Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Nem lesz itthon hivatalosan :F No fene. Am. korrekt cucc, tetszik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) harry


harry
veterán

Ez egész meglepett, hogy a hangvétellel gondok voltak :F Elm-nél úgy emlékszem nem voltak erre panaszok, sőt - ez viszont ennyivel rosszabb?
Ezen kívül a két telefon között van valami nagyobb eltérés? Tudom, a kijelző és a csúszka, de pl. kamera, zenelejátszó, sebesség, gsp/wifi, ezeket tekintve kb. megegyezik a két telefon, igaz? Ha jól tudom elvileg igen, de a tapasztalatok érdekelnének, a hangvételi eltérések miatt gondoltam, itt is lehet valami különbség.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Nem gondoltam volna, hogy a SE ennyire komolyan veszi a GreenHeart sorozatot. De ez mindenképp örömteli. Remélem lesz folytatása. :K
A telefon korrekt, föleg az adatkommunikációs része!
Az Aspent nagyon várom már remélem lesz róla teszt.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) piggy2


piggy2
tag

A tesztfotókat én nem tudom megnézni. (404)

Amúgy jó a teszt, és a teló is. Bár azért nem cserélném el a P1i-mre. :)

streccs strucc cucc

(#5) hackeeeee válasza piggy2 (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam sem jók. :K

Véleményem szubjektív...

(#6) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hmm, ez tetszik, cseppálló, karcálló kijelző, mi kell még!:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#7) zoo8800


zoo8800
veterán

A "tetszett" plecsnit tőlem megkapta :D

rip and tear, until it is done

(#8) amanoba


amanoba
őstag

ha egy teló halk, és gyenge a kihangosítás is, értelmét veszti.
mindemellett drága is szvsz kicsit.

tesztképek itt is 404

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem volt fast port->3,5 jack átalakítótok kéznél, hogy másik fülessel is megnézzétek? Nem lehet, hogy az volt a gáz?

Everybody lies.

(#10) DeltaPower


DeltaPower
őstag

szerintem elég ronda ez a baltával faragott külső, főleg a kijelző alatti gomboktól van összecsukva ilyen olcsó-kínai-gagyi stílusa a telefonnak.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#11) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sajnos még mindig alapvetően telefonálni kell vele, és ha az nem az igazi, megette a fene az egészet :(. Egyébként meg fog valakinek hiányzoni a fast port :)?

(#12) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Egész jó készülék, a külseje se rossz, bár személy szerint egy X10 minire ruháznék be inkább ha már ilyen tudású telefont keresek, megéri a többlet árat.

És most már tényleg nem lesz több Fast Port-os telefon teszt a Mobilarénán :D

(#13) Lasy válasza HardSanyeee (#12) üzenetére


Lasy
veterán

azért egy hazel, és egy x10 nem összehasonlítható. :D

+36702778032

(#14) daninet válasza HardSanyeee (#12) üzenetére


daninet
veterán

nagyon remélem, hogy utoljára láttam leírva a FastPort-ot tesztben. Elcseszett egy rendszer, sajnos most is ilyen SE-om van. :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) HardSanyeee válasza Lasy (#13) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Attól függ hogy nézzük. Ha azt nézzük, hogy egyik okosteló a másik nem, akkor tényleg nem.
De specifikációkban szinte teljesen megegyeznek, csak a formaterv, a csatlakozók meg ugye az OS a különbség kb :D

@daninet: Hááát... Még azért szembejöhet a Fast Port szó: "szerencsére a gyártó felhagyott a Fast Port használatával, áttértek helyette a szabványos microUSB használatára" :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Khaal válasza Norbi21 (#11) üzenetére


Khaal
őstag

Nekem kicsit hiányozna a fast-port, mert van egy hpm-90-es távirányítós headsetem.

Persze nem siratnám sokáig, mert most is sokszor az agyamra megy, hogy akár egy rossz lépéstől is elveszti a zsebemben lévő telefon a kapcsolatot a headsettel, aztán vehetem elő, lecsatlakoztatom-vissza, néha többször is mire újból összeszedi magát.

Igazán használhatták volna a psp-n és a régebbi sony discmaneken, walkmaneken már jól bevált jack dugó a hangnak, mellette extra érintkezők a plusz szolgáltatásoknak megoldást.

