Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) badacsony


badacsony
őstag

Kicsit hosszú meg angolul van ( :)) ), de érdemes elolvasni :K ;)
Someone needs a wakeup call…

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#52) copin válasza badacsony (#51) üzenetére


copin
őstag

Jajmár! Ez akkora badarság. Alap a közgázon hogy az erőforrások végesek, vagyis nem lehet egy tolvonással váltani stratégiát, mert ahhoz hogy adni tudjunk, valahonnan el kell vennünk valahonnan. (az utolsó 2 mondatrész Hitlertől van, de szvsz axióma).

ahhoz

[ Szerkesztve ]

(#53) badacsony válasza copin (#52) üzenetére


badacsony
őstag

Nem is egy pillanat az egész, a folyamat nem most kezdődött, remélhetőleg (megerősítetten) Q4-ben látható jelei lesznek. A cél: modelldarabszám-csökkentés, de azok innovatívabbak, értékesebbek, versenyképesebbek legyenek. A Nokia-féle másolósdi az utóbbi másfél évben már nem jött be, mert kevés jó felsőkategóriás telefont dobtak piacra, amelyek hozzájárultak volna a többi eladásához. (A legkeresettebb, piacnövelő low-end készülékekből sem volt túl sok.) Nem lesz szükség annyi alkalmazottra (innen (is) vesznek el), ezért (+ a költségcsökkentés miatt) elküldenek 2000 embert. (Nem véletlen, hogy a legtöbbet a svédektől, akik kényelmesre vették a figurát. A korábbi elnökváltás - Flint -> Komiyama - is ezt igazolja.)

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#54) erdoke válasza copin (#52) üzenetére


erdoke
titán

Fókuszálni kell, nem pedig ontani azonos márkanévvel több tucatnyi, teljesen más szegmenst célzó telefont, aztán jól összezavarni a vásárlókat. Én pl. már rég nem tudom követni a SE modelleket a csúcskategórián kívül, pedig nagyjából figyelemmel kísérem a történéseket.
El kell végre dönteni, hogy mit képviseljen a CyberShot és mit a Walkman, mit szeretnének az üzleti felhasználóknak kínálni, aztán szépen megfelezni a kínálatot. Ez nyilván nem megy egyik napról a másikra, és kell hozzá költséget faragni is, de el tudom képzelni, mennyi léhűtő okoskodta ki eddig ezt a rengeteg tök egyforma belsejű telefont. Nekik asztalaviszta, aztán amikor majd felfelé megy a szekér, lehet megint okosan bővíteni. Ha baj van, általában a legjobb megoldás a fókuszáltan előre menekülés. A legnagyobb gond akkor következik be, amikor a végsőkig tagadják, hogy egyáltalán baj van, és folytatják az értelmetlen (gyakran lineáris) termékbővítést, ami valódi versenyképes terméket nem igazán hozn, viszont jól összezavarja még az addigi stabil, márkahű vásárló bázist is.
Szerintem innen még nem túl nehéz a visszaút, de keményen kell lépni.

A legjobb aláírás a héten

(#55) joey04 válasza erdoke (#54) üzenetére


joey04
titán

Ámen. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) #95590400 válasza erdoke (#54) üzenetére


#95590400
törölt tag

...so say we all...

(#57) androcles válasza erdoke (#54) üzenetére


androcles
tag

:K

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#58) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

A külseje megnyerő... :K

(#59) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Håt kerestem a neten vörös-fekete kivitelben de egyåltalån nem talåltam, a gombokròl meg azt gondolom hogy nem jobban hasznålhatòbbak mint a T650-nél, tul közel vannak de lehet hogy a megnövelt felületük miatt kellemes tapintåst nyùjtanak. Fixfokusszal meg a T650-el is gyönyörü képeket lövök és 5 méteren kivüli tåvolsågoknål mindig a fixet hasznålom, a fixfokuszos kameråknål akkor üt be a bibi amikor egy dokumentumot szeretnénk lefotòzni, egy A4-es lapot nem lehet ugy lekapni hogy olvashatò legyen, csak autòfokuszossal makrò mòdban, nagyvårosi környezetben (és nem csak ott) mindennaposak az ilyen dolgok, ha nem felejtjük el hasznålni nagyszerü segitség lehet egy autofòkusszal felszerelt mobil

Cseberből vederbe

(#60) papi77 válasza LEFTHORSE1 (#59) üzenetére


papi77
addikt

Én is csak itt láttam a vörös-fekete verziót.

Az első: NOKIA 1611

(#61) badacsony válasza LEFTHORSE1 (#59) üzenetére


badacsony
őstag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#62) LEFTHORSE1 válasza papi77 (#60) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Azt a mindenségit de jòl néz ki abban a szìnösszeålitåsban, van egy sanda gyanum hogy ezt a våltozatot nehezebben lehet majd beszerezni, ugy érzem ez siker telefon lessz, sokaknak fog tetszeni. Badacsony, kösz a képeket!

