Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

nájsz video.
Nekem a játék telefonról a régebben emlegetett gagyi telefonok jutnak eszembe amiket nem féltett az ember :) játék :D (pejoratív értelemben).

Hányszor nyitottad ki a telefont és csuktad be? :DDD délután megszámolom :P

(#2) mark75


mark75
senior tag

Nem tudom mit írjak a telorol :U Nem fogott meg,az a 50db játék olyan nagy dolog :F

(#3) bentsze88888


bentsze88888
tag

Nemrég volt teszt a gyerekeknek szant samsungrol...na EZ a telefon mar sokkal inkabb optimalis nekik sztem. De kicsit meg tenyleg tul van arazva.

(#4) Peat;)


Peat;)
veterán

2009-ben egy olyan telefon ebben az árkategóriában ami pár dologban elmarad még az örök lovag k750 mögött :) (kamera, megabass). Ez kicsit már égő a sony-ericssonnak, na meg ekkora kijelzőn aztán tömény élvezet lehet a játék, gondolom azért ilyen kicsi és alacsony felbontású mert a cpu nem bírta volna el a nagyobb felbontást. Már k750 is szenvedett a java játékokkal, ebben meg egy enyhén továbbfejlesztett dolog csücsülhet.

[ Szerkesztve ]

(#5) sekli


sekli
addikt

érdekes, hogy most egy rossz szó se érte a kis felbontású kijelzőt..., a legtöbb java játék nem 240x320-as...? :U

(#6) dragonfx


dragonfx
veterán

egész okés telefon...
mondjuk ennyit nem ér meg.
amugy designos.

joa bemutató video 2009es meglepi? :DD ...ki vana videon? :U Bog?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7) .tnm


.tnm
addikt

"megfelelő pötty megnyomásával szavazni."

még nincs pötty vagy csak vak vagyok?

ugyanis én (szemben az árral) szeretem a sony ericsson csatlakozóját (jobban, mint a jack-et, mivel jack csatlakozóm már több is lett érintkezéshibás és olyankor sokkal több fáradtság javít(t)a(t)ni a készüléket, míg az oldalra kirakott pólusok miatt, ha érintkezéshiba lép fel, akkor az 99%-ban a fülesben lesz, így elég "csak" abból venni egy újat)
és pont emiatt sztem az oldalra kihelyezett csatlakozót, ott még nem tört meg úgy a füles zsebből kivezetett drótja, hogy érintkezéshibás legyen előbb-utóbb, alul elhelyezettnél, mindenképp meg kell törni 90°-ban a drótot, akár fejjel lefelelé, akár rendesen vágjuk zsebre a tel-t.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8) VD válasza .tnm (#7) üzenetére


VD
őstag

Csatlakoznék a kollégához.

Pötty nálam sincs :(

Az oldalsó csatlakozó, pedig igenis jó! :K

A telefonnak ha mérséklődik az ára mondjuk úgy 20e-re kártyásan, akkor nagyon jó vétel lesz! Feketében nagyon jól néz ki, a tudása meg pont elég. Az 50 game meg egyszerűen rulez!!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#9) Studi22


Studi22
aktív tag

Sok eladás nem lesz így belőle. :(
Most reggeli eset:
T. vásárló bejön:
- Érdeklődnék F305.
- Most olvasom épp tesztet itt a videó nézzük eggyütt.Annál a mondatnál hogy "Mit tud a telefon?Hát semmit... :DDD " a t. vásárló na akkor mit tud mutatni ebben az árszegmensben. :C
- Jobban járt L700 lett a vége. :DDD

Telefon tényleg tudásához képest ennél a szolgáltatónál is még nagyon sokat kérnek érte.
Pedig kiemelt "akcijós" :D

Konkluzió nem mutogatjuk Bogot a vásárlóknak... :DDD (jelzem jót röhögött ő is) :C

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#10) Khaal


Khaal
őstag

Másik SE-ken át lehet rakni a feltelepített játékokat is a memkártyára, nekem is csak így fért el minden a telefonon (konkrétan w800 és k610 amin tuti működik ez), ennél nincs erre lehetőség?
Így ebben a formában még nem az igazi ez a telefon, egy nagyobb méretű és 320x240-es felbontású kijelzővel már jobban megérné az árát.

