Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nagygabor519 válasza Forchalad (#100) üzenetére


nagygabor519
tag

Pont ez a lényeg, hogy t-zones, szóval ez egy szolgáltatás, amire elő kell fizetned, nem pedig a telefontól függ (persze a hsdpa alapkövetelmény mobil tv-hez), de tudtommal egyenlőre csak a ténél érhető el.

Nagy Gábor

(#102) Forchalad válasza nagygabor519 (#101) üzenetére


Forchalad
tag

Pannonál is van de az horror áron megy: "Mind az élő, mind a rögzített adások díja 69 Ft/perc és semmilyen más díj nincs..." Gondoljatok bele...ha csak egy sima hírt megnélzel mennyibe kerül,ennyiért inkább kibírom azt az időt amíg haza nem érek.

Itt egy 22perces videó a Yari-ról

Szépen bemutatnak mindent.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#103) máyköl


máyköl
veterán

Jól néz ki ez a teló. :K

(#104) #19617792 válasza máyköl (#103) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tényleg szép ez a teló, csak tele van fényes felülettel, amitől gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#105) #19617792 válasza talpalavalo (#91) üzenetére


#19617792
törölt tag

Csak a nyeremény miatt? ;]

(#106) nagygabor519 válasza #19617792 (#104) üzenetére


nagygabor519
tag

Szerintem ez minden telefonnál fenáll, meg ha jól tudom nem mindenki ékszerként tart telefont, hanem inkább a tudása miatt tartják őket. :)

Nagy Gábor

(#107) #19617792 válasza nagygabor519 (#106) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy a kijelző előtti plexi fényes az még oké, de hogy minden más felület is fényes legyen. :F Szerintem nem szép, de kényes. Mondjuk erre van megoldás: 400-as csiszolópapír. ;]

"meg ha jól tudom nem mindenki ékszerként tart telefont, hanem inkább a tudása miatt tartják őket."

Persze, ezt értem, egyre több a tudatos user, de aézrt a többség design alapján választ. Nekem spec nem kéne se agyondizájnolt, ill okosteló, nincs rá szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#108) horatiocain válasza #19617792 (#107) üzenetére


horatiocain
csendes tag

úristen...
Elképzeltem, ahogy nekiállsz a csiszolóval a kis fészerben. :-))
Akkor már inkább add be egy homokfúvóba. Akkor legalább design-os lesz. Kérhetsz rá mintákat meg minden.

(#109) Axion1 válasza #19617792 (#107) üzenetére


Axion1
csendes tag

Jaj, ez tényleg elég rosszul hangzik :O
A kijelző kifényesedés ellen lehet tenni kijelző védőfóliával, nekem is van a telómon és az fényesedik nem a plexi:) Aztán a fóliát sokkal könnyebb kicserélni mint egy plexit vagy ha olyan a teló egy egész előlapot. :U

(#110) propellerjoe válasza Axion1 (#109) üzenetére


propellerjoe
csendes tag

Ne is mondd, pláne olyan telón nehéz cserélni a karcos plexit, ami ritka darab, pl rózsaszín modellen. :)

Ráreagált

(#111) horatiocain válasza Axion1 (#109) üzenetére


horatiocain
csendes tag

jaja, de a védőfólia meg olyan borzasztó...
Mint a 70-es évek olasz-amerikai nagymamáknál a fotelen a védőnejlon. :Y
Akkor inkább használom nyugodtan a telefont és karcolódjon csak.
A kis Yari meg különösen nem érdemli meg, hogy takargassák

(#112) propellerjoe válasza horatiocain (#111) üzenetére


propellerjoe
csendes tag

Szerintem is inkább valami kis zokni, fólia helyett. Ha csak fólia van rajta, attól még a zsebben sok piszkot szedhet össze, míg egy zokniban kevésbé koszolódik. :)

"A kis Yari meg különösen nem érdemli meg, hogy takargassák"

A zsebünkben nincs eltakarva? ;]

Ráreagált

(#113) Axion1


Axion1
csendes tag

Lehet nagyon szép kristálytiszta fóliákat kapni ilyen célokra és szerintem megéri.Annyira vészesen nem drága de nem is olcsó. Nem a papírboltban méterre kapható buborékos fóliával kell leragasztani a kijelzőt:)

(#114) horatiocain válasza propellerjoe (#112) üzenetére


horatiocain
csendes tag

rakd a nyakadba, ott nem kell takargatni, meg nem is karcolódik.
Vagy rakd uzsonnás szatyorba, az is megvédi :)

(#115) propellerjoe válasza horatiocain (#114) üzenetére


propellerjoe
csendes tag

"Vagy rakd uzsonnás szatyorba, az is megvédi"

Esetleg egy kis paprikás kumpli még a szatyorba, illatos lesz legalább. :DD

Ráreagált

(#116) horatiocain válasza propellerjoe (#115) üzenetére


horatiocain
csendes tag

miért is ne? Új divat.
:)

(#117) remixboy


remixboy
tag

jó kis teló ,elfogadnék egy ilyet :)

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#118) hkrisz24


hkrisz24
csendes tag

Sziasztok

Gondolkodom egy ilyen telefon vételén. De ezzel egy árban kapható a Nokia 5230-as is. Nekem az nem számít, hogy kicsúsztatható vagy érintős, csak jól működjön. Használnám a navigácíót is kocsiban. Tehát, Yari vagy 5230?

(#119) horatiocain válasza hkrisz24 (#118) üzenetére


horatiocain
csendes tag

erre csak azért nem válaszolnék, mert én elfogult vagyok... Sosem vennék nokiát. :))

(#120) tpetru válasza horatiocain (#119) üzenetére


tpetru
csendes tag

teljesen egyetértek veled.én is mindig sony ericsosnt szoktam vásárolni és most erősen gondolkodom ezekből az újak közül valamelyikben..egy kicsit teszek félre ,aztán majd meglátjuk hogy melyiket választom.de ez a Yari nagyon jónak ígérkezik.rengeteg hasznos alkalmazás van benne..

(#121) horatiocain válasza tpetru (#120) üzenetére


horatiocain
csendes tag

nekem összességében inkább a Satio jön be, csak sajnos kívül esik a likviditásomon...
ha nekem is félretennél egy keveset, megköszönném :D

(#122) win7 válasza horatiocain (#121) üzenetére


win7
csendes tag

szerintem a Yari sokkal jobb, mint a Aino.jobban tetszik a kinézete, meg a tudása mint a másiknak, úgyhogy én azt hiszem azt hogy azrra fogok szavazni és azt fogom megvenni.kb ennyi..

(#123) hkrisz24 válasza win7 (#122) üzenetére


hkrisz24
csendes tag

A Yari-t nem igazán lehet összehasonlítani az Ainoval. Picit más árkategória. Inkább a Satiot lehetne összemérni az Ainoval. Különben a Yari egész jó a saját árkategóriájában. Előfizetésesen 30k-ba kerül a T-nél. És van benne GPS, gyorsulás érzékelő, és egész jól néz ki.

(#124) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

A Sony Ericsson Yari-ban van videótelefonálás? Nézegettem a leírásokat, de valahol írták, valahol nem.

Köszi.

(#125) tjb007 válasza VINIKOR (#124) üzenetére


tjb007
nagyúr

Videotelefonálásra alkalmas.

(#126) carr


carr
őstag

Akad még valakinek működő példánya?
Segítség kéne. Saját u100i-nek a szalagkábele megadta magát. Kijelzőn semmit nem látni. Kéne myphoneexplorerrel irányítani, hogy a kontaktokat le tudjam menteni.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.