Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

itt a pont: "A jövevény várhatóan csak 2010 első negyedében kerülhet a boltok polcaira, kis időt engedve az X2 és persze a konkurencia hasonló ajánlatainak térnyerésére."

nem tudom hol élnek az SE-nél, ha ki akarnak jönni a gödörből, ez ÍGY kevés... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Ooo. Igen imponzáns látványt nyújt, csak valahogy az a kamera lehetne komolyabb darab benne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Ennek most kellene megjelennie, vagy méginkább tegnap kellett volna.

Kis tulzással élve lassan bejelenthetné már a 2048-as új modelleket is, csak hogy a konkurencia időben le tudja lépni :D

SE-hez képest meglepően tetszik :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Álomszép készülék, specifikációk is rendben vannak, remélem szoftvert/kezelőfelületet rendesen optimalizálják. Annyira nem zavar, hogy nem most jön ki, versenytársak nélkül biztos 200ezer körül lenne a kezdő ára függetlenül...

You are not prepared.

(#5) total90


total90
veterán

Szépnek szép, de soha többé SE... no meg Samsung telefon :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Duree


Duree
veterán

Remek a fazonja tudnám használni,de gondolom nem az olcsóbb kategória lessz szerintem súrolni fogja a 200 ezres határt

duree54

(#7) eszgé100


eszgé100
őstag

8 megapixel -> de tuti, hogy fixfókuszos lesz, ez a SE specialítása

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#8) Xaels válasza eszgé100 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem a megapixelekre gondoltam, hanem magára az optikára. Én 3,2Mp-vel is ellenék ha optikailag megfelelő lenne amit kapok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hát ez nagyon gyenge eresztés, lassan annyi a SE-nak.

(#10) Scenic


Scenic
tag

Egy idős bácsika képe rémlik fel előttem erről, ahogy maga elé engedi a buszon a fiatalokat, mondván, hogy menjetek csak előre, majd ha már kényelmesen ültök és az összes helyet elfoglaltátok, akkor felszállok én is! Bravo SE! :C

XPERIA Z2

(#11) PierNight


PierNight
aktív tag

hát olyan érdekesen néz ki.. mint egy villanyborotva :D de röhely ez a bemutatom és majd fél év múlva kiadom rendszer...xD várom a csődszéli bejelentésüket :)

(#12) Lirion válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Lirion
addikt

Azért fejtsd már ki légy szíves, hogy mit tartasz kevésnek ebben a telefonban, nagyon kíváncsi lennék rá.. Meg arra is, hogy te mit használsz, ha már így lehúzod a cuccot.

(#11) PierNight
Az is röhely, hogy egyesek tájékozatlanul hülyeségeket írnak.. Az X3-t még nem mutatták be, csak kiszivárogtak az infok.

[ Szerkesztve ]

(#13) Konflikt


Konflikt
addikt

na vegre vmi hasznalhato anyag az X3 rol

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#14) PierNight válasza Lirion (#12) üzenetére


PierNight
aktív tag

igen kiszivárogtak infók. más cégeknél is kiszivárogtak infók és utána mégsem tartott fél évig, hogy kiadják a telefont. Látom nagy SE fan vagy...

(#15) GGGBR


GGGBR
tag

Kicsit korai még a SE csődbe meneteléről vizionálni...Erről a telefonról pedig sokat még nem tudunk... korai szerintem véleményt formálni..

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#16) Womb


Womb
senior tag

Határozottan qrv@ jól néz ki, és a ficsör lista is elég jó.
Nem vagyok otthon a témában, de ez az 1 gigás qualcomm hogy áll a 3D gyorsítással?
Kell ez alá is egy co-processzor?
Nem írja ugyan de remélem amoled-et kap, már a fogyasztása miatt is lenne értelme. Egy ekkora bazi kijelzőt nem egyszerű etetni.

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez gyönyörű. A konkurencia meg remélhetőleg jó hatással lesz az árára.