(#11) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Röviden: fos, hosszabban: nagyon fos. :DDD
Ezt a W810-em is tudja, csak nincs benne mozgásérzékelő, meg EDGE. Amúgy az előlapon azt a 2 "dedikált" játékgombot használja is valami? Videón gyakorlatilag hozzá sem kellett nyúlni. Bár jobb is, mert álló képernyő mellett azokat gáz lenne piszkálni...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) f.begbie válasza Peat;) (#4) üzenetére


f.begbie
tag

Nálam is ez veri ki a biztosítékot! Hogy lehet egy ilyen kijelzővel szerelt akármin játszani??? Ennyi erővel a 10 éves, egy soros siemensem meg movie phone??? Ekkora kakaságot!

Egyébként az ötlet nem lenne rossz, de a megvalósítás az katasztrófa! Nem értem miért kell direkt gagyira csinálni valamit. Ráadásul még csak nem is olcsó! Ez bizony, egy zsák kaka nem sok, de annyit sem ér:(

(#13) Bog válasza VD (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs a pötty miatt, este pótolom! Hajnali háromkor elfelejtettem... :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) orbano


orbano
félisten

hát ez elég siralmas. oké, biztos rá vannak kényszerítve a tervezők az ilyen szarokra, de igazán alkothatnának már valami normálisat. nem egy rossz ötlet ez a játéktelefon dolog, de ebben a kivitelezésben elég siralmas szvsz...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) orbano válasza .tnm (#7) üzenetére


orbano
félisten

nekem jack csatlakozóm még soha nem romlott el, ellenben a SE rendszercsatival, ami miatt már 3 fülest kellett cseérlnem, összesen kb 15e forint értékben.... nagy öröm

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) fateless


fateless
veterán

Véleményem szerint ez egy sikerre predesztinált készülék. A tudása minden tekintetben megfelelő (beleértve a kijelző felbontását és a kamerát is) a megcélzott vásárlóközönség számára, az ára hamar esni fog úgy 15-20%-ot, a külseje megfelelően szépre sikeredett.

Az oldalra helyezett csatlakozó szerintem is praktikusabb zenét hallgatóknak, nekem mindegy, csak az autós töltő kényelmesen menjen egy telefonba ;)

A kedvenc témám viszont itt is megjelent: ez csak pár dologgal több, mint az én régi w800-am / k750-em. (Ez persze megjelenik más készülékek kapcsán is) Vajon miért nem képesek meglátni az ilyen gondolkodással rendelkezők, hogy MINDEN cég ezt csinálja. Így nem kell számottevő összegeket elkölteni fejlesztésekre, hanem a korábbi csúcsmodellt ki lehet adni alacsonyabb, majd még lejjebb levő kategóriákban is. Nem csak SE, de az összes többi gyártó is ezt az eljárást preferálja, ahogy az autógyártásban, számítástechnikában és ki tudja még felsorolni mennyi helyen zajlik. Szóval a kérésem ennyi: kíméljetek az ilyen és hasonló (roppant építő és tartalmas ;] ) hozzászólásoktól, ha erre van mód, hiszen ezzel semmi új információt nem közöltök senkivel. Köszönöm.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

"Mit tud a készülék? Hát alapvetően semmit..."

Ez nagy! :DDD

Amúgy a K750 még mindig jobb teló, mint a mostani SE telók!

Sic Parvis Magna

(#18) Mamuska


Mamuska
őstag

Ez tényleg egy nagy semmi, meg a k750/w800 még mindig jobb telefon. A videó tetszett, igazából eddig egy videó nem jött be az pedig az Lg-é.

