Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Elindult a rókabőr nyúzó ipar... :(

(#2) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Legalább jó füles jár hozzá? Mert túl sokban nem különbözik, viszont a narancssárga W-betűért tuti felárat fognak kérni.
eldiablo: +1! Legalább tennének rá rendes UI-t, vagy (ha fut ezen a hardveren) Gingerbreadet, de így...

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#3) (An)Dante válasza johny dragon (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az utolsó képen látható füles jár hozzá.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) johny dragon válasza (An)Dante (#3) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Gondoltam :) Engem az érdekel, hogy hogy szól.

Xperia mini pro 4.0.4

(#5) m@xsys válasza johny dragon (#2) üzenetére


m@xsys
senior tag

Elég pofás a fülese, de lehetne agybadugos azért.
SW-be semmi eltérés nem lesz, mert így csak egy X8?

(#6) helixP válasza johny dragon (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, ha ez ugyan az a füles, ami az X8-hoz, van akkor eléggé... trágyául...

[ Szerkesztve ]

(#7) dahneey


dahneey
tag

168MB RAM? Eszerint az eredeti X8-ban is annyi van, ami szerintem baromi kevés, ugyanígy a ROM-mal. Sokakat mondjuk nem fog zavarni, mert jól néz ki, úgyhogy el fogják adni párszor.

(#8) DemonDani


DemonDani
addikt

ARM11-es processzor?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#9) johny dragon válasza m@xsys (#5) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nyilván van pár eltérés, de vélhetően igen kevés.

Xperia mini pro 4.0.4

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

éljen éljen. csak jönne hamar Európába....

All→M8

(#11) tjb007


tjb007
nagyúr

A specifikációja egy az egyben ugyanaz mint az X8 -é (MSM7227, 256MB RAM/ROM stb.), a különbség csak a walkman felirat, a ház színe és a füles, semmi más (meg a gyári zenelejásztó szoftver le lett cserélve) .

Aki a walkman feliratért képes megvenni az.....

[ Szerkesztve ]

(#12) m@xsys válasza tjb007 (#11) üzenetére


m@xsys
senior tag

Biztos lesznek páran :B

(#13) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

csak nehogy olyan árakon fusson mint itt az Ipod :DD

(#14) tween


tween
őstag

lehetett volna az a proci 800-as igazán...

(#15) johny dragon válasza -secret- (#13) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Hát, egy iPod Shuffle árárért még a sz*r UI-t is elfogadnám. :DDD

Xperia mini pro 4.0.4

(#16) gerilee


gerilee
aktív tag

Pár hónapja vettem a lányomnak egy telefont. Az X8 és az X10 mini gold között vacillált, végül is a gold mellett döntött, mert "szebb". Ha ez már lett volna akkor, szerintem emellett dönt.
Az UI színei nekem mindenképp jobban tetszenek, mint a csupa kék eredeti.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#17) VD


VD
őstag

Én az SE helyében az ARC-ból csinálnék egy W variánst. Elég lenne a vadító narancs szín meg egy kis fém a burkolatba (mint anno a W880-nál) és máris mennék a pénztárhoz egyért. :K

(#18) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nem lenne baj, ha rafekudnenek egy jo zenelejatszasi lehetosegekkel biro (jo hangminoseget produkalo chip (?), megfelelo driver hozza, eq lehetoseg, "HD" zenek lejatszasanak lehetosege + jo minosegu fules) androidos telefonra...
De igy, hogy van egy walkman felirat... no comment.

A fenti kovetelmenyeknek eddig (hallomasom szerint) a meiz M9 es a sgs+voodoo felel meg... meg az iphone4, de ugye az nem android.

(#19) BloodRay válasza ThorsHUN (#18) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyetértek, inkább ezen dolgoznának, mint a menübeli narancs színen és a walkman feliraton...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20) pontazire


pontazire
csendes tag

"azúrkék, narancssárga és kék színekben"??? Színvak vagyok-e? ;)

(#21) janes74


janes74
senior tag

Ez egy vicc. :(( :((

(#22) Alex91


Alex91
félisten

Mondjuk X8-ban csak g-s a WiFi, ebben meg akkor n-es?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#23) #71321344


#71321344
törölt tag

Hát ez így ebben a formában elég nagy csalódás :( Pedig reménykedtem, hogy jön valami tényleg kiemelkedő zenei képességekkel megáldott telefon. Volt W880i-m, szépen szólt, aztán elkezdtem használni egy iTouch-ot, gagyibban szólt, de a végső csapást a fülemre az X10 Minim mérte:( Na mind1, kezdek beletörődni, hogy vissza kell térni a külön lejátszókhoz, ha minőségi hangzás kell.

Az új UI szín viszont örömteli, nem jön be túlzottan ez a mostani bugyikék..

(#24) tjb007 válasza Alex91 (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanazt tudja mint az X8 (mivel egy az egyben ugyanaz mindkét telefon), a hírben el van írva.

[ Szerkesztve ]

(#25) rudymester


rudymester
senior tag

Ez tök ugyanaz mint az X8, csak átvariálták a színeket. Ezek szerint nem lesz multitouch sem? Nameg 2.1? Hol élnek ezek, még a Samsung Galaxy Mini is megkapta 2.2-t.

