Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hat... papiron sokkal de sokkal tobbet mutatott. Nagy kar erte:(
Sokaig vartam h ez vagy a Honor 7, de itt maximum a vizallosag az ami elony, az osszes tobbi pozitivum a honor 7esnel van.

Koszi a tesztet es nagyon sajnalom h ezt hozta a keszulek:(

(#2) #16514048


#16514048
törölt tag

Egész korrekt lenne ez, a szoftveres bakikért kár, de remélhetőleg ezeket javítják majd hamarosan. A kártya tartalmának törlése elég durva, de mástól még nem hallottam ilyen panaszt, a melegedés problémát viszont jó lett volna már megoldani.

Egyetértek az összegzéssel, ez az ár még sok érte, főleg, hogy csak szürkeimportban van. Ennyiért bőven vannak jobb telefonok is.

(#3) sefan67


sefan67
aktív tag

Ennek a memóriakártya problémának semmi köze a telefonhoz szerintem. Nekem már 5 microSD-m repült el, vagy lett adatvesztésem, különböző eszközökben, mindegyiket azonnal cserélték.

1 kisujjkörömnyi eszközről beszélünk ami ha sokszor felforrósodik, akkor oda minden adat. Márpedig használat során iszonyat felforr. USM-OTG-SA1 32GB ugyanez. minél kisebb, annál kevésbé tartós.

C5 Ultra jobban tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát egy rakat kaka,ha torli a memkari adatait. Nagyon durva!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hmm, a Sony netán tervezi, hogy belép a hordozható miniserpenyő piacra? ;] - Itt azért meglepődtem a vártnál nagyobb melegedésen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) topyjo


topyjo
aktív tag

Én a Z1-el jártam így, ugrott az adat, visszamásoltam, három hónap múlva ismét, és ismét, aztán vettem egy új kártyát. Azóta rendben. A régi ment a kukába, de minden teszten hibátlannak bizonyult.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Számomra a teszt egyetlen érdekes momentuma (és ez nem kritika, egyszerűen közömbös nekem a készülék) az első oldalon a Redmi 2 Proval közös kép. Lesz teszt arról is? Most akarok majd venni egyet! :)

Minden szavam magánvélemény!

(#8) Csapoati válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sok értelme nincs a külön tesztnek szerintem. A sima 2-ről már volt, ennek meg dupla a RAM-ja és a tárhelye, tehát feltehetően jobb a multitasking és... ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Rusi válasza sefan67 (#3) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, mondhatnám, hogy kártyahiba, de egyrészt ez a kártyám bő 1 éves már, és minden nálam járt (és bővíthető) tesztkészülékbe beleteszem, fotózok, videózok rá stb. Soha semmi gondom nem volt vele a vásárlása óta (egyébként egy 16 gigás UHS Samsung microSD). Erre most itt zenelejátszás közben megkotlik? Ráadásul a kártya működőképes maradt, mert a gépem kártyaolvasója rendben látja és az adatok jelentős részét sikerült is visszaállítani, de ettől nem lettem boldogabb. Pedig ha ez nincs és a szoftveres hülyeségek se lennének, ez egy nagyon kellemes kis készülék volna, az árától eltekintve. Eleve a hibák, meg a benchmark eredmények is gyanúsak, mert ez a hardver ennél bőven többre képes, lásd az Allview X2 Xtreme pontszámait (és ott QHD kijelzőt hajtott!).

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) Hallosz


Hallosz
senior tag

Finoman szólva is 12 = 1 tucat, vagy ha úgy jobban tetszik, érdektelen.

Mert lakni, muszáj.

(#11) Csapoati válasza Rusi (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az nem lehet egyébként, hogy az Allview-ban 2,2GHz-en jártak a processzorok, ebben meg 2-n? Csak mert a Redmi 2 Note-nál és Prime-nál is van ilyen különbség.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Rusi válasza Csapoati (#11) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem, mindkettőben a sima MT6795 van, nem a T jelű turbós változat, mindegyik benchmark program 1,95 GHz-es órajelet mutatott.

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) tothmaxy182 válasza Csapoati (#8) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Jah, ezt én is így gondolom, csak furcsáltam, hogy feltűnt az egyik képen. Gondoltam biztos tesztkészülék.

