Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Szepnek szep. Es meg sokan a HTC kamerait szidjak...

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#2) FragMaster


FragMaster
addikt

Csak én hiányolom a kijelző minőségét szemléltető képeket? Videók alapján ígéretes, de ezt nem ártana ilyen formában is demonstrálni nem csak leírni, hogy "jó".

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Tényleg szép, de egy ugyanekkora Asus Fonepad 100k-val olcsóbb, és kb. mindenre elég, amire az ember egy ilyen kütyüt használ. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Ati1979


Ati1979
veterán

Jujj, de jó lett ez. :C

Nem rossz gép.

(#5) Szakiii


Szakiii
addikt

Nagyon jó kis gép, de a kamera szerintem rosszabb mint a one-ban...

(#6) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Én siklottam át rajta, vagy tényleg nincs a tesztben említve a videó lejátszás (gondolom, hogy mindent visz, de mégis).

(#7) jagelo válasza FragMaster (#2) üzenetére


jagelo
aktív tag

Na, jó de a Sony itt nem is jött a szuper pixel dumával meg ilyenek he mint a Htc :W

(#8) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Baromi szép, baromi erős és baromi drága, de akkor is egyem meg a csepp szívét. <3
Nagyon csúnya nézés jár viszont a vaku/villanó hiánya miatt! :((( Járna a gombok képernyőre száműzése miatt is csúnya nézés, de ekkora méretben végül is elfér a képernyőn is.

"hogy 2005-ben már színes kijelzős telefont vehettek maguknak."... én már 2002-ben is vehettem. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#9) Ati1979 válasza Szakiii (#5) üzenetére


Ati1979
veterán

A kamera az kész. Azt mindig elcseszi a sony... :(

Most sem lehetett mást várni sajnos.

(#10) Szakiii válasza jagelo (#7) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem változtat a tényen...

(#11) FragMaster válasza jagelo (#7) üzenetére


FragMaster
addikt

Ezt most én nem értem, hogy jön a kijelzőhöz amit írsz?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12) jagelo válasza FragMaster (#11) üzenetére


jagelo
aktív tag

Ja, bocs ez nem neked lett volna válasz :)

(#13) Crydan


Crydan
senior tag

Videófelvétel közben nincs lehetőség, teljes felbontásban fotózni?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#14) Rusi válasza Crydan (#13) üzenetére


Rusi
senior tag

Fotózni van lehetőség, de csak 1 megapixelben, amit rá is ír az exponálógombra olyankor.

Mobilaréna (2010-2017)

(#15) mediumgecso


mediumgecso
őstag

170e-ért egy vaku + normális kamera nem fért bele??? pffff......
Vmit mindíg elb***nak a Sony-nál.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#16) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Korrekt belso, szep kijelzo es meg epp megbaratkoznek ezzel a merettel. Szep munka japanland :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17) jagelo


jagelo
aktív tag

Végre egy jó minőségű kijelző, ami természetes grat Sony. :C

(#18) Damage401


Damage401
senior tag

Cikk írókat kérdezem. Esetleg egy ViewAngelt teszteléskor? Mert már szerintem érik mint a laptop vagy monitoroknál. Ezek a készülékek is már arra gyúrnak, hogy mit látunk a telefonunkon. Mennyire csicsás. Esetleg van-e értelme? 2 dologgal tudnak első körben ráhatni a vásárlókra. Kinézet+ Kijelző. Szerintem

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#19) Classius


Classius
aktív tag

:Y
Na mostmár eltűnhetnek a TFT-t szidó emberek, ezzel mostmár nem lesz gond, a SONY is át áll szépen lassan. :)
Baromi jó egy telefonnak néz ki, bár nekem már túlontúl nagy, a hátlap pedig hiába b*sz oda látványra, ha neadj Isten leejteném, tuti repedne, a karcolódásról nem is beszélve. A LED villanó nagy hátrány lehet, de elviselhető, összességében a SONY megmutatta, hogy okostelefonok terén ott van a top kategóriában. Csak így tovább! :R

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#20) peestee83


peestee83
aktív tag

Ez álmaim telefonja... majdnem.
A kamera és a LED villanó miatt bukta az egész. Pedig minden másban korrekt a telefon. És végre elhagyták a SE logót.... Ideje volt. Az nem tetszik az én telefonomon sem.

