Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KKT-255


KKT-255
csendes tag

Várom az észrevételeket :))

(#3) Rolly válasza KKT-255 (#1) üzenetére


Rolly
veterán

wow király Szeged :D

(#4) Vicoo válasza Rolly (#3) üzenetére


Vicoo
senior tag

Tényleg,TIK!!! :DD

(#5) KKT-255


KKT-255
csendes tag

Jaja, ez Szeged :)

(#6) D27


D27
tag

Valaki tud esetleg bővebb infót mondani a fektetett képernyős módról :)?
Pl. hogy hogy kel bekapcsolni meg ilyenek :D?

(#7) Bibby


Bibby
addikt

Miért gyengébb zenében az 5610? Én nem így vélekedem... :U

Ελευθερια η θανατος

(#8) KKT-255 válasza D27 (#6) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Automatikusan vált át fektetettre a giroszkópnak köszönhetően.

(#9) KKT-255 válasza Bibby (#7) üzenetére


KKT-255
csendes tag

A füles tekintetében - persze ez magánvélemény

(#10) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

hogy kerül egy O2 logó a telefon aljára? Tippre GSM boltban vetted nem gyári garival;]

(#11) KKT-255 válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Pontosan úgy vettem. Baj? :DDD

(#12) pohár


pohár
félisten

Jó kis teló :))
Jaaaajjjj cccccciiiiicccaaaaaaaaaaaaaaaaaa :C

A fórum nem kifestő, takarékosabban a hangulatjelekkel!!

[ Módosította: Racecam ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13) Alvin_ti4200 válasza KKT-255 (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem, csak már értem honnan vannak a nem gyári garis telók:))

(#14) KKT-255 válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Jóhelyről :D

(#15) KKT-255 válasza pohár (#12) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Örülök, hogy tetszik :DD

(#16) #06658560


#06658560
törölt tag

Sajna ez is csuszkamobil. Nem vagoyk nagykezu, de azok valahogy nekem nem eleg jol kialakitottak a gombhoz fere teren. :(

A kamerakepeket nezegetve a "liliom" makro alapjan makroban a fokuszt nem kozepen keresi, hanem jobbra es talan kisse lefele eltolva, legalabbis a csempe es a rajta tukrozo valami egesz eles a novenyhez kepest.

Hangfelvetelet probaltad? Minosegre az milyen?

(#17) KKT-255 válasza #06658560 (#16) üzenetére


KKT-255
csendes tag

A hangfelvétel minősége átlagos, olyan, mint az összes többi mobilban.

(#18) #06658560 válasza KKT-255 (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ez azert volt kerdes, mert a K750i-m rendszeresen elmenyrogzito kulonbozo hanghatasokkal operalo rendezvenyeken. Igaz, hogy mono, de valami akkor is marad belole. :)

(#19) KKT-255 válasza #06658560 (#18) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Azért ennyire nem rossz, normális minőségben vesz fel.

(#20) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Annyit a dologhoz, hogy a kulso hangszoro katasztrofa.
A melyeket elfelejtheted, csak magas hangot jatszik le.
Szornyuuuuuuu de ez SE betegseg, mert parom regi SE telefonja is hasonlokeppen mukodik (a butterfly midi csengohangjat mindket telefon veszett halkan jatsza le, mig ugyanazt a file-t a regi nokia6230asom tok jol lejatssza)

(#21) EmThor


EmThor
addikt

grat a teszthez, a pen-drive szerű akármi az 5. képen az micsoda, tán csak nem kártyaolvasó? ha igen hol lehet ilyet szerezni?

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#22) HEATHCLiFF válasza EmThor (#21) üzenetére


HEATHCLiFF
csendes tag

M2 Card Reader.

Sony Ericsson M2 USB Card Reader - CCR-60 only £7.95

Színvonalas teszt, gratulálok!

amaziing

(#23) KKT-255


KKT-255
csendes tag

Köszönöm; örülök, hogy tetszik :)

(#24) mrlujoak válasza ThorsHUN (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy pill!
A midi hangok és az mp3 mint zene, mint csengőhang nem egy kategória!
Amikor a 6230 nyomta a midit ezerrel, akkor a T610-T630 is szintén!

