Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SEFAN84 válasza keptenprájsz (#48) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ezt cáfolnám!Továbbra is szeretem az SE-T,mégis megváltam a C905-töl,és lecseréltem 1Nokia N95 8Gb-ra.Azt kell mondjam,megérte!Pedig az utolsó Nokiám 3510i volt.Nálam ezután zárt OP rendszeres telók labdába se rughatnak!Nem igazán veszem észre,h.az SE bármilyen erőfeszítést is tenne,h.behozza a konkurenciát.

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#52) rep3at válasza SEFAN84 (#51) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos eléggé le vannak maradva okostelefon-fronton.

Forward thinking. كرر

(#54) =Mentor= válasza keptenprájsz (#48) üzenetére


=Mentor=
őstag

Hát én elég nagy Nokia fan vagyok, de 10x is meggondolom melyik típusba érdemes beruházni... Most egy 5310-em van ami tudását tekintve nekem bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#55) rep3at válasza keptenprájsz (#53) üzenetére


rep3at
őstag

Igazat adok mint fan :)

Forward thinking. كرر

(#56) atike válasza rep3at (#52) üzenetére


atike
nagyúr

Is... :( (és szokás szerint jöhet ide, hogy majd az X2 meg az X3...)

(#57) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ránézek erre a mobilra és valahogy olyan érzésen támad hogy tünj el, nem akarlak látni, nem jön be ez a dizájn, a tudásával kapcsolatban csak annyit hogy ez még Howard Stringer előtti időkben volt megtervezve-bemútatva. Én azt vallom hogy egy SE összehasonlithatatlan más márkáju telóval, főleg nem egy LG-vel vagy Samsunggal, csak egyes funkciókban mint kamera, zene... A SE árakért nem kellene már annyit nyavalyogni

Cseberből vederbe

(#58) JNashville


JNashville
senior tag

Hát a dizájn az nálam is .... khm, problémás. Szerintem totál alsókategóriás kinézetet sikerült tervezni egy árban középre trató telefonhoz, és ráadásul látszik rajta, semmi, de semmi esélye nincsen, hogy átlagos használat mellett fél év múlva ne úgy nézzen ki, mint amit átcsiszoltak valami jó durva anyagú papírral.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#59) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#57) üzenetére


joey04
titán

Én azt vallom hogy egy SE összehasonlithatatlan más márkáju telóval, főleg nem egy LG-vel vagy Samsunggal
lehet, hogy te ezt vallod, attól még hülyeség

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) rep3at válasza joey04 (#59) üzenetére


rep3at
őstag

Tényleg, miért :F

Forward thinking. كرر

(#61) AS válasza rep3at (#60) üzenetére


AS
félisten

Mert se Technikailag nagyon mesze van 2 koreai cégtől.
De mondhatom azt is hogy közelében sincs.
Ez meg is látszik a mostani piaci részesedésén.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#62) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem is csak az árával van problémám, belegondolok, hogy ennyi pénzért már kapok egy Nokia 5530-at és elborzadok. Persze annak is vannak hibái, de mégis neki áll a mérleg! Az a baj, hogy az SE egyre inkább sablonossá teszi a készülékeit!

when the sun shines, we'll shine together

(#63) LEFTHORSE1 válasza AS (#61) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ne-ne, esetleg bizonyos funkciókban marad el a SE (pl kamera képminőség) vagy kijelző technólógiában-méretben, a Samu többi funkciói számomra nem annyira meggyőzőek mint a SE felhasználó barát megoldásai

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#64) rep3at válasza LEFTHORSE1 (#63) üzenetére


rep3at
őstag

Csak a többi gyártó azért újítgat is valamennyit..