Cor ne edito

(#21) istnag


istnag
addikt

SZVSZ
Az "Ajánlott" plecsni erős túlzás, ebben az árkategóriában már nem lehet túl lépni a vaku hiányán,sőt a One és az s4 után már az Infra is elfért volna bele. A kamera modulról nem is beszélek.
Az Xperia Z is batár telefon; és ezt annyira nem is tükrözi a cm-ben magadott mérete,ha valaki kézbe fogja,na akkor üt csak igazán. Egyszerűen annyira sarkos a kialakítás,hogy csak néztem. Most próbálom elképzelni mi lehet,akkor itt. :Y
Nyilván aki megveszi, Ő ezzel tisztában van.
Az viszont igazán jó pont,hogy gyakorlatilag,most legelőször sikerült a Sonynak egy akadásmentes szoftverrel kiadni a telefont,ez nem sikerült az Arc S-nél ; Xperia P-nél és a Z -nél sem.

Én már soha többet nem vennék sony-t,de nagyon drukkolok Nekik,hogy sikerüljön megszóritani a samsungot,mert az mindenkinek csak jó le(nne)sz.

Peace.

(#22) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Gyönyörű. De a zsebrevághatatlan mobiltelefon-koncepcióval továbbra se tudok mit kezdeni.

Nem a lényeg a fontos.

(#23) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez igen, erről van szó kéremszépen. Ez tényleg olyan cucc, hogy az erre érzékenyek csont nélkül a gatyájukba csinálnak. Elképesztő hogy márciusban azon flesseltünk, hogy a Galaxy S4 minden konkurenst hazaküld a bánatba hardver terén, erre el se telik fél év, és jön egy olyan cucc, ami tényleg elküldi az S4et a spejzba, vonyítás közepette.

Ehh igen a kamera az tényleg el lett cseszve, de még mindig azt állítom, hogy nem akart e téren közvetlen konkurenciát állítani a Honaminak, ami szintén nagyon durva lesz.

Ezzel pedig a Sony nálam a kedvenc márkámmá vált. Nem ez az első cuccuk, amitől az államat keresgetem percekig, szemben a Samsunggal, ami eddig nálam a legjobb volt, de közel sem voltak olyan szimpatikusok nekem mint a Sony.

Bravó :C

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#24) trepxe


trepxe
tag

A név kötelez. Ennyi. Ez a márka mindig képes volt különlegeset alkotni, ha éppen nem töketlenkedett a management. Például ehhez a cucchoz évekig volt szerencsém és bár ma már én sem ezzel hallgatok zenét, örülök, hogy smartphone területen a Sony is visszatért. Az eddigi experiák képminőségétől nem voltam behalva egyáltalán, de ez bizalomgerjesztő. Remélem az élet nem cáfol rá.

(#25) tomi1031


tomi1031
tag

Végre a Sony képes volt összerakni egy normális szoftvert. A sima Z megjelenéskor "kicsit" döcögött a menüben és a főképernyőn.

(#26) Bazsee71 válasza istnag (#21) üzenetére


Bazsee71
őstag

Annyi hozzászólásban olvasom hogy hiányolják az infrát. Valaki felvilágosítana, hogy miért?

10 éve rakosgattuk egymás mellé a telefonokat ha bármit át akartunk küldeni. Aztán jött a BT, az infrának pedig búcsút intettek. Mitől lett megint olyan fontos?

(#27) spawn21 válasza istnag (#21) üzenetére


spawn21
veterán

Minek az infra? Tv-t kapcsolgatni? Gratulálok

Orbitalisan jó telefon. Nesze kijelzőre matyizók

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#28) FragMaster válasza Classius (#19) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért volt szidva, mert volt rá ok a konkurenciához képest. Mostanra már nincs szerencsére, így ez természetes. De ezért háton veregetést nem érdemel 2013 nyarának végén 170 ezerért.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#29) oliwire válasza Classius (#19) üzenetére


oliwire
őstag

Úgy látom mindig lesznek emberek, akik ha találnak egy rosszat a készülékben, akkor már a többi jó tulajdonsága nem számít. Szvsz a kamerának nem is kéne oly kiemelkedőnek lennie, hiszen alapból nevetséges, aki táblagéppel fényképez, ez meg eléggé közel áll hozzá. Nem beszélve a Honami vagyis Z1 szerepéről.
Az tény, hogy ennek a készüléknek nem én vagyok a célközönsége, de minden elismerésem. Én már láttam olyan helyet is, ahol 150-160 Mátyás királyt kóstál. Ennyiért meg tényleg jó már az ára.