(#19) Csoky


Csoky
csendes tag

áá nagyon jó ez a videósdi :DDD csak így tovább :DDD egyébként a teló... nálam nocomment kategória... maradok a W960i-nél. Egy kicsit nagy egy kicsit nehéz, de ENNÉL azért sokkal jobb ;)
üdv

Legalábbis én így gondolom.

(#20) Csoky válasza 30z.Samu (#17) üzenetére


Csoky
csendes tag

Jah igen ezt akartam még :DD azon behaltam...

Legalábbis én így gondolom.

(#21) Remittenda válasza Csoky (#20) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Én a teánál estem a szék alá! :))

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#22) bentsze88888 válasza fateless (#16) üzenetére


bentsze88888
tag

Ezzel teljesen egyetertek,engem is tenyleg kezd idegesiteni,h mindig az emlitett telefonokat hozzak fol,de akkor a felso kategoriaban kene domboritani.

(#23) androcles


androcles
tag

Örölök neki, hogy ilyen sokan szeretik az oldalsó csatlakozót. Akkor vegyetek csak ilyet! :W
Szerintem az alul v.középen elhelyezett oldalsó csatlakozónál nincsen okádékabb megoldás. Bűn ronda, nem lehet tőle megfogni a készüléket, védtelen az kéz izzadságától (ami igenis oxidációt okoz), ráadásul, ha töltöd, még a tetejére kell csatlakoztatni a headset csatlakozóját, és a kettő együtt így már egy orbitális pattanás.
Mindezeket azért írtam le, mert nekem is SE készülékem van, nem az első, de soha nem veszek többet ilyen csatlakozósat!

A fentiek kivételével nekem ez a készülék egyébként tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#24) .tnm válasza bentsze88888 (#22) üzenetére


.tnm
addikt

és még csak nem is igaz.
volt K750-em, amire idővel felkerült a w800 szoftja. most w610-em van, ami papíron kb ugyanazt hozza, de ha alaposabban belemegyünk:

+:
K750/W800-ban egyértelműen jobb a kamera, nincs mese ezen sokat spóroltak W610-ben, lehet a vékonyság követelte meg.
nincs kameravédőretesz (mondjuk ha az kellett volna, akkor K550-et veszek, ami ugyanúgy testvére a W610-nek, mint a K750 a W800-nak)

-:
W610-ben van: egyszerre walkman lejátszó -mellesleg a 2. generációs, album borítókat megjelenítő verzió- és activity menu; W800-nál csak előbbi van, K750-nél csak utóbbi (K550-ben azonban nincs walkman lejátszó)
W610-ben van A2DP, EDGE
kisebb, de drágább memkártya
és ami a lényeg, a W610-es több java alkalmazás, elf, browser, walkman együttes futtatása mellett is még fickós marad, ellenben a régi páros már alapesetben is kicst lassú volt.

szóval amíg papíron, nem nagyon látszik változás, addig a valóságban tény, hogy a K750/W800 páros felett elszállt az idő, bár a kamerát megértem, hogy sokan visszasírják (én is)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#25) sekli válasza fateless (#16) üzenetére


sekli
addikt

miért jó, ha oldalt van a csatlakozó...? :U

szerintem oltári baromság..., szélesebb a telefon, nehezebben fér be a zsebembe, és nem tudom a kábelnél fogva előhúzni sem...

(#26) .tnm válasza androcles (#23) üzenetére


.tnm
addikt

oxidáció ellen én 96%-os alkohollal le szoktam törölgetni a csatlakozót, amikor higiéniás okokból az agybadugós füles gumijait is letakarítom ugyanazzal

nekem bal lent van a csati, és nincs különösebb gondom a megfogásával. amikor nincs bedugva semmi, akkor ugye tökmindegy, amikor meg be van dugva, akkor meg eleve nem mozgatom olyan szabadon a készüléket, nehogy megrántsam a drótot (ami ebből a szempontból mindegy, hova van bedugva)

a szépség szubjektív dolog, az oldalt lenn, nekem csak kicsit tetszik kevésbé, mint alul középen, az oldalt középen már "érdekes", ami kifejezetten nem tetszik az a fenn a kijelző fölött, de lehet valakinek pont ez az egzotikum lopja be magát a lelkébe

