Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kristoof92


kristoof92
tag

Hát a SE-t ismerve nem lesz olcsó egyik sem :(((

(#2) bolondember válasza kristoof92 (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pláne így:
"és az alapcsomagjában sztereó Bluetooth fülhallgatót is kínáló Aino"

:F

Kíváncsi leszek erre a két cuccra nagyon (bár, használva-ismerve az S60v5-öt... :((( )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Móci


Móci
addikt

Hirtelen reménykedtem, hogy valami középkategóriás, megfizethető készülékpáros jön, de úgy nézem, hogy a drága vonalt erősítik. Kár...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Atlantis válasza bolondember (#2) üzenetére


Atlantis
veterán

Az Aino-ban nem az lesz.

Én kíváncsi vagyok ezekre, az utóbbi évek legéletképesebb SE telefonjainak tűnnek. Vajon az Aino mindenhol kap BT headsetet? Miért érzem úgy, hogy itthon nem fog járni hozzá? Meg ha jár is, vajon melyik? Mag ha jár is, lesz mit kilopni a csomagból a zugGSM-eknek. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) jooker82


jooker82
nagyúr

Árat tippeljetek már??? 120E ft???
Ha jól tudom a video vga/640x480/ ba vesz fel...mennyi fps-el???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6) bolondember válasza Atlantis (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja, azt tudom, h a kistesóban "zárt hazai" lesz... :K

Viszont a BT-HS megléte? Hát.. Nem csodálkoznék, ha nálunk (és még keletebbre) "kimaradna" a csomagból... Vagy ha benne is lesz, kicsit megnyomja szvsz az árát - meredek lenne közel azonos áron nyitna a két telefon! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) bope87


bope87
aktív tag

Hát ezekre nagyon kíváncsi leszek. Na meg az árukra :U

(#8) Atlantis válasza bolondember (#6) üzenetére


Atlantis
veterán

Horror áruk lesz, az tuti. Ha a w995 árát tekintem viszonyításnak, akkor meglepne, ha az Aino 140k alatt lenne hivatalosan, pláne ha tényleg adják vele a BT headsetet. Szerintem 20-25k még így lesz a különbség az áruk között, a Satio az okostelefonság és a 12MP+xenon miatt jó eséllyel drágább lesz 160k-nál. Kb. mint az Xperia.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9) HardSanyeee válasza jooker82 (#5) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Satio 30 fps, Aino papíron 25 fps viszont egyik oldal tesztje alapján csak 640x352-ben vesz fel videót, azt viszont nem tudom hány fps-sel.

(#10) kaller1 válasza Atlantis (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Én a Satio-nak kinézek egy 599 euro nyitóárat simán,és ugye nálunk erre az árra még rá lehet számolni pár okosságot. :)

.::> <::.

(#11) bolondember válasza Atlantis (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szarban vannak - mégis (mint Te) biztosra veszem, h olyan árakkal jönnek ki, mint az állat...

lásd Arena VS W995. Még mindig a walkman a drágább. pedig, hát, ö. na ja. :U

Ha kidobnák a Satio-t mondjuk 99k körül (nyitóár), a fél piacot letarolhatnák. Így meg... Ráadásul, Barcelonában bejelentve, október elején piacra dobva... :( hol a K+F részleg? :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) ent válasza Atlantis (#8) üzenetére


ent
őstag

1-2 hónapja olvastam vmelyik külföldi gsm hírportálon, hogy az SE nem akar nagy árakat helyből kiírni. Ennek fényében 140k körüli ára lesz sationak.
Két tény ami esetleg ezt a kedvező nyitóárat alátámaszthatja: 1. SE bajban van. 2. 1-2 highend elfajúlt árakat leszámítva a gyártók nincsenek elszállva ár terén (lsd:m8910).

