Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Tenoce

Tenoce
(tag)

(#2) kaller1

kaller1
(veterán)

Olyan Nokia 5140i beütése van... :U

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#3) iknight

iknight
(senior tag)

nahh a következőben már hátha esz wifi is és akkor már veszek egyet :D Egyébként ez a spéci gari nálunk is elérhető?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#4) dedike válasza kaller1 (#2) üzenetére

dedike
(addikt)

Egy az egyben erre gondoltam, ahogy megláttam. Csupán mintha jóval vastagabb és szélesebb :K lenne...

Jó szerencsét!

(#5) .mf

.mf
(veterán)

Jó kép -- abban a kesztyűben biztos élvezet kezelni :DDD :U

#1: pwn'd :DDD

(#6) plus44 válasza kaller1 (#2) üzenetére

plus44
(veterán)

Olyan visszataszító beütése van...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) madarasz92 válasza plus44 (#6) üzenetére

madarasz92
(őstag)

Megint jőn egy olcsó Samsung ami odaveri ellenállóságból.. :DD

(#8) plus44 válasza madarasz92 (#7) üzenetére

plus44
(veterán)

kb. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) eldiablo válasza madarasz92 (#7) üzenetére

eldiablo
(addikt)

Persze, csak itt nem a telefont fizettetik meg, hanem a garit.

http://hwbot.org/user/northsys/

(#10) bepe79

bepe79
(addikt)

Egy Sonim XP 3.2-re (amit szállítanak ide Magyarországra is) tettem most egy 50 dolláros bet / offer-t az e-bay-en. :K Tekintve, hogy 59 dollár a szállítás, még így is sokba fájna nekem, de többet nem adnék érte, még akkor sem, hogyha ő szerintük 400 meg 500 dollárokat ér... LOL :B Na mindegy, majd meglátjuk, szépen, lassan csorog-tellik az idő, és dobtam egy mailt angolul a seller-nek is, hogy pls-pls akceptálja a bet-emet. ;) Majd beszámolok, hogy hogyan küldtek el az @ny.mba :DDD

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#11) bepe79

bepe79
(addikt)

Természetesen kaptam ma a sellertől egy szép kis rejectet.. :U Hát vegye meg 480 dollárért az, akinek 2 anyja van. Sok sikert kívánok neki az eladásához.. :K

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#12) Atesz 666 válasza kaller1 (#2) üzenetére

Atesz 666
(aktív tag)

Üdv.

-Ja ,csak hál istennek annál sokkal jobban néz ki, erősebb,masszívabb,megbízhatóbb stb stb.. :R :U
-Csak mert pont a héten vettem egyet feketében 50.000 Ft-ért a MediaMarkt-ban.. :R

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.