Minden szavam magánvélemény!

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Odaig olvastam, hogy nincs vaku...

Redmi Note 2 ezt megeszi... Hivatalosan

@tothmaxy: volt Redmi 2 teszt, csak a sima, elolvasod ugyanaz, csak a Pro jobb memoriaban :) ujdonsagot nem fog hozni a teszt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) forintuser


forintuser
őstag

Értem én hogy mekkora, de Magyarországon hivatalos mértékegység a hüvelyk? Vagy mostanában már ezt kell megtanulni a centi méter helyett? :F

Holnapkészítést vállalok.

(#16) kortic


kortic
tag

Men in Black M5 ügynök, neutralizálja a memória(kártyá)t ;] melegedik is, a benchmarkokat sem úgy gurítja, csupaszítva is vannak az alap droidos funkciók... :(
Kamerában viszont ott van a teszt alapján :K

Rusi olyan indulatos lett a memó-törléstől, hogy még a cikk végén a konkurensek is csak be lettek írva nyersen, mobilarena linkek nélkül ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#17) erik0319 válasza Graphics (#14) üzenetére


erik0319
tag

Miért? Te szeretsz a szemedbe villogtatni?

(#18) Graphics válasza erik0319 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs, beneztem, a hatlapon gondoltam, de ott latom hogy van. / mar nem tudtam szerkeszteni

:)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Enci1983 válasza Graphics (#14) üzenetére


Enci1983
senior tag

Elől nincs vaku, vagy ezért nem olvastad tovább? Hátul természetesen van.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#20) isti215


isti215
tag

Nem értem hogy az m szériánál miért ilyen vastag elöl káva.A szoftveres bakikat meg valszeg javítani fogja a sony.Ha lejebb megy az ára nem lesz ez rossz vétel már csak a 3gb ram miatt is.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#21) Lirion válasza forintuser (#15) üzenetére


Lirion
addikt

Kijelzőméret esetében például igen, hivatalos mértékegység.

A memória kártya törlés elég ciki, de egy ilyen hibánál illene kicsit utánajárni, hogy ez mennyire lehet egyedi.. Ha szériahiba, akkor hatalmas hiba a gyártó részéről, ha meg egyedi, akkor fals a teszt, mert nem ad valós képet a készülékről.

(#22) Gainka


Gainka
őstag

Kár hogy nem olyan vékonyak a kávái, mint a c5 ultrának :(

A c5 ultra nagyon jól néz ki csak túl nagy, nem értem kisebb teloknál miért nem lehet megoldani...

[ Szerkesztve ]

(#23) erik0319 válasza Graphics (#18) üzenetére


erik0319
tag

Sejtettem. Csak gondoltam szólok hogy olvasd végig nyugodtan. ;)

Ha ennek a memóriakártyának a hibája előfordul más készüléknél is akkor majd remélem ki lesz töröove ebből a tesztből. Ne riasszuk azért el a vásárló jelölteket. ;)

(#24) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Most jobb vétel a Z3 vagy akár a Z2 is. De ha annyit esik az ára, mint az m4-nek, még jó is lehet.
Persze a szoftveren kell javítani.

(#25) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Oké, tényleg spórolt a Sony az akksin, de hogy 5"on ennyit bírjon... Ez valami szoftveres baki, vagy ez az MTK SOC állati rossz.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#26) Wapmester válasza erik0319 (#23) üzenetére


Wapmester
senior tag

szerintem valami selejt lehetett a tesztkészülék, a töltöttség százalékos kijelzője soha sem mutatott rossz értéket egyik sony készülékemen sem, a memóriakártyámat sem piszkálta egyik sem, azért előtte egy gyári beállítást kellett volna csinálni, most így lehet hogy teljesen valótlan negatívumok szerepelnek a cikkben, nem értem, hogy ezt miért mindig a sony-val játsszák el ezen az oldalon? :)

(#25) GeryFlash: szerintem is gáz lehet a teszt készülékkel, az utóbbi sony készülékek elég jól bírják üzemidővel, nem egyet használtam már.