Ha viszont ténylegesen 160k vagy nagyobb lesz induló ára, akkor megint csak vár a jó nép, hogy pár hét netán hónap múlva lejebb vigyék árát. SE addig is kakiban van amíg az árak normalizálódnak. (lsd:n97)

Spekuláció vége, thx.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#13) N-vidi-A válasza ent (#12) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ezzel egyet értek, jó készülék lehet, de az árral el tudják rontani nagyon könnyen! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#14) Atlantis válasza ent (#12) üzenetére


Atlantis
veterán

Az SE már régóta "kakiban van", mégis rendre túlárazza a telefonjait.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15) plus44


plus44
veterán

Nekem mind tetszik (érdekes módon, pedig nem vagyok egy nagy SE fan:D), de majd a teszt után kiderül mi, hogy, merre.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) nviktor7


nviktor7
tag

Hajrá SE, nagyon régen nem láttunk már igazi nagy durranást, ezek most nagyon ígéretesek. :C

iPhone 3GS 16GB White

(#17) bok92


bok92
addikt

Csoda, hogy még idén piacra dobják. :C Az áruk meg biztos szép lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Tetszik - de vajon mennyiért tetszeti magát a két masina... :U

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#19) Lirion


Lirion
addikt

Szerintem Satio simán 600 eur körül lesz, amilyen balfasz árazása van az SE-nek...

(#20) Mikikee


Mikikee
csendes tag

[link] nálunk Szlovákiában 599 euros áron lehet előrendelni

[ Szerkesztve ]

(#21) Viktor0610 válasza Lirion (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lottóznod kellene, azt hiszem. :D

Samsung Galaxy A54

(#22) Lirion válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


Lirion
addikt

Kaller pontosabban tippelt :)

(#23) Ricardo válasza Mikikee (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Nagyon sok :W

(#24) Viktor0610 válasza Lirion (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaz. Fogjatok össze, ketten csak összehoztok egy telitalálatot... :D

Samsung Galaxy A54

(#25) kaller1 válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Lottószámokat eltalálni picit nehezebb,mert abban nincs semmilyen logika... :)
Amúgy meg ha valaki figyelemmel kíséri a gyártók árpolitikáját,már a bejelentéskor tudhatja majd a készülékek nyitóárát. :K

.::> <::.

(#26) ent válasza kaller1 (#25) üzenetére


ent
őstag

A változás szelét érzem, remélem a remény lehellete. :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#27) AMD Power


AMD Power
titán

Várjuk már egy páran.... amit nem tudok viszont. DivX vagy avit lejátszik majd valamelyik? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28) HardSanyeee válasza AMD Power (#27) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Tudtommal nem, de Satio-nál ilyesmi baj nem lesz okostelefon lévén.

(#29) starwars56


starwars56
csendes tag

Én is nagyon reménykedem hogy nem lesz drága és minden tartozékot fognak adni hozzá mert én beakarok majd szerezni ebből egyet :)

(#30) G.FeT


G.FeT
tag

Nocsak. Október már nincs messze. Nem is csúsznak annyira sokat. :K
Én is várom már eme modelleket, kiváltképp a Satio-t. Nem mintha rögtön rohannék is venni egyet, csak nagyon kíváncsi vagyok.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#31) hegyesip


hegyesip
csendes tag

Sziasztok. Az igazat megvallva, én már eltemettem, elfelejtettem az SE-t, pedig 1989 óta folyamatosan először Ericsson párti, majd SE párti voltam, de miután a K850-et majdnem falhoz csaptam mérgemben / 3 hónapig volt nálam, ebből 2 hó állandó szervíz / áttértem a PDA-ra, jelenleg is egy HTC P3470 Pharost nyúzok, teljes megelégedettséggel. Egyetlen egy, számomra elfogadható készülékük volt az utóbbi időkben, a P1 ! Ezt 1 évig gyötörtem. Az X1-en hamar túladtam, útáltam, egy nagy mókusvakítás annyi pénzért.

Ezek után mit látnak szemeim ? Az SE honnan, honnan nem, hát nem feléled ? A fene se érti hogyan kapták így össze magukat /lehet, hogy 1-2 mérnököt loptak a Samutól ? Vagy ők mentek egy kis tanulmányi kirándulásra a konkurrenciához ? / de egy holt biztos, mintha igazi okostelefont látnék megjelenni tőlük ! Nos, ha ez így lesz, a Satio kedvéért még az iGÓ-ról is lemondok, feltéve, ha nem szállnak el az árakkal, mert elég szoros ám a mezőny és a rosszul beárazott SE nagy bukás lesz , mint az X1 idejében.