[összehasonlítás W8 vs X8 spec.]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#26) Ricardo


Ricardo
félisten

Átszínezett X8, gondolom az UI átpakolható.

(#27) Bukta01


Bukta01
tag

Elvileg ez kap egy spéci hangchipet. Ha ez igaz, akkor valószínűleg jobban szól mint az x8as.

(#28) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Eclair... bújjanak el.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29) Probber


Probber
őstag

Kívül-belül átszínezték, ezen kívül semmi értelme ennek a W-s kiadásnak.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#30) r4z válasza Oppenheimer (#28) üzenetére


r4z
nagyúr

+1

Ismét indul lefelé a Sony Ericsson a lejtőn. :(

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon szép ezekben a színekben, szerintem elsőre is így kellett volna kiadni. Amúgy nekem az X8 hangminőségével sem volt bajom.

Forward thinking. كرر

(#32) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

HA olyan árban lesz, mint az X8, akkor oké a dolog (rókabőr ide vagy oda), amúgy tényleg bukta. Viszont a design és a narancsszínű UI állati jól néz ki szvsz! :)

Bár én a Mango-ból készítettem volna egy Walkman változatot, QWERTY-s Walkman úgyse volt még.

(#33) kaller1


kaller1
veterán

Ennyi erővel az X10 Miniből is csinálhatnak/csinálhattak volna walkman kiadást.:)

.::> <::.

(#34) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

2011ben 2.1el ráadásul frissítés nélkül mert akkor x8ra is lett volna, hat ez nagyon ratyi

(#35) tjb007 válasza Bukta01 (#27) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kap, ugyanaz marad minden mint az X8 -ban.

(#36) Ceree


Ceree
senior tag

Dizájn király, egyébként meg tényleg gáz ebben a felállásban. Viszont ha eredetileg így jött volna ki, szerintem ütött volna.

Másolat_eredetije

(#37) Ricardo válasza r4z (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Csinálnak egy w-s x8-t, és rögtön temeted?

(#38) r4z válasza Ricardo (#37) üzenetére


r4z
nagyúr

Temetni nem temetem, de utálom ezt a kopírozós (adjuk ki ugyanezt más színben) üzletpolitikát.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#39) k. válasza r4z (#30) üzenetére


k.
őstag

Hagyjuk már. A Samsung is ezt csinálja, oszt még sincsenek a leejtőn....

(#40) VD


VD
őstag

A szomszédban ezt írják: "...valószínűleg egy audiolejátszásra tervezett „zene chip" is dolgozik benne, amely támogatja a veszteségmentes kodekeket (bár ez nem derül ki a termékismertetőből)."

(#41) r4z válasza VD (#40) üzenetére


r4z
nagyúr

Így már látom értelmét (mondjuk egy Wolfson W8994 chippel), bár azért egy Froyo-t rakhattak volna alá, ha Gingerbread-et nem is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#42) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Biztos sokan vinni fogják majd. Ehez elég a W az oldalán... Mindenesetre a külön hangchip nem rossz ötlet. De nem parasztvakítás kicsit? Valami hangfeldolgozó így is kell bele nem?

(#43) gybazsi


gybazsi
senior tag

Már megint kezdik? :(

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#44) r4z válasza kolosanyi (#42) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez az alaplapi hangkártya vs. Asus Xonar (csak írtam egy példát) esete is lehetne, bár nem tudom, hogyan szól az X8.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#45) mrlujoak válasza r4z (#41) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy az egyben az X8 szoftját kapja!

Az X10 mini, mini pro, és X8 négysarkos felülettel megálmodott androidos oprendszerét kapja... Nem is hozzánk jön...

Hasonló a szituáció, mint a csak Knába forgalomba került Xperia A8-cal, az is az X10 (international) kínai verziója, átszabott 2.1-el...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#46) sdd2


sdd2
veterán

Ez ugyan az mint az X8. :(
Ezt sem fogom megvenni akkor. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#47) tween


tween
őstag

dedikált „zene chip", speciális Walkman alkalmazások

(#48) mrlujoak válasza sdd2 (#46) üzenetére


mrlujoak
veterán

há' itthon még nem is... :C

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) tjb007 válasza tween (#47) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudom, hogy melyik oldalon írták ezt de ilyet még a Sony Ericsson sem állított.
A speciális Walkman alkalmazások meg egy újraskinezett gyári lejásztó takar a szokásos SE Walkman fícsörökkel.

Amúgy meg olyan szintem mindegy, hogy mi, hogyan stb, Távol-Kelet only lesz.

[ Szerkesztve ]

(#50) johny dragon


johny dragon
aktív tag

50. hsz-ként összefoglalás: kapunk egy X8-cat, a legjobb esetben jobb fülessel és hangcsippel (meg Walkman zenei szoftal, de 1. ha az X8 tulajnak nem elég a gyári, ott a Market, 2. úgyis fél nap alatt meghekkelik, így feltehető lesz az X8-ra is ugyanez igaz a narancssárga menüre). Viszont a narancssárga W miatt komoly felárat kell fizetni érte.

Xperia mini pro 4.0.4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.