Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

hmm, gyorsak voltatok...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) draco31


draco31
veterán

Csak szerintem van némi kinézetbeli hasonlóság a Sony új X szériás Walkman-eivel?
[link]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

és ezzel mi van???

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem én vagyok a célközönség, ennek ellenére jól hangzik. Vannak benne ötletes dolgok, amik hoznak zenei téren valami pluszt.

(#5) Fenton


Fenton
tag

Az SE Gui még mindig nem tetszik.
A zöld és rózsaszín felejtős színösszeállítás.
De így a képen egész jó néz ki.
Valahogy úgy vélem ,hogy a walkmann mobilok felett picikét eljárt már az idő. :(

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

(#6) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ha a txt pro-ról is kijön a hír, akkor a ma koradélután nyitott topikom záratom is... :)

draco31: Nem, nem csak szerinted. Az előző szériákban is volt némi hasonlóság, viszont örülünk, hogy ez a testvérdizájn észrevehetőbb...

Szerk: Nah, ki is jött a txt pro hír is... :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) rep3at


rep3at
őstag

A külső kifejezetten tetszik, a GUIval sincs semmi bajom, de nekem fontos az op. rendszer megléte.

Forward thinking. كرر

(#8) tjb007 válasza RepeatSector (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az csak Kínában, Indiában, Indonéziában, Hongkongban, Malajziában, Szingapúrban, Fülöp-szigeteken, Thaiföldön és Vitetnamban lesz elérhető.

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

Hmmm kezd erositeni a SE :C ez jo, mert a kedvenc gyartom :R eleg melyen voltak ami a modellek darabszamat illeti es kell midne kategoriaban ujitas :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) koshmar


koshmar
őstag

Na ez az én telefonom.
Érintős Walkman-telefon, Android nélkül.
Ha nem vettem volna egy Elm-et, tuti kivárnám, míg megjelenik és vennék egyet.

Mindegy, így is kíváncsian várom, hogy muzsikál majd a Mobilarenás teszten.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11) roland543


roland543
csendes tag

Állati jól néz ki... Kár, hogy csak Ázsiában lehet kapni majd... :( Talán észbe kapott a SE... hagyományos telókat is hozhatnának vissza a piacra a sok érintős mellé... mint a Cedar..

Nokia N8 + Symbian Anna

(#12) r4z válasza draco31 (#2) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezt már az Xperia Pro kapcsán is felvetettem. :) De nekem tetszik ez az új dizájnvonal, azok a csíkok a készükékek alján valahogy nem jöttek be (csak az X10-nél). A készülék pedig szerintem jó lesz, csak árazzák be reálisan. Végre lesz ellenfele a Samsung Star II-nek.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) mrlujoak válasza roland543 (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

???

"Kár, hogy csak Ázsiában lehet kapni majd..."

Ezt?

A W8 az, ami hivatalosan csak ázsiai piacra készült (bár ha átmész a W8 topikba, láthatod, hogy itthon is megvehető - épp ma linkeltem...)

A másik, csak kínai verzió sem ez a modell, az egy android alapokra épülő modell, mégpedig a WT18i...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) Ricardo válasza mrlujoak (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csodálom hogy egy átlagos felhasználó belekeveredik. W8,WT18, X10mini, Xperia mini, majd ugyanez a pro esetén. Jobb lett volna ha jobban elkülöníthetőek a nevek.

(#15) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Hmm, egyre korrektebb ez az SE. Zárt rendszernél nem hiányzik a több widget, ikon, egy oldalról, Androidos változatnál utóbbi megoldott, már nem csak négyet lehet kipakolni, előbbiből meg amúgyis ritkán kerül ki több egy oldalra. Egy jó ár, és tuti a siker.

Xperia mini pro 4.0.4

(#16) mrlujoak válasza Ricardo (#14) üzenetére


mrlujoak
veterán

...teljesen logikus a felépítés, csak egy kicsit kell ránézni, és kész.

