Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VIC20


VIC20
őstag

,... pixelre hozzák az eredeti látványvilágot"

Hát, megfelelő CRT-emuláció nélkül ez a pixelre pontosság valójában visszalépést jelent a látványvilágot illetően.

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

nekem az master system verziók hiányoznak, jobban szerettem mint a mega drive verziókat

(#3) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Ez egy klasszikus. Kis gyerekek a mozi után be vannak zsongva a játékért. Persze hogy van rá igény.

(#4) Döglött Róka válasza Cythyel (#2) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pedig minden tekintetben gyengebbek voltak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) Cythyel


Cythyel
senior tag

grafikailag visszalépés ugye 16b -> 8b, de játékmenetileg bőven megfelelőek voltak

(#6) Döglött Róka válasza Cythyel (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megfelelo :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) floatr


floatr
veterán

És sokan még a GTAV-Skyrim párostól vannak kibukva, hogy a sokadik bőrt húzzák le vele az emberről :)

(#8) Sliderxy válasza floatr (#7) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Mondhatnánk ezt sok minden másra is. Wolfenstein, Star Wars ....
Ami egyszer bejött a népnek azt tolni fogják továbbra is az arcunkba.
Nem véletlen akarnak Shrek reboot-ot is készíteni. :D

(#9) hege8888 válasza Sliderxy (#8) üzenetére


hege8888
aktív tag

Kár, hogy 360-ra ez nem jött ki, gondolom az is bőven elbírta volna...

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#10) woros


woros
őstag

Az eredeti Sonic 1-ben nem lehetett Spin Charge-olni, ebben lehet, de ha jól emlékszem még az "original" módban is, ami így már nem original.

(#11) khron78 válasza Döglött Róka (#4) üzenetére


khron78
őstag

Egyáltalán nem voltak gyengébbek. Az első rész például sokkal jobb játék mint a MD verzió, a zenét is beleértve.

(#12) Cythyel válasza khron78 (#11) üzenetére


Cythyel
senior tag

én is jobban élveztem, lassabb volt ez tény, de nekem az md az kb már olyan volt mint a gameboy color/advance verziók, csak végig kellett gurulni a pályán, elvesztette a platformer érzést, a master system verziókban meg ez tényleg ott volt, md kevésbé, advance meg zéró

(#13) Döglött Róka válasza khron78 (#11) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ki mit szív ugye.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) 𝕍𝕀


𝕍𝕀
friss újonc

Bennem azért hagyott rossz szájízt első látásra mert nagyon emlékeztetett a Mega Collection-re. A játékkal még nem játszottam, de ez biztosan tönkreteszi a megikus kolleksiunus népszerűségét. De nem akarom szídni csak szeretem a mega kollekciót. :( :F

Szabad országban élek, szabad hülyének lennem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.