Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Sörmanufaktúra.hu (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) RootRulez


RootRulez
félisten

Egészségetekre! Tőlem messze van. :( De azért nem fogok szomjan halni... ;]

═════════════════════════════════════════

(#2) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hétvégén is van ez az akció, vagy csak hétköznap?

(#3) Lenry válasza RootRulez (#1) üzenetére


Lenry
félisten

ugyanez. pedig határozottan élnék a lehetőséggel ebben a dögmelegben. meghát PH!-s sörkedvezmény? zsíír :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) keopsz válasza ^Clown (#2) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

nyitvatartási időben van, tehát ma is. :K

(bár ennek a 0. napnak minnyár vége.. :) )

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#5) freemanone


freemanone
őstag

egy kis logikai hibát/elírást találtam és nem tudom értelmezni, bár a tippem, hogy nem 'a' hanem 'az' kéne egy helyre:
"... lévén, ha olcsó, jobban fogy, de ettől még a kukoricadara, bár itthon a sör..."

egyébként bigUP az ilyen akcióitoknak :D

(#6) keopsz válasza freemanone (#5) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

lehet, h soxor vesz levegőt a mondat :D, de így van tagolva:
"de ettől még a kukoricadara, bár itthon a sör hivatalosan megengedett pótanyaga (30%-ig jöhet belőle a szárazanyagtartalom), jó sörben jellemzően nem fordul elő"

cantante di sampietrini

(#7) freemanone válasza keopsz (#6) üzenetére


freemanone
őstag

áhh! igen, a zárójel zavart meg, de mostmár látom! :DDD :R

(#8) sgergi


sgergi
veterán

Jónak tűnik, jövőhéten elnézek arrafelé.

(#9) GabN73


GabN73
addikt

Délben mé' nem lehet?! Jobban ütne! :DDD

Majd talán ha Pásten járok, benézek :))

(#10) rt06


rt06
veterán

ezt tervezitek kiterjeszteni orszagszerte is?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) keopsz válasza GabN73 (#9) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

..egykor nyit a hely. manapság már.. :U

cantante di sampietrini

(#12) keopsz válasza rt06 (#10) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

..tervezzük. :K

cantante di sampietrini

(#13) KMT


KMT
addikt

Hát nem lettem motivált, hogy ne igyak "sz@r" söröket... :D A ropi darabára sem segít rajtam. :DDD

(#14) rt06 válasza keopsz (#12) üzenetére


rt06
veterán

akkor, ha lehet javaslatokat tenni a vilaghatalomra valo torekvest illetoen, del fele induljatok, szegednek
mekkora jo lenne az aranypentek melle egy ph-szombat is
az egyetlen szepseghibaja a dolognak, hogy munkaidoben van az akcio (ami ugyan nem athidalhatatlan akadaly, de hosszutavon nem biztos, hogy elonyos a hozzam hasonlo sorivo munkavallaloknak)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) Lenry válasza keopsz (#12) üzenetére


Lenry
félisten

wuhú!

első körben javaslom Szegedet bevenni a körbe. tele van szomjas fórumozókkal a város :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Killer01


Killer01
őstag

kukoricadara?!? Sörben? Mi vagyok én, naposcsibe? Ez árulás :DDD

(#17) keopsz válasza KMT (#13) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

biztos jó helyre mentél?.. :D

cantante di sampietrini

(#18) LiPi006 válasza Lenry (#15) üzenetére


LiPi006
tag

hogyne azért még én is vissza térnék Szegedre :DDD :))

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#19) KMT válasza keopsz (#17) üzenetére


KMT
addikt

Igen.
Tudom, a minőségnek ára van, de az "alap" sörökhöz képesti dupla ár sajnos nálam már az "egyszer-egyszer belefér" kategória. :(

(#20) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nem rossz ötlet. El bírnám viselni. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Coca-Cola Light-ra nincs ilyen bűvös szó?

Pár napja megkóstoltam a Soproni Akármi Narancsos alkoholmentes sörét (tudom az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé), azóta felsírok álmomban és rágom a párna csücskét úgy rettegek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) keopsz válasza KMT (#19) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

igazad van, ez is nyilván viszonyítás kérdése. de ha ahhoz mérem, h csomó, esténként telt házas sörözőben, ahol a hozzáadott érték kb. zérus, mit adnak és mennyiért, mert kapod pl. a tescos/metrós fekete démont, üvegben, dupla áron, akkor sztem anyagilag is van abban fantázia, h két ember széttölt vmi normális üvegeset akár itt, akár máshol, hacsak nem az a cél, h adott pénzből a lehető legtöbb korsót igya meg..

