Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Gyönyörű. Ajánlom, hogy az alapcsomagba egy nagyítót azért rakjanak. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) kaller1


kaller1
veterán

Pofás kinézet,csapnivaló belsővel.Valszeg úúúúúúgy megdrágította volna a telót egy nyamvadt 1 gigás kártya és a sztereó BT,hogy inkább gyorsba ki is hagyták belőle... :W Én nem tudom mi van mostanában ezzel a céggel,talán félig benyomva tervezik a telefonjaikat? :F :U

.::> <::.

(#3) FRENK1988 válasza kaller1 (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

vagy egészen... :F Egy jó kis telefont elrontani ezekkel a hiányosságokkal...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) Atlantis


Atlantis
veterán

Szépnek szép, legalábbis képen. Vajon erre is Sagem menü kerül?

Az ilyen olcsótelefonoknak az a bajuk, hogy mikor kézbe veszed, hatalmasat csalódsz az anyagminőségben és összeszerelésben. Mondjuk van olyan gyártó, ahol ez a drágább modelleknél is így van. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) Chosen


Chosen
addikt

Ez mp3-nak király, de telónak :(

(#6) Jadro válasza Chosen (#5) üzenetére


Jadro
veterán

Mp3 lejátszónak meg nagy és memória nélkül nem is annyira király. Mennyi pénz lehet egy ilyen? 20 körül? Anyniért kapsz 4 gigásat is ami frankón szól.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Chosen válasza Jadro (#6) üzenetére


Chosen
addikt

Akkor átfogalmazom. Max mp3-nak jó , így értettem :B

(#8) Jadro válasza Chosen (#7) üzenetére


Jadro
veterán

Értettem elsőre is. :) Épp azért írtam hogy annak meg nem ezt venném.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9) ádyz válasza kaller1 (#2) üzenetére


ádyz
addikt

Ez nem tervezés, ez már szortírozás. :(

(#10) pepe1970


pepe1970
tag

Ez már megint mi?? Értem én hogy alsó kategória, de egy walkman telóból kihagyni a stereo bluetooth-t 2009-ben?

(#11) Viktor0610 válasza pepe1970 (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még mindig jobb, mint a W200i infra-csatlakozója... ;)

Samsung Galaxy A54

(#12) Sipi16 válasza kaller1 (#2) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sajos nem teszik tele jóval az alsókategóriásokat, mert ha az olcsók jók lennének akkor ki venné a drágákat? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13) kaller1 válasza Sipi16 (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Attól hogy dobnak a csomagba egy memkarit,meg nem butítják a bt-t,nem lettek volna "veszélyben" a drágább készülékeik.

.::> <::.

(#14) PierNight


PierNight
aktív tag

most konkrét az első 5 percbe azon gondolkodtam h ez most egy régi walkamn mobil-e...és h akkor miért csak most került ki :D aztán rájöttem h nem így van...hát szánalmas...10ezerért se kéne :)

(#15) RaveForce


RaveForce
veterán

elég vista utánérzése van a sajtóképen a displaynek :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) pingwinpotty


pingwinpotty
csendes tag

Én nem értem, hogy mi ez az első walkman-es szöveg? Reklámszöveg, oké, de miért? Vagy hogy értik? Vagy mi ezzel a cél?

(#17) runner 125


runner 125
nagyúr

Fu, szép letisztult forma.
Bejövős darab. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18) gabi81


gabi81
tag

hát 2009-ben elég gáz egytelót kiadni ilyen apró kijelzővel. némely mp3 lejátszónak nagyob és szebb képernyője van mint ennek.

just believe in yourself

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

A forma jó, a kijelző kevés. Értem én hogy kell olyan walkman is ami nem felső kategória, de ez így ekkora memóriával, kártya nélkül, közepes fülessel, a brand megalázása.

[ Szerkesztve ]

(#20) Sipi16 válasza kaller1 (#13) üzenetére


Sipi16
senior tag

Olyan sokan azért nem használnak stereo Bt fülest. Vagy tévedek? A memkari az kicseszés tényleg, hogy nincs a csomagban.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#21) neptun78


neptun78
csendes tag

A SE szeirtnem elássa saját magát. Csúnya is, M2 is és az alapcsomagban nincs kártya.
A Nokia 2730 vagy a 2700 sokkal szebb ugyanennyi pénzért, 20 óra zenelejátszás.
Lásd Mobilarena korábbi híreit!
És persze ott a microSD kártya, a SE pedig ragaszkodik az M2-höz. Nem értem én ezt.

