Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Neee, csak üveget ne!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Bűnrondák ezek a kémfotók.. ;] Komolyan nem értem hogy 2012-ben mivel lehet ilyen minőségű képet készíteni... Amúgy kifejezetten tetszik a cucc.

(#3) HuMarc válasza mathaus=) (#2) üzenetére


HuMarc
addikt

Tollkamera ;) Meg amúgy ezek a gyártó által kiszivárogtatott, Photoshoppolt képek ;)

(#4) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Miért esik mindenki ebbe a hibába?Inkább a "gagyi műanyag",mint az üveg.Az iPhone-al is ez a legnagyobb baj nekem.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#5) cellpeti válasza leslie_smith (#4) üzenetére


cellpeti
veterán

micsoda gondok :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6) Angel1981


Angel1981
veterán

Bravo!
Jöhet rá azonnal szilikonos védőtok plusz pénzért - és így az üvegdesign is teljesen értelmét veszti; nem is látod, nem is fogod! :(((

(#7) <Adamsky> válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Android vonalon kezdenek a gyártók megkergülni. Mindegyik csak csúcs telefont csinál, óriás kijelzővel, üveg hátlappal, mini akksival és mini memóriával. A vége egy olyan telefon (?) lesz, ami iPhone-abb az iPhone-nál.

(#8) shaddam


shaddam
aktív tag

Dragon tail lesz inkább az a gorilla glass

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#9) HuMarc válasza <Adamsky> (#7) üzenetére


HuMarc
addikt

És mégis mi iPhone-abb az iPhone-nál? Az RePhone, egy újracsomagolt iPhone 1?

[ Szerkesztve ]

(#10) keIdor


keIdor
titán

Nexus 4 is üveg, ez nem új. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) zack válasza keIdor (#10) üzenetére


zack
nagyúr

Csak a Nexus 4 reped a hideg-melegtől ez meg lehet hogy nem fog.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12) Quarell


Quarell
tag

Remek, boldog vagyok.

Tud valaki olyan 2013-as modellről, ahol a csúcshardver vállalható mérettel is párosul vagy innentől kezdve minden normális telefon a Jetiknek készül?

[ Szerkesztve ]

(#13) daniel909


daniel909
addikt

az iphone elhagyta az üveg-üveg borítást, és már egyből megy a koppintás:) ez a nexus 4 re is igaz

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14) <Adamsky> válasza HuMarc (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hát konkrétan arra gondolok, hogy kezdenek olyanok lenni az Android-os telefonok is mint egy elcseszett "szifon". Nem lehet őket bővíteni, az akksi is fix és az egészhez egy tök haszontalan design társul. Utóbbi persze el fogja adni magát, mert az emberek igen kis százaléka gondol bele, hogy ezt a mindennapokba használni is tudni kéne. Vagy csak villogni akar vele. Arra viszont hibátlan lesz.

zack: "Nexus 4 reped a hideg-melegtől"
Ez komoly?

[ Szerkesztve ]

(#15) enginev3.0 válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Deeee!!! Üveget!!!

Normális megmunkálással!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) knyitogato válasza zack (#11) üzenetére


knyitogato
őstag

Már van több info is erről amellett az egyetlen cikk mellett?

(#17) zack válasza knyitogato (#16) üzenetére


zack
nagyúr

Passz. Mintha valamelyik külföldi fórumban is olvastam volna róla, de ha annyira sok ilyen hiba lenne, már ettől harsogna a nemzetközi sajtó. Bár ez azért még csalóka is lehet, ugyanis nem túl sok a Nexus 4 tulaj még a gyártási kapacitás akadozása miatt. Gondolom az se mindegy, mekkora a hőmérséklet különbség.
Lehet ha -3 fokból bemész a 24 fokos szobába, akkor esélyes hogy reped, de lehet kisebb hőváltozásokat bírni fog, és a kéz melegétől való repedés akár eltúlzott is lehet.
Persze ez nem boldogít, mert nálunk azért van bőven hőingadozás. Egyenlítő közelében biztos nem repednek. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18) #06658560 válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Lehetöleg jénait, s akkor a mikróban tudod tölteni a telefont, 800 W-tal. ;] Vagy fújt-metszett parádi kristályra gondolsz?

(#19) <Adamsky> válasza #06658560 (#18) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Lehetöleg jénait, s akkor a mikróban tudod tölteni a telefont, 800 W-tal ..."
LOL :))
Lesz itt még porcelán és fa mobil. Bár, utóbbi még jól is tudna kinézni. :)

(#20) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Szvsz önmagában az üveg nem gond, mint minden anyagnak, ennek is vannak előnyei és hátrányai is. Ja, ha odab*szod valaminek, akkor törik - de gondolom elég kevesen használnak csak ezért pl. műanyagpoharat, és a plexi zuhanykabinok, óra"üvegek" stb stb se a minőség csúcsai.

