez....

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Erre csak azt lehet mondani hogy nagy az isten allatkertje :W

(#5) Dinsdale


Dinsdale
tag

Csak az a bosszantó, hogy nem nekem jutott eszembe valami, amivel meg lehet fejni a kőgazdagokat.

(#6) Oliverda válasza Reggie0 (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

pl.:[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudtam, hogy nálatok 1:1-be váltják a forintot a dollárral. Megyek is hozzátok, mert sok a forintom...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ebben nem az a baj, hogy ennyi az ára, hanem hogy van rá vevő is... És tuti hogy van... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Zimmy88 válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


Zimmy88
tag

Szerintem poénnak szánta, csak lemaradt a szmájli :)

FZR2000 ®

(#10) Penguin95


Penguin95
senior tag

Én csak sajnálni tudom azt a kutyát, akit ezzel akar kényeztetni a gazdája.

(#11) Locutus


Locutus
veterán

...?!

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12) Vadmeggy válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Kiégett a humorreléd. :)

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#13) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


Oliverda
félisten

Devizanemről itt nem esett szó.:)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Mától alapítok egy vállalkozást. Nálam 3 millió lesz egy ilyen. :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) bdlackoo


bdlackoo
tag

oszt a dobozanak jobban fog orulni a kutya...

dinosaurs are jesus ponies

(#16) elefant válasza bdlackoo (#15) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ja tényleg :D ez eszembe se jutott

(#17) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#13) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahogy arról sem, hogy nincs pénzváltód. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) gerii


gerii
addikt

Ennek biztosan jobban örülne Bodri. :K

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A tálkába meg Táccsvíz kerül majd a kutyusnak? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) KillHates


KillHates
nagyúr

Úgy gondolom megérett a világ a pusztulásra...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21) VaniliásRönk válasza KillHates (#20) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Honnan tudod, hogy a Samsung nem beépített önmegsemmisítővel árulja őket, amik egy 10m-es sugarú körben mindent elpusztítanak, gazdát, egy-ebet? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#22) haxiboy válasza VaniliásRönk (#21) üzenetére


haxiboy
veterán

Pont ez a véleményem Paks2ről

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) KillHates válasza VaniliásRönk (#21) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az ovális kerete valójában egy részecskegyorsító és generál egy fekete lyukat majd az egész önmagába roskad! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24) KillHates válasza haxiboy (#22) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem a Paks2-vel van a gond, hanem a kib@szott mutyizással ami körülötte megy.
Inkább építsenek egy atomreaktort és zárjanak be egy szén vagy tőzeg alapú erőművet...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#25) O_L_I


O_L_I
őstag

Luxus kutyaház.... Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy hol tarthatna az emberiség ha nem ilyen szarságokba ölné az erőforrásokat.

(#26) TESCO-Zsömle válasza KillHates (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem a Paks2-vel van a gond

De igen, avval van, mert k*va drága és annyi pénzből lehetne nyomatni megújulót is.

De nem fognak bezárni szén meg tőzegalapú erőművet, inkább kivetnek különadót a szélkerekekre meg napelemekre is.

Ezen megy a hőbörgés. Mire Paks2 elkezd termelni, addigra a németeknél beérik a megújuló-hálózat és "szaré-hugyé" fogják nyomatni a környezetbarát energiát, miközben mi itt leszünk és termeljük ugyanazt dupla áron.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) pumpedlix


pumpedlix
tag

MI az az "....óláb" ? Mert van a kinek "o" lába van meg van akinek kutyaólja.

(#28) O_L_I válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


O_L_I
őstag

Erre van valami összehasonlítás valahol amúgy? Mármint hasonló beruházási kölségek mellett most mennyi energiát tudnánk nyerni alternatív energiaforrásokból? Természetesen a 20-30%-os mutyi felérat arra is rá kell számolni ám mert attól, hogy az energia zöld a politikusok még görények maradnak

(#29) haxiboy válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha már így belementünk Oroszország nem NATO tag, uniós pénzből az oroszokkal építettik ráadásul még tovább titkosítják az egész projektet. Kicsit fura nekem. Távirányítható bomba is lehet a Paks2 Európa közepén.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#30) #06658560 válasza Reggie0 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pl. itt.

#26 TESCO-Zsömle: Alaperőmüvet hogy váltanál ki megújulóval? Pláne Mo-n? Az a német lázálmot mire alapozod konkrétan? Mert a jelek nem igazán azt mutatják, hogy bekövetkezne.

[ Szerkesztve ]

(#31) TESCO-Zsömle válasza #06658560 (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arra, amit Paks2-vel kapcsolatban olvastam. Hogy mekkora sz*pás lesz ez nekünk, mikor beindul. Nem tudom, hogy igaz-e, azt majd az idő fogja eldönteni, de a tendencia az, hogy Európa szerte inkább leszerelik az atomerőműveket, mintsem újakat létesítenének...

Persze a mi reakciónk tipikus. Mikor az Ukránok elzárták a gázt, mi nem alternatívákat keresünk, hanem gáztárolókat építtettünk, amivel esetleg 3 hónapig ki is húzhatjuk, ha megint elapad a csap...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) KillHates válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen igazad van...:R
Nem a technológiával van a gond, hanem a hozzáállással és a gondolkodásmóddal (nem a Tiéddel, hanem a döntéshozók gondolkodásmódjával)
Én azt mondom, hogy tök mindegy, hogy hogyan de lépjünk valamit a korszerűsítés irányába mert az vicc, hogy itthon 55 éve (rendszerváltás óta) megállt az élet az országban, őrületes pénzeket költünk el nagyon látványos, de sz@rt sem érő dolgokra.
Azt meg külön viccnek tartom, hogy hogyan meri egy kormány megengedni magának, hogy azt a pénzt amit adóztam olyan dologra költi el amire nincsen belelátásom. (nem mintha eldönthetném, hogy utána fizetek adót vagy sem :D) Szóval arcpirító ami megy!
De ahogy egy külföldi barátomtól hallottam aki Brüsszelben dolgozik, azt mondta:

A MAGYAR EMBERBEN AZ A JÓ, HOGY HAGYJA, HOGY A FEJÉRE SZ@RJANAK!
DE AZ A JOBB, HOGY AZT IS HAGYJA, HOGY SZÉTKENEGESSÉK!!

Na, ez a szégyen nem trianon.... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#33) #06658560 válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


#06658560
törölt tag

Akkor maradjunk annyiban, igen alultájékozott vagy a témában, több oldalról is.

(#34) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#35) Reggie0 válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


Reggie0
félisten

Ja, ugy leszerelik oket, hogy vagy 20-at epitenek europaban. Nyilvan nekik az az uzlet, ha minket eltantoritanak tole, azt majd vehetjuk "joaron" a villanyt...

[ Szerkesztve ]

(#36) KillHates válasza Kalandor (#34) üzenetére


KillHates
nagyúr

EZ HATALMAS!! :D :DDD :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.