(#22) Mamuska válasza neptun78 (#21) üzenetére


Mamuska
őstag

Már nem ragaszkodik, az új modellek nagy része már microSD kártyával jön, t715, saito, aino, yari, rachael. Csak lassan kapcsolnak mint egy nyugdíjas.

(#23) gizda


gizda
senior tag

a teló jól néz ki de az a füles elég érdekes :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#24) kaller1 válasza Sipi16 (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Én csak azt használok.

.::> <::.

(#25) mrlujoak válasza kaller1 (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

Node te nem fogsz a relatíve drága BT headsetedhez egy olcsó low-end telefont venni.
Majdhogynem a kiegészítő drágább lenne mint maga a mobil...

Aki ilyen árkategóriában nézelődik nem a prémium füles és pláne nem a BT headset hozza lázba, hanem az, hogy kis pénzből legyen, egy Walkman-je...

A Sony Walkmanok közt is van kisebb belső memóriával megáldott verziók tömkelege a vékonyabb pénztárcájúaknak.
Azok gyári csomagolása is pl. sima Sony fülest tartalmaznak, mondjuk egy MDR-Exxx szériát.
Aztán mehetsz feljebb az EDxxx vagy EXxxx széria felé, de az már bizony nem az alap kategória...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) kaller1 válasza mrlujoak (#25) üzenetére


kaller1
veterán

Ez így van,biztos nem fogok olyat venni,ami nem tudja az A2DP-t.Nálam a telefonok jönnek-mennek,de a DS200-amtól nem válnék meg... :)

.::> <::.

(#27) AMD Power válasza kaller1 (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ez nem lenne probléma.. ha jó áron lesz akkor talán még érdekelne is...

(#28) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Így is el fognak adni pár darabot. Ez egy olcsó telefon, ki venne mellé egy BT headsetet?

(#29) AMD Power válasza Taknyoshal (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Főleg ha a szolgáltatók felveszik a listájukba és elkezdik akciózni..

(#30) kaller1 válasza AMD Power (#29) üzenetére


kaller1
veterán

Mivel új típus,ezért szokás szerint drágábban fog nyitni,mint egy régebbi,de okosabb fajta... :U

.::> <::.

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Borzasztó a csúszkája. :(

(#32) kaller1 válasza AMD Power (#31) üzenetére


kaller1
veterán

Miért is? Nincs benne rásegítés,vagy nagy a surlódása?

.::> <::.

(#33) AMD Power válasza kaller1 (#32) üzenetére


AMD Power
titán

Ma volt a kezembe egy... valami botrány sza* volt. :( Rásegítés se volt benne... de 1x igénytelen.

(#34) kaller1 válasza AMD Power (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Na akkor ennyit az "első Walkman"-ról... :D Még a legalapabb slide-os Samsungokba is kifogástalan csúszkát építenek,nem tudom hova fog jutni az SE ilyen hozzáállással. :U

.::> <::.

(#35) Ricardo válasza AMD Power (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Kár érte. Már eleve a Walkman névhez nem illő felszereltség, most meg ez is :W

(#36) AMD Power válasza kaller1 (#34) üzenetére


AMD Power
titán

Remélem ez csak valami 1202034 ember által szét nyüstölt példány volt amit én néztem. :U :(((

[ Szerkesztve ]

(#37) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

W200-ast használtam fél évig. Semmi gondom nem volt vele. A családban van még egy W910-es, már nyolc hónapos és még mindig hibátlan. Kár, hogy a SE ámokfutásba kezdett. Voltak nagyon jó mobiljai. Félek, hogy a Motorola sorsára jut.
Két gyártót már láttam lekerülni a polcokról, Siemens és Alcatel. Nagyon ritkán találkozom modelljeikkel a használt piacon. :( Pedig mindkettőnek voltak jó készülékei. Jó volt a 715-ös, és még mindig megvan az SL55, mai napig működik.
Sok SE telóm volt. Számomra sokáig egyenrangú volt a Nokiával. Hol egy Nokia, hol egy SE volt nálam. (Meg persze rövidebb időre egyéb gyártók telefonjait is kipróbáltam.) Még mindig SE-fan vagyok, de a 2008 utáni modelljeivel nem akarok megismerkedni. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#38) Ricardo válasza Algieba (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért én kipróbálnék egy w902-t, esetleg W995. Nem beszélve az Aino, és Saito párosról.

