Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vanye


vanye
senior tag

Hatalmas Sonic-rajongó voltam anno, a második részt orrvérzésig nyomtam öcsémmel osztott képernyőn, így csak örülni tudok ennek a hírnek. :D Ezt az ajánlott gépigényt azonban viccnek érzem. GTX 460 meg HD 5850?! WTF?? :F

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#2) FefeeX válasza vanye (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

11 giga hely... :D Ez valami komoly vicc...

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Megadrive-on tényleg király volt, de ez már nem nagyon tud lekötni.
Nem keverték össze a MW3 gépigényével? :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Misály válasza AxBattler (#3) üzenetére


Misály
addikt

En evente egyszer vegitolom a komplett trilogiat, amolyan kotelezo jelleggel:D

(#5) AxBattler válasza Misály (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet, hogy én is előveszem. De már csak emulátoron, "A" gép már padláson pihen, vidéken, elcsomagolva, a C64 mellett...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez egy remek hír.Imádtam a Sega Megadrive részeket is.
De mire föl ez a magas gépigény?Minden konzolport, ennek ellenére a PC követelmények csak növekednek....

(#7) #51736960 válasza vanye (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

lehet, hogy carmack írta hozzá a motort muhaha :))

(#8) grunge


grunge
addikt

Én ezen játszottam rengeteget Soniccal! Mindenképpen kötelező lesz a PC-s is ha megjelenik! A gépigény kissé fura, lehet a prot miatt ekkora? :U

159 SW 1.9 jtdm <3

(#9) Misály válasza grunge (#8) üzenetére


Misály
addikt

Ajanlom a mega collection plust egy dvd es az osszes regi konzolos sonic rajta van!

(#10) AxBattler válasza Misály (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Behúzva! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet kifele..
Sajnos PC-sek nem sok Sonicot kaptak 2000óta úgyhogy nekem ez pl nagyon klafa hír...:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Misály válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Misály
addikt

Billentyuzeten sonicozni olyan mint zuzu petazzal beszelgetni

(#13) AxBattler válasza Misály (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor szerezz be egy joypad-ot! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) Sirandrish válasza Misály (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van gamepadom..
Ez az egyik..a másik hogy kb minimális befektetéssel mindenkinek lehet :K
A harmadik hogy inkább billen Sonicozok mint sehogy :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.