Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Hű, de rikító kéket sikerült kikeverni...

(#2) plus44


plus44
veterán

Miért tetszenek nekem ezek a kütyük ennyire?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) tucsii


tucsii
csendes tag

Jó sok telefont készít most a SE.

Froyoooo

(#4) GALARDO válasza plus44 (#2) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem vagy egyedül! :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

van belőle fekete, fehér és rózsaszín is,ez a legrondább szín XD de nekem feketében nagyon bejön :D

(#6) fasirTTT válasza kmarkk22 (#5) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát a fekete biztos szebb mint ez a izészínű :D

(#7) fateless


fateless
veterán

Pont egy ilyen készülék kellene nekem másodtelefonnak...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) somogyi23


somogyi23
csendes tag

az ilyesmi mobilokra tényleg van igény, a Nokia C3-00, meg a Samsung Chat 335 is teljesen ugyanez az elgondolás alapján készült...

(#9) draco31


draco31
veterán

Ha olyasmi árban lesz, mint volt a Nokia C3, akkor jó lehet. 100x jobban néz ki tőle.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10) kmarkk22 válasza fasirTTT (#6) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

hát ja, ez elég szar ez a kék, nem tom ki olyan szadista h ilyet vegyen :DD

de itt a fekete meg a fehér, ezek viszont kurva jól néznek ki:

[fekete]
fehér

[ Szerkesztve ]

(#11) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Jól néz ki, de remélem más színben is lesz :D
Szer.:Megelőztek, és tényleg jól néznek ki :K

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#12) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Több cégnek is megtetszett a Nokia C3-a :)

(#13) RaveForce


RaveForce
veterán

besz@arás mi szép lett :Y samsung pro-ja fejbelőheti magát :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) fasirTTT válasza kmarkk22 (#10) üzenetére


fasirTTT
őstag

hú ez a fehér sem annyira gyerebe, DE a fekete, az mocskos jól néz ki, főleg azokkal a zöld számkiemeléssel :Y

(#15) bencurio96


bencurio96
tag

hűha, a fekete nagyon állat, bár mivel alcatel 0t-806-om van, tuti nem cserélem le, de akkor is baró

szerintem annak nem QWRETY-nek hanem QWERTY-nek kellene lennie az alcímben :B bocs a kukacoskodásért :)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#16) sdd2


sdd2
veterán

Nekem nagyon tetszik.Nem tudom mér de nagyon jó.Lehet veszek eggyet ha már normalizálódott az ára.Bevezetik és 4 hónapra már jó áron lesz.Remélem. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#17) GALARDO válasza kmarkk22 (#10) üzenetére


GALARDO
addikt

Tényleg szépek!

13:+1 ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Feketében nagyon pofás, abszolút tetszik! :K

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#19) tjb007


tjb007
nagyúr

Fekete színben nem rossz, a kör alakú gombok nem tetszenek, maga a rendszer viszont fürgének tűnik.

(#20) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez egyébként most akkor melyik rendszer? A régi rendszert elővették, leporolták, rárakták ezt a felületet, és kész?
Amúgy nekem bejön az a kék. Egyedi... :) De én már "butát" nem vennék.

(#21) mrlujoak válasza tjb007 (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

...itt a vidi is, csakhogy tudjuk miért is fürge :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) RaveForce válasza mrlujoak (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

szerintem ebben a kék színben a legjobb, pont ettől extravagáns, egy kis színt visz az unalmas megszokott fekete fehér telefonok világába, plusz jol harmonizál az UI színvilágával, ilyen szép kékben egy arc...hmm :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) mrlujoak válasza RaveForce (#22) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egyet értünk, nekem is a kék jön be leginkább.

Van a youtube-on egy pink is, de azt inkább nem linkelem, mert még a végén valaki bemószerol a modiknál, hogy közösség elleni izgatást követek el épp...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) r4z


r4z
nagyúr

Hiába, a Sony Ericsson még mindig gyönyörű telefonokat csinál. Ha a QWERTY jól sikerül, kiváló cucc lehet :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) kmarkk22 válasza RaveForce (#22) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

élőben téll nagyon szép a kék, de képeken :S

(#26) draco31


draco31
veterán

Az S302 volt ehhez hasonló kék színben, de az kicsit sötétebb volt nem?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#27) r4z válasza draco31 (#26) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen, nekem is az S302 jutott eszembe, de annak mélyebb a kékje.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#28) janes74


janes74
senior tag

Az a kék brutál.Tetszik. :K :K

(#29) rep3at


rep3at
őstag

Ha kedvező áron lesz akkor vinni fogják mint a cukrot, második telefonként nekem sem lenne rossz a Cedar helyett.

Forward thinking. كرر

(#30) mrlujoak válasza rep3at (#29) üzenetére


mrlujoak
veterán

...én is remélem, hogy jó áron lesz. Pláne, hogy az érintőkijelzős, széttolhatós nagytesója a txt pro is az olcsóbb szegmensbe érkezik...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) amanoba


amanoba
őstag

A gombok alapjan a htc snap ugrott be elsore.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#32) alamuszi


alamuszi
senior tag

Remélem itthon lesz és nem magas áron, mert akkor kell. :)

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#33) Sztif


Sztif
aktív tag

gyaaaa. Nagyon tetszik! Már anno a C3-on gondolkodtam, mert akartam qwerty-s telefont. De ez feketében elég korrekt! Talán még a kék is, majd élőben megskubizom. :K
Hajrá SE! :C

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#34) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Vajon lesz autofókusz a kameráján....?
Egyébként tetszetős, ha szeptemberig kellően alacsony árazással elérhetővé válik elgondolkodom rajta.