Ilyen erővel az összes gyártó összes modelljével el lehetne játszogatni...
Egyébként meg pont a SE-nak nem olyan nagy, követhetetlen a modellpalettája...

Xperia X10 (első androidos) - A8i (X10 alapján csak kínában megjelent verzió)
Xperia X10 mini - X10 széria mini verziója új kategória
Xperia X10 mini pro - pro, mint QWERTY billentyűvel felszerelt (Vivaz>>Vivaz pro)
Xperia X8 (X10 családban, X10 és X10 mini-k alsób kategóriás kistesója)
Yendo - nem okostelefon, formára az X10 minikre hajaz
Xperia arc (2011-es új paletta első tagja, X10 közvetlen utódja - X12)
Xperia acro - arc japán "dagi" verziója
Xperia neo - Vivaz külső jegyeivel felszerelt kisebb kijelzős arc
Xperia pro - hagyományos méretű QWERTY-s verzió, neo közvetlen tesója
Xperia PLAY - nem kell bemutatni, PS mobil.
W8 Walkman - Xperia X8 Walkman verziója, hivatalosan csak ázsia egyes piacaira kerül
Xperia mini - az X10 mini közvetlen utódja, a 2011-es névalkotás szerint, bevezetett új, 2011-es dizájnnal
Xperia mini pro - X10 mini pro közvetlen utódja, a 2011-es névalkotás szerint, 2011-es új dizájn
Mix Walkman - nem okostelefon 2011-es új dizájn, Xperia minik (igen az újak) formájára hajazva
txt pro - nem okostelefon 2011-es Xperia mini pro (új) dizájnjára hajaz
WT18i - A8i-hez hasonlóan android alapokból építkező kínai oprendszerű Walkman, 2011-es (új) dizájnnal

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Csak ne jusson a Yendo sorsára (lassúság, drága ár). Amúgy pofás :)

(#18) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

És mikor jelenik meg végre a frissített X10 mini és a mini pro?

Minden szavam magánvélemény!

(#19) mrlujoak válasza HardSanyeee (#17) üzenetére


mrlujoak
veterán

A frissített Yendo-k sem tetűk már, bár tény, "tartja" az árát...

tothmaxy182: Q3-ban várható világszerte

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) Ricardo válasza mrlujoak (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Teljesen logikus, csak hasonló a név és ezért laikus számára keverhető.

(#21) HardSanyeee válasza mrlujoak (#19) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Olyanról még nem láttam videót.

De amint látom ezek már alapból gyorsak lesznek (árkategóriához mérten persze)! Videók és élőképek

(#22) johny dragon válasza mrlujoak (#16) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ilyen oprendszeres-hasonló zártrendszeres páros más gyártónál is van.
Ugye X10 mini-Yendo, Xperia mini-Mix, Xperia mini pro-txt pro kombók vannak az SE-nél, míg a Samunál ott a Galaxy mini-Corby II, illetve Wave525-Star II páros. Tehát még csak nem is példátlan dolog ez.

Xperia mini pro 4.0.4

(#23) mrlujoak válasza HardSanyeee (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

...én meg yendóztam már :) Mókás kis kütyü...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) koshmar válasza mrlujoak (#23) üzenetére


koshmar
őstag

Álomtelefonom volt 3 napig. ;]

Tényleg javult a Mobilarenás teszt óta?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#25) mrlujoak válasza koshmar (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

az új szériát próbálgattam(áprilisi német verzió) és nem volt benne kivetnivaló.(de tök mindegy mit írok, a MA lehúzta, akkor azt semmi sem menti meg...)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) Lasse


Lasse
csendes tag

Szerintem az a kórus a cikkben a chorusról volt fordítva, de az nem kórust, hanem refrént jelent. A kórus az a choir. :)

