Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ha autofocus is lenne benne akkor tényleg jó lenne
kiváncsi vagyok az árára..

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nagyon jól néz ki. A kijelző viszont borzalmas. Ezek a centis kihagyások minden oldalán... Simán belement volna egy 2.2-2.4"-os kijelző is szerintem. Az fixfókuszt inkább hagyjuk... :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) James Bond™ válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


James Bond™
tag

Szerintem így is jó. Bár tényleg elférne egy nagyobb kijelző és az autofókusz!

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#4) alex89


alex89
senior tag

Sony-ék lassan minden szériából "kispórolják" az autofocus-t :O ,kezdték W szériával ,most pedig már a T-ből is kihagyták.A vége lehet.az lesz ,hogy csak a K és a C szériás modellekben található majd meg ez a funkció :F

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Szép, de ez a kijelző sovánka. Az autofókusz hiánya is elkeserítő. Ebből sem nézem ki a nagy sikert.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) Mamuska


Mamuska
őstag

Ilyen picsányi kijelzővel mit akarnak, na mindegy. A t650-ben leagalább van AF.

(#7) joey04


joey04
titán

Ez is megvolt, bravo SE! :(((
Jöhet a következő...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Retro kamera, modern külső.

(#9) papi77


papi77
addikt

Mindenesetre a T650-emnél jobban néz ki...
Símán lecserélném rá!

Az első: NOKIA 1611

(#10) Jadro válasza eldiablo (#8) üzenetére


Jadro
veterán

Egy kis marketinggel ki lehet hozni hoyg a kamera az jó, mert a retro az ugye tredni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11) kaller1 válasza Jadro (#10) üzenetére


kaller1
veterán

A marketingesek kenjék a hajukra a retrót.... :W Ilyen hozzáállással hamarosan a Motorola sorsára jutnak szvsz... :U

.::> <::.

(#12) vosimo


vosimo
aktív tag

FF...ááá... pedig nagyon jól néz ki!

(#13) Ricardo válasza alex89 (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Viszont van benne megabass (ennek örülök), pedig nem is W kategória. Még jó hogy az volt a terv hogy átláthatóbbá teszik a számozást. :D

Tetszik, de a kijelző lehetne nagyobb.

(#14) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Gyönyörű ez a mobil!! :R Bár én személy szerint egyáltalán nem látom benne a T610 formavilágát. A külső pedig minden bizonnyal el fogja adni,mert minden hozzá nem értő vásárló azt nézi,hogy hány MPx,nem azt h van benne AF...

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#15) badacsony válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


badacsony
őstag

~270 euro

Élő képek: [link].

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#16) copin válasza joey04 (#7) üzenetére


copin
őstag

Kivételesen megértelek. Ez a kijelző a prémium telóknál nem segíti a cuccot hogy uniqum legyen.

(#17) Bibby válasza badacsony (#15) üzenetére


Bibby
addikt

Élőképen kinéz vagy 1,5"-os kijelzőnek... kár, pedig azon kívül tetszetős.

Ελευθερια η θανατος

(#18) Khaal


Khaal
őstag

Nem igaz, hogy SonyEricssonnál nem veszik észre a vevői igényeket...
Kinézetre nagyon bejön ez a telefon, végre van benne normális kihangosítás, erről szerencsére a fotófényt se hagyták le, de ez a kijelző egy ilyen széles készülékbe? Főleg ezzel a színösszeállítással néz ki hülyén, hogy két fekete keret fogja körbe.
Ugyanez a telefon autofókusszal, 2.2" vagy 2.4"-es kijelzővel, miniusb, microsd, 3.5 jack és nem igazán tudnék belekötni.
Főleg így, hogy a T650-ben is autofókuszos kamera volt...

(#19) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ha én akkora veszteséget termelnék mint a SE,sokkal ádgondoltabb tlókat dobnék piacra.
Mert ennek a tellának ebben a formában sok értelme nincs.