Cseberből vederbe

(#63) badacsony


badacsony
őstag

képek

demo tour

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#64) AMD Power válasza badacsony (#63) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet ,hogy nincs benne AF meg csak 2" a kijelző de az nem is kérdéses ,hogy királyul néz ki. :R

(#65) papi77 válasza AMD Power (#64) üzenetére


papi77
addikt

Szia AMD Power,látom neked is tetszik a tel. :C

Az első: NOKIA 1611

(#66) AMD Power válasza papi77 (#65) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nagyon király lett. Egyre jobban vonzódok a fém telokhoz. :K

(#67) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a telefon nagyon komoly.

(#68) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Így képeket valóban gyönyörű,remélem nem torzítanak,és a valóságban is ilyen jól néz majd ki.

/\/0zb3/27

(#69) AMD Power válasza --Nozbert-- (#68) üzenetére


AMD Power
titán

Én legjobban a T303-ban csalódtam így. Képen nagyon baba volt. Élőben mint egy játék telefon. :(

(#70) Ricardo válasza AMD Power (#67) üzenetére


Ricardo
félisten

Nagyon szép :R Megnézném élőben.

(#71) AMD Power válasza Ricardo (#70) üzenetére


AMD Power
titán

Hol? :B

(#72) Ricardo válasza AMD Power (#71) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezért van feltételes módban. ;)

(#73) Ricardo


Ricardo
félisten

(#74) AMD Power válasza Ricardo (#73) üzenetére


AMD Power
titán

Remélem hamarosan a piacra kerül és hoz egy kis "sikert" az SE-nek. :R

(#75) silentkiller


silentkiller
senior tag

T700 SAR - 1.55 W/kg (10g)

ez azért jobb, mint a T650-es 1.80 W/kg értéke... :(((

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#76) tween


tween
őstag

(#77) --Nozbert-- válasza tween (#76) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Na,nem is olyan vészes kezdésnek. :K

/\/0zb3/27

(#78) Archer


Archer
őstag

Sztem nagyon jól néz ki de tényleg sokkal jobb lenne egy jack-el mint ezzel a hülye gyorscsatlakozóval ami ráadásul csomószor kontakthibás is lesz. Az AF hiánya meg igen is zavaró, legalább a T650 tudását érje el ha már túl nem is lépi. Legközelebb mi lesz, kihagyják mondjuk a bluetooth-t aztán csak infra lesz :F Visszafelé fejlődik a SE vagy mi van :F A 200 euró is jól hangzik csak sztem lesz abból több is mire ideér. T650-em van, jó ötletnek tűnt feléleszteni a T szériát de nem így.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#79) mrlujoak válasza Archer (#78) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez a modell a Samsung U800 "ellenfele" hasonló kialakítással, tudással, fizikai és fémes megjelenési paraméterekkel.
Mindkét modell 2"-os kijelzővel, és 3.2 megapixeles fixfókuszos kamerával érkezik.
Ezen felül a T700 minőségi külső sztereo hangszórókkal bír, zenei téren is helytáll, hisz az élmény MegaBass mélyhangkiemeléssel az igazi.
Az U800 megkapta az ajánlott plecsnit, főképp a teszt írásakor elérhető, 50 ezer forintos áráért.
Ehhez képest ennek a modellnek a bemutatkozó ára kapásból 55-60 ezer forint körül alakul, ami felettébb jónak mondható, hisz az U800 a teszt keletkezésekor már több hete kapható volt, ráadásul szolgáltatói kínálatban is megjelent. :)

Nekem van két alsó, és egy oldalsó kialakítású Fast Portos mobilom, mindegyiket használom, és kontakthiba még nem volt. Igaz, nem is kenem be lekvárral - mint ahogy azt a volt kolis lakótársam tette. Ő reggelizés közben ráejtette a telót (W910i) a lekváros kenyérre, majd felületesen letörölte. Napokkal később átjött hozzám, és panaszkodott, hogy sz@r a csati, meg a slide.
Persze miután mindezt kipucoltam, tökéletesen működik... :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#80) Ricardo válasza mrlujoak (#79) üzenetére


Ricardo
félisten

W910i jam edition :DD

(#81) Archer válasza mrlujoak (#79) üzenetére


Archer
őstag

Hát én sem lekvározom sőt még mézet sem kenek rá de szerintem ezek a telefon oldalán lévő csatlakozók nagyon ratyin vannak megoldva. Az a két kis műanyag pöcök ami a füleseken van, nem tudja normálisan megtartani azt a bumszli csatlakozót és nekem ha pl. egy szűkebb zsebben van, mondjuk farmerban, sz@r lesz a kontakt.
Persze lehet h. csak vennem kébe egy deszkás nacit és máris minden megoldódna :)

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#82) copin válasza silentkiller (#75) üzenetére


copin
őstag

A sugárzás egészséges. ;]

(#83) adamberg


adamberg
csendes tag

Szerintem azt kellene inkább figyelembe venni, hogy mit tud és azt mennyiért kínálják. Ha valaki egy profi fényképezőgépet akar 50000,- Ft-ért venni telefonba építve az nagyon el van tájolva. Ha én vennék egy fényképezőgépet, akkor az olyan lenne, hogy kb 80000,- Ft-ba kerülne.