Forward thinking. كرر

(#65) JNashville


JNashville
senior tag

Egyébként én pl. azért is sajnálom a SE-t, mert sokkal jellegzetesebb és kellemesebb dizájnja van, mint egy átlag Nokiának vagy Samsungnak, de ez nyilván abszolút szubjektív. A W880i-met imádtam, az LG KS20-amat elviseltem (dizájn szempontjából), apám tepsinokiáját rühellem.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#66) eutanasia


eutanasia
csendes tag

szerintem:
nesze semmi,fogd meg jól :DDD
ha jó áron lesz talán venni fogják,de ez inkább népvakítás,mint újdonság.

nokia n97 eladó! zsír új -99k-ért! több darab is!(kedvezmény#)

(#67) Ricardo válasza AS (#61) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam azóta lehet alternatíva egy Samsung, amióta használ " idegen szoftvereket" (symbian, Windows, Android) A normál Samsung menütől nekem a hideg futkároz a hátamon :U

(#68) AS


AS
félisten

LOL, pillanatra látszott hogy megint újabb SE teszt lesz m jó lesz címe is :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#69) Ricardo válasza AS (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

(#70) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Ilyen alapon lehetne ő a Yani... :D
Szvsz elég szépre sikeredett.De ennyiért...

(#71) GGGBR


GGGBR
tag

részletesebb teszt:[link]

I LOVE THIS GAME

(#72) HardSanyeee válasza Ricardo (#69) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Szerintem AS arra gondolt, hogy véletlen kikerült a címlapra az új teszt linkje egy kis időre :U

A telefon meg... Szépnek szép, de inkább egy C901, olcsóbb és a kamerája is jobb. (A környezettudatosságot meg tegye mindenki oda ahova gondolja.)

(#73) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

A külseje nekem is bejön, meg az hogy nem számkód a neve, de ennyiben kis is merülnek a jó tulajdonságai a telónak. A külsőt elrondítja az a randa rendszercsatlakozó (microUSB?) és nem sok újdonságot hoz, akármelyik W vagy C telefon tudja ezt csak más kombinációban. Furcsa, hogy a tesztben nem említik ,hogy miért nincs microUSB meg 3,5 mm jack. Ez is egy átlag SE telefon 5MP kamerával meg GPS-szel, amit még nagyon nem is lehet normálisan használni. Az ára meg most még túlárazott. A WIFI meg ennyiért beleférhetett volna.

Sajnos már az is hatalmas fejlesztés lenne SE-nál ha végre elhagynák a rendszercsatlakozójukat meg 3,5 mm-es jack kimenet lenne. :(((

[ Szerkesztve ]

(#74) Ricardo válasza HardSanyeee (#72) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor félrelrtettem :B

(#75) tamastomi válasza --Nozbert-- (#43) üzenetére


tamastomi
csendes tag

Már meg ne haragudj, de neked bajok vannak az ízléseddel :DD
Hogy a SE menüje a legszebb???? :C :Y :))
Grat.....

(#76) Dark Archon válasza Depression (#49) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igen, kár, hogy ezt a fajta billentyűzetet nem vitték tovább :(

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#77) --Nozbert-- válasza tamastomi (#75) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Tudod,ízlések és pofonok... :U

/\/0zb3/27

(#78) rep3at válasza tamastomi (#75) üzenetére


rep3at
őstag

Szerintem is szépre sikerült a SE-k menüje, de persze izlés dolga.

Forward thinking. كرر

(#79) Tom_01


Tom_01
csendes tag

Eléggé meghalt a topic! Csak hogy jót is írjanak a készülékről! Én 2 napja boldog tulajdonosa vagyok egy Yari-nak! Igen! Drága, még mindig, DE nem fagy le és rendkívül felhasználóbarát a telefon! Nekem nagyon bejött!

A zenelejátszó hibátlan, jobb mint a korábbi Walkman mobiljaimé (W880, W910)!

Kamera kicsit elmarad a K800-tól még ha 5 megapixeles is, de jobb mint a Walkman átlag!

Játékok: eszméletlen grafika (nem kell jönni azzal, hogy ki akar 2,4 hüvelyken játszani, mert én sem szoktam, csak kipróbáltam) és irányítás!

Kijelző: gyönyörű képet ad!

A szoftverben nem sok újítás van a korábbi SE készülékeimhez képest (K800, W880, W910, K770), de ami jó azon minek módosítani?

Funkciók: na itt a probléma, itt nincs újítás, minden más tekintetben tökéletes telefon! Persze nem kell 5800-hoz és társaihoz hasonlítani, ugyanis nem Smartphone!

A koreai nagyokról meg csak annyit, hogy valakinek bejön valakinek nem! Nekem nem, többet is próbáltam, de valamiért nem áll kézre és nem kell jönni a Nokiával, mert többel is rendelkeztem, de nem jött be! Egyszerű a képlet valakinek a pap valakinek a papné! Nekem nagyon a szívem közepén van a márka, mert soha nem csalódtam benne, ugyanis van egy nagyon fontos dolog: tudja azt amit ráírnak, nem úgy mint sok készülék esetében.

