Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabesy


gabesy
tag

Ez örömteli hír. Csak jöjjön. :)

Gabesy

(#2) Föcsök válasza gabesy (#1) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Jó megoldás ez a csúszásra, mi csak jól járunk, valamit valamiért.:)
Csak jönne már meg az MK-m, 21.-e óta rendeltem meg és még nem érkezett meg.:S zxxxi fail)

(#3) danih


danih
addikt

Welcome back?
WELCOME BACK???!!!
Menjen hozzád vissza édesanyád :(
A XXI. szd. legnagyobb IT-s fail-je után kiszúrják a szemeket pár ingyen nyomkodnivalóval?
Azt hittem, a rootkit-elésnél már nincs lejjebb, de a sony ismét bizonyított.

(#4) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Tetszik az ötlet :)

(#5) kelzsoca válasza danih (#3) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mégis mit adjanak?

Mindenkinek egy új konzolt? :)

https://vertigostore.eu

(#6) madgie válasza kelzsoca (#5) üzenetére


madgie
titán

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

Kíváncsi vagyok, milyen játékokat lehet majd választani. :K

madgie: na, az már jobb ajándék lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) danih válasza kelzsoca (#5) üzenetére


danih
addikt

Dehogyis :) (ezek után egyébként ingyen sem kéne)
Arról van szó, hogy sony most odab@sz pár vackot a júzerekhez, és kész, ezzel le lesz tudva.

[ Szerkesztve ]

(#9) Morden24 válasza danih (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

De most tényleg, mit kéne adniuk?
Oké, kurva nagyot hibáztak, de időgépet nyilván nem építhetnek, tehát azon rugózni, ami megtörtént, eléggé felesleges.
Magyarán a hibák kijavítása és a kuncsaftok kompenzálása marad.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Shad0w válasza danih (#8) üzenetére


Shad0w
senior tag

Nekem felkeltetted az érdeklődésemet, szóval te mit tennél a Sony helyzetében?

(#11) v!ct0y válasza Shad0w (#10) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ő feltörhetetlen rendszert épített volna de mondjuk ez lehetetlen.

(#12) danih válasza Morden24 (#9) üzenetére


danih
addikt

Adniuk? Nem az adásról van szó, nem érted.
Hibát hibára halmoz a Sony, és semmi jele nincs annak, hogy komolyan vennének a saját ügyfeleik biztonságát. Mondom, nem ez volt az első ilyen eset.
A kuncsaft pedig dönthet (amennyiben valóban informált, és ÉRTI, miről van szó, és nem nyáladzva rohan minden reggel a kontrollerhez, hogy él-e már a PSN).

(#11) v!ct0y: az biza' lehetetlen.
De pár milliárdot bejelentetten félre lehetett volna rakni
- károsultak kompenzációs alapjába, amennyiben lesznek (nem lettek, ez a sony irdatlan mákja (imába is foglalhatja), hogy a hackerek nem éltek vissza az adatokkal)
- money-back program azoknak, akik "köszönettel" visszaadnák a konzolt
- plusz biztonsági fejlesztések a jövőre nézve (nem most kapkodni)
stb

[ Szerkesztve ]

(#13) Zigur válasza danih (#12) üzenetére


Zigur
senior tag

Azt hiszem álomvilágban élsz, a nagy corporate-ek általában szarnak az ügyfeleik biztonságára, a saját adataik biztonsága sokkal jobban érdeklik őket - az ok is egyszerű, nagyobb biztonság több pénzbe kerül, és akkor csökken a legeslegfontosabb dolog, a negyedéves profit.
Tény hogy a Sony lazán vette a dolgot, de a dolog megtörtént. Végül is ingyenes szolgáltatásról lévén szó szerintem nem rossz hogy adnak játékot kompenzálásként.

(#14) danih válasza Zigur (#13) üzenetére


danih
addikt

Na ilyesmire szeretnék kilyukadni részben (ne izgulj, nem élek álomvlágban :) ).
Nem lazán vette - szart rá. Persze ingyenes, de ne feledd, hogy vásárlási felület is egyben (sok prémium szolgáltatással).

