Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) r4z


r4z
nagyúr

Kár volt a Sagemre bízni. Tudtommal a SE ennél többre képes.
Ez Walkman mobil, alap lejátszóval és filléres fülessel?! :((( Akkor inkább veszek egy W800-at vagy egy W910-et, azok legalább méltóak voltak a Walkman névre! (Utóbbi még mindig egy piacképes készülék lenne az alsóbb kategóriában. Szerintem.)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#52) sdd2 válasza dedike (#41) üzenetére


sdd2
veterán

Ez amit írtál tényleg fura.Mi most nem más gyártóról beszélünk hanem a SE-ról!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#53) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ennyiért kiváló állapotban lévő x10 minit kapok használtan.
Ez egy poén.3g zero,zárt rendszer,kuka kamera.
Kezdő árnak 25 max......

(#3) Gicz
Ez ugye vicc volt?(Bár abból is a szánalmasabb fajta....)
Kb még 3 hónap aprilis 1..

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#54) NemMoby


NemMoby
csendes tag

X10 miniben van fektetett sms írás mód, csak le kell tölteni a marketről pl a handcent sms-t és qwerty is van szintén a marketről ingyen

(#55) kaller1 válasza Brutális eb (#53) üzenetére


kaller1
veterán

Ennyiért szinte kapsz egy X8-at vitamaxban, hogy csak házon belül maradjunk.

.::> <::.

(#56) Inarus válasza NemMoby (#54) üzenetére


Inarus
addikt

Ok, de nem gyárilag.
Ennyi erővel a gyári programokról ne is beszéljünk, mert minek.

(#57) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Te jószagu atyaúris... ez a készülék kész botrány, hogy lehetnek ennyire jellemtelenek azok a vezetők, ennyire nem lehet lenézni az emberfiát...
Könyörgök, ez ilyen szoftverrel nem piacra való, nem ilyenre számitottam

Cseberből vederbe

(#58) NemMoby válasza Inarus (#56) üzenetére


NemMoby
csendes tag

Az androidban ez a pláne! Gyárilag szinte semmi nincs benne viszont több 10ezer programból lehet választani és olyanra formálni, amilyenre akarod és ingyen! Ez már nagyon off

(#59) Forceman


Forceman
tag

Kicsit lassúcska meg bénácska.
Nembaj jó kezdeményezés, csak túl magabiztos.

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#60) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem nagyon kis aranyos. Egyszerű és lényegre törő...
Aki olcsó érintős telefont akar magának az nem azt fogja vizslatni hogy melyik Androidos és melyik nem... Ugyan, így tényleg nem meggyőző hogy most már tudjuk milyen a menüje de minden kezdet nehéz...

Meg a másik...
A Corby meg a Star se volt jobb a menüjét tekintve mégis vitték mint a cukrot, ezt is vihetik mert nagyon meggyőző a külseje :D

All→M8

(#61) Telomanikus válasza joey04 (#50) üzenetére


Telomanikus
senior tag

:R +1

egyet értek :)

...és mások nem ennyire hasonló készülékeket dobálnak :K

[SZ.: OFF]

[ Szerkesztve ]

(#62) johny dragon


johny dragon
aktív tag

A menürendszer sebessége no comment, az ár meg... Ennyiért az XXLGsm-ben egy Optimust kapsz, ami szinte mindenben jobb, és még Androidos is.

Xperia mini pro 4.0.4

(#63) Szelecki


Szelecki
csendes tag

Sztem egy Nokia 5250 sokkal jobban megéri,mer az okosteló és már 35 környékén hozzá lehet jutni ;] Annak legalább kb élvezhető sebessége van,mer ebbe vmi 156 Mhz-es proci van abba meg 434 :DDD de találni sokkal jobb alternatívákat. Ha kicsit olcsóbbra tudják venni meg hardveresen erősíteni(1Ghz-es cortex A8 pl. :DDD )akk sztem ütős lehet az olcsó tapizósok között...

(#64) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Hát ez ....tiszta sagem...Kár volt nekik hagyni hogy belenyúljanak. :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#65) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem rossz kis teló, de lesz még jobb is. :K

(#66) hurrikan


hurrikan
addikt

Biztos hogy ez már a végleges szoftver?
Mert az SE honlapján "3hónap múlva érkező" telefonként van kiírva, felhívtam őket hogy náluk van e hiba de azt mondták még hivatalosan nem jött Magyarországra Yendo, sőt tudtukkal Európába sem.