Nem mondom, hogy nem kacsingattam még más márka felé, nincs olyan ember, de mikor váltottam csalódtam is a készülékek többségében egy kivétellel (Nokia 3250) persze ez sem ma volt!

(#80) Forchalad válasza Tom_01 (#79) üzenetére


Forchalad
tag

Szia.

Én ha erre a telefonra ránézek akkor mindig egy női telefon jut az eszembe,lehet hogy nem az de szerintem totál olyan kinézete van. Amúgy anyaghasználatban milyen? Még nem fogtam a kezemben de ránézésre nagyon műanyag... :F Másik dolog: Tudom hogy azt írtad...kinek a pap kinek a papné de azért ilyen árkategóriában találtál volna sokkal jobbat,mi volt a FŐ indok amiért emellett döntöttél? Kinézetre nekem leginkább most a Satio meg a Vivaz tetszik...(tudom hogy nem egy árkategória)

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#81) talpalavalo válasza Forchalad (#80) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Nem tudom, hogy mennyire számít a kinézet egy ilyen kategóriás telefonnál. Ha hozzáértő vagy, akkor úgy sem ez fogja eldönteni :) Egyébként én is drágállom, valahogy ilyen tudást kapok olcsóbban is.

(#82) dolgosmonika válasza talpalavalo (#81) üzenetére


dolgosmonika
csendes tag

Nekem tetszik a telefon, második telefonként használom , arra nekem tökéletes. A gps -et meg ilyeneket úgyse használom, szerintem az használhatatlan egy telefonon ahhoz kicsi a kijelző.

(#83) nagygabor519 válasza dolgosmonika (#82) üzenetére


nagygabor519
tag

Mintha a GPS-eknek sokkal nagyobb lenne a kijelzője.... MA már egy telefon is csak egy kijelzőből áll, persze ez nem a Yari-ra vonatkozik, annak tényleg kicsi a kijelzője a GPS-hez, mondjuk számomra az egész konstrukció kicsit érthetetlen, semmiben sem jobb kicsit amitől drágább lehetne, mert az SE szokása, hogy kiad egy-egy tipust ami csak picivel tud többet az elődeinél, de az árát jól feltornázza, nah a yari szerintem kivétel az érthetetlen kivétel ebből a szempontból... (pl vivaz: HD)

Nagy Gábor

(#84) talpalavalo válasza nagygabor519 (#83) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Lehet, hogy számára kicsi :) Általában egy jó szoftver kell hozzá, hogy ez működjön, és használható legyen. Bár amennyire rossz az aksija ennek a telefonnak nem hiszem, hogy csak úgy lehetne használni autós szett nélkül. Tényleg az számít, hogy ki mire akarja használni. Biztos, hogy nagyon sok embernek megfelelő ez is, és nem kell feltétlen okstelefon, bármennyire is ez a tendencia mostanában.

(#85) dolgosmonika


dolgosmonika
csendes tag

Nekem egyáltalán nem tetszenek az okostelefonok, nem is értek hozzá. felesleges az a sok dolog, aminek felét nem is értem. én egy mükődőképes telefonra vágyok, amin lehet telefonálni. Az akksija pedig nálam kibír 3 napot simán, szóval annyira nem rossz.

(#86) talpalavalo válasza dolgosmonika (#85) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Figyelembe kell venni, hogy mire van igény. Neked tényleg nem való. Ha nem használod ki az előnyét, akkor nem ér annyival többet. Sőt, teljesen más árkategória. Bár a Yari az pont egy drágább nemokostelefon :)
Amúgy vicces, hogy mennyire izélünk itt az akuidőn, mikor pár éve még alap volt az egy hét.

(#87) Forchalad válasza talpalavalo (#86) üzenetére


Forchalad
tag

Éppen ezért...mert most meg az 1-2 nappal szenvedünk!

Más: a Yari meg szerintem sem éri meg az árát,ahhoz képest hogy nem okostelefon túl drága.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#88) nagygabor519 válasza Forchalad (#87) üzenetére


nagygabor519
tag

Nem okostelefon, de nézd meg milyen kamera van benne... Azt is meg kell fizetni....