(#20) Dr.Anonymus válasza Vtwo (#19) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Vtwo:
ebben a "formában" igen... :DDD
ezzel a tartalommal nem... :(((

badacsony:
kösz, ez így indulónak nem rossz, reméljük hamar lemegy 40 köré...

[ Szerkesztve ]

(#21) papi77 válasza badacsony (#15) üzenetére


papi77
addikt

itt azt írják,h 200 euró lesz!
Szerintem pedig nagyobb siker lesz,mint a t650! Naggyon jól néz ki :C

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#22) Dr.Anonymus válasza papi77 (#21) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez már jobban hangzana...

(#23) mark75


mark75
senior tag

Nekem nem jön be a telo.
Miért nem t610 telot csinálták meg,mostani belsövel,ha már annyira eröltetik :U

(#24) csakaloki


csakaloki
csendes tag

nah valahogy így kell kinéznie egy telefonnak... sztem gyönyörű. egyébként az autofocusról még annyit, hogy (bár nyilván nagyon hasznos meg minden) de egy jónak igérkező telefont (és it most nem elsösorban a t700-ra , hanem bármely gyártó bármely AF nélküli telója esetén) ha nincs AF akkor már számításba se veszi senki. Tényleg ennyire elsődleges szempont?

(#25) kaller1 válasza csakaloki (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Az,mert AF nélkül teljesen felesleges bele 3.2-es kamera.Sőt,még jobb lett volna,ha kamerát sem kap. :(

.::> <::.

(#26) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Erdekes ez az AF mania... Arra amire egy telefon kameraja kell (latsz vmit gyorsan lekapod) arra szerintem boven elég a FF is...
Én tök jol elvagyok az x700-m 1.3as FF kamerajaval, ha vmit normalisan szeretnek lefenykepezni fenykepezogepet hasznalok.

(#27) --Nozbert-- válasza kaller1 (#25) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Akkor,viszont tényleg bukna.

/\/0zb3/27

(#28) papi77 válasza kaller1 (#25) üzenetére


papi77
addikt

Az a baj,h túlzottan maximalisták vagytok :DD
A kamera egy telben,mostanában marketing miatt kell; a legtöbben a 3,2 mp-t fogják látni.
Ez a tel annyira jól néz ki,h biztos nem lesz bukta!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#29) androcles


androcles
tag

Nekem is tetszene ez a készülék, de tényleg inkább ne tettek volna bele kamerát, akkor is elfogadhatóbb lenne, mint 3.2 AF nélkül...(mi értelme?) - szerintem ezek hülyének néznek minden felhasználót (rá is csesztek). A másik vesszőparipám pedig az oldalsó védtelen, csupasz csatlakozó, mert ennél antipraktikusabb és ronda megoldást nehéz lenne kitalálni. Ez a telefon a SE problémáinak szinte egész tárházát felvonultatja ismét.: Kicsi kijelző, f@s kamera, csupasz, nem szabványos csatlakozó, optikavédelem hiánya, de legalább van jó hangszóró és odabass...
Ja, és majdnem elfelejtettem megköszönni az M2 bővíthetőséget :DDD !

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#30) Vtwo válasza androcles (#29) üzenetére


Vtwo
senior tag

Kb. erre gondoltam én is.

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nagyon baba. Nekem nem hiányzik az AF de illet volna bele!

(#32) <NewL>


<NewL>
addikt

Nekem tetszik,a kamerát lehetséges ,hogy nem fogják kedvelni,nem ilyet kellett volna belerakni. A külső kicsit nekem T610es meg a szin,csak modernebben.
De igy visszaolvasva meglesem már mégegyszer a kijelzőt! Hát tényleg ott vannak azok a kihagyások,de még igy is elmegy bő nyállal.:)
Már csak el kell találni egy jó árat. jó alacsonyt

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#33) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nekem tetszik - furcsa, h a T610-ben meg senkinek sem hiányzott annó az autókókusz... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) yorka


yorka
tag

Hát baszkikáim, mit akartok?!
Ez egy középkategóriás telefon, nyilván nem raknak bele mindenféle "hókuszfókuszt". Arra, hogy lekapd a gyereket a nagymamival, ez a kamera is tökéletesen megteszi. Ha ki akarjátok nyomtatni, akkor meg cseszhetitek az autófókuszos kamerátokat is. Ez nem egy fényképezőgép, hanem telefon.Ha mindenáron AF-os telefont akarsz, akkor találsz olyat is.