Nem lehet hogy a készülék visszahívása előtti állapotú Yendo-t hozatott valahonnan külföldről a GSM bolt és azt küldte el tesztpéldánynak?
Mert ugye októberben megindult a forgalmazása Észak és Nyugat-Európában majd a gyár visszahívta az összeset, pont a lassúsága miatt, hogy átdolgozzák szoftveresen és hardveresen is.
Mert Magyar nyelvet ugye azok is tartalmaztak amiket visszahívtak, attól hogy nem Magyar piacra készültek.

Egyébként a Sagem-el összefogni nagy butaság, nem véletlenül mentek majdnem csődbe, ha az egészet az SE gyártotta volna sokkal jobb lenne, nem is értem, ez az ár még akkor is sok lenne érte ha jól működne és gyors lenne a telefon.

Várom hogy megjelenjen hivatalosan, és arra hogy milyen lesz az ára, meg a szoftvere....
mert ha mindkettő ilyen lesz, akkor finoman szólva nem lesz belőle sikertörténet.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#67) dedike válasza sdd2 (#52) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom, figyelted-e, nem én hoztam szóba más gyártót... :N

joey20:

Nejm értelek, mi a problémád a hozzászólásommal? :(

Jó szerencsét!

(#68) hurrikan válasza hurrikan (#66) üzenetére


hurrikan
addikt

[Sony Ericsson oldal]

íme, érkezése: 3hónap
görgessetek lefelé a sorban ott lesz a Yendo.

Egyébként meg a T-mobilenál nincsen bent a hamarosan laphatók közt:

[T-mobile, Hamarosan kapható készülékek]

Októberben és Novemberben volt kitéve, a visszahívása előtt. de még azelőtt visszahívták mielőtt megérkezett volna a T-hez.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#69) eszgé100


eszgé100
őstag

hát elég szomorú, hogy a 3 éve vett k660-om a tapit kivéve majdnem mindenben jobb mint ez... azt inkább lehet nevezni walkman mobilnak egy hpm-70-essel...

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#70) hurrikan válasza eszgé100 (#69) üzenetére


hurrikan
addikt

Azért sok múlik a külső hangszórón is.
Az meg mint írták nagyon jó. Fülest meg bármilyet tehetsz bele a Jack-nak köszönhetően.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#71) eszgé100 válasza hurrikan (#70) üzenetére


eszgé100
őstag

ugyanmár...
szerinted van olyan ember aki a külső hangszóróval igazolni tudja a walkmanségét?
egy ekkora mobilban szerinted milyen minőségű a külső hangszóró? kb mint egy 25 éves fm ébresztőóráé, vagy még olyan sem.

korábban azért számított valamit a "W" jelzés, pl normális lejátszó, agybadugós füles, megabass, flash menük.

hiába is magyarázzuk, ez semennyire sem érdemli meg a walkman matriciát, sajnos

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#72) Brutális eb válasza hurrikan (#70) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ja köszönöm egy zene mobilhoz vehetek +10 rugóért egy fülest kész főnyeremény.
+Egy tok mert a képernyő nem tudom mennyire karcálló.
És 55 ért van egy buta,lassú,"tamagucsim" :))
Lehet van pozitív oldala a cuccnak de ebben a formában az ár/érték aránya rettenet.

Ezt most nem neked de a márkafanatizmus elvakultá tesz néhány emberkét.
Néha ki kell mondoni hogy ami kaki az kaki.Szerintem ez pedig akkora adag lócitróm,hogy Biff Tanen már előre sikítozna a ruhatisztító számlától. :)
Persze tudom relatív.....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#73) foxymaci


foxymaci
senior tag

hmm hmm maradok az alcatelemnél ....wifi legalább van az ot 806 ba

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#74) Inarus válasza NemMoby (#58) üzenetére


Inarus
addikt

Jó, akkor fordítsuk meg!
Ha annyira nem érdekes a gyári program, minek van egyáltalán rajta? Majd raksz rá magadnak! Már a fájlkezelő hiánya miatt is sokaknak sírt a szája. Az ember azért elvárja (egy asztali OS-nél is), hogy ne neki kelljen összeguberálni az alapoktól kezdve mindent. Max akkor, ha a gyári nem tetszik.

Szerk: Ha nagyon OFF, tedd OFF-ba! :P ("off topic" kapcsoló az "OK" gomb mellett.)