[ Szerkesztve ]

(#27) Jeanne d'Arc

Ennel tobbet vartam...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) Graphics válasza GeryFlash (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkabb szoftveres.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Luperator


Luperator
tag

Sokszor írjátok,hogy a szoftver nem végleges vagy akármi (pl. hogy javítani fogják biztos stb.) ezt meg pont a szoftver miatt húztátok le ennyire... No meg a melegedés, ami úgy látom ebben az évben elég jelentős probléma. Egy sima SP-m van, ha nagy ritkán de ez is tud forró lenni, olykor mindenféle ok nélkül is és roppant idegesítő. Azt hittem ez fogja váltani, de hogy őszinte legyek nem a kártyatörlés, melegedés tántorít el tőle, hanem az üzemidő. Nagyobb akkut vártam volna ekkora teljesítmény mellé. (Tőletek meg egy plecsnit legalább :DD )

(#30) Graphics válasza Luperator (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Plecsnit mire?

130ezerre? :D ez igy felkesz termek..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Lirion válasza Graphics (#30) üzenetére


Lirion
addikt

A tetszett plecsni nem összegfüggő, ezt leírták már sok teszt végén, hogy az ár miatt ajánlott nem lehet, de tetszett igen.

A hibák meg sokkal inkább tűnnek egyedinek, mint szériának, így a félkészség is kérdőjeles. Ráadásul az is lehet, hogy tényleg a kártya volt a hibás, nem a telefon.

(#32) Graphics válasza Lirion (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet , lehet..

Nem fog meggyozni ez a telefon.... Sok a hiba.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) igori válasza Rusi (#9) üzenetére


igori
tag

Ez nálam is fennáll... Z Ultrám van; NTFS-re formázva a 16 Gb-os samu class 6-os kártyára azt írja, hogy üres... 2 opciót dob fel amikor behelyezem: formázás, mellőzés... Nem is értem, 1 éves sincs a kártya. Így nem tudok nagy fájlokat rátenni.. Mitől van? 5.1 fut rajta

[ Szerkesztve ]

(#34) Luperator válasza Graphics (#30) üzenetére


Luperator
tag

Nagyon sok új telefon nem éri meg a bevezető árat amit mindenki tud, hogy csökkenni fog néha elég hamar. Attól, hogy M a jelzése, nem Z, a hibái ellenére tisztességes repertoárral rendelkezik ami szerintem indokolja ezt az árat ami mint ismét tudjuk, esni fog. Egyetértek én azzal, ami le van írva, de ha szoftveres a gond, valószínűleg javítva lesz és lehet is javítani. A melegedés és az akkuidő amit nem igazán lehet, az már inkább lehetne szempont.

Semmi offense, csak kicsit felháborít, hogy nem kap semmit.

(#35) dave0825


dave0825
őstag

Azért érdekes a Sony (nem minősíteném mással, pedig eléggé fölhúztak ezzel): beleraknak a Z5c-be, egy 170 ezer forintos telefonba 2 giga RAM-ot, egy középkategóriásba (még ha erősre is sikerült, akkor is közép- az M, a Z a csúcskategória) meg 3-at?! :U :W
Hát elmennek ám..............

...gyorsan gyártani egy Z5c+-ot,

amiben orvosolják ezt az orbitális hibát. :K

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#36) Wapmester válasza dave0825 (#35) üzenetére


Wapmester
senior tag

az M5 egy kakukktojás, különbözik az M szériától, mivel magasra vitték a mércét, valószínűleg egy olcsó, de erős telefont akartak létrehozni, mert nem mindenkinek telik Z5 Compact-ra.

(#37) mihail38 válasza dave0825 (#35) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ezért nem érnek oda a nagyok közé.
Évente van 1-2 jó készülék a Sony-tól, de semmi extra....

[ Szerkesztve ]

(#38) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Hááát,az LG G2-met nem adnám oda érte, még 1:1-be sem. 21 mp kamera ide, 3Gb RAM oda.
130 k ? :Y

(#39) ThorsHUN válasza Rusi (#9) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Valszeg a melegedes tesz be neki, nem?
Az meg a zart haz (vizallosag miatti zero szellozes + az uveg elo es hatlap) miatt lehet...