(#17) eclipse006


eclipse006
őstag

Nem tudom hogy csak nálam hiba a következő,ha rámegyek a képekre hibás linket dob ki. Google Chromeot használok.
Egyébként a telefon nekem tetszik,csak az íves hátlap olyan furcsa.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#18) Bocha válasza amanoba (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Javítottam a tesztfotókat, köszi, hogy szóltatok!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) deja vu


deja vu
addikt

Unalmas. :( Ennyiért kapni galaxy spicát is függetlenül, pöppet jobb vétel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) glutamin


glutamin
őstag

SE c905 butítva. Én inkább azt venneém. Alig drágább és a jobb fényképező, meg a szebb külső megér annyit.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#21) bok92


bok92
addikt

Nekem nem igazán tetszik, de hát kinek hogy :)

(#22) madstunt


madstunt
addikt

kövezzetek meg de a bemutatás óta marhára tetszik :)
én nem láttam említve a tesztben de a kijelző elött karcálló üveg van

[ Szerkesztve ]

(#23) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt. A telefon is jo eltekintve bar aprobb hibatol...

"There is nothing permanent except change"

(#24) littlelion21 válasza madstunt (#22) üzenetére


littlelion21
addikt

Akkor fussál neki még 1x... :)
"A védelemről karcálló üveg gondoskodik..."

(#25) DemonDani


DemonDani
addikt

Ezt a Green cuccot nem ártana már tisztázni valami új szabványban, amivel besorolásokat kaphatnának a telefonok, amikkel aztán lehetne villogni, vagy ne adj isten szégyenkezni miatta.
Ezzel tovább lehetne ösztönözni a gyártókat, hogy a fejlesztések ne csak 1 területre koncentráljanak, hanem ilyen célú fejlesztések is esélyt kapjanak. Mert jelenleg inkább unalom űzés céljából készülnek ezek a készülékek, és nem is nagy reklámot és népszerűséget kapnak.
Ha látnám egy plecsnivel, mjuk hogy környezeti besorolása pl Zöld akkor tudom hogy tényleg környezet barát vagy valami olyasmi, de most? most vagy azt mondja rá a gyártó, hogy ez az, vagy sose tudom meg. Lehet hogy egy csúcs htc környezetbarátabb előállítású mint ezek a greenhearth cuccok...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#26) Ricardo válasza harry (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezen én is csodálkoztam :U Amennyire tudom nem sok belső eltérés van az Elm és a Hazel között, és ott kiválónak minősítették a hangot. remélem nem komoly a gond.

A többi, pl a 2,6-os 16millió színű napfényben is jól látható kijelző, amit karcálló üveg véd.
A kiváló anyag, és összeszerelési minőség- Kiváló akku.

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Drága szerintem, bár ha itthon nem kapható nem csoda, hogy annyiért adja a GSM bolt, amennyiért csak akarja...

(#28) madstunt válasza littlelion21 (#24) üzenetére


madstunt
addikt

figyelnem kéne jobban :Y

(#29) .bableWes


.bableWes
őstag

ha picit lejjebb megy az ára egészen korrekt kis telefon lehet. végre egy jo kamera, zöld is a cucc.
csak nehezebb mint a secretem ami fém meg carbonszál...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#30) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Nah talán egy korrekt teló
de amúgy egy dolgot nem értettem az elm-nél minek wifi egy ekkora kijelzőhöz

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#31) iwii válasza RepeatSector (#30) üzenetére


iwii
csendes tag

Mert ha nincs wifi, akkor meg az a baj (sokaknak)

(#32) iwii


iwii
csendes tag

Kérdem én (főleg a tesztelőt)!

Most komolyan ennyire rossz a hangminőség, vagy csak olyan, mint az Elm???

Mert nekem jelenleg Elm telefonom van, és azzal nincs semmi baj...

(#33) littlelion21 válasza RepeatSector (#30) üzenetére


littlelion21
addikt

Kérdezd meg az E51 tulajokat.

(#34) Enci1983


Enci1983
senior tag

nekem hazel van. De van egy c510-em is és egy w980 is. Csak azért írom mert ezeknél jobb a hangzása a hazelnek. Annyira azért mégsem rossz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#35) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

Nekem tetszik az árát tekintve is mert majd pár hét mulva olcsobb lesz.Viszont a fast port és a mem. kártya hiánya hiba.Hol a plecsni?Szerintem egy "Tetszett"-et megérdemelt volna.De köszi tesztet vártam már rá...

