Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Jóféle :)

16 éves húgomnak is ilyen van, minden oké vele (kivéve a rezgőt... kontakthibás).

///

(#2) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Hát...öööö... khm.... ha jól látom, akkor a K510i is ennyi, márpedig az hmm... egy kategóriával fentebb van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Tényleg jók ezek az alap SE-k. :K
Én is valami ilyesmire gondoltam másodtelefonnak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) Zewa


Zewa
senior tag

Hát.. lehet engem megvetni, megkövezni de nekem nem jött be.
Egyik barátomnak van. Tapizgattam már, mustrálgattam már de hogy is mondjam nem igazán szimpatikus. nem is tudom miért pontosan talán a menü vagy a kijelző miatt.
Külsőre még úgy ahogy. Az igen fiatal korosztálynak kiváló.
A kicsit idősebbeknek már jól jön egy BT, az időseknek megy nagyobb számok/kijelző stb..

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5) Senhi


Senhi
aktív tag

Én is sokat vaciláltam, hogy melyiket vegyem a hugomnak; ezt vagy esetleg egy e250-est. Hosszú tapizás után a t-pontban az utóbbira esett a választásom. Eddig még nem csalódtam a samsungban ellenben az ismerőseim közt szinte mindenkinek kellett már 1x gariztatni a a sony-ját... de attól még ez is lehet jó telefon :)

(#6) BaKeSZ87 válasza Senhi (#5) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Tesóm t-pontban dolgozik, és azt mondta, hogy sorra viszik vissza az e250-eseket, és hogy a szervizesek azt mondták, hogy vagy nokiát vagy sonyericssont vegyen ha telefont szeretne vásárolni.

(#7) philoxenia válasza BaKeSZ87 (#6) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindkét telefont ismerem valamelyest, a feleségem második telója E250, azzal még nem volt baj, a unokaöcsém és unokahúgom rendelkezik w200-al, azokkal se. Idősebb embernek az E250 azért jobb talán mert nagyobb a kijelzője jóval, fizikailag.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) atee


atee
őstag

Pont ilyet használok második telefonnak, strapa telefonnak másik kártyával!
Kellett valami amit ha le ejtek akkor nem kell a pszihologushoz járnom hetekig!
Nem is értem miért húzták, úgy le a mobilaréna tesztben. Nem kell tőle sokat várni és a kijelző valóban hányadék, de aprópénzért meg vásárolható strapa telefon. Ami könnyen kezelhető és még mp3 lejátszónak is használható kicsi. És a megjelenése sem gáz.

D-day 2002-01-04 01:54

(#9) Zewa válasza atee (#8) üzenetére


Zewa
senior tag

Azért húzták le szerintem mert hiába alsó kategóriás, egyszerűen sz@r, primitiv. Lehetne ennél sokkal jobb is. :U

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#10) tildy válasza Zewa (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Alsókategóriában találj jobbat ilyen áron:U (t domino 14E körül)
Én nem nagyon tudok mondani....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) atee válasza Zewa (#9) üzenetére


atee
őstag

Alsó kategória. Benne van a válaszodban. Azért húzzák le mert nem ehez vannak szokva.
Persze ha egy közép,felső kategóriáshoz akarjuk hasonlítani akkor rémálom.
Szerintem meg van a helye a piacon. egy gyereknek pl. Nem nagyon kell jobb és drágább telefon (anyukának sem feltétlen).

D-day 2002-01-04 01:54

(#12) Sipi16 válasza Bog (#2) üzenetére


Sipi16
senior tag

De ez bővíthető a K510i ha jól tudom az meg nem.
Zenére szerintem ez a jobb.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13) Zewa válasza tildy (#10) üzenetére


Zewa
senior tag

15K a W200 és 20K a Samsung E250. Előfizuban nem hiszem hogy nagy külömbség lenne, és azért hát..
És az szinte az összes alsó kat telora azt mondom hogy szar. Nem avval van gondom hogy nicsn benne ez emg az hanem avval hogy: " Ez úgy is alsó kat jó lesz ide a sz@r is"és hihetlen hogy mien cuccok kerűlnek le a gyártósorról- a nagyobb haszonért cserébe.
Ok ez vhol érthető.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#14) tildy válasza Zewa (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem van w300im.Meg a családban z530i, ami szintén alsókategória.
Kinek mi a rossz, de ahogy én a kezemben fogtam a w200 nagyon távol áll a sz.r minősítéstől.

Egyébként meg azért mondod az alsókategóriás telókra azt amit, mert még lüke gyerek vagy.
Nőlj fel kicsit.
Én ezeket a telókat is teszteltem, és őszinte leszek, az alsókategóriában kizárólag az SE telefonok győztek meg.
Samsung meg csilivili, de a menüje (lassú), a böngészője (többnek is katasztrófa!) , és hát hogy a csiliviliséggel próbálják eladni... Hát izé.

Ja és tanulj meg helyesen írni: különbség.

Egy nagy hibáját tudom felhozni a w200nak: nem hpm-70 fülessel adják.De azt meg ebayen úgyis kapni 1400 ftért.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Zewa válasza tildy (#14) üzenetére


Zewa
senior tag

Ok, sry látom a szivedre vetted. Félre ne érts, nem az olcsó telokkal van gondom, nem nézem le, semmi csak úgy gondolom hogy ált. az a ~5-10k külömbség nagyon megérzödik a minőségen.
Szivesebben használok egy jó 3310-est mint egy 2310-t, 1600-t esetleg C260-t.
Pár telo van amivel ki vagyok békülve, nem tudom miért szimpátia. (pl.K510i, Z520)

ps: A W200-ból pl miért kellet kisporolnia BT-t?! :F Nem hiszem hogy nagy kiadás lenne.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#16) tildy válasza Zewa (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

A W200-ból pl miért kellet kisporolnia BT-t?!
Nem tudom. Kár érte, mert még a z530ban is van:U És az se középkategória, ugye.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Bibby


Bibby
addikt

"Azt azért nem mondom, hogy szembeszállhat a legelső Walkman telóval, de azok akik nem azt várják, hogy egy házimozi hangminőségét hordozzák a zsebükbe, azoknak bőven jó."

Ezt nem értem, hogyhogy nem szól úgy mint a többi? Azt hittem ebben nem lehet változtatni, a walkman az walkman.

Ελευθερια η θανατος

(#18) The Don


The Don
csendes tag

kellene nekem egy kis segitség,ha esetleg megoldható

w200i-m telefonzár kodját felejtettem el,miként tudom törni,visszaállitani?

elöre is köszi a választ,ha lesz.

üdv: Don

06-20-924-40-33 Don "- Te, hogy bírod a piát? - Hát az első 5 litert jól bírom...a hatodiknál elkezdek kötekedni. - És te? - Viccelsz? Whiskyn nőttem fel".

(#19) Ipse89


Ipse89
tag

Jah nem rossz... dehát a BT hiánya és a joystick elég nagy hátrány nálam...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.