Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Azért egy k320i után többet vártam. :(
Tényleg bűn ronda!
És tudásban is messze alulmúl minden várakozást.
Kár érte.

( Korábban nem k310-et, hanem k300 zúztatok le... :U )

[ Szerkesztve ]

(#2) Bog válasza VD (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, javítva :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem nem olyan ronda, mint amennyire írtad, de a tudása - ennyi pénzért - lehetne több.

(#4) niti


niti
aktív tag

"a szervezőfunkciók között viszont van elemlámpa, amely – mivel a hátlapon nincs villanó – a kijelzőre rak ki egy teljesen fehér hátteret"

Ez nagyon tetszik. Hova kell ennél több innováció? :DDD
Egyébként tényleg gáz.
De a színösszeállítás alapjában véve tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#5) AS


AS
félisten

HU, egymás után már a 3 . Se teszt,...
Remélem ezután már valami jó kis felső kategóriás cucc lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Nekem a képek alapján ez a műanyag nagyon bazárinak tűnik. 3 pálcikás. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) joey04 válasza AS (#5) üzenetére


joey04
titán

Kiéheztetés... annál jobban fogunk örülni ha jön végre valami normális teszt is! :)

A többséggel ellentétben szerintem szép egyébként.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Stiky


Stiky
senior tag

Nem egymás után. Volt egy vodafone-sagem cucc köztük :DDD

Bog, és ezt a tesztet nem volt erőd prezentálni?!
Már értem miért... :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

ennél szerintem is jobb egy T280-as, ráadásul annak az ára is megfelelő szintre esett, főleg most kártyásan BT headsettel.

http://instagram.com/_doublez_

(#10) Bog válasza Stiky (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezért... és még adós vagyok ma még egy teszttel (ez is meg van már írva, csak a fotók, megint a fotók), ebből hétvégi írás lesz, úgy látom...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nem értem, simán szoftveres dolog.... miért nincsenek profilok? Vagy csak én használok munkaidőben más profilt, hogy diszkréten csörögjön a zsebemben? Most már, amikor a Samu is kezdi belepakolni a készülékekbe, az SE meg kiveszi...pedig régen a legalapabb telóikban is benne volt. Nem szoktam fikázni a telefonokat, de ebben a készülékben egy pozítívumot látok az előd K300/310/320-asokhoz képest. Eltűnt a Joy. Viszont még Joy-al együtt is minőségibbnek tűntek az "ősök". Ja, és gondolom ebben már TFT a kijelző, bár nem láttam a tesztben erre utalást, csak a felbontásra. Egy esetben lenne jó ez a teló, kártyásan 10k alatt. De ott a házon belüli konkurencia, a T sorozatból.

(#12) Bog válasza Zoli bácsi (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A specifikációkban szerepel, hogy igen, TFT.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) szimplabek


szimplabek
csendes tag

Nekem nagyon tetszik a design, ha kb. 16 éves lennék akkor biztos, hogy valami hasonló telefont kérnék a nagyszüleimtől karácsonyra. Deszkához, lógós gatyához jól passzolt volna ez a zöld-fekete kombó.

/bek/

(#14) Bog válasza szimplabek (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Maestro: klikk ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

128X160 as kijelző :F

Nem is olvastam tovább.

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Nah kezdjük az elején, alapból felesleges maga a telefon, már Dunát lehetne rekeszteni a hasonló árkategóriájú telefonokkal.
Az a navi gomb ocsmány, és még a színe is ronda. :D
Kamera vicc, menü témát szerintem szedtek az ESATO-ról, kb. De lehet, hogy ott jobbakat csinálnának rá, mind1. :D
"viszont van elemlámpa, amely – mivel a hátlapon nincs villanó – a kijelzőre rak ki egy teljesen fehér hátteret." - jót röhögtem és azon is, hogy ez már a 3. SE, amivel problémák vannak hangminőség téren... :DDD csak így tovább... :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Ankhiszesz válasza hemaka (#16) üzenetére


Ankhiszesz
tag

"viszont van elemlámpa, amely – mivel a hátlapon nincs villanó – a kijelzőre rak ki egy teljesen fehér hátteret." Ez olyan mint amikor én a Nokia 6233-asommal belépek az sms írás funkcióhoz és úgy használom elemlámpának ;] , ezekszerint akkor ezt is lehetne elemlámpa funkciónak nevezni? :DD Mert akkor most nagyon boldog vagyok :))
A hangmínőség tényleg szánalmas mostanában az SE-nél, mivel a 3 hibás készülék nem lehet véletlen... :(

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#18) Ricardo válasza Ankhiszesz (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nekem is gyanús. A T700 tesztjénél még arra gondoltam hogy kifogtak egy rossz darabot, de ez így már több mint véletlen. Kár lenne ilyen hibával lejáratni a márkát.