(#35) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Végre az se is beállt a sorba a qwerty vel.Nekem tetszik a cucc. :R A kék meg kifejezetten. :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#36) NoMagix


NoMagix
addikt

A formával jól betaláltak!
Valamiért nekem is tetszik ez a kék! :D

(#37) mrlujoak válasza Lajdzsi (#34) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem. A nagyobbik tesó (txt pro) is 3,2-es FF...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) luw2win válasza plus44 (#2) üzenetére


luw2win
őstag

Haha, nekem a kek nagyon bejon :D de lehet amikor ki kellene adni a penzt akkor megfontolnam :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#39) tommjee


tommjee
senior tag

320x240 Miért ilyen kicsi a felbontása és miért ilyen kicsi a kijelző?

(#40) stevve


stevve
nagyúr

Akkor már inkább drágábban BlackBerry. :U

(#41) tommjee válasza stevve (#40) üzenetére


tommjee
senior tag

Hát kb ! Azért a BB majdnem csak ilyeneket gyárt van egy két kivétel de akkor is :)

Mondjuk BlackBerry-t még nem próbáltam :)

(#42) somogyi23 válasza tommjee (#39) üzenetére


somogyi23
csendes tag

ebben a kategóriában ez nem számít kicsinek...

(#43) stevve válasza tommjee (#41) üzenetére


stevve
nagyúr

Én sokáig használtam több típust és ezeken volt a legjobb a gépelés eddig. Kiválóak és bár sokan szidják a szoftvert, mert nem elég modern, nekem az is megfelelő volt.

(#44) fateless válasza tommjee (#39) üzenetére


fateless
veterán

Látom, sok ilyen készüléket láttál már...

Ez a méret a szokásosnál nagyobb. A felbontása nem olyan nagy, de a mérethez szerintem elegendő (nem gyakori a 2,6" esetén a 240x320-nál nagyobb felbontás).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#45) cefre00


cefre00
tag

Én elfogadnám...szerintem rendben van a cucc. :C

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#46) Schmidi


Schmidi
tag

Ez nagyon jóóóó! :C
Eddig a mini pro volt a favoritom, de ez is nagyon bejön.
Csak így tovább SE!

(#47) tommjee válasza fateless (#44) üzenetére


tommjee
senior tag

Nokia E61i 320x240 pixel 2,8 hüvelyk és 2007-es készülék ! Sokkal jobb lenne egy nagyobb kijelzővel !

Vagy nézd meg ezt !

Szerintem akkor is kicsi a a 240x320-es felbontás

(#48) GyéBen válasza tommjee (#47) üzenetére


GyéBen
tag

Azért zárójelben megjegyezném, hogyha a TXT kijön maximum feleannyiba vagy esetleg csak harmadannyiba fog kerülni, mint a ChaCha. Érted? Ez a telefont egy másik célközönségnek szánják, nem Nokia meg HTC fanoknak.

(#49) mrlujoak válasza tommjee (#39) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kicsi?!

Nézz vissza egy kicsit a múltba, és láthatod, hogy pár éve (mikor még nem robbant be a tapimobil divat) az átlag közepes és felsős! mobilok 2,2"-2,4" és 2,6"-os kijelzővel jöttek piacra. Akkoriban súlyos tízezrekért.

Most a piacon van pl a Spiro 2,2"-on 240x320-as azaz QVGA felbontással.
De a Cedar is ilyen, sőt a Zylo is 2,6".os QVGA kijelzővel van a piacon.

De, hogy tovább menjek, a tapis nem okos Yendo is 2,6"-QVGA!
Mitöbb, a kategória termtő Xperia X10 mini és mini pro is 2,55"-on QVGA felbontással... :K

Szóval ezek fényében egyáltalán nem kicsi sem a fektetett kijelző, sem annak felbontása, ebbe az alap új SE-ba!
A nagyobbik tesójában - ahol egy nagy érintőkijelző van - a txt pro-ban is egy 3"-os 240x400-as kijelző van...

A Sony Ericsson txt ára - és kategóriája - egyáltalán nem az E61i és a Cha-cha... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#50) fateless válasza tommjee (#47) üzenetére


fateless
veterán

Ezen kívül hozhattad volna még az E61-et, mellesleg 3"-osak a készülékek.Ez pedig még inkább azt támasztja alá - önmagad ellen hoztál példát -, hogy a kisebb fizikai méretű kijelzőn ugyanolyan felbontás kifejezetten jó.

Egyébként még BB-ket is hozhatsz példának, hogy azok némelyikében nagyobb a pixelszám. De a nagy kérdés, hogy a számokkal akarsz vagdalózni, vagy esetleg láttál már (ne adj Isten, használtál már) ilyen készülékeket ilyen felbontással. Amennyiben ez utóbbi kérdésre igennel tudnál válaszolni, már nem is lenne miről beszélnünk...

Azért arra kíváncsi lennék, vajon hány cég gyártana fektetett kijelzővel mondjuk 3 vagy 3,2"-os modellt, ami talán már nem lenne kicsi neked. Szerintem egyikük sem követne el ilyen hibát, mert nem vennék a készülékeket, ugyanis egyszerűen túl széles lenne.
Van néhány álló kijelzővel szerelt qwerty telefon (Moto-nak több is), de azok is csak réteg-telefonok, amik jóval drágábbak.

Próbálj ki néhány ilyen készüléket, utána mondd azt, hogy kicsi a mérete. :K
Addig persze nyugodtan lehet számodra kicsi a 26" és a qvga felbontás (nem kell, hogy mindenkinek jó legyen), de a nagy kérdés, hogy pontosan mire is akarod használni a készüléket, mivel lehet, hogy egy teljesen más felhasználási módot akarsz ebbe a készülékbe erőltetni.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.