A külső hangszórón keresztül történő zenehallgatás egy-két mobil kivételével - pl Serenata - nem jó. Persze, vannak jobbak, és kevésbé jobbak, de amire teremtve lettek, mint például a csengőhang megszólaltatása, azt jól elvégzik.

A szerzőhöz:
Szép, olvasmányos teszt, gratula!
A Shake control működtetése pedig nem véletlenül a walkman gomb egyidejű lenyomásával történik!
Gondolj bele, ha csak úgy magától működne... Sétálsz az utcán, majd átugrasz egy tócsát, és vált a telefonod. Vagy fel és leszállsz a buszról, villamosról. A kocogásról nem is beszélek. Igen is a váltáshoz kell, hogy nyomvatarts egy gombot... :)

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) KKT-255 válasza mrlujoak (#24) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Ismételten köszi.
Persze ez így van rendjén, csak a W gomb nagyon kicsi, legalábbis férfi ujjaknak és a működés további része, azaz a szoftveres reakció sem kiforrott.. (félrevált..)

(#26) D27 válasza KKT-255 (#25) üzenetére


D27
tag

Hogy érted hogy félrevált?
A Shake Control nem egymás után váltja a számokat, hamenm véletlenszerűen. :K :U

[ Szerkesztve ]

(#27) KKT-255 válasza D27 (#26) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Nem! A Shake Control jobbra rántással elrőre, balra rántással hátra vált számot. Pár egyhásutáni ráncigálással vált véletlenszerűen számot. A félreváltást arra értettem, hogy én jobbra rántom és nem a köv. számra lép, hanem mongyuk előre megy 3-mal.

(#28) D27 válasza KKT-255 (#27) üzenetére


D27
tag

Értem. Nekem W580i-n csak egy fele lépett, össze-vissza, amerre neki teccett. :F
Pedig igazad van. Az a logikus, hogy amerre rázod, arra léptet. :U:F

(#29) KKT-255 válasza D27 (#28) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Hát igen.. még nem elég kiforrott a rendszer.. :(

(#30) Verus


Verus
senior tag

Az akksijával nem volt gond? Főnöknek ilyen telefonja van és alig bír ki 1 napot az akksi. :( Na most vagy csak ebbe rossz az akksi vagy csak ilyen a teljesítménye.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31) D27 válasza Verus (#30) üzenetére


D27
tag

Azért ennek a telónak van tudása, nagy a képernyője, meg ugye ez a fektetett képernyős mód, lehet hogy mindig amikor pl. a zsebébe van átvált, és az meríti. :U
Tuti nem rossz az aksija.:)

(#32) KKT-255 válasza Verus (#30) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Nekem aktív használattal bír 2 napot (éjszakai kikapcsolással)

(#33) Verus válasza KKT-255 (#32) üzenetére


Verus
senior tag

Érdekes, akkor lehet nálunk van a hiba. Nyögvemenősen bír ki 1-et. :(

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#34) KKT-255 válasza Verus (#33) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Akkor szerintem érdemes szervízbe vinni/akksit cserélni...

(#35) D27


D27
tag

Ezt most nem értem. :(
Ez a teló mindenkinél ilyen hamar merül le?:F
Unokatesómnak is 2-3 napot bír ki. Ha viszont nem használja annyit, és este kikapcsolja, akkor 4 napot is kibír. De ez hülyeség hogy csak ennyit bír ki.:( Azért nagy a tudása hogy ki lehessen használni. Nem?:F:U

(#36) Napster


Napster
tag

Jó kis teszt :)

jaja Szeged City RULZZ :)

...N@PsTeR***

(#37) KKT-255 válasza Napster (#36) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Köszi :)

(#38) KKT-255 válasza D27 (#35) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Ott van pl. az N95.. Az jó ha bír 1 napot..

(#39) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én a telefonomba kapásbol kikapcsolatam a giroszkópot, engem zavart, hogy forgatja össze vissza a képet, ha egy kicsit elfordítom a telefont.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#40) ThorsHUN válasza mrlujoak (#24) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ahoy!