(#32) ent válasza hegyesip (#31) üzenetére


ent
őstag

"mintha igazi okostelefont látnék megjelenni tőlük" - hála symbian eladójának.
Ahogy mondod, az ár fog mindent eldönteni...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#33) Csabi95 válasza ent (#32) üzenetére


Csabi95
tag

nagyon kíváncsi vagyok rájuk.. valaki nem tudja mikor lesznek tesztelve? :DDD

(#34) hegyesip


hegyesip
csendes tag

Sziasztok ! Egy kérdésem lenne, olyan profitól, aki jobban otthon van az angolban mint én, hogy igazából mi a helyzet a Satio csomagolásával ? Egyik helyen plastikot emlegetnek a szaklapban, a másikon metalt. No most akkor mi a helyzet ? Fémborítású a kütyü, és akkor halleluja, tényleg spéci, vagy a szokásos, 12 egy tucat alapon, az a gagyi-tapi, ujjlenyomatokat gyűjtő, fröccsöntött műanyag ?

(#35) HardSanyeee válasza hegyesip (#34) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Műanyagból van, de ha valami fémből van azt látni. Esetleg a kamera fedője lehet fémből.
Az meg, hogy valami műanyag nem jelenti azt, hogy gagyi minőségű és azt se jelenti, hogy gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#36) hegyesip válasza HardSanyeee (#35) üzenetére


hegyesip
csendes tag

Ha ez is olyan sz.r-ból leszen, mint az ominosus X1, hát én 2 Ft-t sem adok érte ! Az én X1 -emet 2 hónap után vittem vissza, a stylus nyílása teljesen körberepedezett, sajnálattal közölték, hát ez sajna ilyen és kész ! Kivertem a biztosítékot először magamnál, aztán náluk, ordítottam mint az albán szamár, végül kicserélték, én pedig kb.1 hét után túladtam rajta sűrgősen !

(#37) Ricardo


Ricardo
félisten

A fórum olvasgatása közben belefutottam egy hozzászólásba. csak azért másolom ide, mert jó példa arra, mennyire "kiszámíthatatlan" a jövő :) SE és a symbian.

(#38) stadalax


stadalax
csendes tag

Hello,a Sationak 170e köröl lesz az ára ez köszömnhetően 12Mpx kameranak es nagyon jo op rendcernek(symbian es nokiatol lesz)

Az Aino kb 120e es higyetek el nagyon jo telefon stereo blth füllhalgatok alap felszereltcseg,nekem szerencsére már megvan :-)
És most készülök a Satiora. :DD

(#39) stadalax válasza Ricardo (#37) üzenetére


stadalax
csendes tag

Na ez nagyon téves INFO az uj SATIÓBAN lesz az S60 Symbian ! :K

(#40) stadalax válasza hegyesip (#34) üzenetére


stadalax
csendes tag

A Satio nsajnos nem lesz metal boritásu de igy legolab pihe könyő :C az Ainohoz képest na az igazi anygbol van de baromira nehez egy telefonhoz szerintem.

(#41) hegyesip válasza stadalax (#40) üzenetére


hegyesip
csendes tag

Nos, akkor az SE már megint félmegoldásokat erőltet !Egy kis fémmel megspékelve sokkal elegánsabb lenne, üzleti körökben is menőnek számítana ! A másik elcseszett dolog az a sz.r csatlakozó az oldalán !!! A régebbi SE-khez nekem is benne van a kocsimba a spéci, telepített kihangosító-töltő-tartó, de ehhez nem passzol, ráadásul pont középre rakták, az universalis tartók se jók hozzá, sehogy nem lehet azt a bufli töltőfejet csatlakoztatni, márpedig menetközben navigálva, töltés nélkül sz.rt nem ér az egész.
Nagyon végiggondolva a dolgokat és összehasonlítva az i8910 HD-vel tudásban, anyagban, árban, ha az SE nem megy le árban, nem kétséges a választásom, tízszer a Samu , ha már ennyi pénzt áldozok rá !!! Azt hiszem ezzel a véleményemmel nem leszek egyedül, nagy túrósbukta lesz a Satio az SE-nek !

(#42) stadalax válasza hegyesip (#36) üzenetére


stadalax
csendes tag

Csk azt nem értem hogy ha anyira sz.r az ericson akkor mirt érdekludc az uj telefonok utan miert nem mez at a nokiahoz pldaul.