[ Szerkesztve ]

(#75) Dave1984


Dave1984
őstag

Ezt nagyon elcseszték:-( .Mi az,h.nincs filekezelő,szabadon állítható EQ?!Ezek már a W800 ban is megvoltak!Szégyen a Walkman brandre>:)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#76) LEFTHORSE1 válasza NemMoby (#58) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az nem igaz hogy egy Android mobilt olyanra formálod amilyenre akarod, inkább csak olyanra mint amilyen az adott alkalmazások tudása képes, pl szeretnék zeneszámot váltani a hangerő gombok hosszan nyomásával (lezárt kijelző esetén is), nem lehet megoldani mert nincs alkalmazás, ami zenelejátszó tudná ezt részben (Astro-beta player) nagyon bugos-használhatatlan ugyanúgy mint a többi ingyenes alkalmazásoknak a 70%-a

Cseberből vederbe

(#77) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a készülék sajnos nem meggyőző. meglátjuk 3 hónap múlva, amikor hivatalosan megjelenik.
Most ebben a formájában nem ér ennyit. A Walkman brandet meg hiba volt rásütni.
Ha belekerülnek a kiadás időpontjára a hiányolt dolgok (normális lejátszó, megabass/clearbass), még javíthat.

(#78) Bog válasza hurrikan (#66) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olvass vissza egy kicsit, mielőtt okosítasz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#79) Brutális eb válasza LEFTHORSE1 (#76) üzenetére


Brutális eb
addikt

"nagyon bugos-használhatatlan ugyanúgy mint a többi ingyenes alkalmazásoknak a 70%-a"

Mi van?
Ez szerintem nagyon nem igaz.max user error.

"pl szeretnék zeneszámot váltani a hangerő gombok hosszan nyomásával (lezárt kijelző esetén is), nem lehet megoldani mert nincs alkalmazás, ami zenelejátszó tudná"

Ezen látom még mindig nem tudsz átlépni.
Megoldás normális füles. :K

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#80) hurrikan válasza Brutális eb (#79) üzenetére


hurrikan
addikt

Egyetértek.
Eléggé irreális kijelentés volt.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#81) hurrikan válasza Bog (#78) üzenetére


hurrikan
addikt

Elsiklottam felette.
Bocsánat. Máskor jobban figyelek.

Akkor a lényeg hogy lehet hogy sokkal jobb már nem lesz mire megjelenik hivatalosan. :F
De remélem nem így van, mert hogy írtam, így a kutyának sem fog kelleni ennyiért.

Csak akkor azt nem értem, hogy erről az SE miért nem tud?
Mármint hogy megjött az első szállítmány....

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#82) nightshadow válasza hurrikan (#81) üzenetére


nightshadow
veterán

Csak akkor azt nem értem, hogy erről az SE miért nem tud?
Mármint hogy megjött az első szállítmány....

Múltkor bementem a SE-nak a hivatalos márkaboltjába a Westendbe, mert csak kíváncsiságból érdekelt, hogy mennyiért adják a kártya független Cedart. Erre közölte az ott lévő eladó, hogy MO-ra még nem érkezett meg ez a típus, holott ekkor már pár hete lehetett kapni a Vodafone-nál és a T-mobilnál is. Úgyhogy, ha a SE hivatalos képviselete valamiről nem tud, az az égvilágon semmit nem jelent.

(#83) hurrikan válasza nightshadow (#82) üzenetére


hurrikan
addikt

eléggé szomorú hogy iylen tájékozatlanok..... :(

ma is felhívtam őket és határozottan állították hogy

"sem Magyarországra sem Európa más pontjaira nem érkezett még az újított szoftveres verzióból, ha valahol árulják az külföldről behozott régi szoftverű lehet, Magyar nyelvet az is tartalmaz, tehát ebből semmire sem lehet következtetni"
:F

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#84) LEFTHORSE1 válasza Brutális eb (#79) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Amiket én eddig letöltöttem azoknak legalább 70%-át letöröltem, és mondd, egy normális füles hogyan oldja meg a számváltást, föleg hogy a telónn szeretném véghez vinni zseben át vagy zsebrevágott kézzel vagy bringázás közben hosszúújjas kesztyüben?

Cseberből vederbe

(#85) mrlujoak válasza hurrikan (#83) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem feltétlen!
Az, hogy a SE-os srácok nem tudnak arról, hogy náluk mikor kerül forgalomba nem mérvadó.
Számtalan esetben előfordult, hogy a márkabolt később kapta meg - az egyébként jóval több, és teljesebb tartozékokkal felturbózott - a fehérimportos készülékeket.