A T700-as egy TELEFON és lehet vele telefonálni, sms-t írni, 8 gb-ig bővíteni, gyakorlatilag egy Sony Ericsson walkman és ha kell akár fényképezni is (nekem jelenleg Nokia 6230i van és annak a kamerája 1,3 mp-es, de szerintem egy telefonba az is tökéletes).

Úgyhogy amint kapható lesz - nem csak kártyafüggetlenül -, ezt csak ajánlani tudom, mert azt tudja, amit egy halandó igényel, gyönyörű és szerintem 45000,- körül lehet majd kártyásként venni.

(#84) Mamuska


Mamuska
őstag

Tesztelték a mobilportálosok, és mint kiderült sokkal gyengébb képeket lehet vele lőni, mint az u800-al. A képek elég becsapósak, mert nem sok fém van a telón, egyedül a fekete részek vannak fémből, persze a soulról azért nem spórolták le. A soulban van 1gb beépített memória, és az ára is alacsonyabb, egyértelműen jobb és érdemesebb azt venni.

(#85) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Igen, tudjuk, istentelen sz@r a SE...
Vegyél csak Samsungot, aztán kínlódj a Java "támogatásával" :W

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#86) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Engem is a Java-kezelés tart vissza a Samsungtól,pedig nekem az nagyon fontos a SkriDict szótárak miatt. Nem is beszélve az átláthatóbb menükről...

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#87) AMD Power


AMD Power
titán

Ma volt alkalmam megismerkedni vele közelről is. Nem rossz de valahogy nem éreztem azt ,hogy ez "kell" nekem van ilyesmi.

(#88) FraFer


FraFer
tag

Ugyanúgy gondlom, ahogy az előttem hozzászóló. Szép (bár nekem túl vékony), elfogadható az ára, de kevesebbet tud, mint az elődje(?), a T650, valamint igényességre is messze van tőle (ami nem nehéz, mert külsőre az egyik legszebb telefon számomra a T650), ráadásul engem, mint hajdan volt T610 felhasználót és imádót :), csak kissé emlékeztet rá. :(( Ami viszont mellette szól, az a nagyon kényelmes gombok, illetve jelenlegi ára: SE márkaboltban jelenleg bevezető áron 40 ezer forint függetlenül, vagyis hasonló áron kapható most, mint a jóval hamarabbi modell T650, noha az is igaz, hogy nem jár hozzá messze olyan igényes alapfelszereltség. A nekem túlzott vékonysága mellett, ami még nem tetszett az az, hogy csak részben (félig) fém a készülék háza, nagyon érezhetően műanyag az amúgy képről fémesnek tűnő alsó, ezüst rész (pont a telefon felső része, a fekete rész a fém meglepően). összességében jó vételnek gondolom, ha valaki egy kissé lebutított, de szép és azért igényes telefont szeretne jó kezelhetőséggel, de aránylag jó áron azért.
(Én sok funkciót nem használok ki, viszont a videóhívást pont igen, ezért nekem elég nagy csalódás, hogy nincs előlapi kamera, pedig 3g-s a telefon, de tudom, hogy sokakat ez nem érdekel.)

(#89) CHABOBLADE


CHABOBLADE
csendes tag

Sziasztok! Nekem olyan problémám van, h flash téma berakás közben kitöröltem valamit.
Probáltam volna szofverfissíteni, de sajna azt irja ki a program h nem áll rendelkezésemre friss szofver. Így nem tom használni a telót mert bekapcsolásnál ezt irja: konfigurácios hiba kérem forduljon a............ Segítségetek kérném a problémám megoldásában.

(#90) sdd2 válasza CHABOBLADE (#89) üzenetére


sdd2
veterán

Mikor kiírja hogy nincs új szoftver felajánlja hogy régi szoftver újratelepítése. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#91) CHABOBLADE válasza sdd2 (#90) üzenetére


CHABOBLADE
csendes tag

Sony Ericcson Update Service 2.11 nekem nem ajánl fel semmit. Segítenél mit tegyek? THX

(#92) sdd2 válasza CHABOBLADE (#91) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor szervíz.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#93) Donda


Donda
csendes tag

sziasztok
következő a problémám, hátha tud valaki segíteni: sony ericsson t700-as telefonról van szó. most húztam újra és updateltem a rendszert rajta, de a hiba ami miatt ezt csináltam, nem javult meg.
a telefon nem hajlandó hangot kiadni ha hívnak, illetve sms-t írnak (egyébként van fotóhang, billentyűhang stb., tehát a hangszóró működik). úgy van beállítva, hogy csörögnie kéne, de nem hajlandó a frissítés után sem.
ha valakinek van ötlete, írjon, mert én már nem tudok újat kitalálni.
köszi előre is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.