Sajnalatos tenyleg:(

(#40) leslien


leslien
nagyúr

nézzük a tények... a Z5 ára kb 230k lesz jó estben, M5 ára 140k és biztos h nem adnék ki annyit egy egy idei év(snap 810) 3x neki futott soc nak h most talán jó lesz..
most csak én latom h ennek még a kamerája mint a Z5 nek...?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#41) Beri78


Beri78
őstag

nem tetszik :(
és a memóriakártyás fiaskónál biztos földhöz csapom.... ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#42) babkukta


babkukta
senior tag

szvsz egész korrekt a telefon, jól is néz ki, minőségi, és ahoz képest az ára sem vészes.
Szó mi szó, hibás a szoftver, csak most itt akkor sokan ezt fogják hajtani, miközben lehet jön 2 hét múlva egy frissítés, és nem lesz ilyen. Az ilyen MA-s tesztek pont ilyen szempontból nem teljesen mérvadóak szvsz. Egy friss készüléknél még oké a teszt, de fél év múlva eltűnnek ezek a szoftveres hibák (sőt, biztos), viszont aki olvassa a tesztet, az nem fogja a több 100/1000 hsz-t végig olvasni, h megjavult e. Elkönyveli h sz.r, és kész, de ez nem csak ide érvényes. Akárcsak a G3 laggolása, az is elmúlt, de mégis a tesztben van.
Persze nem lehet elvárni, h mindig aktualizálják a teszteket, mert az rengeteg idő és erőforrás, csak mégis megjegyeztem

Üdvözlettel, Tibi

(#43) Csapoati válasza babkukta (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De, vészes az ár. Ennyiért zsírúj tavalyi csúcskészüléket lehet venni (S5, M8, Z3C, stb.). Oké, hogy ez bevezető ár, de 100 körülre kéne beesnie, hogy megérje az árát.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Ez a fajta adatvesztés az tipikusan kártya hiba. Rusi te magad is írtad, hogy egy éve minden vacakba ezt tömködöd. Ne csodálkozz ha megkotlik. Kicsit illene szakszerűbben utána járni pár dolognak mielőtt fals dolgokat írsz le.

(#45) urby01


urby01
csendes tag

Hat ez a teszt elegge elszomorit...

Leginkabb az atlag alatti uzemido es a melegedo processzor a zavaro:( pont azert szemeztem ezzel a teloval htc m9 es sony z5 mellett mert a snapi 810 et mindenki szidja.. erre ez is melegszik...

Akk mar inkabb one m9 foleg h az is kb ennyibe kerul..

HTC ONE SILVER

(#46) Örni válasza Rusi (#9) üzenetére


Örni
senior tag

Úgy tudom van 720p 120fps is. Kimaradt a tesztből? A selfie kamera képminőségét is megnéztem volna.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#47) Injun


Injun
aktív tag

Kár,hogy nem tudják vastagabbra csinálni a káváját.Pláne alul meg felül.

(#48) gerii válasza Injun (#47) üzenetére


gerii
addikt

Azért a 72mm-rel sem kell szégyenkezniük...
Amúgy csak szerintem BOTRÁNYOS 3-4 óra kijelzőidő (130k-ért)???

(#49) divid4


divid4
csendes tag

Számomra lehangoló a cikk, pontosabban a vége, azért szerintem egy tetszett plecsnit megérdemelt volna ,mert (a memokártya törlést leszámítva) szinte végig pozitív tulajdonságok vannak felvonultatva. Már a bemutatás óta nagyon vártam tesztet, talán nem tántorít el a vásárlástól :) .
Az ár pár hónap múlva elfogadható szinten lesz, mint minden új készülék esetében.

(#42) babkukta: Én speciel több 100 hozzászólást végig olvasok, mielőtt telefont veszek, pontosan ezen okokból kifolyólag.

Apropó, a kijelző pontozása kimaradt a végén :)

[ Szerkesztve ]

(#50) zsoking2


zsoking2
csendes tag

Néztem, hogyha ilyen nagy a káva, biztos magy akksi van benne. De csalódtam. Minek kellett a hely? Az előlapi kamera nem indok. Ha folyékony hűtés lenne, akkor meg nem melegedne ennyire. Tényleg nem tudom. Biztos van még a belsejében üres tér. Sajnos merek arra gondolni, ezt direkt csinálták, hogy a csúcsmodelleket ne lehetetlenítsék el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.