Alapvetően ízlés dolga, de az iPhone 4 sikere azt mutatja, hogy az emberek többségének bejön, és ezért kár nyígni.

Nem a lényeg a fontos.

(#21) HuMarc válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


HuMarc
addikt

Obszidián rul'z!

(#22) fricz19 válasza dreamdancer (#20) üzenetére


fricz19
őstag

ennyi erővel a műanyag is bejön az embereknek, látván a 3g/3gs sikerét

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#23) Archer válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


Archer
őstag

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#24) NGA válasza dreamdancer (#20) üzenetére


NGA
addikt

Hát nekem a Longines zafir kristály üvege még nem tudott megkarcolódni.

(#25) enginev3.0 válasza #06658560 (#18) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudod mire gondoltam :D
Ne karcolódjon, ne maszatolódjon
És lehessen ablaktisztítóval mosni ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Archer válasza NGA (#24) üzenetére


Archer
őstag

Azért az "kicsit" patinásabb cég mint az Apple, ők nem 2 évre gyártják a termékeiket.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27) Syron


Syron
tag

És a fémekkel mi a helyzet? Nagyon hanyagolják mostanság...

(#28) zack válasza Syron (#27) üzenetére


zack
nagyúr

Mert leárnyékolja a GPS-t, WiFi-t, de még az antenna modult is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29) boben1998


boben1998
tag

OFF: Lesz ma MATV, mert nincs kint róla cikk?

https://www.flickr.com/photos/135868470@N02/

(#30) NGA válasza Archer (#26) üzenetére


NGA
addikt

Meg mondjuk drágább is mint egy új iphone :-) Csak ugye ezt nem mutogatja az ember :-)

(#31) falijja


falijja
őstag

Hirtelen majdnem azt írtam hogy lopta az eldzsíítől de nem az ifos-tól lopta na majd kapnak a szájukra...xd

(#32) edward2 válasza Quarell (#12) üzenetére


edward2
addikt

A pletykák szerint lesz egy Sony Xperia 4 ami 4"es telefon lesz és csúcsprocival memóriával.

Amúgy elméletileg a legcsúcsabb Xperia jövőre 6"es lesz.

(#33) Syron válasza zack (#28) üzenetére


Syron
tag

Hmm.. ilyen apróságokon fennakadni. :DDD

Komolyra fordítva a szót, ezeket ma már ki lehet(ne) küszöbölni.

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Csak le ne essen. ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...csak csinálják meg jól.
Kemény, ellenálló keret kel, ami az ejtéskor az élére ható energiákat hatékonyan elvezeti, és legyen jó a belső illesztés a keretbe, hogy az egyéb feszültségeket minimalizálják.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) #06658560 válasza mrlujoak (#35) üzenetére


#06658560
törölt tag

Attól az üveg még érzékeny lesz a pontszerü behatásokra, amiket a fém és a müanyag jobban tolerál. Olyan esetén az üveg szépen lefekszik. (Tudom, grammarnazi vagyok.)

(#37) mrlujoak válasza #06658560 (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

...én meg biztonsági kalapácsot hordok magammal. Nem vicc, tényleg van egy a táskámban...

Zuhanykabin bontáskor (ami Ravak edzett üveg volt) kifejezetten jól jön.

Egyébként az üveg használatakor törekedni kell annak fizikai korlátain belüli védelmére. Attól még, mert van olyan más anyag, ami ilyen-olyan behatásokkal szemben toleránsabb, még nem azt kellene szajkózni...
Ha egyszer a Sony-nak (is) üveg hátlap kell, hát akkor abból kell jól dolgozni, és a lehető legjobbat kihozni.
;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) #06658560 válasza mrlujoak (#37) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak azt mondtam, hogy a javasolt védelmed is csak korlátozott sikereket fog tudni felmutatni.
Amennyiben nem a design lenne a fö vezérlö elem manapság, akkor a megfelelö helyre megfelelö anyagot el szerint lehetne remek telefonokat gyártani. Bár a vevök jelentös része is hamarabb élvez el egy hiperszuper tapintású felülettöl, mint attól, hogy nem árnyékolja az antennákat, strapabíró, nem kell rá hülye védötok, stb. (Aztán a csoda felületre rábaxxa a mindenféle tokokat.

(#39) mrlujoak válasza #06658560 (#38) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem is pontszerű, üvegfelületre merőleges behatás elleni védelmet említettem.