[ Szerkesztve ]

(#19) AMD Power válasza Ricardo (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Viccesek ezek az új SE-k. Ezt a tesztet már el se olvastam. :U

(#20) orbano


orbano
félisten

nekem kifejezetten tetszik a burkolata... a többi borzalom.

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) fateless


fateless
veterán

A külseje képeken nekem is tetszik, de ez a telefon egy rakás...
Ekkorát még nem csalódtam SE-ben, hogy a K320 után így visszalépjen. A K320 egy félisten! :R Már csak egy hét, és "lecserélem" a Samsung i780-at egy K320-ra :DDD A Samu meg lesz a másodtelefon.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Siera


Siera
senior tag

jó ez a zöld skin,de a többi :(

(#23) androcles


androcles
tag

Komolyan mondom, h. ezek már direkt nem teszik vissza alulra a hülye csatlakozójukat. Eddig kényelmetlen helyen alul, ahol fogod, most meg felülre, hogy minden oldalt kipróbáljanak. Szerintem, ha a SE is megéri, mi is megérhetjük, h. kipróbálják a hátlapi csatlakozót is, de akkor már lehetőleg a kamera mellé kéne rakni, a villanófény helyett. Hja, hogy megint nem jó a hang és nem lehet használni arra sem, amire egyedül jó lenne... kérem ez már csak hab a sz@rtortán!

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#24) máyköl


máyköl
veterán

Azthiszem nem fogok ilyen telót se venni...
1. Csúnya.
2. 2G
3. VGA kamera

Ez, hogy sikerült?? :F

(#25) shteer válasza máyköl (#24) üzenetére


shteer
titán

kicsike költségvetésből :)

..szerintem jónak tűnik

(#26) máyköl válasza shteer (#25) üzenetére


máyköl
veterán

Végülis nem mindenkinek kell a "csúcstelefon". :B

(#27) Lirion


Lirion
addikt

Ez a telefon a kamerát leszámítva ugyanaz, mint a t280, tisztára, mint a g700/900, csak itt a szarabb verzió a drágább. Egyébként ha megfigyelitek a külsejét, az is teljesen egyezik, leszámítva, hogy ennél a telefonnál a formák lekerekítettek, míg a t280-nál szögletesek. Szoftveresen sincs változás, úgy látom, több nevet tud tárolni, de még a játékok is ugyanazok benne, számológép grafikája detto, a 4 új menü közül meg ha jól látom az egyik a clarity nevü csoda, ami szerintem minden SE-ben benne van.

(#28) máyköl válasza Lirion (#27) üzenetére


máyköl
veterán

Az biztos, hogy nem egy csúcstelefon. Ezt azok veszik akik telefonálni akarnak csak, és nem a symbian érdekli őket meg a kamera. És már nemakarnak antennás őstelefonokkal járni...

(#29) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én csak azt nem értem, hogy az alsó árszegmensbe abszolút olcsó kategoriában ott van pl a w200, ami bövíthető memóriájú. De ez szerintem nem nyújt semmivel se többet , de végülis majd biztos megveszik ha szolgáltatók kellően beakciózzák, hogy mekkora multimédiás képességei vannak és milyen csúcs telefon.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) Ricardo válasza Jégkokó (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

Mint ahogy a voda reklámozta a super DJ Samsung E250-et :DDD

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a telefon nem csúnya de sok értelmes nincsen ilyen áron.

(#32) Ricardo válasza AMD Power (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

10 ezer alatt lenne értelme.

