Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) woros


woros
őstag

Switchre vettem meg, nagyon szuper a játék, de az ufós pályák kicsit nehezek. A Sonic 1, 2 és a Spinball volt nálam annak idején sokat játszva. A 3. résszel egyszer a 90-es években egy Sega klubban játszottam, de nagyon furcsa volt a grafikája az előző két részhez képest. A CD-vel meg már csak PC-n játszottam.

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Azért a Sonic Generations nagyon jó lett nem is olyan rég.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) dreampage válasza GreatL (#2) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Sajnos az a kivétel, ami erősíti a szabályt, és talán még a Colors. De ezek előtt (és után) amiket alkottak, jobb nem is beszélni róla. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#4) DeFranco válasza dreampage (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az all star racing és all star racing transformedek számítanak? igaz hogy nem klasszikus sonic játékok de bitang jó spinoffok, főleg a transformed, ami egy kiváló, lendületes, gyors, és rendkívül családbarát játék.

(#5) Sinisi


Sinisi
senior tag

"Teljesen megújúlt" formában :-). Olyan régen toltuk rajta a szekeret, hogy ha újrajátszanánk a "régi" változattal úgylehet fel sem tűnne, hogy régi...

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi a tesztet! A játék nagyon tetszik, tuti megveszem karácsonyi akcióban! :C

A karakter irányítása, gyorsulása, lendülete, ugrása és képességei 100%-ig megegyeznek a klasszikus játékokéval.
Újdonság a Drop Dash. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) GreatL válasza DeFranco (#4) üzenetére


GreatL
őstag

Túl voltak tolva karakterekkel. Túlságosan off volt a spin. Szerintem is jó gokartjátékok amúgy.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) DaveHutt


DaveHutt
őstag

A tesztnél egy link az áruházra és egy ár szerintem elférne egy mondatban. Köszönjük!

(#9) DeFranco válasza GreatL (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

engem nem zavart, de ez nyilván szubjektív. sonicot és knuckles-t kimaxoltam, azóta meg szép lassan funolva még pár karaktert felfejlesztek, valahogy mindig előkerül ez a játék, ha csak pötyögni akarok egy fél órát.

és apaként általában csak fél órás pötyögésre van alkalom/energia, így rendszeres vendég :D

(#10) kovsol válasza DaveHutt (#8) üzenetére


kovsol
titán

És ugye nem is csak egy platformra jelent meg. :)

May the Force be with you!

(#11) Döglött Róka válasza DaveHutt (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Google

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) DaveHutt válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem.

(#13) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A végére odaírtam a platformokat. A címben hagyományosan az a platform szerepel, amelyik változatot teszteltük.

A játéknak soha nincs vége.

(#14) DonaldJames


DonaldJames
tag

Sonic Mania ez engem is meg fogott,köszi a tesztet. :R

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#15) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sirok :D
Nesze neked 4K kijelző , VR , meg sokmagos konzol itt a 16 bit ismét :D

[ Szerkesztve ]

(#16) kovsol válasza WhiteWalker (#15) üzenetére


kovsol
titán

"Gyönyörű látvány és zenék;"

:D

May the Force be with you!

(#17) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Köszönöm az ismertetőt!
Pont nem régen vittem végig az első részt mobilon. Már nem is tudom hanyadszorra!
Igazi 2D Sonic! Végre! Kár hogy évtizedeket kellet rá "várnom" :DD
Számomra ez a 4. rész! ;)

(#18) DonaldJames válasza gubacsino (#17) üzenetére


DonaldJames
tag

Sonic.Mania 2017-est Ki próbáltam pc-n nem rossz :DD

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#19) laposonly11 válasza WhiteWalker (#15) üzenetére


laposonly11
senior tag

Pontosan, ha jó a zene, a játékmenet, ötletes a játék, a grafika pofás, tehát az összkép hangulata megnyerő, akkor ki a fene nézi azt hogy 4K vagy 700p?!

Ordo est anima rerum.

(#20) Memora


Memora
senior tag

Anno Megadrive-on szó szerint rongyosra játszottam az összes Sonic játékot, de ma már nem venném elő, és ezzel az újjal sem játszanék. A retrót és a nosztalgiát nem nekem találták ki... :(

Fancy quote placeholder

(#21) mad1 válasza Memora (#20) üzenetére


mad1
veterán

Most ebben nincs continue max lifeal?

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.