[ Szerkesztve ]

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Welcome back? Never.

(#16) Morden24 válasza danih (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már nem azért, de nekem nincsen kristálygömböm, így nem tudom megmondani, hogy ezután milyen lesz a Sony adatbiztonsága, de ettől még a jelenlegi krízis kezelésére szerintem egyáltalán nem rossz lépés.

Mit kéne csinálniuk, mondani, hogy ezután szuperbiztonságosak lesznek? Ez alapvetően szkepticizmust érdemel, ráadásul a fikázóknak azért nem számít, mert nem hiszik el, a mindent leszaró kuncsaftot meg azért, mert nem tud mit kezdeni vele. Ráadásul az egész megfoghatatlan, "majd egyszer, legközelebb" dolog.
A kompenzáció valós formában kell érkezzen, és NEM AZ A CÉL, hogy kijavítsa a hibát (aki erre így gondol, az bocsánat, de egy fasz), hanem az, hogy kiengesztelje a joggal dühös kuncsaftokat. Ez az a dolog, amit úgy látom, nem nagyon fognak fel egyesek - jellemzően olyanok, akiknek egyáltalán nincsen semmiféle PS3-uk, PSN-jük meg semmi. A kuncsaft meg majd szépen eldönti, hogy marad a Sonynál, vagy megszakítja velük a kontaktot.

Szóval ez a kompenzáció nem sajtóesemény a sok nyáladzó állatnak, akik éppen ezerrel ítélkeznek a Sony felett, hanem engesztelő, bocsánatkérő adomány a pórul járt kuncsaftoknak. Nem érintettként megítélni és konkrét verdiktet mondani az eseményre eléggé loller kategória.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17) v!ct0y válasza danih (#12) üzenetére


v!ct0y
veterán

- money-back program ? ja hogyne :DDD

(#18) zsigus válasza danih (#12) üzenetére


zsigus
őstag

"De pár milliárdot bejelentetten félre lehetett volna rakni
- károsultak kompenzációs alapjába, amennyiben lesznek"

"To date, there is no confirmed evidence any credit card or personal information has been misused, and we continue to monitor the situation closely. We are also moving ahead with plans to help protect our customers from identity theft around the world. A program for U.S. PlayStation Network and Qriocity customers that includes a $1 million identity theft insurance policy per user was launched earlier today and announcements for other regions will be coming soon."

by Howard Stringer

"- plusz biztonsági fejlesztések a jövőre nézve (nem most kapkodni)
stb"

Az egyik közleményükben erről is szó esett, vagyis a jövőben plusz biztonsági fejlesztések lesznek, de egyenlőre odáig jussanal el, hogy annyira biztonságos legyen a rendszer, hogy újra elindíthassák.
Ráadásul már kaptak egy fenyegetést is, amiben egy "hacker csoport" azt ígérte, hogy újabb támadást fognak eszközölni a Sony ellen. Valószínű, hogy emiatt halasztották el a PSN újraindítását.

"- money-back program azoknak, akik "köszönettel" visszaadnák a konzolt"

Sztem inkább eladják.

"Hibát hibára halmoz a Sony, és semmi jele nincs annak, hogy komolyan vennének a saját ügyfeleik biztonságát."

Te mit tennél a helyükben?
Szinte minden fronton megtámadták őket a konzolok feltörésétől kezdve az összes online rendszer megbénításáig, és illegális behatolásig.
Ezt nem lehet 1 hét alatt helyrehozni, és törhetetlen rendszer pedig nincs.
Valóban hibáztak, méghozzá nem is keveset, de ettől függetlenül nem irigylem őket.