#25:-> #7

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#27) Khaal válasza .tnm (#24) üzenetére


Khaal
őstag

Teljesen egyetértek .tnm-mel

Én is visszacseréltem a k610-em egy w800-ra a kamera miatt, de azért volt k610-ben pár apró dolog ami hiányzik a w800-ból:
-K610-es zenelejátszója jobban szól és van benne gyorsuló tekerés ami a w800-ban nincs (pedig k610 nem is walkman).
-k610-ben jobb a gyorsmenü és van dedikált gombja, w800-ban található elég fapados
-be lehet állítani több ébresztési időpontot és ismétlődő ébresztést is
-alapképernyős óra nagyméretűre állítható (apróság, de hasznos)
-erősebb a hardver a k610-ben, jobban bírja ha egyszerre megy az mp3lejátszás és egy játék
-k610-ben kisebb méretű memkártya van amire gyorsabban lehet másolni USB-n keresztül
-k610-ben nincs joystick ;]
-k610 kijelzője nagyobb (csupán 0.1 collal, de azért észre lehet venni)
-bár én egyáltalán nem használom, de van benne 3G

Ugyanakkor w800:
-mérföldekkel jobb kamera autófókusszal
-makró mód
-van lencsevédő retesz, amivel a kamera is gyorsan elindítható
-van mobilfény, ami zseblámpaként is jól használható
-rds-es jó vétellel rendelkező rádió

(#28) amanoba válasza PowerBuldog (#11) üzenetére


amanoba
őstag

a w810ben van EDGE!

egyébként meg ha a játékok nem csak ezen a készüléken futtathatók(??), hanem az összes hasonló SE-n felesleges modell, mindamellett, hogy drága is. külsö elmegy,belső uncsi.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#29) sanzi89


sanzi89
addikt

Ha már annyira játék teleofn egy 320*240-es kijelző elfért volna benne.

A videó nagyon jó, ja az ember lustulnak olvasni odamennek az utolsó oldalra, és PLAY. Hányszor nyitottad ki és csuktad be a telefont? Valaki megszámolta? :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#30) bentsze88888 válasza .tnm (#24) üzenetére


bentsze88888
tag

Tehát elmondhatjuk,h a 2 éve folyamatosan visszasírt k750/w800at "csak" a kamera miatt kovetelik az emberek.Kicsit unalmas mar.

(#31) fateless válasza sekli (#25) üzenetére


fateless
veterán

Nekem még mindig csak alsó csatlakozós SE-im vannak, mivel már elég régóta átálltam PDA-kra elsődleges telefonnak, második készüléknek pedig nem kell félisten telefon. Mindamellet aki zenét hallgat, annak jobb, ha a kábel a készülékkel párhuzamosan fut, mint ha megtörve pihen a zsebben. Anno a W800-am esetén is bajok voltak a kábellel, mert megtört a kábele. (Mellesleg számomra is az volt az eddigi legjobb SE) A mostani elhelyezéssel ilyen gond nincs. A telefont soha nem húztam ki a kábelnél fogva, annál azért jobban vigyáztam/vigyázok a tartozékokra.
Olyan nadrágot pedig ritkán láttam, ami nem szélesebb egy mobilkészüléknél.

A Nokia N szériánál sem véletlenül helyezik többnyire fentre a jack kimenetet, különben mindig törne a kábel. Ezért került oldalra a SE-nál is. Amikor - végre - átvált mindenki microUSB-re, akkor majd megjelenik a készülék tetején - esetleg alján - a jack csatlakozó. De ez sajna még nagyon távolinak tűnik. USB-t minden készülékre!!! :O

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#32) ku-cu


ku-cu
tag

Mi olyan nagy dolog abban az 50 játékban? :F
Annyit tölt a júzer amennyit csak akar!