Jhonny06: Mi a gyenge ebben a telefonban :F

[ Szerkesztve ]

(#18) nrgia


nrgia
őstag

Nagyon tuti gép lesz...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#19) Womb válasza Womb (#16) üzenetére


Womb
senior tag

Közben olvasgatok a Quacomm sárkányáról, és a spec-ben megemlítik a high-performance 3D-s megjelenítést.
Csak éppen azOpenGL ES 2.0 képességéről nem találok infókat, már ha egyáltalán tudja.

(#20) Jhonny06 válasza Lirion (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

A kezelőfelület és a kinézet röhejesen gyenge. Hardveresen rendben van.+

(#21) DaveNo1 válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kezelőfelületről szinte még semmit nem tudni, kinézetre mutass ennél szebb érintős készüléket... :U

You are not prepared.

(#22) Lirion válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


Lirion
addikt

Aha, persze az iphone, amit te is használsz, az gyönyörű, csodálatos, egyedi és különleges designt kapott. :U
Kissé elvakultan fikázod...

(#23) Jhonny06 válasza Lirion (#22) üzenetére


Jhonny06
veterán

Vártam már, hogy melyik szerencsétlen találja meg az iPhone-t az adatlapomon és kezdi el szidni. :)) Bezzeg ha más telefonról lenne szó.. ennyire ne legyetek már kicsinyesek, rossz nézni.

Egyébként a smiley-ig még rendben is van a kommented, csak én nem vagyok elvakult.

(#24) bolondember válasza Lirion (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

legyél szíves MOST AZONNAL abbahagyni. mintha SE X3 topik lenne, az Apple gépének semmi keresnivalója nincsen itt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) Lirion válasza Jhonny06 (#23) üzenetére


Lirion
addikt

Mind1, hogy milyen telefon, érintőképernyős, van rajta néhány gomb és szevasz. A lehetőségekhez képest elég egyedire sikerült a desing és a nagyon nagy többség szerint kifejezetten gyönyörű. Hatványozottan igaz ez az eddigi androidos telefonok külsejéhez mérten.
Persze szíved joga rondának tartani, csak ez elég nevetséges úgy, hogy közben hasonló dizájnú telefont használsz te is.

(#26) erdoke válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


erdoke
titán

Legkorábban januárban fog megjelenni, a kezelőfelületen akár még drasztikusan is tudnak módosítani.

A legjobb aláírás a héten

(#27) papi77


papi77
addikt

Kinézetre nagyon jóra sikeredett... :C

Az első: NOKIA 1611

(#28) <NewL>


<NewL>
addikt

ez igen,ez tényleg jól néz ki :K

Jhonny06 : erre most speciel nem lehet mondani ,hogy gyenge. viszont ha 2010 utolsó negyedévében jelenik meg,már más lesz a helyzet.
biztos lesz a htc-nél meg a többi gyártólás is más cucc,jobb is...

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29) HardSanyeee válasza PierNight (#14) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Januárban jön. Ez nálam 3-4 hónap. Mármint, ha azt vesszük alapul, hogy pár napja jelentek meg az első kémfotók.

#7: Nyilván... Ahogy a többi 8 megás SE-ben is fixfókuszos ugye...? :W

(#30) Morden24


Morden24
nagyúr

Alakul ez. Már nem is csúnya :)

Sectumsempra - For Enemies

(#31) plus44 válasza bolondember (#1) üzenetére


plus44
veterán

De milyen rendesek nem? Engedik, hogy a konkurencia telói is kijöjjenek.:) Szánalom. :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) marsu


marsu
addikt

Pár napja néztem a kémfotókat, amin nem sok látszott ...

... itt viszont már rendesen kivehető a letisztult forma. Klassz telefon, nekem tetszik! Az X1 után kifejezetten jól néz ki!

Press any key to continue ...

(#33) Jhonny06 válasza Lirion (#25) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hasonló design? :)) Ezt most tényleg komolyan gondoltad? A kettőnek semmi köze egymáshoz.

erdoke: Így legyen.

Az X1 mondjuk tetszett/tetszik még most is.