(#19) tDr1v3r válasza danih (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"A XXI. szd. legnagyobb IT-s fail-je után kiszúrják a szemeket pár ingyen nyomkodnivalóval?"
Bazd, egy full ingyenes szolgáltatás leállása miatt adnak pár elég jó ajándék játékot + 1 hó PSN+ előfizut, mekkora pofátlanok, perlem is őket hogy ennyivel akarják kiszúrni a gamertársadalom szemét. :W
Nem tudom hogy mit vársz, nem tudják visszahozni az ellopott adatokat, evvan.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20) danih válasza tDr1v3r (#19) üzenetére


danih
addikt

Haha, szaladj a kontrollerhez, és válassz játékot, nehogy unatkozz a hétvégén :K

(#18) zsigus: én sem irigylem, de remélem észhez térnek. Vagy túl naiv volnék?
Az infót köszönöm, a biztosítás megoldást jelenthet.

(#16) Morden24: "Nem érintettként megítélni és konkrét verdiktet mondani az eseményre eléggé loller kategória."
Akkor gondolom a politikáról, világi eseményekről, a gazdaságról, illetve különböző történésekről véleményt alkotni loller kategória.
Igazi birka hozzáállás.
Melyik játékot választottad?

[ Szerkesztve ]

(#21) Morden24 válasza danih (#20) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor gondolom a politikáról, világi eseményekről, a gazdaságról, illetve különböző történésekről véleményt alkotni loller kategória.

Sok esetben - ha a delikvens láthatóan dilettáns a témában - igen az, de most láthatóan félreérted a helyzetet.
Ha politikában, világgazdaságban stb. próbálsz véleményt alkotni rálátás és hozzáértés nélkül, akkor csak simán kiröhögteted és égeted magad. Itt nem erről van szó, ebben az esetben csak simán nem tudod átérezni az érintett problémáját.
És azért illik tisztázni, hogy ez nem egy botnetes meg nemzetbiztonsági esemény, itt csak és kizárólag azok a júzerek érintettek, akiknek lenyúlták az adatait. Senki más ebből kárt nem lát sem közvetlenül, sem közvetetten, tehát a kiborulás nem túl indokolt (csak az érintettek oldaláról), mondhatni csak szokásos cirkusz és kenyér alapon zajló médiarágcsa.

Nagyon egyszerű: szerinted hány ember az, aki konkrétan emiatt a két játék, vagy bármilyen ilyen kategóriájú kompenzáció miatt dönt a maradás mellett? Elárulom: a közvetlen közelmúltban csatlakozottak egy szűk rétege. Akik számára még pénzben kifejezhetően szignifikáns ez a felajánlás.
Aki megy, aki marad, már eldöntötte enélkül a jutifalat nélkül is. A jutifalat arra jó, hogy a maradó kuncsaftokban enyhítse a dühöt és a céghez való negatív hozzáállást - nyugibogyó, tudod.

Igazi birka hozzáállás.

Tudom, manapság már mindenki birka, aki nem tesz úgy, mintha mindenhez értene, és nem az ő véleménye lenne a legillatosabb segglyuk.

Melyik játékot választottad?

Hát Sherlock, nyomozd ki, hogy milyen konzolom van. Nehéz lesz, de tán mégis menni fog, de azért dobok egy kis helpet: szerinted miért nem ítélkezem a Sony felett?

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) danih válasza Morden24 (#21) üzenetére


danih
addikt

"Tudom, manapság már mindenki birka, aki nem tesz úgy, mintha mindenhez értene, és nem az ő véleménye lenne a legillatosabb segglyuk."
Kedvenc mondásom, bár nem sikerült képzavar nélkül leírnod. Empátiás készségemet pedig nem ismered, javaslom szállj le a magas lóról, mert még kiderül, hogy nem is olyan magasan van az.
És nem érdekel, Watson, milyen konzolod van.

A jutikonc pedig talán a sonynak a rendelkezésre álló legköltséghatékonyabb megoldás. Nem is csodálom, hogy ezt választották.
Annyit szeretnék a végére aláhúzni, hogy remélem ebben a butuló világban a zemberek fognak emlékezni is dolgokra, nem úgy, mint pl. a politikában.

[ Szerkesztve ]

(#23) Gebriel válasza danih (#3) üzenetére


Gebriel
veterán

Károsult voltál?