Az aksi idő meg tényleg gyötrelem, és ami a poén hogy az aksik teljesítménye nő... tehát 1 A régen hihetetlen nagy volt ma már alap, de a készenléti idő meg csökken, miért? Mert egyre több minden egyre nagyobb kijelző...

Nagy Gábor

(#89) Forchalad válasza nagygabor519 (#88) üzenetére


Forchalad
tag

Hát azért nem hiszem hogy az a kamera olyan sokat dobna az áron...!

Amúgy tegnap megint voltam a T-nél és megnéztem ezeket a telefonokat...hát max csak a Satio az ami engem érdekelne.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#90) nagygabor519


nagygabor519
tag

Akkor megmár inkább vivaz... Jobb kamera meg olcsóbb...

Nagy Gábor

(#91) talpalavalo válasza nagygabor519 (#90) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Jó, de azzal nem lehet nyerni jegyet a vb-re :P Mondjuk nem tudom, hogy kinek mennyire szempont ez. Sok szempontból lehet válogatni, de úgyia az egyéni ízlés dönti el. Én biztos, hogy inkább Satio-t vennék.

(#92) nagygabor519 válasza talpalavalo (#91) üzenetére


nagygabor519
tag

Szerintem ez nyereményjáték dolog nyom a legkevesebbet a latba, de azért jó tudni. Hány jegyet sorsolnak ki?!
Még így vb jegyekkel együtt is Vivaz rulez :)

Nagy Gábor

(#93) talpalavalo válasza nagygabor519 (#92) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Ha minden igaz akkor 2x2-t. Tehát ha nyersz akkor leviheted csajodat/pasidat/főnöködet/kutyádat.
satio: 12,1 Mpix kamera, 3,5 kijelző, S60, BT, Wifi, GPS, HSDPA
..
vivaz?

(#94) Forchalad válasza talpalavalo (#93) üzenetére


Forchalad
tag

Összeszerelésre tökéletes, plussz van benne HD kamera.

Amúgy most kicsit megváltozott a véleményem. Kinézetre nem is tetszik a Yari de most hogy több tesztet olvastam róla tök jó kis telefon,bőven elég lenne is. Mondjuk lehet hogy csak azért mondom ezt mert most hirtelen pénz szűkében vagyok... :(

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#95) madstunt válasza talpalavalo (#93) üzenetére


madstunt
addikt

hmm ez milyen nyereményjáték ha szabad tudni?:)

(#96) talpalavalo válasza madstunt (#95) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Nézd meg a kép jobboldalát :DD

[ Szerkesztve ]

(#97) Forchalad válasza talpalavalo (#96) üzenetére


Forchalad
tag

Ez mekkora véletlen :) De röviden megválaszoltad a kérdését madstunt-nak.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#98) madstunt válasza Forchalad (#97) üzenetére


madstunt
addikt

ez eredetileg (#96) talpalavalo-nak válasz
köszönöm:R bár ez nekem nem való mert pannonpárti vagyok:)

[ Szerkesztve ]

(#99) Multitaskok


Multitaskok
csendes tag

A csomagokban amikkel árulják őket, van Mobil TV. Az mit tud pontosan? Nekem a Aino fehérben marhára tetszik. Jobban mint a Satio. A Yarira meg a tucatcsúszka elég találó kifejezés.

A taskok esztelen tesztere

(#100) Forchalad válasza Multitaskok (#99) üzenetére


Forchalad
tag

Én úgy tudom hogy minden szélessávra alkalmas készülék tudja a Mobil TV-t! Ha van 3G a telefonban akkor alkalmas Mobil TV-re. T-nél ezt írják: "Megfelelő készülék és 3G/HSDPA kapcsolat esetén jó minőségben számos tv-csatorna teljes adását nézheti mobilján. Az adásokat t-zones WAP-portálunkon keresztül választhatja ki." Szóval a Mobil TV lényegében arra jó hogy a telefonodon is nézhesd a "kedvenc" műsoraid. Aino is meg Satio is szép telefon...mondjuk ez kicsit off :DDD De az meg hogy a Yari tucatcsúszka...biztos hogy sok ilyen van de aki SE fan és nincsenek nagy elvárásai annak bőven jó.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.