(#33) AS


AS
félisten

Pont tegnap fogtam egy ilyet..
Csuszka elég jó, olyan samsungos. Minőség sem rossz.
Belső viszont elég gyér sajnos, és igen a mégse feliratból már tudtam hogy SAGEM-nek benne a keze,....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) joey04


joey04
titán

Egy teljesen hétköznapi SE semmi újdonság az ég világon, megfejelve jó magas árral, szokásos hülyeségekkel, és bizony ez megint egy K750 szint sem(ez a nagyon ciki hiába értetlenkednek páran). attól gamer telefon hogy adnak hozzá 50 java játékot? lol.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Remittenda válasza AS (#33) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Csuszka elég jó, olyan samsungos.

Asszem ez tőled felér egy "Különösen Samsung" plecsnivel! :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#36) szimplabek


szimplabek
csendes tag

Bögrelobbi mindent visz! :C

/bek/

(#37) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Úgy látom a vodafone-nál 25e kártyásan nem 28(előfizetéssel annyi :D ) Ilyet se nagyon láttam még, hogy drágább előfizetéssel mint kártyásan.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#38) iknight


iknight
senior tag

Nekem nem kellene, de fiataloknak szerintem egy nagyon jó választás, jó áron is van, és ellehet szórakozni vele az unalmas matekórákon :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#39) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

jó kis telefon, bár tényleg nem tud sokkal többet mint a K750i (ha már mindenki azt hozza fel), bár desingban ez mindenképpen szebb.

a kijelző pedig okkal 176x220 felbontású, mint azt már valaki említette előttem a proci kihasználtság miatt nem lett QVGA.

a videó eleje nagyon poén lett :D igazából azon se lepődnék meg ha következő videó úgy kezdődne, hogy Bog magát kényelembe helyezve újságot lapozgat, majd 5-10 mp után belenéz a kamerába, becsukja az újságot, leteszi, majd üdvözöli az olvasókat és utána kezdi bemutatni a készüléket :D :DD

(#40) Fadam


Fadam
csendes tag

Végre egy olyan videó került a tesztbe amit már vártam. Nagyon jó lett gratula Bog. :R
Én várom az ilyeneket a további tesztekben is.
A telefon sztem a legjobb választás lenne barátomnak mert állandóan a telefonjával játszik. :DDD
Nekem külsőleg teccik, ha az ára lemegy szerintem elég jó kis telefon lesz ez, bár kár hogy a 3G kimaradt belőle.

[ Szerkesztve ]

(#41) 30z.Samu válasza Fadam (#40) üzenetére


30z.Samu
félisten

"kár hogy a 3G kimaradt belőle."

Mert attól nem játék telefon a játék telefon! :DD

Sic Parvis Magna

(#42) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Szerintem ez a telefon teljesen hülyeség,mert maga tudása bőven elég nekem,de,hogy játékra kihegyezett készülékként próbálják eladni,na ez teljesen egy elmebeteg ötlet. Szerintem a 10-14 évesek bukni fognak rá,mert azt hiszik,hogy egy gameboyos telefont kapnak,őket jól meg lehet evvel hülyíteni.
Engem egyébként soha nem kötött le ez a játék a telefonon dolog,max a kígyóval tudtam elhülyülni egy olyan fél óráig,amikor 5.es koromban megkaptam a 3100-ám.

/\/0zb3/27

(#43) sekli válasza fateless (#31) üzenetére


sekli
addikt

nyilván a legtöbb zseb szélesebb a telefonnál, de mást is tartok benne..., nekem az a leg kényelmesebb, ha az alján van a csatlakozó, gondolom a tetején levőt is meg tudnám szokni, de oldalt nem... kábelnél fogva akkor húzom elő, ha kesztyűben vagyok...:)

(#44) Fadam válasza 30z.Samu (#41) üzenetére


Fadam
csendes tag

Hát hogy is maradhatod ki, anélkül nem teljes kerek egész. :DDD

(#45) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Gyerekek!Ez a video egy rejtett reklám a mobilarenás bögrének!Hehe!! :DD