..amúgy meg néha tripla ár is lehet, simán, csak ha mondjuk alkoholban/szárazanyagban kompenzál, megihacc egy kancsó vizet hozzá, és ugyanannyi a liter a végén.. :P

sztem a legnagyobb baj az, h lehet a magyar élelmiszerkönyv szerint sörnek nevezni felháborító dolgokat is, ami után adódnak ezek a felvetések, h dehát az feleannyiba kerül, és az is sör. ..amíg egy multit a könyvelői nem győznek meg, h a fogyasztók már nem isszák a cuccait, mert nem elég jó/nem ízlik, addig nem fog jobb sört főzni, hiába tudna, ez az egy biztos. és persze mondhatná a hatóság is, h biz. anyagokat holnaptól nem enged, de valszeg nem fog ilyet mondani.

namind1, télleg nem a német a lényeg, hanem a tudatos fogyasztás. :)

cantante di sampietrini

(#23) Agyasima


Agyasima
senior tag

Délután 2 és 5 közt? Kemény 10%? A versben meg még le is szóljátok az Arany Ászokat? Ne röhögtessetek már...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#24) keopsz válasza Agyasima (#23) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

..remélem, egy jó pofa sör mellett majd kiröhögöd magad vhol máshol, pl. az élet habos oldalán, neked majd külön szólunk, ha 75%os lesz a kedvezmény, és 0-24ig tart majd.. pff. :P nem neked szól, ennyi, volt már ilyen, és lesz is sztem.. ;)

cantante di sampietrini

(#25) Agyasima válasza keopsz (#24) üzenetére


Agyasima
senior tag

Látom szívedre vetted, de ettől függetlenül tartom a véleményem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#26) keopsz válasza Agyasima (#23) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

és ha már amúgy ezt iszod, helyesen így kell kérni/írni: arany ászokOT.. :DD

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#27) keopsz válasza Agyasima (#25) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

hát, 800olvasó után te vagy az első, aki itt beszól. nem kommentálom. ;)

cantante di sampietrini

(#28) Agyasima válasza keopsz (#26) üzenetére


Agyasima
senior tag

Errefelé úgy mondják, hogy Ászokat. Ha hibás, hát hibás, így tanultam. Remélem, nem dobnak le engem a Taigetoszról e miatt. És csak ismételni tudom magam, a negatív vélemény is vélemény, még ha személyeskedéssel próbálod is csökkenteni a súlyát.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#29) Lenry válasza Agyasima (#28) üzenetére


Lenry
félisten

negatív véleményt arról mondjál, ami kötelező és / vagy fizetned is kell érte. amíg viszont ezért a kisujjadat sem kell mozdítanod, addig a "negatív véleményed" szimpla beszólás csak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) Agyasima válasza Lenry (#29) üzenetére


Agyasima
senior tag

Még szerencse, hogy nem töri le a kezemet senki sem, amiért beszóltam/negatív véleményt mondtam olyan dologról, ami nem kötelező és még csak nem is fizettek érte.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#31) keopsz válasza Agyasima (#28) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

..sztem ez tök felesleges, amit csinálsz. az pedig sztem nem személyeskedés, h felhívom a figyelmed, h esetleg észre vedd, h 800 után 1, az hát furi. de felőlem AKKORA igazad van, mint a ház, amire OLYAN büszke lehecc, és ADDIG ismételgetheted, ameddig csak óhajtod. mifelénk meg a teféle véleményt szimpla és öncélú kötekedésnek hívják, én így tanultam.. :P

cantante di sampietrini

(#32) keopsz válasza Agyasima (#28) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

a taigetoszról meg csak újszülötteket dobáltak, erről már lekéstél. :DDD

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#33) Agyasima válasza keopsz (#31) üzenetére


Agyasima
senior tag

És tovább személyeskedsz. Mentem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#34) keopsz válasza Agyasima (#33) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

micsoda veszteség.. :O

..megh próbálom csökkenteni a véleményed súlyát. :) miből gondolod, h volt súlya egyált? én csak próbáltam jelezni, h egy ilyen komment sztem objektíve ciki. de a tiéd és szent, ettől még. :)

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#35) Agyasima válasza keopsz (#34) üzenetére


Agyasima
senior tag

Amíg a személyemmel és nem az általam elmondottakkal foglalkozol, addig az szerintem - csak szerintem - személyeskedés.

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#36) keopsz válasza Agyasima (#35) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

neharagudj már, de nem ismerjük egymást, hogyan foglalkoztathatna a személyed? :D amit írsz, arra reagálok. ennyi. bár tök feleslegesen. úgyh inkább be is fejezem, mert van jobb dolgom ennél..

cantante di sampietrini

(#37) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Köszönjük a lehetőséget. Kár hogy messze van, gyertek Keszire is.

(#38) Lenry válasza Agyasima (#33) üzenetére


Lenry
félisten

Idézd kérlek a személyeskedést, mert kíváncsi vagyok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) Agyasima válasza keopsz (#36) üzenetére


Agyasima
senior tag

A személyeskedéshez nem kell tudnod ki vagyok.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#40) Agyasima válasza Lenry (#38) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ezek a hozzászólások azzal foglalkoznak, hogy szerintem az akció egy vicc, vagy szimplán engem dehonesztálnak?