[ Szerkesztve ]

(#34) joey04 válasza HardSanyeee (#29) üzenetére


joey04
titán

július elején jöttek az első infók

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) madstunt


madstunt
addikt

ááá ez vmi eszméletlen jól néz ki:)

(#36) HardSanyeee válasza joey04 (#34) üzenetére


HardSanyeee
őstag

De akkor még annyira pletyka szinten, hogy nem lehetett tudni biztosra, hogy tényleg valódi-e, míg a kémfotókkal már erősen feltételezhető, hogy az. Meg ugye nem is biztos, hogy igazak az adatok, lásd X2 - pletyka: 3.5" OLED, valóság: 3.2" TFT.

(#37) Jhonny06 válasza <NewL> (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, HTC inkább.

(#38) joey04


joey04
titán

#14-ben írták: kiszivárogtak infók
ez júliusban történt meg. tehát ott lesz az a 6 hónap, ha valóban januárig csúszik ha előbb jön, akkor jó lehet

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Enjoy


Enjoy
addikt

Külsőre nagyon bejövős, csak nem bírom kivárni, hogy a várható megjelenés mellett elszáguldanak majd a hetek,hónapok... s addigra el fog múlni a varázsa.. :(((

► més que un club ◄

(#40) marsu válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


marsu
addikt

Az X1 nekem is tetszik, de nem tudom érdemes e most megvenni, vagy várjak pár hónapot mire megjelennek az utódok (X2, X3 ... stb) és esetleg majd lejjebb megy az ára ...

:U

Press any key to continue ...

(#41) hajbel


hajbel
addikt

Látom, már itt is burjánzik a divatból fikázás. A HTC-nek jelenleg nincs 1 GHz-es processzora, és biztos vagyok benne, hogy kamerában is agyonveri a HTC-t. Egyébként már a Walkman mobilokba sem tesznek fixfókuszt, úgyhogy ez a kifogás is felejtős. Igazából ez az eddig bejelentett legjobb Androidos telefon. Szerintem kár volt ilyen korán megszellőztetni az infókat, mert várhatóan lekörözi őket ismét a legnagyobb multi, a Samsung. Bár ha választhatnék mégis a Satiot választanám, mert az biztosan hackelhető. :K

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#42) HardSanyeee válasza hajbel (#41) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Két dolog hibás a hozzászólásodban. Egyrészt az egy dolog, hogy a W902 és a W995 kapott AF-et, ettől még nem fog minden Walkman kapni. Másrészt az X3-at még nem jelentették be.

A Samsungnak meg már van Androidos telója, nem lett nagy cucc, még csak átdolgozva sincs az alap kezelőfelület.

(#43) Lirion válasza HardSanyeee (#42) üzenetére


Lirion
addikt

Hát igen.. roppant kíváncsi vagyok, hogy mikor is jelentik majd be és mikor dobják piacra..

(#44) hajbel válasza HardSanyeee (#42) üzenetére


hajbel
addikt

Nem hibás semmi. Ha jobban megnézed, minden 5 mpx-en felüli SE-nak van autófokusza. Ezek után hülyeség azt hinni, hogy a topkategóriás telefonjukból kihagyják az AF-t. Ha valami folytán mégsem jelentenék be (pedig a gyakorlat nem ezt igazolná, kb. 99%-ban bejelentik a kémfotós telefonokat), akkor a lábai elé borulok annak, aki ilyen fake telefon designt alkotott, és szerintem rögtön kapadoznának érte a nagy mobilgyártók ;)

A samsung mindig kitalál valamit, legalábbis ami a hardvert illeti, tehát simán kidobhatnak előbb egy 1 ghz-es mondjuk 12 mpx-es telefont, hogy ők legyenek az elsők hájtekben. Ez is gyakorlat.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#45) eszgé100 válasza Xaels (#8) üzenetére


eszgé100
őstag

a k800 3,2MPX-e elég jó volt nem?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#46) Xaels válasza eszgé100 (#45) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nem volt rossz a maga nevében de azért annál a mai világban én többet várok. Nekem K850i-m volt, most X1 van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) eszgé100 válasza Xaels (#46) üzenetére


eszgé100
őstag

ok, kicsit félreértettelek.
rendesen átolvasva esett le mire gondoltál...

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#48) hajbel


hajbel
addikt

1GHz-es Samsung processzor Ahogy sejtettem. Muszáj nekik lenni mindenben az elsőnek.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.