Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) azbest válasza aprokaroka87 (#31) üzenetére


azbest
félisten

ja és majd elfelejtettem: a shadow banning is mocskos dolog facebookon...
Múltkor egy hírhez belinkeltem egy youtube-on évek óta fenn lévő dokumentumfilmet és automatikusan törölte azokat a kommentjeimet a face. Erről semmi értesítést nem ad, sem indoklást, csak onnan tudom, hogy később visszatérve nem láttam a saját kommentjeimet és a saját előzményeimből is eltűnt.

Valószínűleg feketelistán van az adott videó, ami egy hatalmas korábbi boing botrányt elemez ki. Tippre szerződi jogi claim lehet rajta facebookon, azzal szépen el lehet némítani a témát.

Mondjuk utána megtalátam hivatalos al-jazira tévés yt csatornán is ugyanazt, nem tudom azt is törölnék -e, majd rápróbálok. Az eredeti dokumentumfilm ausztrál tévétársaságtól van, az ő oldalukon megnézhető - de sajnos régiókorlátos innen.

Konkrét szituban valaki feltette a nagy kérdést a hírnél, hogy miért tört darabokra a napokban egy gép. Erre beírtam hogy azért, amiért a többi hasonló gép és részletesen dokumentál botrány volt ebből amikor ezeket gyártották és több gép ugyanígy összetört, plusz link a dokumentumfilmre. Instant törlést váltott ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.