Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

szerintem én vagyok vak, de nem olyan mintha hajlana a kijelzö is?

mindenesetre kiváncsi vagyok, hogy ott kint mennyibe fog fájni...?

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) madstunt válasza .bableWes (#1) üzenetére


madstunt
addikt

optikaicsalódás. a szemedet becsapja a sok görbe vonal és emiatt az egyenest is hajlamos annak látni az ember

(#3) amanoba válasza .bableWes (#1) üzenetére


amanoba
őstag

az ottani előfizus ár engem is érdekelne..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) mrlujoak válasza .bableWes (#1) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tégy egy papírlapot a kijelző oldaléleihez, és láthatod, tényleg csak becsaptak az ívek. :))

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) maliboo


maliboo
csendes tag

szvsz nagyon jól néz ki :K

PSN: ewerlast

(#6) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Szerintem az X8-nak kellett volna ilyennek lennie, csak inkább 3.2" HVGA kijelzővel (az ár miatt), és most ezt értem a design-ra is és a kamerára is. :)

(#7) NoMagix válasza HardSanyeee (#6) üzenetére


NoMagix
addikt

Jól beszélsz!
Ez volt nekem is az első gondolatom!
Bár, szerintem pont jó lépték lett volna az X10 és a X10 mini között egy 3,5 kijelző!

(#8) c0p1


c0p1
tag

x8 helyett ez kellett volna európába.. na sebaj,itt van mini meg mini pro az olcsóbb szegmensbe. az x8 nekem nem szimpatikus. túl buta xperiának.

mondjuk mostmár igencsak jöhetne a 2.1 vagy 2.2 rájuk,mert igencsak ontják az 1.6os androidokat,csak sok felhasználó,többek között jómagam is-szeretném teljesen kihasználni az xperiám.

[ Szerkesztve ]

(#9) orpheusone válasza c0p1 (#8) üzenetére


orpheusone
csendes tag

Nagyot dobtak volna az eselyeiken ha ez lett volna az x8.Szep sikere lett volna,de az s.e
meg mindig nincs teljesen kepben a piac igenyeivel,bar a ket x10 minivel ugyes huzast alkotott :)

(#10) mrlujoak válasza orpheusone (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem, ha ez lett volna az X8, akkor menne a fröcsögés, hogy klónozták az X10...
Kell az eltérés még a szűk családon belül is.

c0p1 (#8) üzenetére:

Nyugi, ebben a hónapban lesz 2.1 frissítés.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.