Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lirion


Lirion
addikt

Az a 400 euros ár még dollárban is sok lenne, ha ez tényleg így lesz, hááát...

(#2) copin


copin
őstag

Anio? Nanio? Talán az Aibo-ról (RIP) könnyű megjegyezni az aino-t. Amúgy a reklám rémes lett, a többi nem érdekel. :))

(#3) Ricardo válasza Lirion (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Remélem nem szállnak el :U

(#4) hans87


hans87
tag

Remélem tényleg nem szállnak el az árakkal.
Mind az Anio, mind a Satio nagyon bejövős.

OFF 1: Nokiára nagyon csúnya világ vár, eddig csak a Samu és az LG mutatott fejlődést, de ezek a SE-k nagyon ott vannak a szeren, míg a finnek.......
OFF 2: Azért a Satio videoját nézve tudja a SE hogy milyen szereplőkkel kell reklámozni...... ;]

Nokia 5530

(#5) P00By


P00By
nagyúr

Hajjaj így már nem hangzik olyan jól... :N
Sztem vacak videók :D

(#6) Hessler válasza hans87 (#4) üzenetére


Hessler
csendes tag

"OFF 1: Nokiára nagyon csúnya világ vár, eddig csak a Samu és az LG mutatott fejlődést, de ezek a SE-k nagyon ott vannak a szeren, míg a finnek......."

Ez nem is lenne baj, így a Nokiának is kéne valamit újat csinálni. Mostanában egy kicsit elkényelmesedtek...

(#7) joshua7 válasza P00By (#5) üzenetére


joshua7
veterán

Egyetértek, szerintem vérciki az összes videó...

Semper Fi

(#8) Tom_01


Tom_01
csendes tag

Fúúúú... Ezek a telefonok nagyon bejönnek, egy a baj, az hogy mind a 3 nagyon-nagyon-nagyon bejön :)
Eszméletlen szépek, csak remélem ez folytatódni is fog, nem marad ennyiben a pörgés Sony Ericsson barátaimnál :)

(#9) C.Dávid


C.Dávid
tag

Ez nem semmi 3 telefon :Y
Ha még az év közepén megjelennének odaba@ának a többi gyártónak rendesen :C
Nekem az Aido nagyon tetszik.Talán a C905 utódjának eltudom képzelni :)
Érintőképernyős még SE-ben sem kéne!
Örömmel látom elindult végre erőteljesen az innováció!Már a C905-ben van pár,de jó újítás!Imádom is ;)
Hajrá SE! :R

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#10) plus44


plus44
veterán

Az Aino tetszik a legjobban! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) RaveForce


RaveForce
veterán

ez a yari iszonyat szép és innovatív, ha élőben is ilyen benyomása lesz, háát nemtom lehet visszatérek a gombos telókhoz :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) BloodRay


BloodRay
veterán

A reklámok borzasztóak, a mobilok viszont végre újra ígéretesek.
Nekem az Aino a legszimpatikusabb. Egyedül a navigációs billentyűje tűnik hasonlóan rémesnek mint a W350-é.
Az áruk ami remélem még nem ilyen lesz, mert akkor megint csak bukni fognak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) AMD Power


AMD Power
titán

Őszintén szólva elég sokat várok tőlük. New Hope?:)

(#14) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Szerintem egy egész jó laptop ára egy telefonért sok, át kéne gondolni. hogy jutnak vissza a topra. Nekem két SE-m van jelenleg is (K750,P990 amik elmúltak 2 évesek), de jelenleg nincs olyan modellje amire lecserélném. Ha ezek szolgáltatóhoz kerülve 20-30-al olcsóbbak is lesznek, akkor is kiló körülre várható. Ezekkel nem lehet volument aladni (és ezáltal olcsóbban gyártani), részesedést visszaszerezni az biztos. De ne legyen igazam, én drukkolok nekik, de az árképzési osztályon nagyon összekaphatnák magukat. :Y

(#15) Ricardo válasza osztraksajt (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyetértek, elég magas nyitó árakról szólnak a hírek, de bízom benne hogy a kulcsszó a nyitó. Ha "gyorsan" lemegy normális szintre az áruk, nem lesz gond. Emlékszem hogy a K750, ésa P990 sem indult alacsonyan, pedig a P990 sokat késett (nem is lett akkora durranás). Nekem reményt ad hogy a most megjelent C510-nek sem szállt el az ára. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.