Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thusor


Thusor
őstag

Nálam a képek sajnos nem nyílnak meg...de a cikk maga nagyon jó lett.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#2) sdd2 válasza Thusor (#1) üzenetére


sdd2
veterán

Nem tudom mi lehet a probléma ott, több gépen megnéztem és megnyitja őket. Köszönöm :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3) Thusor válasza sdd2 (#2) üzenetére


Thusor
őstag

Én sem tudom mi lehetett a gond. Most tökéletesen működik :).

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A különösen ajánlott plecsnit nem értem.... :F
Az ajánlottat azért odaadnám neki, de ezt nem.

All→M8

(#5) blade zte válasza callmeakos (#4) üzenetére


blade zte
őstag

A 10millió emberböl azoknak lehet ebben az országban ilyen plencsi megfelelö, akik totálisan csak a sarki mobilüzletre hagyatkoznak, 10 méterre a házuktól. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#6) Integrale válasza blade zte (#5) üzenetére


Integrale
veterán

Vagy azoknak akik nem akarnak ZTE-t venni! Egész jó árban van a konkurenciához képest, hardver meg egyenértékű egy 4 magos megoldással. Ráadásul még jól is néz ki!

Remek teszt!

"Bad reklám is reklám too"

(#7) sdd2 válasza callmeakos (#4) üzenetére


sdd2
veterán

Ha lesz lehetőséged próbáld ki és megérted :) Mikor egy egyszerű játék simán fut rajta, míg egy Tegra 3-as telefonon akadozik és nem kerül annyiba sem, akkor meg fogod érteni. Na meg szubjektív de szép is és szerethető és vannak jó megoldások benne. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) z0zz00


z0zz00
csendes tag

A Samsung Magyarország támogatta? Milyen jó arcok ;]

(#9) h3lios válasza z0zz00 (#8) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem is ezen akadt meg a szemem. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#10) sdd2 válasza z0zz00 (#8) üzenetére


sdd2
veterán

Igen, a cikkek megírásában támogatnak laptoppal :) A készüléket pedig természetesen a Sony biztosította amit még egyszer köszönök nekik.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#11) tonerz válasza sdd2 (#10) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nagyon jó kis cikket tettél le ismét :R
A nyafogókkal nem kell foglalkozni.

A telefon pedig (szubjektív) de szvsz gyönyörű, erre tervezem majd lecserélni az S-em, csak arra várok hogy az ára normalizálódjon, mert 130k sokkalom érte.
Ha az általam elfogadható árszintre esik (100k) függetlenül hivatalos garival, nagy eséllyel becápázom :DD

(#12) sdd2 válasza tonerz (#11) üzenetére


sdd2
veterán

Köszönöm :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#13) aram01


aram01
nagyúr

jó írás lett, gratulálok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) sdd2 válasza aram01 (#13) üzenetére


sdd2
veterán

köszönöm :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#15) dokee78


dokee78
félisten

Az első képen az a GO melette?

(#16) kovy79 válasza dokee78 (#15) üzenetére


kovy79
őstag

Én is ezen gondolkoztam.

sdd2, szokásos remek teszt, de nem lehetne máskor a kép alá írni, hogy milyen telefon van mellette (azt már nem is merem kérni, hogy mindig ugyanaz legyen)? MA-n is szóltak már páran párszor, de falra hányt borsó...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#17) dokee78 válasza kovy79 (#16) üzenetére


dokee78
félisten

Vagy Tipo vagy Go. :U

(#18) Thusor válasza dokee78 (#17) üzenetére


Thusor
őstag

Szerintem tuti Xperia Tipo.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#19) sdd2 válasza kovy79 (#16) üzenetére


sdd2
veterán

Bocsánat, elfelejtettem odaírni. Már oda is írtam, egy Xperia Tipo van mellette. Lehet mindig ugyan az mellette de nem biztos, hogy ez a Tipo vagy akár az én Advancem a legjobb a másik mellé tenni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#20) callmeakos válasza sdd2 (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért egy ilyen kaliberű telefontól már elvárás az ilyen :)
Tapicskoltam már a hülyevagyok áruházban. Tetszett meg minden, de sajna nem kerített hatalmába. Egy tipikus csúcskészülék számomra semmi több. Ráadásul több izgalmat jelent számomra a jelenlegi GrandX INem, minden elfogultság nélkül.