De tudtommal még nincs szürkeiportos, új, javított szoftverű Yendo. Gyakorlatilag sehol.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#86) Ricardo válasza mrlujoak (#85) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha függetlenül nem is jött még be, azért arról illene tudniuk melyik szolgáltatónál melyik telefonjukat forgalmazzák. Hiszen az ügyfelek tájékoztatása nem csak a független készülékekkel kapcsolatban feladatuk.

(#87) hurrikan válasza Ricardo (#86) üzenetére


hurrikan
addikt

Itt is olyan egyébként mint mindenhol máshol.
Nem mindegy hogy éppen kivel beszélsz, van aki ott is ért hozzá, de van aki sajnos nem, és az olyanok lökik a hülyeséget..

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#88) cece007


cece007
csendes tag

nem rossz, de nem is elég jó. de azért szívesen elfogadnám :D :D ;)

"Mire való ez az egész élet, ha nem arra, hogy az ember jól érezze magát?"

(#89) Ricardo válasza hurrikan (#87) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a szép ebben hogy nem is biztosan az a "hülye" aki félretájékoztat. Előfordulhat , hogy neki sem szóltak.
Anno bementem a T-hez hogy szeretnék venni 6610-es nokiát egy bizonyos akcióban. Rámnézett a fiatalember a pult másik oldaláról, és közölte hogy nincs ilyen akciójuk.
Kötöttem az ebet a karóhoz hogy márpedig tuti van mert én azt olvastam a honlapjukon, hogy mától él. Főnök megkérdez, az telefonál, és jön a válasz, valóban van, csak őket nem tájékoztatták.
Ergo a honlapra kitették, de az üzleteknek látható belső "rendszerbe" nem.
Mondták hogy nem az első eset hogy nekik nem szólnak hogy mikor milyen akció van.

[ Szerkesztve ]

(#90) zsoltti válasza rolkaDb (#65) üzenetére


zsoltti
senior tag

Már régen vannak jobbak :D

(#91) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nem is olyan rossz ;)

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#92) hurrikan válasza idkfaiddqd (#91) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem olyan rossz, csak nem is olyan jó.
Legalábbis még ezzel a szoftverrel. Remélem a hivatalos szoftver sokkal jobb lesz. Nem sok kell ennek, csak nagyobb sebesség és MegaBass funkció bele.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#93) brownus


brownus
veterán

ki vásárol ilyen telefont ekkora kijelzővel?

(#94) sdd2 válasza brownus (#93) üzenetére


sdd2
veterán

Inkább az a kérdés hogy ennyi pénzért ilyen butát :DDD .

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#95) brownus válasza sdd2 (#94) üzenetére


brownus
veterán

így értettem:)

(#96) hurrikan


hurrikan
addikt

Aki utálja az okos vagy nagy tudású telefonokat, és unja a pénzét. :D

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#97) sdd2 válasza hurrikan (#96) üzenetére


sdd2
veterán

Ez nagyon jó :DD :DD :DD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#98) k850 válasza brownus (#93) üzenetére


k850
addikt

Aki már életében hallotta a Sony nevet, de nem is tudja, hogy eszik-e vagy iszák. Illetve a telefon készüléket, csak akkor használja, amikor felhívják. Na ezt az embert eltudom képzelni, hogy megmutassa a szomszéd gyereknek, hogy ő milyen menő.
Szerintem a buta és az okos telefon megnevezés inkább a gazdáját illetné inkább.
Csak olvas bele az android fórumokba, hogy ott mennyi süsü kérdés merül föl. :D

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#99) sdd2 válasza k850 (#98) üzenetére


sdd2
veterán

Igen.Az android topikokban sok a hülyeség.Nem hogy inkább máshol utána olvasna hogy mi is az az android rendszer.Inkább felteszi a kérdését amit már 10 milliószor megkérdeztek.De ezis csak azért van mert lusta elolvasni azt hogy mit írtak a topikba előtte. :))

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#100) rvbobbi0


rvbobbi0
csendes tag

Ez nagyon félmegoldásnak tűnik. Pedig lenne benne fantázia. Nem akarok okosmobilt venni, de jó lenne valami pofás nagyobb képernyővel rendelkező SE cucc, gondoltam ez majd pont jó lesz, hát nem lesz jó. Csalódás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.