Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Videó alatti Youtube kommenteknél is beindult a vita :)

May the Force be with you!

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Gazdagnak mindkettő lesz, csórónak egyik sem, középréteg meg megveszi amelyikre telik, és szentül fogja védelmezni. Lefutott kör.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) anulu válasza hommeros (#2) üzenetére


anulu
félisten

középréteghez még azt is hozzátenném, hogy amelyiket hamarabb feltörik.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) mephi666 válasza anulu (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

az már egy negyedik kategória :DDD vagyis a másik 3 kategóriából ugyanúgy kikerülhet az, aki nem hajlandó pénzt adni játékért...

on: apropó ez milyen játék lesz? 10-15éve volt egy south park fps, amit imádtunk lanon :DDD lőttük egymást tojással meg dobáltuk h*gyos hógolyóval... meg ott voltak a fingós t&p babák, amikkel gáztámadást lehetett végrehajtani :DDD szétröhögtük magunkat

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) alevan


alevan
őstag

Csalódtam Stan-ben :(((

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) Glenda válasza alevan (#5) üzenetére


Glenda
addikt

Én az egész Parker - Stone bandában, már elég rég. Főleg amikor túl durvának tartották a Family Guyt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) Sefter


Sefter
veterán

Ez beteg :DDD de jó...

Psn ID: sefter_hun

(#8) saelin válasza Sefter (#7) üzenetére


saelin
veterán

Meg is lepődtem volna ha ezzel az avatarral nem tetszik. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) #81556480 válasza mephi666 (#4) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azt én is játszottam :D

15 év . TE jó ég !! És tényleg... :D

(#10) Chapel


Chapel
addikt

Cartman utolsó mondata :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) Mister_X válasza Chapel (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ennyire nem tudok angolul, mit mondott?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Chapel válasza Mister_X (#11) üzenetére


Chapel
addikt

"Come on Kyle. Let these Sony Fucks wallow in their own limited voice controlled functionality"

"Gyere Kyle. Hagyjuk hogy ezek a Sonys köcsögök élvezzék csak a ki...szott hangvezérelt funkciójukat"

Szabad fordsítás, szószerint nem lehet teljesen átfordítani, a lényeg hogy egy mondatban leoltja a Sonyt :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#13) Mister_X válasza Chapel (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Limitált hangvezérlő funkciók - háh, oké :C Hangvezérlésben, online-ban a One fog vezetni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) dawheeler válasza Mister_X (#13) üzenetére


dawheeler
tag

Megkérdezhetem, hogy mit takar az "online-ban" kifejezés?

(#15) Mister_X válasza dawheeler (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Live.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.