(#30) FET-MEN


FET-MEN
veterán

b...meg tényleg nagyon durva lett :C jó cikk, jó készülék :R

Iphone 7

(#31) saintex72


saintex72
aktív tag

Amíg ebben a tempóban foss@k a telefonokat addig tele lesznek bugokkal. 8 hónapig használtam xperia t-t. Egy hónap után már nem volt a figyelem központjában, jött a z. Minden szoftver tele is volt bugokkal. A régebbi modellek még rosszabb helyzetben vannak. Van itthon egy t egy p egy u. De, hogy több betű nem lesz az biztos amíg nem változik valami. Nem csak a vas számít, sőt.

(#32) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

És ki az az idióta aki egy már ténylegesen tégla méretű izével fog telefonálni? Szégyen... Ráadásul még szidni a One kameráját... Nem mondok semmit. Ez egy szar, ugyan úgy mint a többi 5" feletti tégla.

EUNE: iNeeko

(#33) istnag válasza Bazsee71 (#26) üzenetére


istnag
addikt

#27 :
Egyszerűen CSAK azért, mert a konkurencia belerakta. Ennyi. :U

Spawn21:
Amúgy mihez gratulálsz? Kifejtenéd,ha szépen megkérlek? köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#34) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Jézusom nektek semmi sem jó? Ha nem a kijelző akkor a kamera, ha nem a kamera akkor a kijelző a "szar".
Ez nem fotózásra van tervezve, igaz egy LED villanó elfért volna, de kit érdekel.
Sony megcsinálta 2013-as év II. legjobb mobiltelefonját (I. hely: Sony Xperia Z1)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#35) spawn21 válasza WinnerB0Y (#32) üzenetére


spawn21
veterán

Köszönjük. :U

Meg jó, hogy nem Neked készülnek ezek a telefonok. Hol is tartana akkor a mobil piac

iPhone 13p

(#36) satz18


satz18
őstag

Nincs led wtf? Ez durva. Pedig amúgy jó cucc, és a kezdő ár sem vészes, 1 hónap és 130 lesz az ára. Személy szerint engem nem érdekel hogy 60 helyett 200 fps-el megy a dead trigger, ha nem lehet vele normális képet csinálni, és lehet hurcolászni magaddal a kamerát mindenhova. Nem én vagyok a célközönség az biztos, én inkább egy Nokia l1020-at választanék ennyiért, de akit nem érdekel a kamera, az ennél jobb vételt nem igen találhat.

A sony nagyot húz azzal, hogy minden újdonságot elsőre ad ki. Előbb az FHD (a butterfly nem volt ugye nemzetközi pacos), most meg a snapdragon 800. A samsung ellen nem nagyon lenne más recept.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#37) a2d2


a2d2
addikt

A készített video linkje nem jó.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38) callmeakos válasza jaszy91 (#34) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez mindig így megy. Mindig lesz valami, amibe beleköthetnek az emberek. Ha nem a kijelző akkor a szoftver, ha nem a szoftver akkor meg a kamera..

Amúgy azért az a kijelentés, miszerint a Honami meg ez az év 2 legjobb telefonja erős túlzás. Az biztos hogy ez most a lehető legkomolyabb telefon (phablet, bocsi), de ez erősen rétegcucc, mert nem mindenkinek jön be ez a péklapát méret. Másrészt ennek is, és a Honaminak is, még csak most fognak jönni a közvetlen konkurensei. (ez ellen jön majd a Note3 meg a One Max), a Honami ellen meg a Lumia 1020. És azért a 1020 ellen elég kemény lesz, jobbat felmutatni, de bízok benne hogy sikerül :)

All→M8

(#39) MAKKERMANN


MAKKERMANN
csendes tag

Az elején bejött, de ez a kamera plusz a LED hiánya. :( Amúgy meg az a Rajz app nagyon Samsung gyanús :S

(#40) Bazsee71 válasza spawn21 (#27) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nem tévézek, és eszembe nem jutna telefonnal matatni a tévét. Kellemes a stílusod, gratulálok. :W

(#41) BetaBye


BetaBye
tag

Ez a telefon nagyon egybe van csak nem értem mért nem elég a 6 col. Hogyha lenne vaku, jobb kamera és kicsit kisebb lenne akkor számomra tökéletes phablet nade így...