All→M8

(#21) sdd2 válasza callmeakos (#20) üzenetére


sdd2
veterán

Mindenkinek más az ízlése, ezért árulnak millió féle telefont :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#22) callmeakos válasza sdd2 (#21) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De az a vicc, hogy odáig vagyok a Sony cuccokért. Abszolút kedvenc, mégsem dobtam ettől akkora hátast. Tetszik, meg el is fogadnám szem rebbenés nélkül, de....... :O :(

All→M8

(#23) sdd2 válasza callmeakos (#22) üzenetére


sdd2
veterán

Persze, megértem. Én is szeretem a Sony cuccokat, mégis Samsung telefonom van...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#25) callmeakos válasza aram01 (#24) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hölgyeké az elsőbbség ;] :D

All→M8

(#26) dokee78 válasza callmeakos (#22) üzenetére


dokee78
félisten

Lehet dobunk hátast a 2013-as szériától:
CX2104/2105 nem lesz rossz,csak nehogy drágán adják.

(#27) Dominó85


Dominó85
veterán

A cikk szokás szerint nagyon informatív és jó. A telefonról ilyen jókat már nem mondanék... 130k és ilyen szutyok kamera, no meg 2 mag, mindez 4 magos telók árán? Höh... részemről felejtős.

* Péter - 06302461862 *

(#28) sdd2 válasza Dominó85 (#27) üzenetére


sdd2
veterán

A kamera igaz nem a legjobb, viszont a hardverre ezt nem mondanám... Tegra 3-as telefonon szaggat a játék, az S4-es kétmagos gépen pedig akadásmentes... Nem minden a magok száma ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29) Dominó85 válasza sdd2 (#28) üzenetére


Dominó85
veterán

Ebben egyet értek veled. Nekem is két magos telóm van és a majd minden gamma megy rajta. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#30) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

"Az eszközre már úton van a Jelly Bean frissítés is, tehát a frissességére sem lehet hamarosan panaszunk."

Február elsején kiadták... Így érdemesebb lett volna JB alatt megírni a cikket.

(#31) sdd2 válasza pepe091 (#30) üzenetére


sdd2
veterán

Most, tudták odaadni, erre nem jelent meg a frissítés és még sok idő mire ideér hozzánk, de jeleztem igényem egy Jelly Bean-es tesztre, így remélhetőleg lesz. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#32) pepe091 válasza sdd2 (#31) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez a "hozzánk" mit takar? Mert pl. már a Voda is kiadta.. Meg az összes független telefonnall rendelkező tulajnak is felajánlotta már a PCC.

(#33) sdd2 válasza pepe091 (#32) üzenetére


sdd2
veterán

A Sony velem azt közölte, hogy Kelet-Európába később érkezik.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#34) bencze


bencze
senior tag

Azért azt röhögöm, hogy 3g-t lekapcsolva 'lazán" kibír egy napot.
Pár év múlva az lesz jó, ha töltőn kibír 1 nap használatot? Vagy kikapcsolva?

Én üzemidőre 1-5 skálán jelenleg 1 vagy 2-t adnék az okostelefonoknak. Majd az 5-öt az kapja ami minimum 1 hetet kibír trükközések nélkül...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#35) pepe091 válasza sdd2 (#33) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Értem, akkor átvágtak téged... :D De mindegy, így is jó teszt! :)

(#36) Silenzio


Silenzio
addikt

"...amit hívjunk csak Bond telónak."

