Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MAKKERMANN


MAKKERMANN
csendes tag

Elég jó vételnek tűnik a Z, ha nem lesz hasonló árban a HTC One, akkor beújítok egyre.
Bár ezen "Nokia Lumia 920
két éves előfizetéssel 160 000 Ft (-20 Ft)" Nagyot nevettem :))

(#2) kaller1


kaller1
veterán

Hm, az amúgy sem olcsó Nokiák drasztikus áremelését nem értem, mint ahogy a Desire C méltatlanul gyors kivezetését sem.

.::> <::.

(#3) Rusi válasza kaller1 (#2) üzenetére


Rusi
senior tag

A Desire C-t azért vezették ki, mert ugyanazon az áron van a Desire C NFC változata, az benne maradt a kínálatban.

Mobilaréna (2010-2017)

(#4) Vangelis válasza MAKKERMANN (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Főleg akkor volt jó vétel amikor véletlenül 44 e ért adták 1 év hűséggel.

Nah az már akció!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) Vangelis válasza Rusi (#3) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De ami készleten maradt nekik azokkal mit csinálnak egyébként?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Elképesztő, hogy külföldön a csúcskészülékeket néha 0 forintért adják elfogadható előfizetési szerződés mellett, itt meg 170.000 két éves kontraktussal.

(#7) kcsa válasza Bone123 (#6) üzenetére


kcsa
veterán

indul a buli :) Mindjárt jönnek azért páran, akik elmagyarázzák hogy ez jogos hogy itthon ennyi. Hol is hagytam a popcornt? :DDD

(#8) Vangelis válasza kcsa (#7) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen mindig az van.

Az se baj, hogy elsők vagyunk díjban is:D

Akkor miért ne legyünk elsők készülékárban is.

De ez teljesen a mi hibánk.

Mert ha nem vennénk vagy fizetnénk elő akkor lehet lenne változás.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9) kaller1 válasza Rusi (#3) üzenetére


kaller1
veterán

3 db htc modell szerepel a té oldalán, és nincs közöttük nfc-s desire c.

.::> <::.

(#10) Rusi válasza kaller1 (#9) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem tudom, mit csináltak megint az akciós oldalukkal, de az árlistában szerepel az NFC-s, a sima meg már nem (korábban már kifutó listára került).

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) kaller1 válasza Rusi (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Ok, szóval csak a szokásos káosz. :)

.::> <::.

(#12) btudos


btudos
veterán

Sikerült a One S-t egy minden téren gyengébb "utóddal" felváltani, hurrá :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13) Spancho


Spancho
őstag

Komolyan telefon árak vannak , 179k - 2éves előfizuval 171k.
A hülyének is megéri...
Egyszer el kéne töltenem egy napot valamelyik nagyobb T-pontban ,kíváncsi lennék mennyi 'prémium' készüléket vesznek meg 1 nap alatt.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14) Harlek


Harlek
tag

Lumia 920 árának BRUTÁLIS ingadozása láttán megemeltem a kalapom a T előtt. Csak így tovább, máris megjött a kedvem a vásárláshoz!

(#15) FragMaster válasza btudos (#12) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért az itthon ránk sózott s3-as snapdragonnal szerelt változattól sem tojtam le a bokámat.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#16) erahurka


erahurka
félisten

One SV ára brutális, legalább egy húszassal olcsóbbnak kéne lennie :(((

(#17) Retekegér válasza Spancho (#13) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Lumia 820 kártyás csomagban 120990, 2 év hűség előfizetésre 118460. Tényleg a hülyének is megéri.

<< Heimdal >>

(#18) Ati1979


Ati1979
veterán

Nokia lumia 920 két éves előfizetéssel -20 ft. :C

Ez komoly kedvezmény tényleg. Én ilyennel nem is röhögtetném ki magam, őszintén szólva. Miért nem akkor 2ft kerekítve 0.
1 hónappal elnézték a dátumot. Nem április elseje van. :)

Ezek mellett a szolgáltatói árak mellett inkább érdemesebb függetlenül telefont venni szerintem.