(#27) koshmar válasza mrlujoak (#25) üzenetére


koshmar
őstag

Ha a te véleményed szerint jó (neked megfelelő), akkor más nem számít.
Pl. az, hogy hol húzták le, meg hol nem,

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#28) GTaylor válasza mrlujoak (#25) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Napokban néztem az egyik nagy műszaki multinál, szerintem ugyanolyan szaggatósak az animációk, mint eddig.
Ezek az újak sem lesznek sajnos túl gördülékenyek a videókat elnézve. :(

(#29) mrlujoak válasza GTaylor (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem is értem, 1xx megahz-től miért is vártok csodát. De, persze tudom, mert belénk plántálják, hogy húú, ez milyen szaggatós...
Aztán az már használhatatlan ésatöbbi ésatöbbi...

...aztán médi mennyien vettek Cookie-t, meg Corby-t... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30) GTaylor válasza mrlujoak (#29) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Akkor miért raktak bele 1xx MHz-es procit, ha nem bírja? :U
Nem plántáltak belém semmit, saját szememmel láttam, nyomkodtam élőben. Használható? Igen. Csak lehet, akkor nem kéne mindenféle animációt belerakni.
Kedvenc gyártóm az SE, de igencsak mellényúltak a Yendoval

(#31) mrlujoak válasza GTaylor (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ár, fogyasztás.

A Yendo pedig a gyerekeknek készült, itthon is 28-ért megvehető már függetlenül, de legalább kellemes anyagokból építkezik... (külföldön 79 euro)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sony Ericsson Mix Walkman™ phone White Paper

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) k850 válasza mrlujoak (#32) üzenetére


k850
addikt

Az Obigo™ Q7 böngésző, :F , hát nem tudom?
Ugyan az Opera Mini 6.0 java megy majd rajta?
Nem látok flash lite lejátszót sem, a téma szerkesztéssel is gondok lesznek, de lehet hogy gyorsan felveszik a Themes Creator listába.

Ettől függetlenül egy bizonyos célközönségnek lehet, hogy megfelel így is.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#34) HardSanyeee válasza k850 (#33) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Egy ilyen tudású telefonba Flash? Érdekes igényeid vannak :D
Amúgy az Opera Mini meg tuti felmegy rá, az alap dolog. Ettől függetlenül lehet, hogy jó a gyári böngésző is.

(#35) sdd2 válasza HardSanyeee (#34) üzenetére


sdd2
veterán

Az én SE Cedar-ba is van Flash Lite támogatás. :)) Nem nagy elvárás mamár :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36) HardSanyeee válasza sdd2 (#35) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Mondjuk ebben van valami. Valamiért a hagyományos Flash-re gondoltam (annak ellenére, hogy mondta, hogy Lite), az már viszont tényleg nem menne rajta :)

(#37) nightshadow


nightshadow
veterán

Akik hiányolják az Androidot, azoknak itt a W8 walkman mobil: [link] árak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38) HardSanyeee válasza nightshadow (#37) üzenetére


HardSanyeee
őstag

"Sony Ericsson W8 várhatóan csak Kínában, Indiában, Indonéziában, Hongkongban, Malajziában, Szingapúrban, Fülöp-szigeteken, Thaiföldön és Vitetnamban lesz elérhető"

(#39) tjb007 válasza HardSanyeee (#38) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól még sufniék behozhatják és adhatják sufni garanciával.

(#40) nightshadow válasza HardSanyeee (#38) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha megnézed a #37-es hozzászólásomban található második „árak” linket, akkor ott vannak a magyar forgalmazók, s a leírás alapján magyar nyelvű menü is van a telefonban.

(#41) LiVili


LiVili
csendes tag

Fektetett virtuális qwertz billentyűzet vajon van benne?
(Vagy erre van a txt pro-t...?)

(#42) nightshadow válasza LiVili (#41) üzenetére


nightshadow
veterán

A SE honlapja szerint nincs:

Billentyűzet - Kijelzőre vetíthető 12 billentyű

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.