A csatlakozóval sem értem mi a gond. Szerintetek dobja ki mindenki a megvásárolt kiegészítőjét (hangfal, töltőállvány, kihangosító stb.). Ha saját fejhallgatót akarsz használni, akkor van hozzá átalakító.

Kijelző tényleg lehetne nagyobb, de nem hiszem, hogy a célnak ez ne felelne meg. Valószínűleg jó oka volt annak, hogy csak 2"-os kijelzőt kapott a készülék. Legvalószínűbbnek azt tartom, hogy az árát elfogadható szinten akarták tartani. Meglátjuk mibe fog fájni egy ilyen; ha 200 euro körül lesz, akkor igencsak megéri majd az árát.

(#35) Mamuska válasza yorka (#34) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor azt magyarázd meg légyszives ,hogy akkor miért nem képes a prémiumkategóriás telóiba sem 2"-nál nagyobb kijelzőt rakni, példa rá az c902 potom 80 rongyért. A w890 is 2"-os kijelzőt kapott és abba is basztak AF-et rakni holott az se olcsó. Egy AF 100 forintos alkatrész ezen kell spórólni? Minden mobilos oldalon lehuzzák őket a csatlakozók miatt, a nokia már 30 rongyos telóba tesz 3,5 csatit, meg szerintem kibaszott undorító ott oldalt. A másik meg ,hogy miért nem képesek bevezetni a microsd kártyát holott szinte minden másik márkával kompatibilis lenne de ha veszel egy SE-t akkor még erre is basszál ki pénzt. A samsung g600 40 rongy és a képei még egy két év múlva is simán élvezhetők monitoron míg ez egy hányadék lesz hozzá képest, de itt az lg kc550 még jobb paraméterekkel mint a samsung és az is 40 ezer.

Maradjunk a fémnél, mire ez megjelenik a 6500 classic már egy éve a piacon lesz és valószínü hogy sokkal olcsóbb lesz, holott ugyanannyit tud, de itt a 6500 slide ami szinte mindenben jobb és az is olcsóbb lesz. A samsungnál meg ott az u800 soul ami már megjelent egy két hónapja de év végére mire ez a fos kijön annak is mérsékeltebb ára lesz.
Fől lehetne sorolni vagy ötven jobb alternatívát.

(#36) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Kezd most ez egy kicsit ciki lenni. Én a SE helyében nem mernék bejelenteni AF nélküli telót vagy bármit amiben ez vagy az nincs. Most esetleg jöhetne egy olyan, amiben minden benne van ami a konkurenciánál is. Rájuk férne, meg ránk is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37) Petíció


Petíció
csendes tag

Miért nem lehetett volna egy olyan telót csinálni, ami megtartja pl a t650 jó tulajdonságait, és némi pluszt hozzátenni? Pl vga 30 fps videót. Ezt egyre több készülékben megtalálhatjuk. Ezzel a normálisabbnak tünö billentyüzettel, normális videóval, af-el én is beneveznék rá, de így úgy látszik tovább kell várnom a számomra tökéletes telefonra.

