Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) New Life


New Life
aktív tag

Régi-jó ismerős... :K

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#2) menalcas válasza New Life (#1) üzenetére


menalcas
őstag

Anno mikor mentek ezek a régi sega koppintások "terminator" + meg mi egymás mi origi sega-val (szürke kazis) toltuk a Sonic-ot, sose felejtem el akkora élmény volt :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#3) mnmlst


mnmlst
tag

anno sokat jártam a sega klubba sonic-ozni, király lesz ismét tolni vele, csak el ne szúrják könyörgöm! :C

(#4) aram01


aram01
nagyúr

régi szép ídők

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) elithun


elithun
őstag

Kíváncsi leszek rá, manapság csak mobilon szoktam Sonicozni. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

XBOX360-ra, PS3-ra és Wii-re.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

2 de jó is volt, millió órát játszottam vele és kb 10-15x toltam végig. jó lenne valami hasonló.

legjobban az tetszene, ha a 2-ből a gyémánt összeszedős bónusz pályákat is beletennék, meg az ezzel járó Super Sonic(asszem ez volt a neve mikor besárgult) képességet.

_Voyage_: :DDD ez jó, de mondjuk ez alapból konzolos volt és esélyes hogy az is marad mindig.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#8) _Voyage_ válasza AXisBOLD (#7) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Akkor is csúnya gonos sega, én is akartam játszani vele, de ezért nem fogok konzolt venni... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Amúgy, a cikk hibás már több mint 1 hete belett jelentve! ;)

(#10) Vistaboy válasza Xirtam (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kijavítottam, sajnos konzol témában nem vagyok a topon. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Xirtam válasza Vistaboy (#10) üzenetére


Xirtam
veterán

Segáz mi így szeretünk! ;)

(#12) New Life válasza menalcas (#2) üzenetére


New Life
aktív tag

Én csak a szomszéd gyereknél játszottam vele, de így is nagyon emlékezetes maradt!

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#13) mad1


mad1
veterán

Ha ilyen lesz,oddaver. :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) Def26


Def26
félisten

Nem is tudom most hirtelen, hogy mi a címe ami Xbox 360 -on megjelent de az nekem nagyon nem tetszett. Remélem ez valahogy más lesz...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) AXisBOLD válasza mad1 (#13) üzenetére


AXisBOLD
addikt

reméljük :K , jól néz ki, de mondjuk ez a minimum a mostani motorok mellett egy ilyen nagy címnél.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#16) Xirtam


Xirtam
veterán

Az a Sonic Unleashed vagy a Sonic The Headhog vagy micsoda amire Def te gondolsz. Az nekem megvolt boxon valami iszonyat f¤s volt.

Ez teljesen más lesz mert visszahozák a régi sega mega drive-os ( ami eddig a legjobb volt) stílust szóval megint oldalnézetes lesz Sonic újabb kalandja. Szerencsére! Már nagyon várom...

(#17) Gomez86 válasza Xirtam (#16) üzenetére


Gomez86
őstag

Én is megvettem a sonic unleashed-et box-ra mert megvoltak a megadrive-os emlékek. Életem egyik legnagyobb hibája volt! Imádtam sonicot, de az unleashed-et nem tudtam végigjátszani.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#18) Def26


Def26
félisten

Egyet értek veletek. Ha ez a régi "vizekre evez" akkor jó lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.