Kifejezetten a telefon oldalára, élére ejtését hivatott hozzászólásom kiemelni, melyet a jól kialakított fém keret tud hatékonyan védeni.

De már megint magyarázkodnom kell...

Nem. Tessék elolvasni pontosan mit írtam és kész. :((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#40) petipetya válasza mrlujoak (#37) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam is van egy a metrón való utazás miatt, de sosem szeretném használni.

"nincs rá lezsóidő"

(#41) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Legfrissebb telefon hír (plusz Sony kamera van benne), elképesztően dögös és lenyűgöző kijelzővel bír az Oppo Find 5.

(#42) Roxbury válasza Bone123 (#41) üzenetére


Roxbury
őstag

Egyértelmû. Csakis Note 2.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#43) Bone123 válasza Roxbury (#42) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Eddig arra vágytam, mit nekem Droid DNA, Nexus 4 vagy Sony Odin. De ez a cucc félelmetesen jól néz ki, a kijelzője mesés, a teljesítménye a leggyorsabb az A15-ös mobilok érkezéséig, és a Sony új generációs 13MP-es HDR kameráját tartalmazza, kompetitív áron. Mivel keskenyebbek is a peremek és igényesebb is az összeszerelés - a világhírű Blu-Ray gyártótól ez nem is meglepő... hát, az kell hogy mondjam, új kedvencem van.

(#44) Roxbury válasza Bone123 (#43) üzenetére


Roxbury
őstag

Kinézetre szerintem is szebb, mint a Note 2, engem csak a garancia tántorít el, meg számomra ismeretlen a márka. Ha lenne itthoni gyári 2 év garival, jó szervízhálózattal, akkor nem lenne ez rossz.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#45) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Nehogy már a fos Samsung design (milyen design???) legyen a mérce... Az üveg szép. És nem kell földhöz vágni, akkor nem törik. A repedős nexus 4-ről szóló cikk meg egy baromság, azzal a legnagyobb baj, hogy nem lehet kapni.

(#46) gabber01 válasza zack (#17) üzenetére


gabber01
addikt

ez egy orbitális baromság. ilyen szintű hőingadozástól nem repedhet meg semmi. itt mikronokról beszélünk! ha reped az komolyabb fizikai behatás miatt lehet, vagy anyaghiba miatt.
hőingadozástól max akkor, ha berakod a mélyhűtőbe pár órára, aztán bedobod forró vízbe, vagy szaunába.
kézmelegtől meg hagyjuk már, pfff...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#47) #43960832 válasza boben1998 (#29) üzenetére


#43960832
törölt tag

Ma már nem lesz MATV. :DDD

(#48) FoxiestFox válasza Bone123 (#41) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Minden fórumba benyomod? ;]

Cikkhez: ezt meg lehet oldani szépen s jól. Persze fogni már nem lesz olyan jó.

(#49) Szelley válasza daniel909 (#13) üzenetére


Szelley
senior tag

Könyörgöm hogy lehet ekkora faszságot mondani?! Szerinted a nexus4-et akkor kezdték tervezni mikor kijött az iphone5?? :U
gabber: +1...ahol pár fokos hőmérséklet ingadozástól elreped az üveg, ott elég masszív szilárd illesztést alkalmazhattak :D

[ Szerkesztve ]

(#50) agabe válasza zack (#17) üzenetére


agabe
addikt

Nem reped ;) volt egy tesztelo akinel repedt...de (van mar jopar tulaj csak itthon keves) akiknek mar van azok sem panaszkodnak erre. -4 -bol +24- be telefonalas kozben , majd aztalra teve semmi baja...logikusan nem is szabad, csak felroppent ez az info. Lehet gyartasi hibas is volt ami repedt, de lehet, hogy nagyobb pontszeru erohatas erte.
A lenyeg, hogy nem tunik gaznak az uveg, es ha a sony is emellett dontott, akkor tuti kiprobaltak ok is. Nem kell felni tole.
A meret mas kerdes, es a full hd felbontas is meg fogja izzasztani a soc-ot , mert az N4-nel.is melegszik mar, pedig az kisebb felbontasu (bar igy is boven 300ppi feletti a keppontsuruseg). Nem lesznek igazan alkalmazasok amik jol ki tudjak hasznalni...youtube is max 720p-ben jon telon, full hd filmet meg 5 colon nezni :F .
Node tavaly 4,3 folottieket is nagynak tartottam, ma meg 4,7-4,8 tok elfogadott, igy lehet az 5 colt is megszokjuk...ezt toljak az arcunkba nincs mas lehetosegunk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.