Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rocko


Rocko
tag

Első írásom. Lehet dobálni hideget, meleget. :DD A képek olyanok amilyenek, nincs normális gépem hozzá... :B Ha valami nem jó ne tartsártok magatokba! :U :K

(#2) k. válasza Rocko (#1) üzenetére


k.
őstag

Nekem majdnem egy ilyen szépség lett.Neten kinéztem el is döntöttem hogy egy ilyen lesz.De mikor bementünk a sony szalonba közvetlenül melette ott volt 1 6gbos walkman(Nw-A1000)aminek ugyan nem szines a kijelzője viszont a 6gb az 6gb.Ugyhogy helyette inkább az lett.Sajna nem rádiós bár amennyi zenét rátettem nincs is szügkség rádióra.Ugyhogy én elégedett vagyok vele.Vettem hozzá dokkolót ugyanis féltem hogy nagyon karcos lesz.Igy viszont szerencsére jó állapotban van.A modell maga 2005ös(ezt a szériát szánta a sony az ujgenerációs walkmannak és ami azt illeti sikerült is)de én 2007.03.03án vettük az ultolsó darab volt.
Elmélkedem hogy irjak rola...Majd eldöntöm aztán ha a válasz igen akkor majd láthatjátok a végeredményt.

(#3) #19617792


#19617792
törölt tag

Szia!

"Profi" MP3 lejátszóhoz, kiváló írás!
Gratula, mind az íráshoz, mind az MP3-hoz! :C
Gondolom sokba fájhatott... Nekem is Sony Walkman mp3 lejátszóm van csak nem felsőkategóriás mint ez, hanem egy olcsóbb: NWD-B103F
Ha írtad, hogy hideg-meleg jöhet, akkor megy is:
-"Eddig a Sony egy régebbi mondelljét" > modelljét
-"a problem viszint megint" > a probléma viszont...
-"Súlya is konkrét a méretéhez képest..." > csak egy javaslat (remélem nem bántalak meg vele): korrekt, rendben van, megfelelő
-"Ráadásul egy elég konkrét fülhallgatót..." > javaslat: korrekt, jó

Ezektől eltekintve jól tagolt, szépen szedett, jó képekkel rendelkezik az írás! :K :C
Remélem sokáig fog szolgálni az mp3 lejátszód!

[ Szerkesztve ]

(#4) Rocko válasza k. (#2) üzenetére


Rocko
tag

jöhet a teszt szívesen olvasok ilyenkről mint ájpodokról! :K

(#5) Rocko válasza #19617792 (#3) üzenetére


Rocko
tag

köszi javítom! :R
nagyon remélem h sokáig húzza a másik kibírt majd 2,5 évet
nem volt drága abszolút egy huszas cuzámen :U

(#6) y@no


y@no
tag

teszt jó, DE..
..de kicsi kapacitás, magas ár és még azt sem mondhatnám villantós dolog (pl. ipod)
..de a füles mínősége jó lehet
..de én így sem venném

[ Szerkesztve ]

www.UNICEF.hu

(#7) Rocko válasza y@no (#6) üzenetére


Rocko
tag

magas az ár?
villantós dolog meg szerintem olyan ha jó környezetben van akkor tud néger lenni -lsd: fenti példa-
az avatart h lehet kicserélni? :F

(#8) rumos14


rumos14
nagyúr

a teszt teljesen jó, a lejátszó is szimpatikus. azt írod, albumváltáshoz a shuttle gombot lehet használni. mit értesz albumváltás alatt?
ha van rá lehetőséged, nagyon érdekelne, hogy egy másmilyen, de hasonló, azaz agybadugós fülhallgatóval mennyire jobban hallatszódnak be a külső zajok. vagy ha pl. ki lehet kapcsolni a zajkiszűrést, úgy is érdekelne egy összevetés.

(#9) Native válasza rumos14 (#8) üzenetére


Native
csendes tag

ha olyna mint a régebbi sony-k akkor azt, h egy csúszkával lehet állitani, h az albumok, vagy a számok között léptessen

(#10) Frenky87


Frenky87
aktív tag

NW-A805... u.e. az ár, Sony, 2gb... (persze nagyobb, de kinek mi..)

fülese kéne :)

///

(#11) Rocko válasza rumos14 (#8) üzenetére


Rocko
tag

a shuttle úgy mőködik, h alap állásban a számok között lehet váltani, kihúzva pedig az albumok között
lehetőségem van rá van agybadugós fülesem még itthon meg az NC-t ki is lehet kapcsolni
ma este volt alakalmam kipróbálni egy koncerten. miután lement a zenekar a szokásos hagulat aláfestő dalok jöttek és cimborámnak mutogattam számokat. váltásoknál -értsd: ugrás következő számra- hallható volt némi morajlás ami lestoppolt állapotban nem jelentkezik szal dolgozott cucc rendesen
a másik ilyen példa amikor mentem haza és ebben a téli kicsit vizenyős időben az autók kereke elég hangosan szokott sercegni a bitumenen pl ezt teljesen jól kiszűrte, semmit nem lehetett hallni belőle. a hengerő kb 14-15ösön volt a 30ból

(#12) Rocko válasza Frenky87 (#10) üzenetére


Rocko
tag

nem rossz az A sorozat sem, de nekem jobban bejöttek a kicsik

ha a fülesre fáj a fogad akkor ezt lesd meg:

NC22

ha nem kell NC akkor ezt:

V-Moda

(#13) rumos14 válasza Rocko (#11) üzenetére


rumos14
nagyúr

tehát a következő artist/album bejegyzésre ugrik?

(#14) Rocko válasza rumos14 (#13) üzenetére


Rocko
tag

két sorba jelzi ki az infókat a számról. az alsóban van az előadó fixen míg a felső változik, ha belső állásban van a shuttle akkor a szám címei látsznak ha ki van húzva akkor az album címe látszik és azt lehet léptetni

(#15) asadasad22


asadasad22
őstag

Nem rossz írás. Jó a lejátszó is, de inkább a maga idejében volt jó. Ma sem lenne rossz, csak vannak jobbak. Aki ma jó lejátszót akar venni, sokkal inkább ajánlom a Sony NWZ-A810 szériát, ebből 2-4-8gigás változat van, a hangminőség talán mégjobb, nem is drága, nagyon jó kijelzője van és ami nagyon fontos: SonicStage mentes, teljesen szabadon másolható rá az anyag! Az egyik legjobb hangzása ennek van az egész piacon. Nekem amúgy egy NW-A608-asom van, asszem szintán 2005-ös modell.

(#16) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Valóban jó kis lejátszó, de nekem most hirtelen nagy gondom lett vele. A kis menü gomb kipottyant. A szervizben azt mondták, hogy 18200-ért csinálják meg. Erre nem igazán tudok mit mondani. Esetleg nincs valami jó ötletetek erre az esetre?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#17) WilliamGhost


WilliamGhost
tag

Mind a mai napig nem találtam jobb MP3 lejátszót. Az akku a lényeg, az meg nekem 2 és fél éve kifogástalan: egy töltéssel kb 2 hétig használom, úgy hogy elég sokat hallgatom.
Nagyon szeretem a kis aranyost... Az 1 GB meg bőven elég 2 hétre :)
Szép írás :)

There is no cloud, just other people's computers!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.