i6+ & iPad Air

(#42) Djuree válasza WinnerB0Y (#32) üzenetére


Djuree
félisten

attól hogy neked nem jön be, másnak még lehet h ez kell. nekem note-om van, és nem cserélném le kisebbre. ez nekem nagyon tetszik, de már kicsit nekem is túl nagy. bár lassan majd cserélem a note-ot, de nekem a jó fényképező is kell bele, nem veszek külön kamerát.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43) babkukta válasza callmeakos (#38) üzenetére


babkukta
senior tag

Lumia 1020 vs Honami??? :D Úgy tűnik, mintha konkurencia lenne, de sztem egyáltalán nem azok. Már magába az OP rendszer miatt. Sok az Android fan, ezért lesz.rják a Lumia fotós képességét. A másik, nézd csak meg a méreteket... a Lumia egyedül a kamerájával lehet kiemelkedő, a többivel elbújhat. Úgyhogy szerintem egyértelmű azt állítani, h a Sony odalapít a Lumiának mind minőségben, mind esztétikailag. Egyébként szeretem a nokiákat, de én nem hasonlítanám össze őket így. Egy Zoom Vs Honami, na, ez inkább.

Egyébként szerintem nagyon jó ez a ZU, de nekem nagy.. túl nagy. Az 5"-t is alig érem át, mobilozni meg nem 2 kézzel fogok. A zsebről nem is beszélve...Egyébként megszokhattuk már, h a népnek semmi nem jó, bár hiába szeretem a Sonyt, be kell vallani, h megcsinálhatta volna jobbra azt a kamot :S Már ha LED-et nem pakol bele, és 8MP-es, legalább olyan képeket csinálni. Nem mondom h számomra annyira nagyon borzasztó, de láttunk már jobban is a műhelyéből. Remélem a Honamit nem szúrják el :S

Üdvözlettel, Tibi

(#44) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szép lett, a Snapdragon 800 odver. A vaku úgy látszik ebben tabletszerű kategóriában kimarad, lásd Fonepad (ami nagyobb btw).

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#45) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Kamerat leszamitva aztaq....kategoria! :Y
De en mar a az S3-asnal is ugy vok, ez a hatara a nagy kijelzonek...
En elhiszem, hogy zsebre rakod (nem mindegyik zsebbe) de ez mar nagyon nagy ha csak "telefonkent" tekint ra az ember. :U

...

(#46) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Brutális a cucc mind kinézetre, mind hardveresen (végre a kijelző is szuper!). Az ára sem szállt el, de a kameráért kár.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) spawn21 válasza Bazsee71 (#40) üzenetére


spawn21
veterán

Van fogalmad hányszor lehet ezekről olvasni?
Nem így reagáltál volna. Szerintem nem voltam paraszt :C

iPhone 13p

(#48) oceanrush


oceanrush
senior tag

Hm... Note 3 vagy ez... Esetleg mindketto? :DDD

(#49) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hadd kötekedjek kicsit.

" Gondoljunk csak arra, hogy a második világháború alatt romhalmazzá lőtt országból milyen fejlődést produkáltak."

Könnyű volt amerikai pénzen újjáépíteni az országot. A gazdaság beindítása szintén az amerikai dollároknak köszönhető, egyébként ez jellemző egész Európára. Persze a keleti blokknak is jutott volna a segélyezési programból - még ha nem is olyan szinten, mint a japánok esetében -, de az akkori hatalmi berendezkedés lehetetlenné tette ezt. Egy kommunista rezsim alatt amerikai pénzből helyreállítani mindent? Abszurdum. Jött helyette tervgazdálkodás meg erőszakos iparosítás, de az idő eldöntötte ezeknek a létjogosultságát.

Szóval nem értek egyet azzal, hogy a japánok kitartásának köszönhető ez a fejlődés. Kitartás nálunk is volt, talán jobban is, mint keleten, de sajnos a mi szintén rommá lőtt országunk nem tudott olyan fejlődést produkálni az adott körülmények között.

Nem célom politizálni, próbáltam ezt a hsz-t úgy megfogalmazni, hogy objektív maradjon és mindenféle ideológiától mentes. Ha mégse fér bele, akkor töröljétek pls.

(#50) Graphics


Graphics
Jómunkásember

WTF? nincs led? oké a kijelző szépen világít ... De hát akkor is.. ez malőr...

A készülék meg csúcs, de konkrétan ha lenne pénzmagom rá, és vakut nem találnék, mennék máshova...

Sony részéről nem vártam a p.nisz-csattogtatást. De ez így sajna nem nevezhető másnak, tegyünk le az asztalra valami jó erőset... Erős Pistát ennyi erővel...

@Chabi: Inkább az érkező Note III ellenfele, ne kifutó , meg jóval lentebb pozicionált modelleket rakj mellé...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.