(#24) banhammer válasza madgie (#6) üzenetére


banhammer
veterán

Gazdagéknál PS3-ra lődöznek a Sivatagi Sassal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) Morden24 válasza danih (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Annyit szeretnék a végére aláhúzni, hogy remélem ebben a butuló világban a zemberek fognak emlékezni is dolgokra, nem úgy, mint pl. a politikában.

Nyilván fognak, mert itt a PH!-n is tudok olyat, aki emiatt lemondott az egész PS3-as cuccáról, nyilván nagyobb értéknek mondva búcsút, mint két nyamvadt játék ára. Meg mivel sajtózzák is rendesen, valószínűleg az eladási mutatókon is meg fog látszani.

Amit én szerettem volna áthozni - talán elég kevés sikerrel -, hogy a jutifalat nem a világnak szól, neked vagy nekem, de még csak nem is azoknak, akik most lelépnek a Sonytól. Azoknak szól, akik károsultak, de maradnak.

Sectumsempra - For Enemies

(#26) alibaba78 válasza tDr1v3r (#19) üzenetére


alibaba78
őstag

"Bazd, egy full ingyenes szolgáltatás leállása miatt adnak pár elég jó ajándék játékot + 1 hó PSN+ előfizut, mekkora pofátlanok, perlem is őket hogy ennyivel akarják kiszúrni a gamertársadalom szemét."

Az a full ingyenes szolgaltatas tarolja a nevem, cimem, emailem, debit kartya adataimat, amivel csak egy apro lepes, hogy padlora vagjon.

danih: Mintha kicsit elmentel volna a rogton egy fatalityt a sonynak iranyba. :D Teny, hogy hibaztak, de legalabb beismertek, es hogy nem osztogattak autokat karpotlasul?! Tobbet szerintem nem is lehetne elvarni. Nem a haverod ette meg a sutidet, hogy rogton kettot vegyen cserebe, plusz 1hetig irja meg a lecket. :D :)

(#27) tDr1v3r válasza danih (#22) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"javaslom szállj le a magas lóról, mert még kiderül, hogy nem is olyan magasan van az."
Bátran javasolom neked is, vagy pályázd meg a Sony egyik vezetői pozícióját, és dönts helyettük hogy mi legyen.
Amúgy, mit szívtál hogy (szerinted) ps3-pénzvisszafizetési programot kéne csinálnia a Sony-nak? :D

(#26) alibaba78: A szolgáltatás leállására értettem, természetesen nem kárpótol az adatok kijutása miatt. Egy bank se kárpótolna btw...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28) cskamacska válasza danih (#22) üzenetére


cskamacska
addikt

Abban igaza van a jóembernek, hogy aki elvi (esetleg hype) okokból hagyja ott a süllyedő hajójukat, azokat luxuskurvák kiutalásával sem lehetne kiengesztelni, aki meg egyébként is marad, mert nem éri fel/nem érdekli, annak meg tökmindegy, ez a kis üveggyöngy még sok is. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Végre eljött az idő, hogy letöltsem az AC Brotherhoodot.:DDD

(#30) james001


james001
veterán

Megy itt a vita :D
Am meg én is kíváncsi vagyok mik azok a játékok,dehát pl. egy Sonic-ra vagy egy híresebb játékra ne számítsunk :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#31) zsigus válasza james001 (#30) üzenetére


zsigus
őstag

Na erre leszek én is kíváncsi.
Mert nem biztos, hogy AAA kategóriás BD játékokat adnak majd ingyen.
Lehet, hogy csak "mini" játékokat lehet majd csak leszedni, mint pl. a Joe Danger

Bár azért gondolom, hogy a Sony azért átérzi a helyzetet és megrázzák magukat.

[ Szerkesztve ]

(#32) Sonja válasza zsigus (#31) üzenetére


Sonja
veterán

Na, nekem a Joe Danger jöhetne is! :C :D Mondjuk szerintem is PSN féle játékokra kell szvsz gondolni és nem BD-n is megjelent játékra. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33) zsigus válasza Sonja (#32) üzenetére


zsigus
őstag

A PSN-en van azért nem kevés BD-s játék, (pl. az AC 1-2 biztosan fenn van), de persze kérdés, hogy az Ubi mennyit kér egy ilyen akcióért, hogy mondjuk az egyik AC bekerüljön a listába (jótékonykodni biztosan nem fognak).