...neked külön szólunk...
...úgy kell írni helyesen, hogy...
...te vagy az első, nem kommentálom...
...akkora igazad van, olyan büszke lehetsz...
...van súlya a hozzászólásomnak...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#41) Lenry válasza Agyasima (#40) üzenetére


Lenry
félisten

áhh, így már tiszta. lövésed nincs arról, hogy mi a személyeskedés

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) rt06 válasza Lenry (#41) üzenetére


rt06
veterán

pl az, amikor azt minosited, hogy mirol van, vagy nincs lovese?
vagyis ahelyett, hogy az mondandojara reagalnal, a szemelyet minsoted (eeerted? szemely minositese - szemelyeskedes...)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43) Lenry válasza rt06 (#42) üzenetére


Lenry
félisten

igen, ez pl az volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) keopsz válasza Agyasima (#40) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

figyelj, nekiállsz egy gesztus jellegű dologra úgy reagálni, h ne röhögtessünk.. mit vársz? én erre sok szmájlival ironizálni kezdek, jobb híján, mert eleve naon nem szimpatikus az oltogatásod, olyan "rúgjunk bele ebbe, mert dejólesz.." jobb lett? volt értelme? ha vki ilyen direkt módon rongyol bele vmibe, akkor mégis miért lepődik meg? érvelni érveltél bármivel, azon kívül, h ez szted egy vicc? vagy volt azóta bármi konstruktív jellege a hszeidnek? arról beszélgetünk már egy napja, h neked nem teccik a reakció, amit a zéró hozzáadott értékű beszólásodra kaptál. én ezt nem szeretném folytatni, mert sehova nem visz. máskor inkább bele se kezdek, úgyis magadat minősíted. az meg végülis már elég. ;)

cantante di sampietrini

(#45) Parci válasza Agyasima (#23) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Délután 2 és 5 közt? Kemény 10%? A versben meg még le is szóljátok az Arany Ászokat? Ne röhögtessetek már..."

nem tudom, hogy mivel akasztott ki téged ez a kis jópofa akció, de utólag is elnézést kérünk érte, semmiképpen sem szerettünk volna senkit sem megbántani ezzel a lehetőséggel. a "ne röhögtessetek már" mondjuk akár mellre is szívható volna, úgy értem, első kommentként a topikban kicsit lekezelő, bunkó, de abszolút jogos elvárás részedről, hogy mi ezt szó nélkül nyeljük le, neked viszont ne kelljen egy riposztot. hiszen az olyan userek tartják el ezt a fórumot, és ezen keresztül a ph-t, mint te. ha te fórumozol, mi tudunk kenyeret (vagy sört) venni, ha nem, nem. úgyhogy köszönjük, hogy az akció ellenére itt maradtál!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46) Agyasima


Agyasima
senior tag

Mennyi házigazdát magamra haragítottam. Pedig csak annyit mondtam, hogy egy du.2 és 5 közt tartó sör akció, az olyan, mintha nem is lenne.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#47) Parci válasza Agyasima (#46) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha csak ennyit és főleg nem úgy mondtál volna, senki sem ugrott volna, láthatod, más is megtette. na, peace, egyelőre ennyit tudtunk összehozni a hellyel, fogd fel szárnypróbálgatásnak, az is. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#48) adster válasza rt06 (#10) üzenetére


adster
tag

Azzal viszont csak annyi nehézség lenne, hogy ha azt az akciót is a kukoricagríz-mentes vonal mentén szeretné(n)k végigvinni, az efféle vidéki helyszín felkutatása legalábbis elég komoly fejtörést okozhatna...sajnos :(

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#49) Studiossrác válasza Parci (#45) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Engem nem érdekel ez a promó, hiszen nem fogyasztok sört :) Ettől függetlenül amit ebben a topikban tapasztaltam az felháborító.

"Ne röhögtessetek már" pont annyira etikus mind az Arany Ászokot leszóló vers, illetve akárcsak a te hozzáállásod, amit ez a hsz tükröz. Nem minősítés és személyeskedés a dolgod, hanem a szabályok betartásának felügyelése/esetleges szankciók meghozatala.

Vagy neked szabad minősítened? Embereket aláznod a fórumon?

Nem vagyok túlságosan boldog.. tudom manapság ez a viselkedési mód divat az interneten, de azért 1 házigazdától pl többet várna az ember.

Ez keopsz kolegára is vonatkozik. Nem az a dolga, hogy más helyesírásán lovagoljon, illetve próbáljon belekötni. Vagy "micsoda veszteség" ha az általa nem éppen kedvelt személy eltűnik a fórumról.

Nem ártana ezen elgondolkoznotok.

Ez nem azt jelenti, hogy nincs igazatok(ellenkezőjét sem állítom), engem egyszerűen ez a gúnyos, alázó modor visszataszít. Többet vártam, és kaptam eddig ettől a fórumtól......

(#50) rt06 válasza Studiossrác (#49) üzenetére


rt06
veterán

keopsz - amennyire remlik - mindig is eleg hirtelenharagu volt, de nem is ezert szeretjuk, hanem amiket a hirek teren muvelt (viva la nincs mese sorozat)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Sörmanufaktúra.hu (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.