(#33) AMD Power válasza Ricardo (#32) üzenetére


AMD Power
titán

Az meg mikor lesz.... Még sok idő. Nekünk is van de nem tudom minek. :B

(#34) máyköl válasza Ricardo (#32) üzenetére


máyköl
veterán

Vagy akkor inkább vesznek 12-ért vagy ekörül újonnan w200-at.

(#35) Lirion válasza máyköl (#28) üzenetére


Lirion
addikt

Értelmes ember Mo-n ilyet nem vesz. T280 jobb, szebb, olcsóbb, ráadásul ajándék bt headsetet adnak hozzá. Aki ilyet vesz, az egy valag pénzt kidob. És meg is érdemli...

(#36) máyköl válasza Lirion (#35) üzenetére


máyköl
veterán

Persze! Kár volt szerintem kiadni a telót, drága, csúnya, buta stb. :DDD :DDD

(#37) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A friss cikkben említett ár kissé túlzó, hisz új, magyarországi garanciával 15900 és 16900 forintért már vihető is a teló.
A már régebben piacon lévő - és szolgáltatóknál is elérhető - T280i is kb ennyiért vásárolható meg.

Kellemes fogása és tapintása van a burkolatnak, a kijelzője is a jobbik - TFT - minőséget képvilseli a maga alsós felbontásával.
A fény tényleg muris, gratula az "okosnak" aki ezt feltalálta, majd így tálalta... :W

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) AMD Power válasza Lirion (#35) üzenetére


AMD Power
titán

A jelen árak szerint valóban a T280i a jobb vétel. De idővel ha a szolgáltatók is benyomják esni fog az ára.

(#39) <NewL>


<NewL>
addikt

Nekem tetszik,csak én is sokallom az árát.:)
Nemsok SE tetszik de most ennél az a zöld csikok a fekete házon bejönnekk! Szolidabb mint a többi...

There's an app for that

(#40) AntraX87


AntraX87
csendes tag

Bennem csak egy kérdés fogalmazódott meg, miután elolvastam a tesztet, honnan lehet ilyen bögrét szerezni? :))

(#41) zombinyul válasza AntraX87 (#40) üzenetére


zombinyul
addikt

Az igen.Telefon tesztről benned bögréről fogalmazódik meg kérdés :DDD
Ha már ez az árkategória,sokkal inkább a T280.Nagyságrendekkel jobb,a VGA kamera mamár említésre nem méltó,az 1.3 megapixel még versenyképes ebben a kategóriában.A t280-am nagyon szép képet csinál,meg is lepődtem rajta,hogy egy 12ezres telefonnal ilyen képet csinálok.Ráadásnak a T280-asról nem hitték el,hogy nem volt legalább 30000 Ft. :D De sokkal inkább a K320,mint a K330,nagyobb memória meg hasonlók.Azt viszont nem tudom,hogy újabban minden Sony Ericsson kijelzője könnyen karcolódik?Mert én hiáb vigyázok rá,mint a szemem fényére,még tokot is vettem hozzá,de karcolódik)hajszálkarcok,csak ha keresi az ember akkor lehet nehezen észrevenni).De zvar,szeretném új állapotban megtartani a telefonom.Ez meg ugye levon(azthiszem)az értékből,bár nem biztos.Nomeg.Ezen is úgy szól a zene,mint a t280-ason,hogy W910-eseket aláz hangerőben külső hangszórón? :DD Nomeg.Ami manapság tipikus olcsóbb SE-onos vonás...Ez sem játsza le a videót?Mert erre nem találtam utalást a tesztben.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#42) zombinyul


zombinyul
addikt

Nomeg ami még poén...A K330-asnak a korai "elődje" a K300-as.A T280-asnak pedig a T230-as.A T230-ashoz képest a T280-as nagyon sokat fejlődött.Még a K300-hoz képest a K300 alig-alig.Régen a K300 sokkalta feljebb helyezkedett el a "rangsorban" mint a T230,mire ezeknek utódaik már egy szinten vannak,hacsak a T280-as nem jobb(bár anyaghasználat és kamera szempontból odapörköl a K330-nak,viszont kisebb telefonkönyve van,a videólejátszással nem vagyok tisztában).Nem tudom milyen politikát folytatnak Sony Ericssonék,de kezd nehezen kiigazodni rajtuk az ember...:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.