Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Small+


Small+
csendes tag

Az első képen lévő kezelőfelület kissé iPhone-os, de jó, mint a többi is. :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Erzsi78


Erzsi78
tag

Ennek a cikknek tényleg sok értelme volt. :((

(#3) (Kolombusz) válasza Erzsi78 (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Pont mint a hozzászólásodnak.

(#4) Erzsi78 válasza (Kolombusz) (#3) üzenetére


Erzsi78
tag

Kösz a megerősítést.

(#5) orbano válasza Erzsi78 (#2) üzenetére


orbano
félisten

csatlakozom, egy a 34865387346543 millió hasonló látványterv közül. semmi egyedit nem látok benne, ami megérne egy cikket.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ma már mindenre rá lehet mondani hogy iPhone-os,csak mert vannak benne ikonok?Az ilyen és ehhez hasonló GUI-k már jóval az iPhone előtt is léteztek,csak azokat nem Hypeolták.

(#7) #16820480 válasza eldiablo (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

arról nem is beszélve, hogy az androidra jobban hasonlít az okonok elredezése ott alul egy sávban :DD

(#8) AMD Power


AMD Power
titán

Szép színes képek. :B

(#9) DarkByte válasza orbano (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Mint azt a Samsung Z105 tesztben is olvashatjuk "mostanában épp egy kisebbfajta pangás van a mobiltelefonos piacon". Ennek ellenére szerintem is kár volt érte, talán ha kitűnne a többi UI terv közül.. ;]

(#10) orbano válasza eldiablo (#6) üzenetére


orbano
félisten

addig volt hiteles a mondanivalód, amíg nem használtad a hype kifejezést, ráadásul nagy kezdőbetűvel :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) LonGleY


LonGleY
veterán

Szerintem ha nekiülnék, akkor tényleg érdekeset Photoshop-olhatnék. Csúf átmenetes háttérre húzott, pár blending effekttel megtámogatott ikon mióta koncepció...

Az viszont jó, hogy nem nagy ördöngősség egy létező témának legalább a színeit változtatni, én a kedvenc témám sötétítettem így le, csak a TAR-ba csomagolt képeket kellett kötegelve változtatni, majd visszatömöríteni. Amúgy innen látszik, hogy az alap SonyE. rendszerek alapja is linux lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12) kohi


kohi
tag

Jóféle. nekem tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.