Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szuzso


szuzso
csendes tag

Grat nekik!
A címmel kapcsolatban viszont nem igazán szerencsés helyeken vannak a pontok, mert így első ránézésre 50 millának látja az ember.

(#2) Zsoccc válasza szuzso (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mivel valójában annyiról is van szó.

(#3) Quiksilver válasza Zsoccc (#2) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

igen tényleg ÖTVENMILLIÓT adtak el belőle de én most nézem, hogy biztos elég 0-át írtam oda? :U

Zsoccc: ki vettem a Sony-t így már kifér

mod.: sorry már javítottam a le maradt 0-át :DDD

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) Zsoccc válasza Quiksilver (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nem, de az az érdekes, hogy nem tudom javítani, nem enged még egy nullát hozzáírni.

(#5) ^Clown válasza Quiksilver (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy nulla hiányzik: 50.000.000 így helyes. Jó kis kütyü ez a PSP, nem csoda, hogy viszik, mint a cukrot.

(#6) rocket válasza Zsoccc (#2) üzenetére


rocket
nagyúr

Egy nulla hianyzik a vegerol.

Megeloztek :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7) Jander válasza szuzso (#1) üzenetére


Jander
senior tag

Így van véletlenül lemaradhatott egy nulla.

"The PSP has reached a big milestone in its four year life, by clearing more than 50 million units sold worldwide" - Már én is gondolkodtam, hogy érdemes lenne kirakni.

Zsoccc: a sima hírező ennél több karaktert nem enged beírni a cím mezőbe talán? Próbáld meg simán "50 millió"-ra átírni.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#8) Zsoccc válasza Jander (#7) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Érdekes mert eddig nem találkoztam még ezzel a problémával, lehet tényleg ennyi a max karakterszám az olvasói hír esetében.

(#9) Quiksilver válasza Zsoccc (#8) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

sajnos tényleg nem enged többet :( így szegény Sony szó esett áldozatul

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) rocket válasza ^Clown (#5) üzenetére


rocket
nagyúr

Kezikonzolhoz merten azert nem fogy annyira jol a gep, globalisan a DS apritja rendesen, jatekok mar nagyon ritkan jelennek meg hozza Japanon kivul, Europaban kb. 12 jatek jelent meg az elmult 3 honapban (pedig ugye november-december a legerosebb szezon jatekok szempontjabol), multiplatform cimek tobbsege csak PSP-re nem jon ki.

Elindult a lejton a PSP mint jatek konzol, viszont meg mindig sokan veszik a gepeket hordozhato multimeda lejatszonak, ami ugye annyira nem jo hir a Sony-nak, mert a jatekokon kene a haszon nagyobb reszet megtermelni.

Szoval rossz a helyzete a PSP-nek, raadasul egy ideje mar nem lehet homebrew kodokat futtatni a megvasarolhato gepeken, ami ez eredeti szoftverek megvasarlasara kenyszeritene az embereket, de mivel ritkan jelennek meg jatekok, igy nincs ujdonsag amibol lehetne valogatni. (persze vannak regebben megjelent jo jatekok azert boven, de az ujdonsag varazsa nincs a konzol mellett).

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11) Quiksilver válasza rocket (#10) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

valahol olvastam hogy a DS már 100.000.000 milliónál tart :Y :Y azért még van mit be pótolnia a Sony-nak :K

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#12) copin válasza Quiksilver (#11) üzenetére


copin
őstag

Jövőkép. :D

(#13) Prof01


Prof01
veterán

Kösz a hírt kolléga! :D :R
Valóban nem semmi! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) bwoay válasza rocket (#10) üzenetére


bwoay
nagyúr

azért ha Japánban jobban fogy, mint a Wii, akkor olyan rosszul nem áll.
persze azt én sem tudom, hogy miért veszik ennyien,
mert bár nem szoktam ilyesmi miatt panaszkodni, de tényleg gyatra a jelenlegi játékfelhozatal (meg úgy összességében a Sony teljesítménye - ezt nem tudtam kihagyni).
Nagyon ígérik a komoly címeket 2009-re, de remélem, hogy ez nem kókány átiratokat jelent, ha meg közelegne valami igazán eredeti handheld cím, arról szerintem tudnánk.

ja, még egy lényeges dolog:
a PSP nagyon jól fogy, kétségkívül. Az, hogy DS-ből 2x annyit hordtak el eddig,
az nem a Sony szégyene, hanem a Nintendo kimagaslóan jó eredménye,
mert a DS valami szégyentelenül sikeres, és a teljes mezőnyt állva hagyja.
Pont emiatt nem érdemes hozzá viszonyítani.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15) Mazsika válasza Quiksilver (#11) üzenetére


Mazsika
őstag

azért azt vegyük figyelembe hogy 100 dolcsival drágább mint a ds, és ez sokat jelent a eladásoknál... olyan mintha egy felső és egy alsó kategóriás telefont hasonlítánál össze eladásban... persze hogy az olcsóbb jobban fogy... :K

Dáccsika

(#16) copin válasza Mazsika (#15) üzenetére


copin
őstag

Csak hogy a Távol-Keleti példával éljek, a DSi és a PSP között elenyésző a különbség árban és mégis komoly előnnyel vezet. Rémgyenge volt a hasonlat. A DS egyszerűen jobb, bár a legelején még úgy tűnt, hogy a PSP lesz a "győztes", de az idő a kiotóiakat igazolta.

(#17) Quiksilver válasza Mazsika (#15) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

csatlakoznék copin kollégához.. abba igazad van h az olcsóbb jobban fogy, de szerintem azért abba a plusz 50millió eladásba nem csak az olcsóság van.. :))

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#18) Mazsika


Mazsika
őstag

nem biztos hogy annyira elenyésző az a különbség... bár 50 milla tényleg sok... :K de nem tudom mit esznek a dsi-be eddig aki csak látta rosszat hallottam róla... én lehet kicsit elfogult vagyok... de mások csak nem!? :F

Dáccsika

(#19) Quiksilver válasza Mazsika (#18) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

én sem azért írtam mert PSP ellenes vok (hisz jelenleg is PSP-m van) csak azért az a plusz 50milla sztem jelent vmit.. vagy csak a japók a "nincs ló, jó lesz a szamár is" elvet követve megvették a DS-t :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#20) nike_


nike_
addikt

Az igen, szép eredmény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.