Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tigipuf


tigipuf
senior tag

Valaki aki esetleg otthon van a témában,vélemény? :F

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2) atus72


atus72
senior tag

hüvelykamera

(#3) atike


atike
nagyúr

....külön infravörös fényforrás....? Tessék? Mármint hogy külső? Vagy mi? :F

(#4) Flashback


Flashback
addikt

FHD 30fpssel, képstabi nélkül, USB2 csatlakozással ez így egy nagy NULLA. Tök jó a sok kiegészítő de pl távirányító nincs. Nagyon maximum olyan 60-70$ lenne a reális ára. De biztos lesz vagy 2-300$

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#5) kromatika


kromatika
veterán

Jó cucc,nekem tetszik.

(#6) oncsi


oncsi
őstag

Ha valaki tudja, hogy hol, és mennyiért lehet venni, én biztosan veszek. Pont ezt keresem. IP kamera, pici, éjjel is lát, lassitott felvételt is tud. Tökéletes lenne. (Nekem) :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#7) Dark Archon válasza oncsi (#6) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ha egyszer júniusban lesz a piacon, szerinted tudja valaki, hogy hol és mennyiért lehet venni :F

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#8) gyulank


gyulank
addikt

A milyen technikának köszönhetően lát sötétben? És miért ÉS? Feltételezem az IR LED-ek az optikába vannak, a kamera mellett, de nem ennek köszönhetően lát sötétben, mert ha a lencsén kívül külön oldalt lenne az ÍRLED, akkor se lenne rosszabbul látható a sötét dolog, plusz szerintem így se látható jól egy akció. :D

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#9) caprine válasza atus72 (#2) üzenetére


caprine
aktív tag

:DD

Jó cuccnak tünik, akár a paintból csuzlira is fel lehetne szerelni és mehet a showtime :B

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#10) macskea


macskea
őstag

Sajnos a kameralencsét nem védi semmi, legalábbis nem találtam semmi erre utalót. Ez így nagyon gyengus, mi nem tudnánk használni, pedig a méretet, sebességét és a sötétben látását tekintve akár jó is lehetne. Egy ilyen kamerának a lelke a tartozékkínálat, és abban a GoPro eddig verhetetlen.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#11) creation válasza macskea (#10) üzenetére


creation
senior tag

+1

A kis Kitvision kamerámmal kb ugyan ez kivitelezhető, csak a tokjának hála mélyebb vizekre is elevez + van kijelzője. A wifi és a BT mint fogyasztó eszköz nekem nem hiányzik. Ilyen és ehhez hasonló modellek kínai áruházakban tömegével kaphatóak. (dx, pandawill, focalprice ect...)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#12) B.i.L válasza oncsi (#6) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nekem is nagy szolgálatot tenne mobil-éjjellátó"pecához :P

Horgászni mentem...B.i.L

(#13) bit_bro válasza Flashback (#4) üzenetére


bit_bro
tag

Annyira drága azért feltehetőleg nem lesz, mivel 300 USD körül már meg lehet venni a Panasonic HX A500 -at, ami 4k felontásban 30p-t, és 1080-as felbontásban 60p-t tud, ráadásul a szenzorának mérete is nagyobb (1/2.3).

(#14) Ruban


Ruban
tag

Angoloknál jelenleg épp 200 font az ára... :F

....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.