[ Szerkesztve ]

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#36) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Hmm jó kis telefon. :)Bár kicsit tényleg drága meg a hangszórója se százas. :(
A cikk pedig remek, mint mindig. :R

(#37) madstunt válasza RepeatSector (#30) üzenetére


madstunt
addikt

énmeg azt nem értem minek ilyen hülyeséget kérdezni minden egyes nem 10gigacolos kijelzőjű wifis telefon topikjában valami arrajárónak

(#38) Real93


Real93
aktív tag

Egész jó, csak kicsit drága :(

(#39) harry válasza RepeatSector (#30) üzenetére


harry
veterán

Legyen csak, néha igen jól tud jönni (levelezést átnézni, mint egyetemista, ránézni neptunra, valami doksira, terembeosztásra, mittomén). Szerintem semmiképp sem baj. Vagy ha nyaralni megyünk pár napra, ahova nem viszek gépet, de valamit jó lenne megnézni neten (menetrendet, idegenvezetés, helyi térkép, nyitvatartás, bármi), akkor is igen praktikus tud lenni (legtöbb szállón van wifi).

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#40) x6radio


x6radio
tag

Miért ilyen fos ez a telefon? a Sony-Ericsson-ok márcsak ilyen rondák lesznek a jövöben?
dobják a kukába ezt a tipust!!!!!

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#41) David75


David75
őstag

Érdekes típus.Ezt a telefont valahogy semmilyen megközelítésből nem tudnám ajánlani egy ismerősömnek sem 53 ezerért.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Nekem kb. egy hónapja van meg a Hazel. Egy Nokia E52 és utána Samsung Galaxy Spicám volt előtte, de elegem lett az Androidból és a Symbianból, ezért vettem ezt. Utoljára 3 évvel ezelőtt volt Sonym, egy S500. Na az halk volt valóban. A Hazel teljesen jól érthető telefonálás közben, igaz a zajszűrőt ( két féle van benne ) nem használom, mert egyszer mind kettő be volt kapcsolva és valóban hallottam magam vissza. Viszont a másik fél még nem panaszkodott, hogy nem jól hallani. Viszonylag keveset használom, max. 5-10 perc beszélgetés és pár perc netezés napközben. Így simán bírja 7 napig egy töltéssel. Ugyanilyen használattal a Galaxy nem mindig bírta ki két napig. A csúszka egy picit lötyög, talán nekem ennyi a negatívum.

(#43) Ricardo válasza Lalee (#42) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor úgy néz ki a zajszűrő okozza a visszhangot.
Megnéznéd hogy csak a kettő együttes használatakor jön elő, vagy külön. külön használva is előfordul?

x6radio: Köszönjük az értékes hozzászólásod.

(#44) x6radio válasza Ricardo (#43) üzenetére


x6radio
tag

Hát ne haragudj már meg a hozzászólás miatt de hogy néz ki az a telefon. Undorító a külseje.

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#45) harry válasza x6radio (#44) üzenetére


harry
veterán

Jól néz ki.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#46) Lalee válasza Ricardo (#43) üzenetére


Lalee
aktív tag

Az egyiket akkor kell (kéne) bekapcsolni mikor Te vagy zajos környezetben, hogy a másik fél jobban halljon. A másik szűrő meg pont akkor lenne hasznos mikor a másik fél van zajos környezetben. Az elsőt próbáltam metrón, mikor bekapcsoltam elég jól hallottam a partnert. Szerintem az alakjával semmi gond. Tényleg van súlya, de nem zavar. Spica után felüdülés a mérete és az akksija.

(#47) x6radio válasza harry (#45) üzenetére


x6radio
tag

Szerinted jól néz ki??? Milyen vastag, meg a gombok is hogy néznek ki, meg a kijelző is mekkora ratyi. :F

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#48) x6radio válasza harry (#45) üzenetére


x6radio
tag

Szerinted jól néz ki??? Milyen vastag, meg a gombok is hogy néznek ki, meg a kijelző is mekkora ratyi. :F

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#49) odorgg


odorgg
addikt

Nemár, értem én hogy újrahasznosított, de jólenne ha már nem a szelektíven összegyüjtött, szappantartókból csinálnának telefont! :W Vagy legalábbis ne a homrú oldalábol, mert ez szerintem nagyon ronda. :((

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#50) madstunt válasza x6radio (#47) üzenetére


madstunt
addikt

volt már a kezedben? mert nekem igen.
amúgy a vörös változatot érdemes megnézni, szebb mint a fekete
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_hazel-review-433p2.php

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.