(#46) Typhoon47 válasza dragonfx (#6) üzenetére


Typhoon47
őstag

csak egy kicsit maradtál le :U

Nem rossz teló, persze nem ennyiért, de majdan megcsökkenve :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#47) Z-o-t-y válasza ku-cu (#32) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Nem minden pokemon ( itt a célkorosztályra gondolok 12-16 év) tud magának ennyi játékot szerezni, nem mind pc zseni, sőt a legtöbb átlagos gyerek biztos nem tudja honna hogy kéne ezeket. és 50 játék tényleg sok, de valóban nem nagy eresztés a minőségük, dehát istenem 25 k a teló, Az N-gage mennyivel drágább volt már???? meg az Iphone is, csak azért mondtam ezeket mert ezek jól alkalmasak járétkra, és ezek azok amit odaverik ezt játékélménybe, de nem ennyibe kerülnek, és más a célközönség is!!!

http://instagram.com/_doublez_

(#48) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Az oldalsó csatlakozó sokkal praktikusabb, ha headsettel a zsebben hordjuk a telefont.
Kevésbé érzékeny a megtörésre.
A telefon alsó közepes játékmobil, jól pozicionált, aranyos. (mindenképpen jobb mint a Tobi)
A java játékok megléte mindenképpen okos húzás, nem minden gyereknek van lehetősége - net, vagy számítógép hiányában - többszáz játékot beszerezni.
A Sagem-es beütéseket meg egyszerűen meg kell szokni, hisz az alsós modelleknél bizony jönnek majd sorba az ilyen társgyártású művek.

A K750i/W800i mindig is mérföldkő lesz a Sony Ericsson életében.
Aki viszont csak azt tudja hajtogatni, hogy megint nem tud többet, mint azok, akkor nagyon szűk látókörűek!
Sem megjelenési árban, sem anyagminőségben, sem pedig a modell korával nem tudják felvenni a harcot a K750i-ék.
Nemmellesleg akkor azt kell venni...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) sekli válasza mrlujoak (#48) üzenetére


sekli
addikt

"Az oldalsó csatlakozó sokkal praktikusabb, ha headsettel a zsebben hordjuk a telefont.
Kevésbé érzékeny a megtörésre."

miért...?

például a telefon alján lévő Nokia pop-port-nál egyenesen megtörés nélkül jön ki a kábel a zsebedből, nem...?

(#50) icemad válasza Z-o-t-y (#47) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Azt azért hozzátenném, hogy n-gage-t most kb. 10 körül lehet venni, és az okosteló.Bár a kijelzője kb hasonló, de csak 4096 színű.Viszont mp3ban odaver az összes mobilnak.De játékra még mindig az a legjobb. Kb. 40 n-gage játék, néhány ezer java játék, plussz a gameboy, megadrive, és hasonló emuk. És meglepődnél, hogy a mai gyerekek mennyit értenek a pchez.
Nekem volt N-gage-m, és imádtam. Bár szerintem olyan, hogy játékra kihegyezett telefon, eleve halott ötlet.Ha abból indulunk ki, hogy a jó játékélményhez elengedhetetlen a jó nagy kijelző is. Akkor viszont nagy a készülék is, ezért ciki vele telefonálni. (Aki telefonált N-gage telóval, az ismeri a félfülű Mikiegér szindrómát...) Pl.: képzeljétek el, hogy a psp-ben van telefonfunkció... Én biztos nem telefonálnék egy akkora téglával...A másik, hogy a nagyobb/jobb kijelző drágább is, a nagyobb/jobb kamera szintúgy, stb. stb., és egy gyereknek az ember nem vesz 50-60 ezres telefont. (Magamból indulok ki.) Hozzáteszem már most lehet találni neten 20-25 körül, szóval annyit megér.És inkább ez, mint egy Samu Tóbiás. Külsőleg ez a formavilág nekem nagyon bejött, de csak a fekete változat. Egyébként, ha már játéktelefon, akkor nagyobb színválasztékot is eltudnák képzelni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.