Egyébként sztem biztosan lesz majd BD játék is (ha már úgyis fenn van egy pár), de valószínű nem a legújabbak lesznek letölthetőek.

És persze az is kérdés, hogy itthonról elérhetőek leszek e majd az ajándék cuccok, ha külföldi account-ja van valakinek (Mo.-i acc-ról biztos nem, ahogy Store sincs itthon).

[ Szerkesztve ]

(#34) Gebriel válasza alibaba78 (#26) üzenetére


Gebriel
veterán

Hova is vagy beregisztrálva a PNS-n melyik országba? :U
Hogy tárolja az adataidat?

(#35) alibaba78 válasza tDr1v3r (#27) üzenetére


alibaba78
őstag

Elnezest, felreertettem! :)

Gebriel: UK-ben vagyok regisztralva, es ugyanugy megadtam az adataimat, mint almaeknal. Vagy mire gondolsz?

(#36) Gebriel válasza alibaba78 (#35) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha UK-ba vagy regisztrálva akkor feka adatokkal vagy fent már ha nem kint élsz.
Így nem értem az aggodalmadat. :D

(#37) velizare válasza tDr1v3r (#19) üzenetére


velizare
nagyúr

amerika nem is lenne amerika, ha nem perelnék már őket milliárdokra. =]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#38) Rigel77 válasza danih (#22) üzenetére


Rigel77
tag

Mekkora egy idióta vagy. De tényleg. Ha a Sony szarna a biztonságra( a psn támadás útán gondolom ) akkor már vissza kapcsolta volna változatlan formában a Psn. De nem ezt teszik hanem dolgoznak egy jobb rendszeren . Lesz külön Ip figyelő rendszer , és több biztonsági dolog. ami persze nem garancia arra, hogy nem támadják meg a rendszert újra.

77 millió előfizetői adat , hülye vagy ha elhiszed . Nekem 4 regem van , semmit nem érnek a 3 kamu reggel, de hajrá. kb 20 millió max .

Az a legjobb hogy olyanok osztják itt az észt akik CFW használnak( tehát támogatják a hacker cracker csoportokat) , nincs is Ps3muk , de nekik fáj a legjobban minden. Nem értem bármit ad a Sony ingyen előfizetés + 2 program ( amit 5 közül lehet választani) , csak az ócsárolás , és az elégedetlenkedés megy.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#39) Rigel77 válasza zsigus (#31) üzenetére


Rigel77
tag

Való színű lesz AAA játék aminek a Sony a tulajdonosa . Biztos nem olyan ami most jött ki az elmúlt 2 hónapban , de azért elég sok exclusiv címe van a Sonyinak . A legegyszerűbb azokból adni valamit.

LBP 2 ? Infaomus , GOW , Killzone , GT5 , Wipeout Hd. Socom ezek mind Sony belsős címek.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#40) alibaba78 válasza Gebriel (#36) üzenetére


alibaba78
őstag

Gondolod, hogy koptatnam a billemet nemi aggodalom miatt, ha feka adataim lennenek megadva? Illene neha az adatlapra nezni. Sokat elarul. ;] :)

(#41) danih válasza Rigel77 (#38) üzenetére


danih
addikt


Olvasni, olvasni, olvasni, ne légy már ekkora funkcionális analfabéta. Egyébként meg letojom, tényleg, tudom, hogy nem fogod fel, de nem fáj :))
Egyébként nem mindegy, hány előfizetői adat? "Csak" 20 millió, lol, hát az semmi....

