Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Sanszos a dolog, ha a Microsoft is nemsokára jelent be valami nagy újdonságot.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont még mindig ott a lehetőség hogy egy új PS ekluzív IP-t jelentenek be. Bár való igaz, a PS4 jobb lenne.

Live-Die-Respawn

(#3) moli.hu válasza oriic (#2) üzenetére


moli.hu
őstag

ha jovo telen lesz kaphato, akkor nagyon korai lenne, biztos, hogy nem az lesz.
ha iden telen, akkor nagyonis valoszinu

[ Szerkesztve ]

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Én szinte biztosra veszem, hogy a PS4 lesz. Egyre több hírt lehet összefüggésbe hozni azzal, hogy még idén jönnek az új konzolok. A Battlefield 4 is még idén jön és azt mondták korábban, hogy nexgenre jön majd.

(#5) JanR


JanR
addikt

Egyre inkább érlelődik bennem, hogy cserélem a gépem (vagyis a VGA-m) egy ilyen konzolra :U Amiket írtak, az nagyon jó - de majd kiderül minden, Én is akkor döntök! Szó mi szó, nagyon várom már a PS4-t, hogy milyen lesz :C

(#6) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Videó alapján ez csak a ps orbis lehet :)

(#7) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó lenne, ha a PS4 lenne, de kételyeim vannak - az ilyen szövegek mögött sokszor tized akkora dolog sincs, mint várná az ember... :U

(#8) keIdor


keIdor
titán

Biztos hogy az lesz, eleve érdekes, hogy idén az őszi játékáradatról semmit sem tudni még, pedig ilyenkor már régen szoktak lenni dátumok meg biztos címek, de még ott is nagyobb a titkolózás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) danikollar válasza keIdor (#8) üzenetére


danikollar
őstag

Jól mondod. Az őszi megjelenésekről nincs olyan információáradat mint szokott.

(#10) keIdor válasza danikollar (#9) üzenetére


keIdor
titán

Persze és ez nem véletlen. Titokban kell tartani a nyitócímeket, amik ezekre jönnek elsőnek. Watch Dogs pl. biztos az egyik ilyen lenne, meg a Star Wars 1313 a másik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) jan101 válasza keIdor (#10) üzenetére


jan101
tag

GTA5-öt eltolták szeptemberre... azzal mi lesz? :))

(#12) oriic válasza jan101 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy az jön nextgenre, vagyis nem csak arra.

(#13) Keldor papa
Ez furcsa is, Splinter Cell is augusztus-ban jön, aztán szeptemberben GTA, utána meg semmi???

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) keIdor válasza jan101 (#11) üzenetére


keIdor
titán

Jelenlegi generációra jön, arra is lett bejelentve. De ha megnézed szeptembernél ott egy "láthatatlan fal", mert azontúl semmi információnk nincs, hogy mikor, mire, micsoda.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) keIdor válasza oriic (#12) üzenetére


keIdor
titán

Hát ez az. Tuti jönni fognak a dolgok, csak nagy a titkolózás, semmit nem árulnak el, pedig ilyenkor már bőven hallani október-novemberi címekről is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) Ghard


Ghard
őstag

Megmutatják, hogy lehet unreal 4 engine-t futtatni egy középkategóriás laptopból épített konzolon ;]

(#16) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Én úgy döntöttem a PS4-ből most meg várom a Slime-t,nem lesz 1. napos vétel,pedig eddig az összes az volt

(#17) JanR válasza Ps Vita (#16) üzenetére


JanR
addikt

És ha egyből slim-el kezdenek? ;]

(#18) oriic válasza JanR (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor fél-egy év múlva lesz ultra slim, giga slim, bruuutaaal slim... :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) JanR válasza oriic (#18) üzenetére


JanR
addikt

:D mindenesetre, egyre meggyőzőbbek ezek a console-k.. azt hiszem beruházok majd egyre ha megjelennek. Az fps már úgy sem vonz, és csak amiatt vagyok PC-n még :)

De most ebből a pletykából mi igaz, hogy lesz egér + bill. támogatás, mert hallottam már többször. Jó volna.. akkor must have kategória lenne a konzol :)

(#20) danikollar válasza JanR (#19) üzenetére


danikollar
őstag

Meg lehet gyorsan szokni a kontrollerrel való FPS-ezést! Persze egy echte pc-snek ezt nem lehet elmagyarázni, úgy sem fogja megérteni, hogy lehet joyyal is FPS-t játszani.

[ Szerkesztve ]

(#21) JanR válasza danikollar (#20) üzenetére


JanR
addikt

Volt már konzolom, próbáltam - nem 3 percet elhiheted - de Én nem tudom megszokni. Csak FPS miatt PC-zek, a többi játék konzolon jobb szerintem :)

De ez ugyan olyan, hogy echte konzolosnak nem lehet megmagyarázni, hogy nem lehet megszokni a joy-s fps-ezést. Ez kétoldalú, de ezen ne vitatkozzunk szerintem.

(#22) danikollar válasza JanR (#21) üzenetére


danikollar
őstag

Eszembe sem jutott vitázni. Mindenkinek azzal kell játszani, amivel jól esik. És ezt komolyan gondolom. Sosem szerettem erről vitázni, mert minek is, felesleges.
Nekem 2 évvel ezelőtt a két nagy konzol mellett meg volt még a játékos pc-m is, de nem nagyon koptattam, mármint játékokkal, így eladtam. Maradt a ps3 és az xbox360 játékra, és FPS-ezek is rajtuk. A pc-ből meg lett egy atom+ion kombó HTPC.

[ Szerkesztve ]

(#23) Ps Vita válasza JanR (#19) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg lehet azt szokni konzolon is,mondjuk el hiszem ,hogy valakinek több idő,de szerintem te is megtudnád szokni az FPS-t könzolon

(#24) JanR válasza Ps Vita (#23) üzenetére


JanR
addikt

Nem akarom :D Szóval bízom benne, hogy lesz hozzá egér + bill. támogatás, elég sok "gamer"-t meggyőznének vele az árpártolást illetően :)

Egyenlőre csak találgatások mennek úgy is, majd meglátjuk mit találnak ki a gyártók.

(#25) danikollar válasza JanR (#24) üzenetére


danikollar
őstag

Egyébként igazat adok, a natív bill. és egér támogatás jó ötlet lenne. Valószínűleg sok pc-st meggyőznének.
Ugyan most is van rá mód, de drága kiegészítővel és az sem olyan pontos állítólag, mint pc-n.

(#26) Ps Vita válasza JanR (#24) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,az telitalálat lenne,főleg ha ők adnák ki hozzá,szerintem 20 000 000+-t el tudnának adni belőle :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.