(#19) SuperMario válasza Ati1979 (#18) üzenetére


SuperMario
tag

A lehetőség adott mindenkinek :)

Azért nem rossz, hogy van egy nemApple telefon is, ami drágább a 920-nál, így még jobban megéri megvenni :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Ati1979 válasza SuperMario (#19) üzenetére


Ati1979
veterán

Élnek is vele szerintem nem kevesen! :)

Az Xperia Z-n nem csodálkozom, hogy drágább. Az első már kapható full hd-s telefon.

(#21) HTC vagyok válasza btudos (#12) üzenetére


HTC vagyok
csendes tag

Azért vezették ki, mert elfogyott a készlet. A One SV-t meg amúgy is behozták volna.

(#22) sev5g3


sev5g3
csendes tag

A legjobb hogy en pl. Telenor flottas vagyok, es _elvileg az olcsobb "üzleti" rubrika vonatkozik ram, most kivancsisagbol megneztem, 2 eves elofizuval 139 ezerert veheto meg otthon a Nexus 4 ket het szallitasi idovel, itt a nemeteknel meg ha ma megrendelem Google Play-röl, 2 nap mulva itt van 300 euroert, kartyafuggetlenul. Hozzateszem, itt talan meg az otthoninal is undoritobbak a szerzodesi feltetelek es a szolgaltatok szinte barmit megtehetnek pl. bizonyos osszegu elofizetes alatt letilthatatlan reklam sms-ek, ossze-vissza behazudott savszelesseg stb. De a hazai telefon arak igy is a rohejes es a felhaborito szintjen mozognak.

(#23) HUNPablo


HUNPablo
tag

Galaxy S Advance ami jó árban van szvsz . A többi nevetséges főleg a hüséges dijak ... :))

(#24) Sonyfan


Sonyfan
tag

Nem éppen egetrengető csökkenések :(

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#25) vimes válasza kaller1 (#2) üzenetére


vimes
senior tag

Én mintha a HTC Desire C-t még láttam volna kiállítva az egyik T-Mobile üzlet kirakatában, ott van már egy ideje és úgy emlékszem, h tegnap még ott volt kirakva... :K

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#26) vimes válasza Retekegér (#17) üzenetére


vimes
senior tag

lool :D :)) :C

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#27) batyesz válasza vimes (#26) üzenetére


batyesz
tag

Készlet le,árak fel! :C

Minden lehetetlen, de semmi sem az.

(#28) TomPack


TomPack
őstag

Én mindenáron szerettem volna egy Xperia Ion-t, mert nagyon megtetszett. Eddig vitamax-os voltam, gondoltam itt az ideje előfizetésre váltanom, mert úgy biztosan olcsóbb lesz a telcsi, ahogyan régen is olcsóbb volt. Kb. 10éve járt le az előfizum a pannonál, utána eldobtam a kártyát, és lettem vitamaxos. De az árak elrettentettek! Tényleg nevetséges, hogy kártyafüggetlen árban árulják, sőt... Voda nem tart Ion-t. Telenor, T-Mobile 130k körül volt két év esküvel. Inkább ráárgépeztem, és megvettem 95ért újonnan, bontatlanul, gyári kártyafüggetlenül, és maradt a vitamax is. Ismét pénzt akartam hagyni egy multinál, de már megint nem hagyták!

(#29) core2trio válasza TomPack (#28) üzenetére


core2trio
tag

Ne add fel, küzdj és bízva bízz, majd legközelebb :DDD

(#30) Luck Dragon

Az advance jó árban van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31)



őstag

Vajon a Nexus 4 mikor kerül a csomagokba?

[ Szerkesztve ]

(#32) elegantis


elegantis
csendes tag

Segítség!!:)
Igaz az a hír hogy nem lesz a dobozbam dokkoló ???????????
Mindjárt a falnak rohanok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.