A 6230-ason mar nem midi volt a csengohang, hanem mp3 (legalabbis barmilyen mp3at be tudtam allitani)

Es a kulso hangszoron valo zenehallgatast melysegesen elitelem (emos kisgyerekek maniaja az utcan/buszon igy zenet hallgatni) de sajnos egy csengohang is a kulso hangszoron szolal meg. Ezaltal van egy rakat zene amit elfelejthetek, mert isszonyat szarul szol.
Ha nem mondtam volna nekem is ilyenem van:) Ezt hibakent rovom fel neki:)

A shake control meg a legfoloslegesebb dolog szerintem:D

(#41) ThorsHUN válasza KKT-255 (#32) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Jaja 2 napot birnia kell az aksinak.

(#42) KKT-255 válasza ThorsHUN (#40) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Az utcán/tömegben külső hangszórón hallgatni a mjúzikot tényleg nem egy fear dolog a többiekkel szemben. Elég idegesítő, amikor a sok hülyegyerek ezt teszi... :D
De pl. a kertben kerékpárszerelés közben jó ha van egy kis zaj. ;)

(#43) D27 válasza KKT-255 (#42) üzenetére


D27
tag

Na hát igen. :)
Én is úgy utálom amikor ilyen tök fehér ruhás vastag arany/ezüst nyakláncos cigányok/meg mindenki itt sétálgatnak az erkélyünk alatt azt ilyen Motorolákból bömböltetik a reppet. :U :D Amikor ugratok meg street-elek BMX-el énis berakok egy kis zenét mindig, de ott nem idegesítő mert az ugratónál nagy a tömeg és mindenki zenét hallgat...:)

[ Szerkesztve ]

(#44) TotO'


TotO'
aktív tag

W910i-vel nem ajánlott kihangosítva az uccán mászkálni :D külső hangszoró ugyanis...*** :((( :O ... fülessel viszont nagyon király.... Az én telómon is van pixelhiba :(
[link], én csináltam ^^,

4a || Neuzer Courier DT

(#45) KKT-255 válasza TotO' (#44) üzenetére


KKT-255
csendes tag

Jó ez a kép, grat! A pixelhibát meg kijavítják a szervízben. :)

(#46) TotO' válasza KKT-255 (#45) üzenetére


TotO'
aktív tag

Köszi ! :)

Hát jah, el kéne vinni.... játékokat és alkalmazásokat sem nyitja már meg egy ideje :D.....
Csak aki el tudná vinni (jár pestre) csak nem sürűn jön ide, halasra.....de majd 1eztetek vele :D

4a || Neuzer Courier DT

(#47) joshua7 válasza TotO' (#44) üzenetére


joshua7
veterán

De ki már az a gyökér, aki úgy mászkál az utcán? :) Mert szvsz vérciki torzított zenét bömböltetni telefonból...

Semper Fi

(#48) eddie17 válasza joshua7 (#47) üzenetére


eddie17
addikt

Hajaj, ha tudnád, hogy itt nálunk is minden második hülyegyerek így mászkál az utcán...

(#49) TotO' válasza joshua7 (#47) üzenetére


TotO'
aktív tag

Hohóó... én már olyatis hallottam hogy TVből felvéve nyomatták maxon.... vannak olyan emberek..... Eccer láttam egy "kiskorában sok napot látott" gyereket az ucán.... nyáron... bőrkabátban, lazulni akart nagyon, zsebéből meg szólt vmi szar remix amit ő csinált.. (egy suliba jártam akkor vele.) még jó h nem röhögtem fel hangosan :))

4a || Neuzer Courier DT

(#50) D27 válasza TotO' (#49) üzenetére


D27
tag

Hát én nem bírtam volna ki röhögés nélkül! :DDD :DD :DD Sztem sokan meg is köpködték volna! :DDD Na meg ez a hangfelvételek... :U Ehez is nagyon hülyének kell lenni. Mamár nagyon ciki hangfelvételeket bömböltetni... :U (Nameg néha MP3/WMA-t is... :U :K :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.