[ Szerkesztve ]

(#42) Polllen válasza danih (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem egy picit el vagy tévedve.Ezzel az akcióval hozzák a kötelezőt és ennyi. Ahogy Morden is írta, ez csak egy jelképes gesztus

És persze nem az a hibás, aki az egészet okozta... :U

Szép új világ. Gondolkodni, gondolkodni, gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) danih válasza Polllen (#42) üzenetére


danih
addikt

Azért érdekes dolgokra derül fény, ld. szomszéd PS3 topikot:

"A Sony San Diego-i leányvállalatánál levő szervert elvileg két tűzfal is védte, de mint kiderült, a rendszeren az Apache Web Server régi, biztonsági javítások nélküli verziója futott, annak összes befoltozatlan, széles körben ismert sebezhetőségével. Szakértők szerint hónapok óta nem frissítették a megtámadott rendszert, és maga a Sony is elismerte, hogy tudott a biztonsági résekről."

Azaz mondhatjuk azt, ha úgy tetszik, eufemizálhatjuk úgy, hogy szart rá. Még kiderül, hogy először tényleg olvasni kéne, aztán gondolkodni...

[ Szerkesztve ]

(#44) Polllen válasza danih (#43) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel nem látogatom azt a topikot, így pls dobj egy forrást is a hírhez. (Értem én, hogy a PH PS3 topikban írta valaki, de honnan szedte?)

Ha kicsit levetnéd a keresztes vitéz gúnyát és a hitetlenek ellen folytatott harc közben megpihennél, láthatnád jómagad is, hogy a rossz felé köpködsz... A sony-nak is felelősséget kell vállalnia azért, mert feltörték a rendszert, a károkat megtérítenie, de ebben a történetben nem ők a főbűnösök.

Ha megfogadod a tanácsod és elolvasod mit írtam, láthatod, a mondandóm lényege:

1. az játékok csak jelképes gesztus... (ha nem tudod mi az, keresd ki a wikipidián úgy látom az jól megy)
2. Miért nem a tettesek a hibásak? :U

Amúgy gondolkodni mindig kellene, nem csak olvasás után... ;] Esetleg nem azt akartad írni, hogy először gondolkodni és aztán írni/beszélni?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) danih válasza Polllen (#44) üzenetére


danih
addikt

Nézz be a PS3 topikba, olvasgass, tényleg megtalálsz ott mindent, engem annyira nem érdekel, hogy leírjam neked mégegyszer.
Vedd úgy, hogy kicsit sértegettelek is, tényleg letojom :)

Esetleg nem azt akartad írni, hogy először gondolkodni és aztán írni/beszélni?
Nem, azt akartam mondani, hogy a gondolkodáshoz információ szükséges (olvass), hülyeségeket írni ráérsz utána is :)

[ Szerkesztve ]

(#46) Polllen válasza danih (#45) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már megvan nagyon rég az az információ mennyiség, ami alapján egyértelmű, hogy ki a főbűnös. Arra kellene fröcsögni, aki lopott és azt lecsukni.
A sony-ra meg akkor, ha nem hajlandó kártérítést fizetni azoknak, akiket az ő hibájából kár ért. Már ha valóban nem volt kellően gondos és tényleg elutasítja a kártérítési kérelmeket.

Egy normális világban így kellene működnie a dolognak és nem mindig csak tutulni. Nem védem a sony-t, messze nem szolgált rá, inkább téged intettelek, hogy gondolkodj, mielőtt köpködsz.

Persze, ha a tolvajokat sokkal jobban elítéled, megkövetem magam, akkor csak túlfűtött a helyes igazságérzeted. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) danih válasza Polllen (#46) üzenetére


danih
addikt

Szerintem egy normális világban úgy működnek a dolgok, hogy mindent megteszünk klienseink adatának védelméért, főleg akkor, ha az személyes és pénzügyi aspektusokat is tartalmaz. De szólj, ha másképp tudod.
Bárhogy erőlködsz, nem látok köpködést vagy fröcsögést (ez úgy is szubjektív fogalom ebben az értelemben). Hidd el, nincs szükségem "intelmedre" :)
A hackereket pedig nem védtem sehol, sőt, elítélem a tettüket - de azt sem veszítem szem elől, hogy azért egy-két ajtó bevallottan, tudatosan nyitva volt "felejtve".

[ Szerkesztve ]

(#48) Polllen válasza danih (#47) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az első mondattal egyetértek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.