(#39) Algieba válasza Ricardo (#38) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha valamelyik népszerű, gyakori, remek mobil lesz, biztosan szakítok elhatározásommal. :) Régóta várok egy újabb K750/W800/K800 siker történetre.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40) Ricardo válasza Algieba (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem nem kell sokáig várni. ha lépni akarnak valamit azt záros határidőn belül meg kell tenniük, és meggyőződésem hogy talpra fognak állni.

(#41) zH.


zH.
senior tag

Valakinek alig van pénze telóra ,de akar 1 walkman sonyt annak ez jó lesz.
Nem olyan drága ma már egy M2 ,elég szemétség volt kispórolni de ez van.
Aki ilyet vesz ,nem nagyon fogja érdekelni a kijelző mérete ,vagy az összeszerelési minőség ,hanem az ,hogy olcsó és meg tudja venni.
Pláne szerintem aki egy ilyet vesz ,az nem nagyon olvas teszteket ,megveszi és használja.
Szerintem nem néz ki rosszul ,egy tizenéves kezébe ,akit nem nagyon érdekelnek a telefonok simán eltom képzeli
Tud vele zenét hallgatni ,alapfunkciók benne vannak és ennyi.

OFF :
Ha lemegy az ára a W995-nek 60k környékére ,akkor bizony nem rossz vétel.
70ért van fent 1db a vaterán ,65-60ért szerintem megérné ,nem rossz telefon ,csak a kezdőára magas.

OFF Vége

.

[ Szerkesztve ]

just be

(#42) kaller1 válasza zH. (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Valakinek alig van pénze telóra ,de akar 1 walkman sonyt annak ez jó lesz.
hanem az ,hogy olcsó és meg tudja venni.

Ezzel a dologgal cseppet mellélőttél,mert 28k-s áron nyitott... :DDD
Az SE meg ismét hozta árazás téren a formáját... :W

.::> <::.

(#43) zH. válasza kaller1 (#42) üzenetére


zH.
senior tag

Hát igen ,ennyiből már majdnem W910-et kapsz (Ha már walkman) ,és a két telefon nem 1 kategória :U

just be

(#44) AMD Power


AMD Power
titán

Amik most jöttek eladási példányok ezeknek is ugyan gáz a slidja mint a mintának ami nálam volt. :W

(#45) rudymester


rudymester
senior tag

Most tapogattam meg egy ilyet... :Y

-A kijelző borzalmas, ahogy forgatod úgy változnak a színek.
-A slidenak nincs rugója. A két végállásban megáll, de közte csak lötyög.
-Nagyon ócska érzetet ad az egész. Gyenge anyagok, amik gafyi hatást keltenek kézbe fogva.

Kölsőre még tetszene is, de a fenti hibák miatt egy ócskavas. 12-14 éves korcsoportnak fogják venni a szülők, mert WALKMAN. :(((

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#46) Blade26


Blade26
csendes tag

öhöm Se w205 ennek a telefonnak vagyok a boldog tulajdonosa! De nagyot csalódtam se -ban nem értem miért kell ilyen vacak szériát kiadni! A megszokott W-- aminek a jele walkman az sajnos ebben a telefonban nincs meg, se a Megabass se más ! A kamera az elég jó 1,3 megpixeles de sajnos én mást erről a sériáról nem tudok mondani. Hátránya még az aksi ami feltöltés után max 6 órát bír! És nagyon lassú a menü ami 0.5 - 1 mp alatt tölti be a képeket ill zenéket. Usb pc -vel való össze kötése sem a se telefonhoz méltó , nagyon lassú a fájlok átvitele , majd a lecsatlakoztatás után a telefont újra be kell kapcsolni ami nem megszokott se telefonoknál! DE ideális szerintem csak a kirakatban ill demót nézegetni róla! Röviden ennyi a véleményem! :O

(#47) rep3at válasza Blade26 (#46) üzenetére


rep3at
őstag

Én sem nagyon értem a modell létjogosultságát ebben a korban :)

Forward thinking. كرر

(#48) Ricardo válasza rep3at (#47) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csak a készülék létjogosultsága kérdéses, hanem a "Walkman" mivolta is. Egyszerűen nem hiszem el hogy rá merték sütni a brand-et :W

(#49) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet erre a telefonra valahogy programokat rakni (pl. text readert)?

https://www.coreinfinity.tech

(#50) Blade26 válasza sh4d0w (#49) üzenetére


Blade26
csendes tag

Sajnos nem mert Sagem alapú !! Ami igen érdekes egy SE telefonnál! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.