Egy snittre látszik a filmben. Ne hívjuk...!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a bemutatót :R
Komoly tudású a "Sony Bond" telefon.
"Az akkumulátor 3G-vel 1 napig megy" ?
Elég karcsú, ennyi pénzért...

Dave666

(#38) malacka87


malacka87
senior tag

Én is gondolkodtam a cserében, de az üzemidő nagyon kevés. Most a P van nálam az viszonylag sokáig bírja. Valamit kitalálhatnának már ez ügyben.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#39) Gabor tm


Gabor tm
tag

A jelly bean-t amúgy is kicsit elhibázta a sony erre a telóra. Azzal a szoft-al nem megy a light sensor... Gondolom majd javítják, de azért ez gond.

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#40) resu8823


resu8823
tag

Üdv! már a mobilarénán volt egy teszt a telefonról, ezért kérdéses számomra hogy jelenlegi munkádnak mi is az értelme? :) ha részletes tesztre mennél, kellene jópár naponta használt app, játék, képernyőmentések, mert ezt a tesztet kb a telefon megjelenésével egy időbe kelett volna írnod.

(#41) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kár, hogy a tesztnek egy az egyben olyan a felépítése, mint a mobilarénás teszteknek. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#42) manoarc


manoarc
senior tag

Mivel a sony okádja mostanában a telefonokat , meg amúgyis brutálisan zuhannak az árak , nemsokára sok garival függetlenül kb. fél árban meg lehet majd venni itt a PH-n. Úgy már nem is olyan rossz az ára :P

{。^◕‿◕^。}

(#43) sdd2 válasza resu8823 (#40) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Én már megjelenéskor megírnám egyből, csak ha nem adják oda a telefont akkor nem tudok vele mit kezdeni...
Ahhoz képest, hogy szerinted ninvs értelme a tesztnek, ahhoz képest szép számmal olvassák őket.

Oppenheimer

Ha megfordítanám a sorrendet akkor is ugyan az lenne, szövegesen próbálok máshogy írni

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#44) bepken válasza Silenzio (#36) üzenetére


bepken
veterán

sőt! ha jól emlékszem, akkor "M" kezében pedig pár másodperc erejéig egy Xperia S látható :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#45) gianni85 válasza Silenzio (#36) üzenetére


gianni85
veterán

na igen... ha legalább valami kütyü lett volna, de semmi ilyesmi.

(#46) Retekegér válasza Oppenheimer (#41) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ugyanezt akartam írni. Minden tiszteletem a cikkíróé az írásba feccölt időért és energiáért, de mintha MA-s klónokat olvasnék. Jó lenne több személyes motívumot belevinni, vagy kicsit jobban rámenni a részletekre.

<< Heimdal >>

(#47) sdd2 válasza Retekegér (#46) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnálom ha így érzed, próbálom máshogy írni, és a többi, de ezen változtatni fogok majd. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#48) a.sebi válasza blade zte (#5) üzenetére


a.sebi
őstag

Azèrt èn ilyen felhasznàló nèvvel nem rúgoznèk..

(#49) dokee78 válasza sdd2 (#47) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem semmi bajom a cikkeiddel,az sem zavar,
ha már olyan készülékeket tesztelsz,mutatsz be amit az MA,már tesztelt.
De ha van egy készülékben különlegesség pl.:Samsung Galaxy S3 Mini nél az az ablakos dolog,
akkor mutasd be kicsit.

Következő teszted lehet tudni? :F

(#50) Retekegér válasza sdd2 (#47) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Félre ne értsd, mert mint látod olvasom a cikkeket és a továbbiakban is szeretném, ezért próbálok (remélem) konstruktív jelleggel kritikát megfogalmazni. :R
Nem egy könnyű helyzet, mert amúgy az MA sémája jó keretet biztosít, de egy kicsit többet olvasnék a Te személyes tapasztalataidról.
Szintén megjegyzendő, hogy ez csak az én véleményem, egy a sok közül. Reméljük továbbra is minél több részletgazdag cikk születik a "tolladból". :R

<< Heimdal >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.