Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) sutszi


sutszi
veterán

(#5) Huma : A bőrtokok általában drágábbak mint a szilikon vagy műanyag darabok. Legalábbis amit én láttam átlagos árakat...
Fóliát ugyanott vettem 1000Ft volt. Nagyon jóféle.. :K
Ezért vettem én is szilikont. Nem vagyok suta, de előfordult már, hogy kicsúszott, vagy levertem. Jól jött, hogy védve volt.

(#6) scyllarus : Köszi az észrevételt. Nem vitatom az IPS illetve a (S)AMOLED érdemeit, viszont mostanában kicsit mintha túl lenne értékelve...
Persze vannak ritka gyenge kijelzők is, de az Xperia SP-nél ezt most elég jól eltalálták. Nagyon jók a betekintési szögei ahhoz képest, hogy TFT.
Akinek ez fontos szempont, az úgyis ez alapján választ majd, nekem más prioritások voltak. :)

(#7) Plazmacucci : Időnként rá szoktam nézni de nem figyelem rendszeresen. Azt tudom mondani, hogy 300 alá nem szokott menni. Nagyon ritkán. Ha kikapcsolom a helyalapú Wifi-t, meg a Staminát,(meg talán volt még valami amit bekapcsoltam...) és nem menne a Viber, sem a WhatsApp, akkor 390-420 között mozogna.
Tipikusan egyébként 320-360 között mozog a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.