(#38) papi77 válasza Mamuska (#35) üzenetére


papi77
addikt

Ezt magyarázd meg a feleségemnek,aki pont az általad említett két tel közül az egyiket akarta, a hétvégén megvetetni velem.De amikor meglátta a T700-at piros-feketében,akkor már az kellett neki,és azt mondta,h inkább vár + bemegy egy hetet túlórázni,csak azt vegyem neki!
Úgyhogy akinek tetszik ez a tel,annak hiába írod le + mondod,h nincs atófókusz + más lényegtelen izék stb...úgyis ezt veszi+ ( főként annak a tudatában,h 200 euró lesz a kezdőára)

Az első: NOKIA 1611

(#39) androcles válasza papi77 (#38) üzenetére


androcles
tag

Látod ez a baj! Tetszik, és ez az első szempont, ezért lehet eladni minden sz@rt az embereknek, és 270 Euro indulóárért ne legyen szar, meg 200 -ért se, mert van jobb!

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#40) androcles válasza Mamuska (#35) üzenetére


androcles
tag

Teljesen egyetértek veled, és jó az is, hogy valaki észérvekkel támasztja alá a hozzászólásait.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#41) papi77 válasza androcles (#39) üzenetére


papi77
addikt

Arra nem gondolsz,h ami neked szar,az másnak nem?
Nekem is autófókuszos telem van,de még 10-et sem fényképeztem vele!
Nincs rá szükségem,+ 2 inch-nél nagyobb kijelzőre sem,+ wifi-re sem,+ 3g-re sem!!!Ha neked erre van szükséged,akkor ez nem a te teled!!!Vegyél másikat,és abban a topikban a helyed... :)

Az első: NOKIA 1611

(#42) androcles válasza papi77 (#41) üzenetére


androcles
tag

Erről beszéltem az előbb, amikor Mamusnak bókoltam! Szeretem az észérveket, de Te egyet sem írtál! Neked is szép napot!

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#43) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Mit tudunk a kijelző anyagáról? Megkapta a T650 edzett üveg kijelzőjét? És a mem kari kivülröl cserélhető vagy a hátlap levevése után lehet cserélni?

Cseberből vederbe

(#44) papi77 válasza LEFTHORSE1 (#43) üzenetére


papi77
addikt

Valószínű,h az SE az új számozás szerint,ezt a középkategóriába szánja.Arra lehet következtetni,h lesz T900-as sorozat is,és valószínűleg abban lesz majd olyan kijelző,mint a T650-ben! Igen ebben már kívűlröl lehet cserélni a memkarit.
Az is valószínű,h a K750-nél jól bevált legjobb "ár-érték" tendenciához térnek vissza.
Majd +látjuk... :U

Az első: NOKIA 1611

(#45) joey04 válasza yorka (#34) üzenetére


joey04
titán

Hát "baszkikám" még jó hogy nem mindenki így gondolkodik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) --Nozbert-- válasza joey04 (#45) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Sztem tök igaza van yorka fórumtársnak. Akinek ez a telefon nem elégíti ki az igényeit,az ne vegye meg. De tényleg nem mindenkinek van szüksége jackre,meg profi kamerára.

/\/0zb3/27

(#47) joey04 válasza --Nozbert-- (#46) üzenetére


joey04
titán

nem mindenkinek, de ebből a modellből hiányzik.ne legyen benne kamera aztán kész.azt előbb megértem mint azt hogy 3mp mellé nem raknak AF-t.ez idiótaság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) papi77 válasza joey04 (#47) üzenetére


papi77
addikt

Asszonynak jó lesz :DD

Az első: NOKIA 1611

(#49) --Nozbert-- válasza joey04 (#47) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,így aztán tényleg a hajamra kenhetem a 3 megapixelem. :(((
De gondolj bele,a sok tudatlan vásáró csak azt látja,hogy "húú,3 MPx,az igen,az nem semmi!!" Mégiscsak vonzóbb,mintha nem volna benne kamera egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#50) gizda válasza papi77 (#41) üzenetére


gizda
senior tag

akkor ez nem a te teled!!! :DDD

szép ez a telefon AF-ről meg annyit anélkül is lehet jó képeket csinálni de ez nem arról szól a SE-nek hanem a DESIGN-ról ugyanúgy mint a T650 :R

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.