(#43) hegyesip válasza stadalax (#42) üzenetére


hegyesip
csendes tag

Kedves stadalax ! Meg kellene tanulni tisztességesen /magyarul / olvasni, a sorok között is ! Én nem azt írtam, hogy sz.r az SE, jelenleg is van vésztartaléknak az íróasztalomban a pda mellett egy SE K800i-m, a lányomnak pedig K810i van, kb 2 év óta, nagyon szereti.
A Nokiát eleve, csípőből utálom, ezért nem kérek belőle. Ha egy kicsit visszaolvasol, írtam, hogy 20 év óta Ericssonos ill. SE-s vagyok tehát valaminek azért az utóbbi időben történnie kellet az SE-vel ahhoz, hogy egy ilyen régi fan mint én , a HTC felé kacsintgasson. A kritika pedig inkább építőjellegű, még ha neked nem is annak tűnik. Most számoltam össze, hogy a 20 év alatt 11 SE készüléket nyúztam, de ezek szinte kivétel nélkül a saját op.rendszeres, jól beváltak voltak. Lehet, hogy közel hatvanévesen több készülék volt már a kezemben, mint ahogy te az iskolában felszedted a jómodort, hogy kéretlenül és ismeretlenül bárkit is arrogáns módon kioktas.

(#44) stadalax válasza hegyesip (#43) üzenetére


stadalax
csendes tag

Ugyérzem hogy elegi tok magyarul olvasni ha nem is vagyok magyar de az irasaidbol semi jo nem éreztem a sonyericsson felé ad1
ad2 nem arogans vagyok föleg mert nem is ismerlek csak felvettem egy kérdes. talan neked kene tanulni olavsni a sorok között :K

(#45) stadalax válasza stadalax (#44) üzenetére


stadalax
csendes tag

Az igazat megvallva, én már eltemettem, elfelejtettem az SE-t, pedig 1989 óta folyamatosan először Ericsson párti, majd SE párti voltam, de miután a K850-et majdnem falhoz csaptam mérgemben / 3 hónapig volt nálam, ebből 2 hó állandó szervíz / áttértem a PDA-ra, jelenleg is egy HTC P3470 Pharost nyúzok, teljes megelégedettséggel. Egyetlen egy, számomra elfogadható készülékük volt az utóbbi időkben, a P1 ! Ezt 1 évig gyötörtem. Az X1-en hamar túladtam, útáltam, egy nagy mókusvakítás annyi pénzért.

Ha ez is olyan sz.r-ból leszen, mint az ominosus X1, hát én 2 Ft-t sem adok érte ! Az én X1 -emet 2 hónap után vittem vissza, a stylus nyílása teljesen körberepedezett, sajnálattal közölték, hát ez sajna ilyen és kész ! Kivertem a biztosítékot először magamnál, aztán náluk, ordítottam mint az albán szamár, végül kicserélték, én pedig kb.1 hét után túladtam rajta sűrgősen !

Nos, akkor az SE már megint félmegoldásokat erőltet
---------------------------------------------------------------------------------------
Ezt mint te irtad .

Na ha ebol kilehetne guberázni valami pozitiv akkor elnezest kerek !

(#46) Ricardo válasza stadalax (#45) üzenetére


Ricardo
félisten

"Az igazat megvallva, én már eltemettem, elfelejtettem az SE-t"

Bár most gödörben vannak, de temetni kicsit korai lenne még öket :U

(#47) zozoo83


zozoo83
tag

Te jó isten még mindig ennél a széles csatlakozónál tartanak, nekem ez már elég is hogy ne vegyem meg, kikopik, aztán nem érintkezik rendesen! Mért nem lehet szabvány csatikat rápakolni???? Jack, mini usb, ehhez már ész kéne...

(#48) nota bene válasza zozoo83 (#47) üzenetére


nota bene
csendes tag

Úgy ahogy mondod: ehhez ész kéne. Neked van, a Sony Ericssonnál senkinek nincs. De mondjuk például nézd meg Aino-t állványon. Szerinted melyik "szabvány" csatival lehet ezt megcsinálni?
Egyébként meg hány cég is van amelyek saját csatlakozókat (is) használnak? Sajnos ilyen a világ. Sok buta gyártó van és sok okos "szakértő". Egyébként a SE úgy látszik a microUSB-t fogja használni (X2)... nem a minit, mert talán a mini is kezd elavulttá válni. Mert tudjál róla van ilyen is.

[ Szerkesztve ]

(#49) HardSanyeee válasza nota bene (#48) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Erre igen egyszerű a magyarázat: a microUSB a szabvány, nem pedig a miniUSB. Legalábbis a mobiloknál így van.

(#50) ent


ent
őstag

Nem meglepő, egy pici lehúzó cikk. Már a sokadik: [link]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.