Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Godlike


Godlike
tag

Ez az első :DD
Egyébként szép V-ray render csak még egy kicsit állítani kéne mert nagyon szemcsés! :P

Godlike

(#2) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

olyan mintha egy a kijelzőre hajtható plexi lap zsanérjai lennének felül. Láttunk márilyet anno Sony kéziszámítógépeken. Lehet ez az első Windowsos SE gép?

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#3) ByB


ByB
addikt

Végre a Sony Ericsson rájött, hogy érdemes fejleszteni a jogdial-t, kíváncsi vagyok mit fog tudni a 2.0!?

Godlike - Szerintem ha V-ray render lenne, nem ilyen homogén lenne a szemcsézettség, de passz...

(#4) tween


tween
őstag

Na ezt már szeretem!
Nagy pecás lévén tudom,milyen nagy haszna van az orsógyártásban is az egyre jobban elterjedő magnéziumnak!DE!Nagyon fontos annak a felületkezelés!

(#5) papi77


papi77
addikt

szerintem ez nem valós tel!(OLED kijelző???)

Az első: NOKIA 1611

(#6) ByB válasza papi77 (#5) üzenetére


ByB
addikt

OLED kijelző >> LINK << persze ez még nem jelent semmit.

(#7) NagyMesterB válasza ByB (#6) üzenetére


NagyMesterB
tag

Te azért mégiscsak jobban értesz hozzá, szerinted lehet egy élő tárgyról ilyen fotót készíteni? Annyira műnek érzem a képet :F

Veszélyes lehet bemelegítés nélkül valaki más szemével látni a dolgokat.

(#8) ByB válasza NagyMesterB (#7) üzenetére


ByB
addikt

Láttam én már annyi mindent és az ellenkezőjét, hogy inkább nem mondok semmit. Elvi alapon van létjogosultsága ennek a telefonnak, a Sony Ericsson a megújult P-sorozat kapcsán sok készüléket lebegtet, nem is beszélve a HTC-vel közös projektjükre, de hogy ez most tényleg az egyik-e!? Ha jelennek majd meg újabb infók, elképzelhető... Én örülnék, ha az SE odarakná magát csúcs-okostelefon kategóriában is!

(#9) pikszel


pikszel
őstag

Kicsit erős lett a zaj utómunka a renderen...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#10) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

sztem mentalray és a Final Gather-ben kevés a Ray-ek száma... akkor is szokott ilyen szemcsés lenni (főleg az árnyékokon látszik...)

De addig is... várjunk... hátha kisül belőle valami jó kis üzleti csúcsmodell:)

Harrrr!!!!

(#11) Enjoy


Enjoy
addikt

Szerintem ez ki fog jönni!
Vagy legalábbis ehez nagyon hasonló... :)

► més que un club ◄

(#12) piqla


piqla
őstag

hazugsag, megtevesztes, illuzio

Szereted az állatokat?

(#13) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

szerintem is kijön valami hasonló. Egyedül P1-hez nem volt még szerencsém, a többi gépük nagyon tetszett, csak lenne már benne komoly processzor :F

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#14) Daweee


Daweee
őstag

PiXi :))
Újabb Alma-klón, az eredetinél csak jobb lehet :B Az oled-re is kíváncsi leszek :K

(#15) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, pofásnak tűnik a készülék... :K :B
Jogdial 2.0? Na, az vajon mit akat jelenteni? Mert a P910 jd-jénél nem nagyon van jobb, hová lehet ezt fejleszteni? szenzorosra? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) Daneeka


Daneeka
senior tag

Ha fake akkor ügyes, még egy kis hordótorzítás is van a képen.

(#17) jubilleum


jubilleum
senior tag

nem ez bognár bence új munkája? :)
csak azért kommentált hogy fenn tarsa a látszatot ;)

(#18) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Kamu 3.0

(#19) orbano válasza Godlike (#1) üzenetére


orbano
félisten

valami ilyesmit akartam én is mondani... nem lesz itt semmi szerdán...

A vér nem válik VAZZE!™

(#20) orbano válasza Daneeka (#16) üzenetére


orbano
félisten

sőt, még CA is van. de pont ezektől hiteltelen számomra:
mint ha gagyi géppel készült volna: torzít, aberrál és van rajta zaj. csak a CA egy picit feltánően sok, a zaj természetesen csak is luminance, egy darab kromatikus zaj nincs a képen, illetve a gagyiság látszata ellenére hibátlan a megvilágítás... aha, anyukám meg salakmotoros világbajnok :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) Enjoy


Enjoy
addikt

Egyik kedvenc külföldi mobilos blogomon viszont láttam a képeteket!
Pxi-MobilAréna a Justamp-blogon!
:C

► més que un club ◄

(#22) sztyui2


sztyui2
őstag

Ez az igazán DURVA, hogy egy otthon unatkozó Photoshophoz jobban értő gyerek csinál poénból egy ilyet, oszt a sok félrevezethető hiszékeny ember meg el is hiszi. Mindenki, éljen itt a legújabb hiperszuperokos überfasza SE. Nagyon durva, hogy ilyeneket bevesztek. Voltak sokkal hihetőbb dolgok is, amik szintén nem jelentek meg, és nem is fognak(lásd. Nokia 8900:még élőkép is volt róla meg minden). Erről ordít a Photoshop. Nem mondom jól néz ki a többi gagyi koncepcióhoz képest, de kérlek titeket ne higgyetek el mindent. Túl jók a fények arányai. Csinált egy szép 3D animáció készítő program és Photoshop segítségével egy tűéles tiszta jó képet, ami aztán túl mű volt és később "lebutította", benyomott egy kis Noise-t, néhol elhomályosította és levette a fényeket.Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#23) ByB válasza sztyui2 (#22) üzenetére


ByB
addikt

"...otthon unatkozó Photoshophoz jobban értő gyerek csinál poénból egy ilyet, oszt..." - ez a kiragadt részlet sok mindent elárul rólad! Legközelebb, ha feltétlenül úgy érzed, hogy hozzá akarsz szólni egy témához, akkor fektess kicsit több energiát a fogalmazásba, a mondanivalóról nem is beszélve, engem pedig még véletlenül se gyerekezz le többet!!! Értjük egymást? :((

(#24) Daweee válasza sztyui2 (#22) üzenetére


Daweee
őstag

Egyrészt a nagy gyártók a rendes telójairól is sokszor csak PS képet tesznek közé (lásd pl Nokia N82, nem sokkal ezelőttig csak PS kép volt róla, és lám ugyanolyan lett a végső teló is)
Másrészt tényleg tele van a Net PS huszár unatkozó kockákkal, de szerintem ByB sokkal magasabb szinten csinálja mint azok, és tényleg jó koncepciókat csinál, ajánlom figyelmegbe az itteni Topicját :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.